NOVUMED Medyczne Centrum Zabiegowo Rehabilitacyjne

(51 opinii)

Klinika Medycznego Centrum Zabiegowo Rehabilitacyjnego Sp. z o.o. powstała w 2014 roku. Jest to prywatny wysokospecjalistyczny ośrodek w o profilu urazowo-ortopedycznym . Klinika obecnie jest wi... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

NOVUMED Medyczne Centrum Zabiegowo Rehabilitacyjne

Wenecka 18

05-110 , Jabłonna , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Klinika Medycznego Centrum Zabiegowo Rehabilitacyjnego Sp. z o.o.
powstała w 2014 roku. Jest to prywatny wysokospecjalistyczny ośrodek w o
profilu urazowo-ortopedycznym .
Klinika obecnie jest wiodącym prywatnym centrum ortopedycznym na
Mazowszu, specjalizującym się we wdrażaniu najnowocześniejszych technik
operacyjnych w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu.
W Klinice przeprowadzane są zabiegi ortopedyczne, neurochirurgiczne,
prowadzone są szkolenia w zakresie chirurgii artroskopowej oraz
endoprotezoplastyki stawów (z udziałem krajowych i zagranicznych
instruktorów). Specjaliści operujący w Klinice MCZR Sp. z o.o. cieszą
się wielkim uznaniem zarówno wśród pacjentów, jak i w środowisku
lekarskim. Stawiamy na najnowsze techniki operacyjne, solidność i
jakość.

Ponadto w Klinice MCZR przeprowadzane są zabiegi medycyny estetycznej.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Skowronek Inny

  Jestem 5 tydzień po operacji wszczepienia protezy stawu biodrowego metodą mikroinwazyjną, która została wykonana przez Profesora Pawła Skowronka.
  Sumiennie wykonuję zalecone ćwiczenia. Poruszam się bez bólu, coraz sprawniej. Żałuję, że wcześniej nie zdecydowałam się na operację. Nie warto czekać i cierpieć. Serdecznie polecam Pana Profesora Skowronka i jego wspaniały zespół.

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Skowronek Inny

  Mam 73 lata. Półtora roku temu zdiagnozowano u mnie koksartrozę lewego biodra. Żadne zabiegi rehabilitacyjne nie pomagały -- ból przeszkadzał mi coraz bardziej, nawet przy poruszaniu się o kulach. W czerwcu tego roku stwierdzono, że jedynym rozwiązaniem będzie wymiana stawu biodrowego.

  Dowiedziałam się o oszczędzającej metodzie DAA i polecono mi Pana Doktora Skowronka jako specjalistę z dużym doświadczeniem w operowaniu tą metodą. Na początku sierpnia byłam na konsultacji u Pana Doktora. Wizyta była krótka, ale bardzo dużo mi wyjaśniła, a następnego dnia otrzymałam maila z uzupełniającymi informacjami. Bardzo doceniłam też późniejszą szybką wymianę maili, zwłaszcza gdy w ostatniej chwili zachorowałam na COVID i operacja musiała zostać przesunięta.

  Pan Doktor zoperował mnie w połowie listopada w klinice NovuMed. Operacja trwała niecałą godzinę, a po następnych 48 godzinach byłam w domu. Rehabilitację rozpoczęłam jeszcze w szpitalu, w dniu operacji. Po trzech tygodniach odstawiłam kule i zaczęłam prowadzić samochód. Cały czas wykonuję zalecone ćwiczenia, ale prawie wszystkie ograniczenia pooperacyjne zostały zniesione. Ból biodra zniknął i wróciłam do normalnego trybu życia sprzed półtora roku, za co jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Skowronek Inny

  Wspaniały Lekarz, profesjonalista. Doskonale wie co robi. Bezwzględnie Mu zaufałam, poddając się 08.11.2022 operacji totalnej alloplastyki stawu biodrowego (CM NovuMed). Operacja metodą małoinwazyjną, bez żadnych komplikacji w trakcie i po, rekonwalescencja przebiega zgodnie z oczekiwaniami. W tej chwili (6 tyg po) jeżdżę na rowerze stacjonarnym, wykonuję ćw reh z obciążeniem, chodzę i siadam bez ograniczeń, zamierzam jak najszybciej wrócić do obowiązków zawodowych (biuro), co jest absolutnie realne. Serdecznie polecam - nie warto żyć z bólem i ograniczeniami.

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Skowronek Inny

  Pacjentka l. 61. Dn. 08.11.2022 zabieg endoprotezoplastyki stawu biodra prawego metodą MIS DAA, opieka około zabiegowa rewelacyjna, jedne co dokuczało to leżenie na plecach. Rano 9.XI.2022 pan rehabilitant postawił mnie na nogi, a następnie krótki spacer przy łóżku, w porze obiadowej spacer po sali, a po południu debiut po korytarzu. 10.XI.2022 wypis do domu. Zalecone ćwiczenia wykonywałam sumiennie. 13 dzień po operacji zdjęcie szwów, test podskoku nie do końca zaliczyłam, ale ja od 10 lat nie skakałam. Następna wizyta u Pana doktora za 3 miesiące. 28 listopada 2022 zaczęłam chodzić o jednej kuli, natomiast 1 grudnia 2022 siadłam na rower stacjonarny dziś robię dystans 2,5 km w 15 min.- jest rewelacyjnie udaje mi się przejść bez kul sporą odległość, a i podskoki robię bez problemu. Próbuję też leżakować na nieoperowanym biodrze przy pomocy klina. Dziś 05.XII.2022 nie cały miesiąc po operacji wiem, że nie warto cierpieć z powodu bólu tak ja cierpiałam od 10 lat. Wiem jedno że warto zaufać i oddać się w cudowne ręce Pana doktora. Dziękuję raz jeszcze.

  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Skowronek Inny

  Jestem pacjentką Pana Doktora Pawła Skowronka (lat 62), która w dn.20.10.2022 miała wykonaną w CM Novumed endoprotezoplastykę stawu biodrowego z dostępu małoinwazyjnego przedniego. Profesjonalnie wykonana operacja przez Pana Doktora i Jego Zespół Medyczny zaowocowała szybkim powrotem do samodzielności. W czasie wizyty kontrolnej (w 15-tym dn. po zabiegu) "zaliczyłam" test podskakiwania i stania na operowanej nodze i dostałam zgodę od Pana Doktora na chodzenie bez kul. Rewelacja! Swobodne poruszanie się bez bólu i bez kul, o których już zapominałam w szpitalu, daje mi wielki komfort funkcjonowania na co dzień i usprawnia proces rehabilitacji. Jeżdżę już na rowerze stacjonarnym i mogę prowadzić samochód.
  Bardzo dziękuję Panu Doktorowi za profesjonalizm, za mistrzowsko przeprowadzoną operację, za poczucie bezpieczeństwa przed zabiegiem i za życzliwość. Osobom z problemami zwyrodnieniowymi stawu biodrowego, które chcą szybko wrócić do sprawności gorąco polecam Pana Doktora Pawła Skowronka.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Skowronek Inny

  Dr Skowronek to fantastyczny, profesjonalny lekarz z dużą empatią do pacjenta. Jestem 3 tyg. po alloplastyce biodra i mogę już chodzić bez kul, bez bólu, podskakiwać. Metoda, którą operuje dr Skowronek jest bardzo oszczędzająca i mało inwazyjna. Gratuluję doktorowi wspaniałych umiejętności, szkoda że tak niewielu jest takich ortopedów. Serdecznie dziękuję za pomoc i za uśmiech.

  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Skowronek Inny

  Mam 68 lat, jestem po operacji wstawienia endoprotezy prawego stawu biodrowego, którą w lipcu wykonał dr Paweł Skowronek.
  Operacja przebiegła supersprawnie, bez komplikacji. Trzeciego dnia byłem już w domu. Na wizycie kontrolnej (po 12 dniach) mogłem wykonać testowy podskok Od operacji minęło niecałe 3 tygodnie, a ja chodzę bez przeszkód, pomagając sobie tylko jedną kulą.
  Dr Skowronek ma ogromne doświadczenie w wykonywaniu takich operacji za pomocą tzw. dostępu przedniego, znacznie mniej inwazyjnego w porównaniu z metodami tradycyjnymi. Poszukiwania placówki i lekarza specjalizujących się w tej ciągle nowatorskiej w naszym kraju metodzie doprowadziły mnie właśnie do dra Skowronka. Dziś, jako pacjent, mogę z czystym sumieniem wystawić najwyższą opinię, doceniając profesjonalizm i zaangażowanie pana doktora.

  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Skowronek Inny

  "W życiu nic nie dzieje się bez przypadku"- wg. Froidy. Pierwsze skierowanie na zabieg stawu biodrowego dostałam już w 2018 r. od dr ortopedy w Toruniu - biorąc pod uwagę wszystkie ujemne cechy zabiegów wg. starej metody łącznie z ilością zgonów powiedziałam nigdy w życiu nie pójdę na taką operację wolę umrzeć. Oddalałam na ile się dało stosując różne leczenie wstrzykując w staw osocze bogato płytkowe ,kwasy hialuronowe, kolageny ,rehabilitacje i inne - bezskutecznie ból stawu ciągle narastał. Któregoś dnia w tym roku w Telewizji obejrzałam wywiad z panem dr Skowronkiem i zdanie zmieniłam gdyż pełna profesjonalność, miłość do tego zawodu tego lekarza to jest to co szukałam od wielu lat w kraju. Natychmiast się skontaktowałam z panem dr Skowronkiem wizyta 100% przekonująca i 13.07.br.pan dr Paweł Skowronek wykonał zabieg alloplastyki stawu biodrowego prawego metodą MIS DAA , której to jest prekursorem .Pan dr czyni cuda by przedłużać życie . Ja mam w tym roku 75 lat pan dr przedłużył mi życie + o 25 lat a odmłodził mnie o 25 lat .Chcę mi się żyć pełnią piersią, wskutek ciągłego stresu miałam podwyższone ciśnienie krwi Po operacji prawie nic nie miałam ubytku krwi , ręce, którymi dr operował to chyba były "brylanty" by przez tyle lat wykonywać w 100% udane zabiegi , błyskotliwość dr to wiedza w 1 małym paluszku a głowa to chyba "komputer w mózgu ", obecnie nie mam nadciśnienia krwi . Ból miałam 1 dobę ,w drugiej gdy przyszła pielęgniarka by dać mi zastrzyk p/ból. odmówiłam bo nic mnie nie bolało ,już czytałam książki , robiłam rehabilitacje a w takim zaciszu, pełnym zieleni, przyjaznym środowisku i wzorowej opiece lekarza pana dr Pawła Skowronka to wracałam do domu z łzami radości , że żyje i jak nowonarodzona . Panu dr Skowronkowi - temu najlepszemu , światowemu lekarzowi należą się nie tylko certyfikaty ale jako pacjenci prosimy by nasz rząd dostrzegł lepiej tego dr i nagrodził go nie tylko odznaczeniami bo jest tego wart ale ponadto jest wielkim patriotą .Trudno opiniować tak wielką osobę bo jakiekolwiek słowa pisane są nie adekwatne do tego co robi i jak robi? Wdzięczna za wszelki trud i wysiłek włożony przy mej operacji panu Doktorowi pacjentka - i jeszcze w tym swoim zmęczeniu ma pan dr buzię uśmiechniętą. Za wszystko panie doktorze bardzo dziękuję i życzę dużo zdrowia , życzliwych dobra panu dr pacjentów.

  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Paweł Skowronek Inny

  Mam 51 lat, pierwsze wskazanie na operację miałem prawie 8 lat temu, ale dzięki fizjoterapeutom opóźniałem jak mogłem. Ostatnio doszedł ból kolana. Diagnoza: operacja biodra zanim kolano nie będzie za mocno uszkodzone. Do Dr Skowronka trafiłem z polecenia i wchodząc na pierwszą kilkuminutową rozmowę byłem już zdecydowany. Pan Dr jest bardzo komunikatywny i bardzo konkretny. Poza tym emanuje od niego profesjonalizm i pewność umiejętności, które posiada. Komunikacja mailowa była bardzo wyczerpująca. Z poczuciem bezpieczeństwa zdecydowałem się na zabieg. Po operacji już pierwszego dnia chodziłem o dwóch kulach. Po 11 dniach zdjęcie szwów i wizyta kontrolna, podczas której Pan Dr stwierdził, że mogę chodzić o jednej kuli. Wizyta pewnie trwałaby 2 minuty, ale ja miałem kilka pytań i na wszystkie uzyskałem pełne wyjaśnienia. Pan Dr jest dla mnie profesjonalistą i działa bardzo efektywnie, bez straty minuty. Polecam Dr Skowronka wszystkim z problemami z biodrem. Panie Doktorze, życzę zdrowia i długich lat życia, żeby Pan mógł pomóc jak największej ilości pacjentów. Wrócę do Pana z drugim biodrem (oby nie tak szybko). Dodam jeszcze, że dzisiaj minął miesiąc od operacji, a ja właśnie odbyłem pierwszy trening golfa i w tym tygodniu zamierzam po raz pierwszy zagrać pełną rundę (oczywiście z melexa).

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Skowronek Inny

  Mam 55 lat i przez ostatnie 3-4 lata cierpiałam z powodu zmian zwyrodnieniowych w stawie biodrowym. Ból mnie ograniczał, w sumie nauczyłam się z nim żyć chroniąc żołądek i wątrobę przed skutkami zażywania leków przeciwbólowych.. Trafiłam w tym czasie do wielu lekarzy ortopedów, większość sugerowała odłożenie operacji w czasie z uwagi na mój wiek i trwałość dostępnych endoprotez (Ok 20 lat). Dopiero wizyta u Pana Doktora Skowronka zmieniła wszystko. Doktor szybko przekonał mnie, że właśnie z uwagi na mój wiek powinnam poddać się zabiegowi alloplastyki i cieszyć pełnią życia. Zabieg miałam 26.05., po 4 tygodniach w zasadzie poruszam się już bez kul. Żałuję, że wcześniej nie trafiłam do Dr. Skowronka. Polecam!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania