Specjalista dermatolog- wenerolog, od 1999 roku absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Swoją karierę zawodową rozpoczął w 2002 roku w Klinice Dermatologic... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Retinoid i kwasy

  Czy będąc w trakcie kuracji retinoidami Acnenormin 10 raz dziennie mogę stosować tonic Peel Mission z kwasem laktobionowym i azealinowym? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Paweł Rujna

  Witam,
  Nie zalecam takiego połączenia.
  Pozdrawiam

 • Biorę Aknenormin od 2 miesięcy teraz rozpocząłem 3 miesiąc kuracji przyjmuję 20 mg dziennie i właśnie ostatnio pojawiły sie u mnie objawy osłabienia, zawroty głowy i ogólne przemęczenie. Chciałbym sie zapytać czy mogę odstawić tabletki na kilka dni dodam że jestem studentem i aktualnie mam sesję co powoduje… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Paweł Rujna

  Witam,
  Na kilka dni może Pan odstawić leczenie. W przypadku chęci przerwania leczenia proszę skontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym bo nie wiem na jakim etapie leczenia Pan jest.
  Pozdrawiam.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalista dermatolog- wenerolog, od 1999 roku absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Swoją karierę zawodową rozpoczął w 2002 roku w Klinice Dermatologicznej WIM w Warszawie, gdzie przez 5 lat pełnił funkcję Asystenta. Kolejnym etapem kariery naukowej było uzyskanie w 2008 roku tytułu doktora nauk medycznych. Dalsze doświadczenie w swojej specjalizacji zdobywał jako kierownik Poradni Dermatologicznej SZPZLO w Warszawie. Po czterech latach otworzył prywatną Klinikę Dermatologii Klinicznej, Estetycznej i Laserowej MURANO, w której cieszy się uznaniem i aprobatą swoich pacjentów. Od ponad 8 lat wykonuje zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej i laseroterapii. Stale podnosi swoje kompetencje zawodowe jak również rozszerza ofertę zabiegów wykonywanych w Klinice.

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie (Warszawa, 1999 rok)

Publikacje

 • liczne prace naukowe i referaty (2002 rok)

Nagrody i wyróżnienia

 • Tytuł naukowy dr n.med. (2008 rok)

Znajomość języków

 • polski

Staże

 • Klinika Dermatologiczna WIM (Dermatologiczno-wenerologiczny, Warszawa, 2007 rok)

Certyfikaty

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor jest profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu. Podał jasną diagnozę, oraz sposoby leczenia. Gabinet lekarski to nie kawiarnia gdzie się przychodzi pogadać. Pacjent powinien otrzymać jasne i zwięzłe informacje i Pan doktor wywiązał się w 100%. Chciałbym aby wszyscy lekarze tacy byli.

 • Lokalizacja: Murano Klinika Dermatologii Klinicznej, Estetycznej i LaserowejUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pan doktor jest super. Mój trądzik w ciężkiej postaci jest prawie całkowicie wyleczony. Jestem pod opieką doktora od około roku i bardzo się cieszę że, spotkałam lekarza któremu mogę zaufać - w przeciwieństwie do innych lekarzy z którymi miałam do czynienia mówi jak jest i nie przypisuje mi zbędnych leków. P. Rujna jest miły i konkretny. Myślę że, te 125 dobrych na dzień dzisiejszy opinii jest w pełni zasłużonych.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Murano Klinika Dermatologii Klinicznej, Estetycznej i LaserowejUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Była to moja pierwsza wizyta u p. Doktora. Konsultacja odbyła się punktualnie w umówionym terminie. Pan Doktor był uprzejmy i rzeczowy, szczegółowo wyjaśnił przyczyny pogorszenia stanu zdrowia oraz opisał sposób leczenia. Chętnie i wyczerpująco odpowiedział na zadane przeze mnie pytania. Zalecone leczenie i przepisane leki przez p. Doktora przyniosły ulgę i znaczną poprawę stanu skóry.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pełna profesjonalna obsługa polegająca na szybkim zdiagnozowaniu schorzenia skóry, zapisaniu leków i określeniu sposobu leczenia.Polecam wszystkim z chorobami skóry.

 • Lokalizacja: Murano Klinika Dermatologii Klinicznej, Estetycznej i LaserowejUsługa: Zwykła wizyta

  Lekarz życzliwy i kontaktowy. Potrafił dobrze wytłumaczyć charakter dolegliwości, ich przyczynę i dalsze postępowanie. Zapisane lekarstwa okazały się skuteczne. Problem minął. Nie mam zastrzeżeń. Polecam.

 • Lokalizacja: Murano Klinika Dermatologii Klinicznej, Estetycznej i LaserowejUsługa: usuwanie blizn

  Przyszedłem do kliniki w celu konsultacji keloida - pierwsza słowa jakie usłyszałem, to po co Pan przyszedł, wszystko na temat usuwania i problemów z tym związanych napisane są w internecie. Z każdym kolejnym pytaniem jak można temu zaradzić, Dr.okazywał irytację, zniecierpliwienie i raczej niechęć do komunikacji.
  Przy koszcie 200 zł za 10 min konsultacje spodziewałem się chociaż otwartości niestety..stąd tak niska ocena.

  dr n. med. Paweł Rujna2017-04-19

  Witam,
  Przykro mi czytać taką opinię gdyż w całej mojej praktyce lekarskiej nigdy nie zdarzyło mi się odesłać Pacjenta do Internetu w celu szukania informacji o danej jednostce chorobowej. Przedstawiłem Panu możliwe sposoby leczenia oraz koszty z nimi związane, natomiast ostateczny wybór należał już do Pana.
  Jestem bardzo zaskoczony faktem, że wizytę odbył Pan w sierpniu ubiegłego roku, a dopiero teraz zdecydował się na wystawienie opinii.
  Pozdrawiam.

 • R
  Lokalizacja: Murano Klinika Dermatologii Klinicznej, Estetycznej i LaserowejUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo profesjonalna pomoc, doktor wręcz poprosił mnie o kontakt po kilku dniach czy leczenie postępuje w dobrym kierunku. Serdecznie Polecam !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalna obsługa i miła atmosfera, szybka i rzeczowa diagnoza. Wyjaśniono mi dokładnie wszystkie zalety i wady zabiegu
  Bardzo polecam !

  dr n. med. Paweł Rujna2017-01-24

  Bardzo dziękuję za tak miłe słowa. Pozdrawiam.

 • S

  Przychodzę za każdym razem z czymś innym a Pan jednym spojrzeniem jest w stanie stwierdzić co to i tak dobrać leki ze następnego dnia jest po problemie

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam u Pana doktora już po raz drugi na wypełnieniu ust i jestem zachwycona - bardzo naturalny efekt. Obsługa jak zawsze miła i profesjonalna. Polecam!

  dr n. med. Paweł Rujna2016-12-08

  Bardzo dziękuję i zapraszam ponownie.