Adresy (3)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach
ul. Jana III Sobieskiego 171, Wojkowice
Centrum Stomatologiczno-Medyczne "T-Medica" (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach
ul. Wały Gen. Dwernickiego 43/45, Częstochowa
Centrum Medyczne Klara (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany

Już po pierwszej wizycie u Pana Doktora byłam pewna ze chcę być operowana właśnie przez Niego! Byłam pod ogromnym wrażaniem jego wiedzy i doświadczenia. Dokładnie wytłumaczył przebieg zabiegu jak i rehabilitacji. Zaangażowany, pomocny i z poczuciem humoru :) Jeszcze raz Dziękuję Bardzo Panie Doktorze ;) Zdecydowanie polecam na 1000%


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SAMODZIELNY PUBLICZNY WOJEWÓDZKI SZPITAL CHIRURGII URAZOWEJ im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskich Leczenie

Świetny lekarz, zawsze służący pomocą. Nigdy nie odmawia pacjentowi w potrzebie. Potrafi wysłuchać i szybko zdiagnozować problem. Polecam w 100%.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Doktor Tomasik to genialny lekarz. Operował mi dwie ręce ze zdiagnozowanym zespołem cieśni nadgarstka. Ręce po operacji jak nowe a Pan doktor to lekarz przez duże L.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SAMODZIELNY PUBLICZNY WOJEWÓDZKI SZPITAL CHIRURGII URAZOWEJ im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskich kolejna kontrola przy leczeniu skomplikowanego złamania nogi

Pan doktor uratował mnie przed operacją i jako jedyny zapewnił o jak się okazało słusznej decyzji co do sposobu leczenia. Fachowa diagnoza, niebywałe wręcz zainteresowanie przypadkiem. Z uwagi na duże zainteresowanie pacjentów jego osobą, doświadczeniem i profesjonalizmem czasem trzeba w kolejce odczekać. Bez wątpienia warto. Polecam!


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SAMODZIELNY PUBLICZNY WOJEWÓDZKI SZPITAL CHIRURGII URAZOWEJ im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskich

Byłem zarejestrowany na wizytę do tego ortopedy. Czekałem 4h w kolejce, w gabinecie spędziłem mniej niż 60 sekund. Mam nogę w gipsie po poważnym wypadku, miała to być pierwsza moja kontrola. Lekarz stwierdził że nie ma czasu na takie bzdury i kazał mi się zarejestrować do kogoś innego. Oczywiście NFZ został obciążony za tą wizytę. Nawet nie chciał widzieć mojej nogi, nawet nie prosił żebym nogawkę spodni podciągnął, o jakimkolwiek badaniu nie było mowy. Na pytania co do leków mi nie odpowiedział, stwierdził że jak się zapiszę do innego lekarza to tamten mi odpowie. Wizyta była kompletnie niepotrzebna, straciłem pół dnia swojego czasu oraz 1 dzień urlopu osoby, która musiała mnie zawieźć. Nie polecam.


Użytkownik zweryfikowany

Profesjonalista w każdym calu. Wysoka kultura, zrozumienie pacjenta! Potrafi stworzyć więź z pacjentem, któy odnosi wrażenie, że jest dla niego najważniejszy. I o to chodzi! Każdy z nas uważa, że nasza choroba jest najpoważniejsza, najważniejsza itd, a Pan Doktor ma wiele cierpliwości, która pwowduje, że pacjent naprawdę się przed nim potrafi otworzyć! POLECAM! Profesjonalista, pisany z wielkiego "P"! Nie sposób nie szanowac Kogoś tak Wielkiego, a taki jest Pan doktor Tomasik!


Użytkownik zweryfikowany

Do dr Tomasika trafiłem trochę z przypadku, ale był to jeden z moich najlepszych przypadków. Po operacji kręgosłupa nasiliły się bóle w biodrze, diagnoza: konieczny zabieg endoplastyki biodra. Trochę musiałem odczekać na miejsce w szpitalu, ale koniec końców zabieg został wykonany.
Ujęła mnie kompetentność i otwartość w rozmowie o chorobie, choć czasami dokuczała powierzchowna szorstkość, która nie wynika z nieuprzejmości lecz z koniecznego pośpiechu w przychodniach NFZ. Kompetencje i życzliwość dla pacjenta jest z pewnością najważniejszą cechą dra Tomasika. Tylko takich lekarzy spotykajmy na swojej drodze, a utyskiwania na służbę zdrowia przejdą do historii. Wszystkim pacjentom serdecznie polecam tego lekarza, a Panu dziękuję za przywrócenie do świata osób chodzących, czyli pełnego wyleczenia.
Jestem już 3 tygodnie po operacji. Wszystko przebiega zgodnie z przedstawionym planem, a rehabilitacja ruchowa postępuje szybciej niż się spodziewałem. Poruszam się jeszcze z pomocą balkonika, takie są wymogi, ale coraz pewniej stawiam kolejne kroki. Powoli zapominam co to ból biodra towarzyszący każdemu krokowi, uczucie to przechodzi do historii.


D
Użytkownik zweryfikowany

świetny lekarz sam profesjonalizm odpowiada na wszystkie pytania ,bardzo życzliwy każdego pacjenta traktuje z powaga i indywidualnie. Po prostu genialny lekarz. Dziekuje Panie Doktorze za rewelacyjną opiekę.


J
Użytkownik zweryfikowany

Profesjonalista w tym co robi, życzliwy. Do każdego pacjenta podchodzi z osobistym zaangażowaniem co jest rzadkością w dzisiejszej rzeczywistości. Wzbudza zaufanie i można czuć się bezpiecznie pod jego opieką. Janusz H.


M
Użytkownik zweryfikowany

Można dużo pisać o tym lekarzu, krótko mówiąc lekarz dla pacjenta,zawsze pomocny i na czas to pełen profesonalizm i zaangażowanie,trafna diagnostyka i decyzja w leczeniu,prawdziwy pasjonat w tym co robi widać ,że kocha pomagać ludziom ,życzmy sobie oby nasza "kochana służba zdrowia" tylko takich zatrudniała to pewnikiem nie było by tyle problemów.Dziękuje p. doktorze.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie