Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich

(99+ opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich

Bytomska 62

41-940, Piekary Śląskie, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Rafał Szczygieł

  Anestezjolog,

  • P

   Jest mi strasznie miło wyrazić pierwszą opinię o Panu Doktorze, jestem tak pozytywnie zaskoczona wizytą, że nie potrafię tego opisać. Chyba pierwszy raz spotkałam się z tym aby każdemu pacjentowi poświęcić tyle czasu, a byłam przedostatnia, więc wiem ile każda wizyta trwała. Dokładność, rzetelność, fachowa wiedza, uprzejmość można te cechy wymieniać i wymieniać. Pan doktor słucha wszystkiego co się ma do powiedzenia i stara się jak najlepiej pomóc, szczególnie iż do poradni bólu nie trafiają łatwe przypadki i często tego bólu nie da się wyeliminować do końca. Naprawdę wszystkim polecam wizytę u Pana doktora, ja jestem bardzo zadowolona i wyszłam z gabinetu z uśmiechem. Samych sukcesów Panie Doktorze.


 • Adam Mroczka

  Ortopeda,

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Mroczka, AdamUsługa: konsultacja ortopedyczna (pierwsza wizyta)

   Pan Doktor jest specjalistą bardzo kompetentnym. Badanie przeprowadzone bez pośpiechu, wszystkie obawy i wątpliwości wyjaśnił bardzo szczegółowo. Polecam!!!

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Mroczka, AdamUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Świetny lekarz . Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Dzięki wizycie u Pana doktora uniknęłam artroskopii kolana u mojego dziecka. Polecam każdemu.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Michał Pyda

  Ortopeda, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: RehaMedicaUsługa: bol stawu skokowego i barku

   Pan doktor dokładnie zdiagnozował moje dolegliwości zlecil wykonanie dalszych badań. Mogę polecić tego specjalistę wszystkim

  • H
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: RehaMedicaUsługa: dyskopatia wielopoziomowa

   Lekarz szczegółowo i fachowo poradził jak mam właściwie prowadzić rehabilitację aby w maksymalny sposób ograniczyć dolegliwości bólowe i zminimalizować postęp zmian dyskopatycznych

  Zobacz wszystkie opinie (56) o tym lekarzu


 • Jakub Wąsik

  Ortopeda, lek.

  • M
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach ŚląskichUsługa: operacja kolana

   Pan doktor jest osobą posiadającą ogromną wiedzę i wspaniałe nastawienie w stosunku do pacjenta. Wykazuje się niezwykle dużą cierpliwością i empatią w stosunku do swoich pacjentów. W moim przypadku Pan doktor przeprowadził operację kolana .Przygotowanie do zabiegu sam zabieg oraz opieka pooperacyjna przebiegła w sposób niezwykle profesjonalny. Już na następny dzień byłam w stanie wstać i rozpocząć proces rehabilitacji. Po zabiegu Pan doktor interesuje się pacjentem, zawsze znajduje dla niego czas. Wszystkim serdecznie polecam doktora Jakuba Wąsika.

  • T
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach ŚląskichUsługa: wizyta kontrolna

   Polecam pana Jakuba z pełnym przekonaniem. Jestem po szyciu ścięgna achillesa. Na wizytach kontrolnych uzyskałem zawsze pełną informację. Bez pośpiechu. Wiele cennych wskazówek dotyczących dalszego postępowanie (kontuzja niestety z tych co goją się dość długo i trzeba być ostrożnym). Spotkania w gabinecie zawsze z uśmiechem i w przyjaznej atmosferze. Jeszcze raz polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Jerzy Grzywocz

  Ortopeda, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Klinika Nieborowice Sp. z o.o.Usługa: konsultacja ortopedyczna (pierwsza wizyta)

   Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Pan doktor cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na zadane pytania i wyjaśnił wszelkie moje wątpliwości związane z dalszym leczeniem istniejących zwyrodnień kręgosłupa i możliwością zrobienia blokady. Doskonały kontakt i podejście do pacjenta. Gorąco polecam tego specjalistę!

  • P
   Lokalizacja: Szpital Chirurgii Urazowej-Oddział Urazów i Schorzeń Kręgosłupa i Paraplegii UrazowejUsługa: wizyta prywatna, następnie operacja w szpitalu

   Bardzo dobry specjalista, chętnie odpowiada na pytania, doradzi i wytłumaczy. Sam za dużo nie mówi za to krótko i konkretnie. W życiu miałem styczność z wieloma lekarzami - z różnych specjalizacji ale Pan Jerzy Grzywocz to nie tylko wybitny specjalista ale bardzo mądry i życzliwy człowiek dbający o pacjenta. Nie będę się rozpisywać i krótko napisze. Jak Ktoś szuka bardzo dobrego specjalisty ortopede-chirurga to właśnie znalazł najlepszego. Szczerze bardzo polecam

  Zobacz wszystkie opinie (43) o tym lekarzu


 • Robert Kokot

  Ortopeda, lek.

  • K
   Lokalizacja: Orto-Sport Ortopedia i Traumatologia SportowaUsługa: uraz

   Jestem pacjentką doktora i mogę z całą odpowiedzialnością go polecić . Pan Doktor jest specjalistą bardzo kompetentnym, troskliwym. Badanie przeprowadzone bez pośpiechu, wszystkie obawy i wątpliwości wyjaśnił bardzo szczegółowo i spokojnie.
   Pełen profesjonalizm, dokładnie i "po ludzku" zdiagnozował uraz poprzez USG, w bardzo jasny sposób wytłumaczył jak będzie wyglądało dalsze leczenie.
   Słucha co pacjent mówi, doradza, dla mnie - cudotwórca, zabiegi wykonuje z namaszczeniem, dokładnie, nie spieszy się, jest miły i sympatyczny. Gdybym miała wystawić ocenę byłaby to 6 ale punktacja jest tylko do 5. Jestem bardzo zadowolona i polecam z czystym sumieniem.

  • R
   Lokalizacja: Orto-Sport Ortopedia i Traumatologia SportowaUsługa: artroskopowa operacja łąkotki

   Witam do doktora Kokota wtrafiłem z uszkodzeniem łąkotki bocznej (pęknięcie z przemieszczeniem) oraz chondromalacja przedziału rzepkowo udowego doktor potwierdził uraz wykonał bardzo szybko zabieg po którym szybko wróciłem do zdrowia. Polecam w 100 % pana doktora

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Tomasz Wądek

  Ortopeda,

  • M

   Mój syn był operowany na ostrym dyżurze przez doktora Tomasza Wądka - złamanie kręgosłupa w wypadku na nartach. Dziś po 4 m-cach po operacji nie ma osoby - lekarzy, rehabiltantów w kraju i na świecie, którzy nie mogą wyjść z podziwu jak idealnie i wyjątkowo profesjonalnie jest złożony krąg , który złamał się na 5 części. Jak jest zbezpieczony perfekcyjnie implantami. Podziw i szacunek ode mnie - za skromność, najwyższe uznanie ze świata neurochirurgów.

  • P

   W marcu 2012 miałem wypadek samochodowy, w wyniku którego doznałem licznych obrażeń, między innymi złamania zęba obrotnika (kręgosłup szyjny). Przez 3 miesiące przez klilku specjalistów byłem leczony zachowawczo. Okazało się to błędną decyzją. Dopiero doktor Wądek zdecydował o konieczności operacji i podjął się jej wykonania (kilka ośrodków nie zdecydowało się). Operacja przebiegła pomyślnie, ja czuję się dobrze. Wprawdzie leczenie nie zostało jeszcze zakończone, ale doktor przywrócił mi nadzieję. Za konieczne uważam dodać, iż jest niezwykle serdeczny, otwarty i pełen empatii. Fachowiec i Człowiek. Lekarz, który ma radość i czerpie radość z tego, co robi. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Zbigniew Szlachta

  Chirurg, Ortopeda,

  • J

   Jestem byłą pacjentką tego lekarza. Żałuję, że po przebytej chorobie , spędzeniu czasu w szpitalu na oddziale Pana Doktora , później w sanatorium leczenie zaczęłam u innego specjalisty też ortopedy. Operacje przesuwają z roku na rok , a kolano boli momentami nie potrafię chodzić. Dlatego też przymierzam się wrócić do Pana Doktora na ponowne leczenie. Przestałam się u Pana leczyć ponieważ uznałam , że po co się u Pana leczyć skoro ortopedę mam na miejscu. Powiem Wam tak jest wielu specjalistów dobrych ale Pan Doktor Szlachta jest jednym, z lekarzy do których zawsze warto wrócić. Zawsze masz pewność , że do Ciebie podejdzie jak człowiek do człowieka. Zawsze się Tobą zainteresuje i nigdy Ci pomocy nie odmówi. Dlatego w najbliższym czasie wrócę do Pana na ponowne leczenie :)

  • A

   Życzę każdemu choremu takiego lekarza. Dr Szlachta to rzeczowy, kompetentny lekarz i ordynator, a przede wszystkim życzliwy człowiek. Spokoju, opanowania i kultury osobistej mógłby się nauczyć od niego niejeden lekarz.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Michał Świderski

  Ortopeda, lek.

  • Bardzo dobry i ciepły lekarz. Przed operacją przedstawił wszystkie opcje i uzasadnił swoje zdanie ale też pozostawił mi decyzję. O wszystko o co zapytałam uzyskałam pełną odpowiedź. Po operacji przyszedł i interesował się moim samopoczuciem. Polecam Pana doktora.

  • M

   "Zimny", oschły lekarz, który nigdy nie ma ochoty pacjentcowi niczego wyjaśnić. Trudno z nim porozmawiać. Nie interesuje się problemem, z którym pacjent do niego przychodzi, wszystko wie najlepiej. Bardzo nieprzyjemna osoba. Obiektywnie mówiąc,lekarz nie zna się na rzeczy,


 • Jolanta Maria Musiałek-Holeczko

  Ortopeda, Fizjoterapeuta,

  • E

   Lekarka kompetentna i rzeczowa. Wyjaśnia szczegółowo wszelkie wątpliwości dotyczące zdrowia dziecka. Widać u niej wprawę i doświadczenie w wykonywaniu badania. Miła jako osoba, polecam.