Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich

(50 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich

Bytomska 62

41-940 , Piekary Śląskie , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  Ż
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Pyda konsultacja ortopedyczna

  Bardzo polecam Pana doktora. Po kontakcie z lekarzem możemy stwierdzić iż Pan doktor posiada ogrom wiedzy, empatii i zwykłej życzliwości do drugiego człowieka. Bardzo Nam pomógł. Dziękujemy za bezinteresowną i rzeczową pomoc w imieniu swoim i syna.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Pyda Inny

  Gorąco polecam Pana doktora. Pan doktor operował moją stopę (haluks). Po wstępnej konsultacji w gabinecie gdzie bardzo dokładnie wszystko wytłumaczył skierował mnie do szpitala w Piekarach Śląskich. Pan doktor to doskonały specjalista, kompetentny, miły, wszystko dokładnie tlumaczy jaką technikę operacyjną należy zastosować, natomiast w szpitalu interesuje się "swoimi" pacjentami. Aktualnie jestem 5 tygodni po zabiegu, stopa pięknie sie goi ( w drugim tygodniu zostały zdjęte szwy) nic nie boli i z każdym dniem jest coraz ładniejsza. Z czystym sumieniem polecam wizytę u Pana doktora Michała Pydy.


  V
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Pyda Inny

  Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Za każdym razem postawił dobrą diagnozę. Przy zapaleniu ścięgna wdrożył szybkie leczenie. Również operował moje stopy, z efektów tych operacji jestem bardzo zadowolona. Pan Doktor jest miły, spokojny i dokładnie wszystko tłumaczy. Gorąco polecam !


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Roman Walo endoproteza stawu

  Świetny lekarz. Dwa razy wykonał u mnie wymianę nowych bioderek. Troskliwy, rzetelny. Jeżeli miałabym trzecia nogę, to oddałbym ja w ręce tego specjalisty.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dominik Dziadecki konsultacja ortopedyczna

  Przesympatyczny Pan doktor, bardzo profesjonalny z cudownym podejściem do dzieci. Wysoka kultura osobista i pełne zaangażowanie. Wielu lekarzy powinno brać przykład z podejścia Pana doktora do
  małego pacjenta. Lekarz z powołaniem.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Michał Białek konsultacja ortopedyczna

  Byłem na wizycie wczoraj, bardzo pozytywne wrażenie , diagnoza została postawiona wzorowo. Osoba bardzo kompetentna miła i skoncentrowana na pacjencie. Bardzo wszystko zostało mi wytłumaczone podczas wizyty. Bardzo dokładnie mówiony rezonans .


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Roman Walo Inny

  Znakomity lekarz i piękny człowiek, będący zawsze blisko pacjentów, uśmiechnięty, dodający otuchy. Doktor z wielką klasą. Dziękuję Panie Doktorze!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Pyda Inny

  Jestem wdzięczna za fachowe leczenie mojego złamania ręki. Mialam złamanie poprzeczne 1/3 kości ramiennej. Pozdrawiam serdecznie Joanna


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Karol Ochocki Inny

  Wizyta w poradni ortopedycznej w szpitalu w Piekarach 29 stycznia, problem ze stopą. Mimo covid termin szybki, wejście na teren przychodni też dobrze zorganizowane.
  Natomiast lekarz?? Najpierw nieprzyjemna uwaga, dlaczego zdecydowałem się na Piekary, a potem...
  Zlecił zdjęcia, nie znalazł problemu, mam wrażenie, że
  niewiele interesował się tym co mi dolega, nie wierzył chyba w to co mi jest. Sprawiał wrażenie złego, że zajmuję mu czas.
  To że jest niemiły jest mi tak naprawdę obojętne, bo nie po to tam byłem. Po prostu nie pomógł.
  Gdzie indziej potraktowano mnie bardziej wnikliwie i dano mi skierowanie na rezonans magnetyczny stopy, podejrzenie nerwiaka Mortona.
  Pozdr.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Pyda Inny

  Po wypadku trafiłam na Izbę Przyjęć do Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich. Stwierdzono skręcenie stawu kolanowego, zalecono unieruchomienie kończyny w ortezie, chodzenie w asekuracji kul łokciowych a także skierowano mnie do kontroli i dalszego leczenia po 2 tygodniach do Poradnii Urazowo-ortopedycznej w Piekarach Śląskich.

  I tak też trafiłam do doktora Michała Pyda....
  Wizyta przebiegła bardzo szybko, polegała na zobaczeniu, ugięciu i wyprostowaniu kolana. Pan doktor tylko skrytykował lekarza z Izby Przyjęć, kazał wyrzucić ortezę do kosza na śmieci i odstawić kule. Dopytywałam czy nie jest przypadkiem uszkodzone jakieś więzadło, na co pan doktor odpowiedział, że nie ma takiej możliwości. Na tym wizyta się zakończyła.

  Nie dało mi to spokoju i wybrałam się do innego ortopedy na konsultację, który wykonał mi podstawowe badanie jakim jest USG a także zlecił wykonanie rezonansu magnetycznego. Badanie wykazało znaczne uszkodzenie więzadła krzyżowego przedniego a także przemieszczenie łąkotki przyśrodkowej. Zostałam skierowana na fizjoterapię.

  Nieprofesjonalne podejście ze strony doktora Michała Pyda, który nie wykonał nawet podstawowego badania USG jednocześnie źle diagnozując mój uraz.
  Z całego serca nie polecam tego lekarza!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania