Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich

Ortopedia, Anestezjologia, Fizjoterapia, Diagnostyka, Interna, Medycyna sportowa, Neurologia, Chirurgia więcej

Przejmij kontrolę nad tą placówką Pen-iconCreated with Sketch. Edytuj profil

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Szpital

Gabinety

 • Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich

  Bytomska 62

  41-940, Piekary Śląskie, śląskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jerzy Grzywocz

  Ortopeda, dr n. med.

  • Lokalizacja: Med-Korn Poradnie Specjalistyczne Henryk SosnaUsługa: Dalsze leczenie

   Witam jestem juz po jednej operacji czeka mnie droga za mies.,ale juz jestem bardzo zadowolona i szczęsliwa ze natrafiłam na wspaniałego lek.Dr.Grzywocza to fachowiec w swojej dziedzinie i bardzo mu dziękuje za to że stawia mnie na nogi to lek. o złotym sercu profesjonalny w swojej dziedzinie.Dziękuje Panu za wszystko oby Bog pozwolił jeszcze wiele lat Panu pomagac ludziom tak jak mi Pan pomogł.pozdrawiam.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Klinika Chirurgii MazanUsługa: wizyta pierwszorazowa

   Uszkodzenie kręgosłupa L4, L5S1. Bardzo kompetentny i konkretny specjalista. Diagnoza i rozwiązanie mojego schorzenia bardzo konkretne i rzeczowe. Byłem wcześniej u 2 innych neurochirurgów i niestety brak konkretnej diagnozy oprócz oczywiście straszenia kalectwem i powikłaniami. Jestem po 2 spotkaniu i czekam na zabieg.......

  Zobacz wszystkie opinie (38) o tym lekarzu


 • Grzegorz Gierlach

  Ortopeda, Lekarz Sportowy, dr n. med.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kopernik S.C.

   Wizyty u dr Gierlacha są przyjemnością,bez stresu można uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania dot.schorzenia jak i zabiegu.
   Bardzo spokojnie i rzeczowo wyjaśnia na czym będzie polegał zabieg i dalsza rehabilitacja.Uprzejmy,takich lekarzy potrzebujemy.
   Dziękuję Panie doktorze

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Jestem po pierwszej wizycie u dr Gierlacha. Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Tłumaczy w sposób zrozumiały i przekonywujący.

  Zobacz wszystkie opinie (128) o tym lekarzu


 • Michał Pyda

  Ortopeda, dr n. med.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: RehaMedicaUsługa: haluksy

   Dr M. Pyda jest bardzo dobrym specjalistą. Dokładnie udziela informacji na temat leczenia,zabiegu operacyjnego.Jest empatyczny,posiada umiejętność słuchania pacjenta( a to bardzo ważne). Jestem już po jednym zabiegu korekty palca koślawego z bardzo dobrym skutkiem( wreszcie stopa nie boli !)
   Godny polecenia lekarz- profesjonalista.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Bardzo dobry kontakt z pacjentem.Pełen profesjonalizm.Jestem bardzo zadowolony z przebiegu wizyty.Polecam Pana doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Rafał Szczygieł

  Anestezjolog,

  • Jest mi strasznie miło wyrazić pierwszą opinię o Panu Doktorze, jestem tak pozytywnie zaskoczona wizytą, że nie potrafię tego opisać. Chyba pierwszy raz spotkałam się z tym aby każdemu pacjentowi poświęcić tyle czasu, a byłam przedostatnia, więc wiem ile każda wizyta trwała. Dokładność, rzetelność, fachowa wiedza, uprzejmość można te cechy wymieniać i wymieniać. Pan doktor słucha wszystkiego co się ma do powiedzenia i stara się jak najlepiej pomóc, szczególnie iż do poradni bólu nie trafiają łatwe przypadki i często tego bólu nie da się wyeliminować do końca. Naprawdę wszystkim polecam wizytę u Pana doktora, ja jestem bardzo zadowolona i wyszłam z gabinetu z uśmiechem. Samych sukcesów Panie Doktorze.


 • Adam Nobis

  Ortopeda, dr n. med.

  • Słowa uznania dla Pana Doktora.Profesjonalizm w każdym calu.Perfekcyjnie przeprowadzona moja operacja.Ma bardzo duże doświadczenie w zakresie schorzeń kręgosłupa. Nikt nie mógł mi pomóc.Pomimo już wcześniejszych dwóch operacji- ból nadal dawał mi we znaki.Aż trafiłam do tego Pana Doktora i z całym przekonaniem wszystkim polecam. Lucyna z Gliwic

  • dr. Nobis przeprowadził u mnie zabieg vertebroplastyki, to już prawie 2 lata po zabiegu a ja czuje się świetnie, nic mnie nie boli, nie mam wreszcie problemów. Zabieg był przeprowadzany na kręgach L1 i L2. Polecam każdemu choremu/ połamanemu tego specjaliste

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Zbigniew Szlachta

  Chirurg, Ortopeda,

  • Jestem byłą pacjentką tego lekarza. Żałuję, że po przebytej chorobie , spędzeniu czasu w szpitalu na oddziale Pana Doktora , później w sanatorium leczenie zaczęłam u innego specjalisty też ortopedy. Operacje przesuwają z roku na rok , a kolano boli momentami nie potrafię chodzić. Dlatego też przymierzam się wrócić do Pana Doktora na ponowne leczenie. Przestałam się u Pana leczyć ponieważ uznałam , że po co się u Pana leczyć skoro ortopedę mam na miejscu. Powiem Wam tak jest wielu specjalistów dobrych ale Pan Doktor Szlachta jest jednym, z lekarzy do których zawsze warto wrócić. Zawsze masz pewność , że do Ciebie podejdzie jak człowiek do człowieka. Zawsze się Tobą zainteresuje i nigdy Ci pomocy nie odmówi. Dlatego w najbliższym czasie wrócę do Pana na ponowne leczenie :)

  • Życzę każdemu choremu takiego lekarza. Dr Szlachta to rzeczowy, kompetentny lekarz i ordynator, a przede wszystkim życzliwy człowiek. Spokoju, opanowania i kultury osobistej mógłby się nauczyć od niego niejeden lekarz.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Michał Świderski

  Ortopeda, lek.

  • Bardzo dobry i ciepły lekarz. Przed operacją przedstawił wszystkie opcje i uzasadnił swoje zdanie ale też pozostawił mi decyzję. O wszystko o co zapytałam uzyskałam pełną odpowiedź. Po operacji przyszedł i interesował się moim samopoczuciem. Polecam Pana doktora.

  • "Zimny", oschły lekarz, który nigdy nie ma ochoty pacjentcowi niczego wyjaśnić. Trudno z nim porozmawiać. Nie interesuje się problemem, z którym pacjent do niego przychodzi, wszystko wie najlepiej. Bardzo nieprzyjemna osoba. Obiektywnie mówiąc,lekarz nie zna się na rzeczy,


 • Jolanta Maria Musiałek-Holeczko

  Ortopeda, Fizjoterapeuta,

  • Lekarka kompetentna i rzeczowa. Wyjaśnia szczegółowo wszelkie wątpliwości dotyczące zdrowia dziecka. Widać u niej wprawę i doświadczenie w wykonywaniu badania. Miła jako osoba, polecam.


 • Krystian Werner

  Ortopeda, lek.

  • J

   Szanowny Panie Doktorze. Minęło 9 dni od przeprowadzoenej przez Pana, wraz ze wspaniałym zespołem, operacji wstawienia endoprotezy biodra lewego (7 styczeń 2015). To już druga operacja w tym szpitalu (pierwsza 5 maja 2014 roku). Jestem zachwycony Państwa najwyższymi kwalifikacjami, wspaniałym podejściem do pacjenta i rozumieniem jego bólu, cierpienia i nadziei. Dziękuję bardzo za to, że znów zaczynam czuć się sprawnym fizycznie, mimo upływu tak niewielkij ilości czasu. Niech Pańskie ręce i wiedza jak najdłużej pomagają tak ogromnej ilości pacjentom, która codziennie pełna nadziei odwiedza Wasz wspaniały szpital. Wdzięczny pacjent Jerzy Szczerba z Olesnicy. P. S. Stwierdzam z całą stanowczością, że certyfikaty poświadczające Wasze osiągnięcia ozdabiające ściany holu szpitala potwierdza rzeczywistość. Naprawdę leczycie bez bólu.


 • Patryk Tomasik

  Ortopeda, lek.

  • Profesjonalista w każdym calu. Wysoka kultura, zrozumienie pacjenta! Potrafi stworzyć więź z pacjentem, któy odnosi wrażenie, że jest dla niego najważniejszy. I o to chodzi! Każdy z nas uważa, że nasza choroba jest najpoważniejsza, najważniejsza itd, a Pan Doktor ma wiele cierpliwości, która pwowduje, że pacjent naprawdę się przed nim potrafi otworzyć! POLECAM! Profesjonalista, pisany z wielkiego "P"! Nie sposób nie szanowac Kogoś tak Wielkiego, a taki jest Pan doktor Tomasik!

  • Do dr Tomasika trafiłem trochę z przypadku, ale był to jeden z moich najlepszych przypadków. Po operacji kręgosłupa nasiliły się bóle w biodrze, diagnoza: konieczny zabieg endoplastyki biodra. Trochę musiałem odczekać na miejsce w szpitalu, ale koniec końców zabieg został wykonany.
   Ujęła mnie kompetentność i otwartość w rozmowie o chorobie, choć czasami dokuczała powierzchowna szorstkość, która nie wynika z nieuprzejmości lecz z koniecznego pośpiechu w przychodniach NFZ. Kompetencje i życzliwość dla pacjenta jest z pewnością najważniejszą cechą dra Tomasika. Tylko takich lekarzy spotykajmy na swojej drodze, a utyskiwania na służbę zdrowia przejdą do historii. Wszystkim pacjentom serdecznie polecam tego lekarza, a Panu dziękuję za przywrócenie do świata osób chodzących, czyli pełnego wyleczenia.
   Jestem już 3 tygodnie po operacji. Wszystko przebiega zgodnie z przedstawionym planem, a rehabilitacja ruchowa postępuje szybciej niż się spodziewałem. Poruszam się jeszcze z pomocą balkonika, takie są wymogi, ale coraz pewniej stawiam kolejne kroki. Powoli zapominam co to ból biodra towarzyszący każdemu krokowi, uczucie to przechodzi do historii.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu