Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich

(44 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich

Bytomska 62

41-940 , Piekary Śląskie , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
44 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Roman Walo Inny

  Znakomity lekarz i piękny człowiek, będący zawsze blisko pacjentów, uśmiechnięty, dodający otuchy. Doktor z wielką klasą. Dziękuję Panie Doktorze!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Pyda Inny

  Jestem wdzięczna za fachowe leczenie mojego złamania ręki. Mialam złamanie poprzeczne 1/3 kości ramiennej. Pozdrawiam serdecznie Joanna


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Karol Ochocki Inny

  Wizyta w poradni ortopedycznej w szpitalu w Piekarach 29 stycznia, problem ze stopą. Mimo covid termin szybki, wejście na teren przychodni też dobrze zorganizowane.
  Natomiast lekarz?? Najpierw nieprzyjemna uwaga, dlaczego zdecydowałem się na Piekary, a potem...
  Zlecił zdjęcia, nie znalazł problemu, mam wrażenie, że
  niewiele interesował się tym co mi dolega, nie wierzył chyba w to co mi jest. Sprawiał wrażenie złego, że zajmuję mu czas.
  To że jest niemiły jest mi tak naprawdę obojętne, bo nie po to tam byłem. Po prostu nie pomógł.
  Gdzie indziej potraktowano mnie bardziej wnikliwie i dano mi skierowanie na rezonans magnetyczny stopy, podejrzenie nerwiaka Mortona.
  Pozdr.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Pyda Inny

  Po wypadku trafiłam na Izbę Przyjęć do Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich. Stwierdzono skręcenie stawu kolanowego, zalecono unieruchomienie kończyny w ortezie, chodzenie w asekuracji kul łokciowych a także skierowano mnie do kontroli i dalszego leczenia po 2 tygodniach do Poradnii Urazowo-ortopedycznej w Piekarach Śląskich.

  I tak też trafiłam do doktora Michała Pyda....
  Wizyta przebiegła bardzo szybko, polegała na zobaczeniu, ugięciu i wyprostowaniu kolana. Pan doktor tylko skrytykował lekarza z Izby Przyjęć, kazał wyrzucić ortezę do kosza na śmieci i odstawić kule. Dopytywałam czy nie jest przypadkiem uszkodzone jakieś więzadło, na co pan doktor odpowiedział, że nie ma takiej możliwości. Na tym wizyta się zakończyła.

  Nie dało mi to spokoju i wybrałam się do innego ortopedy na konsultację, który wykonał mi podstawowe badanie jakim jest USG a także zlecił wykonanie rezonansu magnetycznego. Badanie wykazało znaczne uszkodzenie więzadła krzyżowego przedniego a także przemieszczenie łąkotki przyśrodkowej. Zostałam skierowana na fizjoterapię.

  Nieprofesjonalne podejście ze strony doktora Michała Pyda, który nie wykonał nawet podstawowego badania USG jednocześnie źle diagnozując mój uraz.
  Z całego serca nie polecam tego lekarza!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Mroczka Inny

  Wspaniały ortopeda! Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Jeszcze nigdy żaden lekarz nie przeprowadził ze mną tak bardzo szczegółowego wywiadu na temat mojego zdrowia. Zostałam bardzo dokładnie zbadana. Dostałam szczegółowe zalecenia, co do dalszego postępowania. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Będę polecała z czystym sumieniem. Do miłego zobaczenia Panie doktorze


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Patryk Tomasik Inny

  Konkrety i bardzo rzeczowy lekarz
  W trakcie wizyty jasno i czytelnie rozjaśnił dokładnie mój nie łatwy przypadek ( torbiel,guz w kosci biodrowej na wysokosci stawu krzyzowo biodrowego )
  Dzisiaj jestem juz po zabiegu i dochodze do siebie.
  Lekarz ale przede wszystkim Człowiek który to co robi z serca i powołania..:-)


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Pyda Inny

  Bardzo dobry, profesjonalny lekarz i specjalista. Świetny fachowiec, pełen empatii i zrozumienia dla choroby pacjenta. Doskonały ortopeda. Polecam tego lekarza każdemu, kto ma problemy ortopedyczne, w tym zadawnione i wymagające operacji.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Chrobok Inny

  1,5 roku temu przeszłam operację stopy, której nikt nie chciał się podjąć. Nikt nie dawał mi gwarancji, że wszystko się powiedzie. Dzisiaj mogę powiedzieć, że doktor Chrobok wykonał rewelacyjną robotę, dzięki czemu mogę chodzić, nawet biegać i nie czuje żadnego bólu. Wspaniały specjalista. Doskonały lekarz. Chwała takim lekarzom!


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Michał Białek Inny

  Trafiłem do tego lekarza na izbie przyjęć w Piekarach - wyniosły i zarozumiały sposób podejścia do pacjenta. Wcześniej miałem podobne problemy z tym kolanem - nie interesowało go postępowanie innego lekarza. Wiedza na temat kolana nikła - ściągał mi płyn z kolana - prawie go nie było, a opuchlizna duża. Mam wątpliwości co do jakości wykonania tej czynności. Nie polecam!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Mroczka Inny

  Lekarz kompetentny i uprzejmy. Wizyta przebiegła w miłej, spokojnej atmosferze. Każde słowo było przemyślane, rzeczowe co świadczy o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Badanie fizykalne przeprowadzone wzorcowo. Po pogłębieniu diagnostyki Pan Doktor postawił trafną diagnozę i zostało włączone skuteczne, celowane leczenie. Dalsze zalecenia zostały przekazane w sposób klarowny, nie wymagający zadawania pytań dodatkowych. Dolegliwości ustapiły. Bardzo polecam i jeżeli zajdzie potrzeba napewno skorzystam ponownie.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania