Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich

Ortopedia, Anestezjologia, Diagnostyka, Fizjoterapia, Interna, Medycyna sportowa, Neurologia, Chirurgia, Radiologia więcej

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Szpital

Gabinety

 • Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich

  Bytomska 62

  41-940, Piekary Śląskie, śląskie

  Dane kontaktowe +48 32 ...

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Michał Pyda

  Ortopeda, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry lekarz. Bardzo troszczy się o pacjenta. Robi wszystko by ulżyć w bólu. Dzięki niemu przetrwałam okres po operacji za co jeszcze raz bardzo dziękuję. Polecam

  • bardzo dobry

   Pan Doktor ma profesjonalne podejście do problemu, jest zaangażowany, szybko działa w kwestii wystawienia diagnozy. Zdecydowanie polecam ze względu na wiedzę i umiejętności.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu

 • Grzegorz Gierlach

  Ortopeda, Lekarz Sportowy, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry lekarz. Szczegółowo wyjaśnia przebieg leczenia i nie ogranicza się tylko do wystawiania recept. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Zdecydowanie polecam.

  • bardzo dobry

   Bardzo przemiły, sympatyczny czlowiek. Kompetentny i pomocny lekarz. Podczas konsultacji rozwiał wszelkie wątpliwości i udzielił cennych rad. Z pewnością bym do niego wróciła. Z ręką na sercu polecam każdemu doktora Gierlacha.

  Zobacz wszystkie opinie (101) o tym lekarzu

 • Tomasz Wądek

  Ortopeda,

  • bardzo dobry

   Mój syn był operowany na ostrym dyżurze przez doktora Tomasza Wądka - złamanie kręgosłupa w wypadku na nartach. Dziś po 4 m-cach po operacji nie ma osoby - lekarzy, rehabiltantów w kraju i na świecie, którzy nie mogą wyjść z podziwu jak idealnie i wyjątkowo profesjonalnie jest złożony krąg , który złamał się na 5 części. Jak jest zbezpieczony perfekcyjnie implantami. Podziw i szacunek ode mnie - za skromność, najwyższe uznanie ze świata neurochirurgów.

  • bardzo dobry

   W marcu 2012 miałem wypadek samochodowy, w wyniku którego doznałem licznych obrażeń, między innymi złamania zęba obrotnika (kręgosłup szyjny). Przez 3 miesiące przez klilku specjalistów byłem leczony zachowawczo. Okazało się to błędną decyzją. Dopiero doktor Wądek zdecydował o konieczności operacji i podjął się jej wykonania (kilka ośrodków nie zdecydowało się). Operacja przebiegła pomyślnie, ja czuję się dobrze. Wprawdzie leczenie nie zostało jeszcze zakończone, ale doktor przywrócił mi nadzieję. Za konieczne uważam dodać, iż jest niezwykle serdeczny, otwarty i pełen empatii. Fachowiec i Człowiek. Lekarz, który ma radość i czerpie radość z tego, co robi. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu

 • Piotr Zając

  Ortopeda, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Widać, że lekarz z powołaniem. Bardzo uprzejmy i z dobrym podejściem do pacjenta a przy tym bardzo konkretny. Przeprowadza dokładny wywiad i znajduje optymalną drogę leczenia bez naciągania na zbędne wydatki. Bez wątpienia polecam!

  • bardzo dobry

   Jeszcze się nie spotkałem z tak serdecznym podejściem do pacjenta. Nie tylko dobry ortopeda, ale również lekarz, który potrafi pomóc od razu. Pokazał mi przykłady ćwiczeń rehabilitacyjnych i to w gabinecie, a wizyta była naprawdę miła.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu

 • Rafał Szczygieł

  Anestezjolog,

  • bardzo dobry

   Jest mi strasznie miło wyrazić pierwszą opinię o Panu Doktorze, jestem tak pozytywnie zaskoczona wizytą, że nie potrafię tego opisać. Chyba pierwszy raz spotkałam się z tym aby każdemu pacjentowi poświęcić tyle czasu, a byłam przedostatnia, więc wiem ile każda wizyta trwała. Dokładność, rzetelność, fachowa wiedza, uprzejmość można te cechy wymieniać i wymieniać. Pan doktor słucha wszystkiego co się ma do powiedzenia i stara się jak najlepiej pomóc, szczególnie iż do poradni bólu nie trafiają łatwe przypadki i często tego bólu nie da się wyeliminować do końca. Naprawdę wszystkim polecam wizytę u Pana doktora, ja jestem bardzo zadowolona i wyszłam z gabinetu z uśmiechem. Samych sukcesów Panie Doktorze.

 • Adam Nobis

  Ortopeda, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Słowa uznania dla Pana Doktora.Profesjonalizm w każdym calu.Perfekcyjnie przeprowadzona moja operacja.Ma bardzo duże doświadczenie w zakresie schorzeń kręgosłupa. Nikt nie mógł mi pomóc.Pomimo już wcześniejszych dwóch operacji- ból nadal dawał mi we znaki.Aż trafiłam do tego Pana Doktora i z całym przekonaniem wszystkim polecam. Lucyna z Gliwic

  • bardzo dobry

   dr. Nobis przeprowadził u mnie zabieg vertebroplastyki, to już prawie 2 lata po zabiegu a ja czuje się świetnie, nic mnie nie boli, nie mam wreszcie problemów. Zabieg był przeprowadzany na kręgach L1 i L2. Polecam każdemu choremu/ połamanemu tego specjaliste

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu

 • Michał Białek

  Ortopeda,

  • bardzo słaby

   Nigdy nie spotkałem się z takim lekarzem, po wypadku miałem u niego kontrolę, nawet nie pofatygował się wstać z krzesła, nie mówię już o oględzinach i ocenie kończyny dolnej gdzie było prawdopodobieństwo zerwania mięśnia czworobocznego, małoprzyjazny stosunek do pacjenta, po tej wizycie w obawie o swoje zdrowie musiałem się wybrać prywatnie do innego lekarza, z całą szczerością nie polecam nikomu tego ortopedę.

 • Jerzy Spindel

  Ortopeda, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Pan doktor Jerzy Spindel jest wspaniałym człowiekiem ( dla mnie aniołem). Ciepły, życzliwy, miły ,opiekuńczy :) Jeżeli traficie na oddział IX to pracują tam ludzie z powołania. Wspaniała organizacja i opieka. Tworzą wspaniały zespół :) Przede wszystkim dziękuje moja 2 miesięczna Nastunia ,która była z nami cały czas i może nadal jeść najlepszy pokarm mamy , dzięki panu doktorowi :) Jeszcze raz bardzo dziękuje i pozdrawiam cały zespół z oddziału IX Ania z Będzina

  • bardzo dobry

   P. Dr. Spindel jest naprawdę lekarzem z powołania, jestem bardzo wdzięczny za przeprowadzenie fachowej operacji biodra którego zniszczył nowotwór kości /wstawienie endoprotezy/ mojej żonie, która czuje się b. dobrze. P. Doktor Spindel jest lekarzem uczciwym, wrażliwym i solidnym lekarzem. Jeszcze raz dziękuję bardzo P. DOKTOROWI za pomoc mojej żonie. POZDRAWIAM PANA PANIE DOKTORZE. WDZIĘCZNY MARCZAK Z GLIWIC.

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu

 • Zbigniew Szlachta

  Chirurg, Ortopeda,

  • bardzo dobry

   Jestem byłą pacjentką tego lekarza. Żałuję, że po przebytej chorobie , spędzeniu czasu w szpitalu na oddziale Pana Doktora , później w sanatorium leczenie zaczęłam u innego specjalisty też ortopedy. Operacje przesuwają z roku na rok , a kolano boli momentami nie potrafię chodzić. Dlatego też przymierzam się wrócić do Pana Doktora na ponowne leczenie. Przestałam się u Pana leczyć ponieważ uznałam , że po co się u Pana leczyć skoro ortopedę mam na miejscu. Powiem Wam tak jest wielu specjalistów dobrych ale Pan Doktor Szlachta jest jednym, z lekarzy do których zawsze warto wrócić. Zawsze masz pewność , że do Ciebie podejdzie jak człowiek do człowieka. Zawsze się Tobą zainteresuje i nigdy Ci pomocy nie odmówi. Dlatego w najbliższym czasie wrócę do Pana na ponowne leczenie :)

  • bardzo dobry

   Życzę każdemu choremu takiego lekarza. Dr Szlachta to rzeczowy, kompetentny lekarz i ordynator, a przede wszystkim życzliwy człowiek. Spokoju, opanowania i kultury osobistej mógłby się nauczyć od niego niejeden lekarz.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu

 • Michał Świderski

  Ortopeda, lek.

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry i ciepły lekarz. Przed operacją przedstawił wszystkie opcje i uzasadnił swoje zdanie ale też pozostawił mi decyzję. O wszystko o co zapytałam uzyskałam pełną odpowiedź. Po operacji przyszedł i interesował się moim samopoczuciem. Polecam Pana doktora.

  • bardzo słaby

   "Zimny", oschły lekarz, który nigdy nie ma ochoty pacjentcowi niczego wyjaśnić. Trudno z nim porozmawiać. Nie interesuje się problemem, z którym pacjent do niego przychodzi, wszystko wie najlepiej. Bardzo nieprzyjemna osoba. Obiektywnie mówiąc,lekarz nie zna się na rzeczy,