lek.

Patrycja Wiślińska

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

25 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
90 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwentka I Wydziału Akademii Medycznej w Warszawie. Obecnie pracuje w Klinice Dermatologii w CSK MSWiA w Warszawie. Doświadczenie zawodowe z zakresu dermatologii zdobywała na stażach… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Your medUsługa: konsultacja dermatologiczna

  Po jednej wizycie moge stwierdzic, ze Pani Patrycja to rzeczowy, cierpliwy lekarz, a do tego przemila osoba. Wysluchala moich wszystkich pytan i udzielila jasnych odpowiedzi, dokladnie obejrzala moja skore (nowe pipeprzyki oraz problem z cera) i zalecila kosmetyki. Na rezultaty trzeba oczywiscie poczekac, ale Pani doktor zrobila na mnie ogromnie pozytywne wrazenie. Tak powinny wygladac wszystkie wizyty lekarskie.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Your medUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Bardzo miła i profesjonalna osoba. Mój problem został szybko zdiagnozowany, a wizyta kontrolna dla oceny leczenia jest darmowa. Polecam serdecznie :)

 • Lokalizacja: Your medUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani doktor jest przemiłą osobą pełną profesjonalizmu, byłam u niej po raz pierwszy a już widzę rezultaty rozpoczętego leczenia! i co najważniejsze nie wybrałyśmy od razu radykalnej metody, a bardziej optymalną którą z czasem można będzie modyfikować.
  Zdecydowanie polecam wszystkim Panią Patrycje!

 • A
  Lokalizacja: Your medUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Konsultacja u Pani Wislinskiej byla bardzo pomocna: Pani zbadala moj problem bardzo troskliwie, poswiecila potrzebny czas, napisala mi recepte, i bedziemy sledzic sytuacje dalej. Bardzo polecam: zawodowa, mila, porozumiewawcza.

 • Lokalizacja: Your medUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pierwsza wizyta jak najbardziej na plus. Pani doktor doradziła, wytłumaczyła i pomogła w sposób profesjonalny i kompetentny.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Your medUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Polecam tego lekarza. Pani doktor jest bardzo ciepłą, empatyczną osobą z dużą dozą cierpliwości. Poza tym zaproponowana terapia zaczęła szybko przynosić efekty.

 • L
  Lokalizacja: Your med

  Byłem pierwszy raz u Pani doktor i po raz pierwszy spotkałem się z takim super podejściem lekarza do pacjenta. Bardzo miła atmosfera, bardzo konkretna i rzeczowa, przesympatyczna.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Your medUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Bardzo kompetentna pani doktor. Duża cierpliwość - kilka razy dokładnie tłumaczyła, jak należy stosować przepisane lekarstwa. Warto również podkreślić, że dobiera leki w taki sposób, by pacjent nie wykosztował się zbytnio. Zaprosiła również na bezpłatną kontrolę.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Your medUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Byłem u Pani doktor 4 razy.
  Pierwsza wizyta zapoznanie z problemem i sposób leczenia, druga wizyta sprawdzenie jakie są efekty (bezpłatnie), kolejna konsultacja, i ostatni raz byłem dziś (która okazała się również bezpłatna).
  Bardzo miłe podejście do pacjenta, bardzo dobre podejście ekonomiczne pod względem doboru leków ( wiadomo leki kosztują, ale Pani doktor przy doborze leków sugerowała się jakością, a nie marką. Za co duży plus).
  Mój problem został rozwiązany. Polecam Panią doktor.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Your medUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Bardzo sympatyczna Pani Doktor. Ma profesjonalne podejście do pacjenta, nie bagatelizuje nawet najmniejszego probelmu i stara sie go rozwiązać. Poświęca uwagę pacjentowi i uważnie słucha wskazując następnie stosowne zalecenia. Dziekuję i pozdrawiam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka I Wydziału Akademii Medycznej w Warszawie. Obecnie pracuje w Klinice Dermatologii w CSK MSWiA w Warszawie. Doświadczenie zawodowe z zakresu dermatologii zdobywała na stażach w licznych ośrodkach w kraju i na świecie m.in w St. Vincent’ s Hospital, Skin and Cancer Foundation w Sydney w Australii oraz w Allergic Diseases, Asthma & Immunology Clinic w Knoxville w USA. Członkini European Academy of Dermatology and Venerology, oraz International Dermoscopy Society. W swojej codziennej pracy zawodowej zajmuje się wykonywaniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej (peelingi medyczne, toksyna botulinowa, kwas hialuronowy, osocze bogatopłytkowe, mezoterapia, lipoliza) oraz wysoko zaawansowanych metod laseroterapii i dermatochirurgii. Do jej szczególnych zainteresowań należą wczesna diagnostyka stanów przednowotworowych i nowotworów skóry z wykorzystaniem nowoczesnych nieinwazyjnych metod obrazowania skóry takich jak dermoskopia i wideodermoskopia

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Warszawie, I Wydział Lekarski

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • St Vincent's Hospital w Sydney w Australii
 • Asthma & Immunology Clinic w Knoxville w USA
 • University of Tennessee, Medical Centre, Oncology and Hematology Department w Knoxville w USA
 • Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. Witolda Orłowskiego, Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie
więcej