Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Oliwia Witkowska Psychoterapia
Księcia Jerzego II Piasta, Brzeg

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeutą i magistrem psychologii.

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu oraz Szkołę Psychoterapii Poz...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychoterapia
  • Psychologia kliniczna

Znajomość języków

  • Angielski

11 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Oliwia Witkowska Psychoterapia Inny

Pani Oliwia jest bardzo rzetelną psychoterapeutką. Podczas każdego spotkania wykazywała się profesjonalizmem i ogromną wiedzą. Każde spotkanie było bardzo owocne i było kolejnym krokiem w dochodzeniu do równowagi. Dzięki temu, że pani Oliwia prowadzi spotkania online mogłam brać udział w terapii we własnym domu, co bardzo mi ułatwiło organizacje dnia. Nie traciłam czasu na dojazdy. Ponadto spotkania online były możliwe bez względu na lokalizację zarówno moją jak i Pani Oliwii, dlatego nie traciłam terminów spotkań ze względu na wyjazdy. Polecam wszystkim terapię online u pani Oliwii. To nie będzie strata ani czasu ani pieniędzy, a na pewno poprawi jakość życia każdemu, kto boryka się z problemami.

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Oliwia Witkowska Psychoterapia Inny

Wspaniała psycholog, psychoterapeuta. Posiada ogrom wiedzy. Sprawia, że każda wizyta wnosi w życie pozytywne zmiany. Naprawdę dzięki spotkaniom i rozmowom zaczęłam wiele rozumieć w sposób prawidłowy. Pani Oliwia otacza wielkim zrozumieniem a atmosfera ani na chwilę nie jest sztuczna, z łatwością można się otworzyć i zaufać. Polecam z całego serca.

mgr Oliwia Witkowska

Bardzo dziękuję za opinię. Życzę dalszych sukcesów :)

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Oliwia jest osobą, która potrafi pomóc w trudnych chwilach naszego życia. Jest niezwykle ciepłą, życzliwą i wyrozumiałą osobą, idealnie trafia w punkt problemu rozkładając go na czynniki pierwsze i pracując nad jego zwalczeniem. Korzystałem ze spotkań onlinne za pośrednictwem SKYPE i bardzo mi się ta forma podobała. Spotkania przebiegały bez zakłóceń, w ogóle nie czułem się tak jakbym rozmawiał z kimś na odległość. Gorąco polecam Panią Oliwię i bardzo dziękuje za pomoc, którą od Pani dostałem. Pozdrawiam serdecznie.

mgr Oliwia Witkowska

Dziękuję bardzo za opinie. Życzę zdrowia i dalszych sukcesów.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Po sugestii lekarza, aby uzupełnić farmakoterapię również psychoterapią, zgłosiłem się do Pani Oliwii. Szczerzę mogę powiedzieć, że terapia poznawczo-behawioralna prowadzona przez Panią Witkowską okazała się równie ważna jak leczenie u psychiatry (a może i ważniejsza). Dzięki niej zrozumiałem co leży u podstaw moich lęków, dlaczego różne sytuacje powodują różne emocje i jak sobie z nimi radzić. Pani Oliwia jest świetną specjalistką i wspaniałą osobą. Zawsze przygotowana do spotkań, z ogromną wiedzą i tym nieokreślonym czymś, co sprawia że jak nikt nadaje się do swojej pracy. Bez przesadnego naciągania mogę powiedzieć, że pomogła mi zmienić moje życie na lepsze. Na prawdę jestem pod wrażeniem jak wizyty u niej potrafią pomóc. Wszystkim osobą szukającym fachowej pomocy szczerze polecam wizytę. PS. Jako że moje leczenie przypadło na okres pandemii, terapia była prowadzona w formie online. Jest to wygodne i fajne rozwiązanie.

mgr Oliwia Witkowska

Dziękuję bardzo za opinie. Życzę zdrowia i dalszych sukcesów.


A
Profil zweryfikowany

Do Pani Oliwii trafiłam w trudnym okresie życia.Wąrpiłam, że jest soba, która może mi pomóc, jednak po każdej sesji czułam się zdecydowanie lepiej, od nikogo nie dostałam tyle zrozumienia, uwagi.Pani Oliwia pokazała mi jak skutecznie radzić sobie z problemami, jak pozbyć się lęków i dbać o siebie.Ma ogromną wiedzę i jest profesjonalnie przygotowana do każdej sesji.Jestem jej bardzo wdzięczna za pomoc i poświęcony czas. Szczerze polecam.

mgr Oliwia Witkowska

Dziękuję za opinię, jest mi bardzo miło. Pozdrawiam


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Oliwia Witkowska Psychoterapia

Do Pni Oliwi zostałam skierowana w trudnym okresie mojego życia, gdy codzienność wypełniał lęk. Pomogła mi zrozumieć istotę mojego problemu, wyjaśniła jak przerwać pętlę problemu i pokazała jak skutecznie z nim walczyć. Nauczyła mnie technik relaksacji i radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Jest wyjątkowym specjalistą, ma ogromną wiedzę i zaangażowanie w pracę oraz indywidualne podejście do pacjenta. Zdobyła moje zaufanie i sprawiła, że otworzyłam się przed nią. Do każdej sesji jest perfekcyjnie przygotowana, a rozmowa z nią sprawia, że czuję wyraźną poprawę. Moje lęki są pod kontrolą i już nie pozwalam, by mną zawładnęły. Funkcjonuję zdecydowanie lepiej, mam więcej energii, moje życie stało się piękniejsze. Jeśli kiedyś pojawią się w moim życiu problemy, będzie pierwszą osobą, do której zwrócę się po pomoc. Szczerze polecam.

mgr Oliwia Witkowska

Bardzo dziękuje za opinie. Życzę dalszych sukcesów.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Zdrowia Psychicznego MEDSAL

Zgłosiłam się do Pani Oliwii po śmierci mojego ukochanego syna. Nie umiałam żyć, walczyłam z depresją i dużymi lękami. Po każdej terapii czułam się lepiej. Pani Psycholog jest bardzo dobrym specjalistą. Pomogła mi bardzo dużo, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Polecam wsystkim Panią Oliwię

mgr Oliwia Witkowska

Dziękuje bardzo za te słowa. Pozdrawiam


M
Profil zweryfikowany

Zgłosiłam się do Pani Oliwii ze względu na fobię, z którą zmagałam się od kilkunastu lat. Szczerze wątpiłam, że pozbędę się lęku kiedykolwiek, dopóki nie rozpoczęłyśmy terapii. Każda sesja przynosiła znaczne efekty. Pani Oliwia zawsze była dobrze przygotowana i jako terapeuta okazywała zrozumienie, zaangażowanie i empatię. Dzięki niej i jej dużej wiedzy udało się zniwelować lęk i strach. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc, poświęcony czas i uświadomienie, że dopóki nie zmierzymy się ze swoimi lękami, nie przezwyciężymy ich. Zdecydowanie polecam Panią Oliwię!

mgr Oliwia Witkowska

Dziękuje za miłe słowa. Życzę powodzenia.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Zdrowia Psychicznego MEDSAL

Do Pni Oliwi trafiłam w trudnym okresie mojego życia. Zajęła się mną wyjątkowo troskliwie. Pomogła mi zrozumieć istotę mojego problemu i pokazała jak skutecznie z nim walczyć. Jest wyjątkowym specjalistą, ma ogromną wiedzę i zaangażowanie w pracę. Do każdej sesji jest perfekcyjnie przygotowana. Po każdej rozmowie z nią czuje się wyraźną poprawę. Moje lęki zdecydowanie zmalały , funkcjonuję zdecydowanie lepiej. Jeżeli kiedyś moje problemy wrócą będzie pierwszą osobą do której zwrócę się po pomoc. Specjalista godny polecenia.

mgr Oliwia Witkowska

Dziękuje bardzo Pani Anno za miłe słowa i życzę dużo zdrowia.


L
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Oddział Psychiatryczny, Brzeskie Centrum Medyczne nerwca lękowa

Pani Oliwia jest specjalistką, która swoją fachową pomocą pomogła mi wyjść z mojej nerwicy lękowej. Nie traktuje pacjenta przedmiotowo tylko każdy problem rozpatruje indywidualnie. Po wszystkich spotkaniach obecnie mój stan zdrowia jest o wiele lepszy niż w czasie z przed zdiagnozowanej choroby. Pomogła mi swoimi eksperymentami wyzbyć się fobii nabytych z przeszłości. Obecnie jestem o wiele bardziej otwarta do ludzi, wreszcie samodzielnie podejmuję decyzję życiowe oraz wróciła mi radość życia. Pozdrawiam Lucyna J.

mgr Oliwia Witkowska

Dziękuje bardzo za miłe słowa. Życzę dużo zdrowia.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania