Adresy (2)

Michała Bobrzyńskiego 45/65, Dębniki, Kraków
Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny Psychologiczna Cafe


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto
12 201..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 160 zł

Psychoterapia partnerska (opis) • 260 zł

Terapia par online (opis) • 220 zł


Przyjmuję: dorosłych
12 201..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
a) Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
b) W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
i) Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
ii) Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
a) W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
b) Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
a) W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
b) Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
c) W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem dyplomowanym psychologiem (specjalność psychologia kliniczna i osobowości) i pedagogiem (specjalność pedagogika opiekuńczo-wychowawcza) oraz ps...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Kryzys w związku
 • Zaburzenia emocjonalne
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna
 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


160 zł

Konsultacja online

Wizyty będą odbywać się przez internet.
Czas trwania konsultacji 50 minut.Michała Bobrzyńskiego 45/65, Kraków

160 zł

Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny Psychologiczna Cafe

Pozostałe usługi


Michała Bobrzyńskiego 45/65, Kraków

160 zł

Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny Psychologiczna CafeMichała Bobrzyńskiego 45/65, Kraków

260 zł

Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny Psychologiczna Cafe

Czas trwania 90 minut260 zł

Konsultacja online

Czas trwania 90 minutMichała Bobrzyńskiego 45/65, Kraków

220 zł

Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny Psychologiczna Cafe

Czas sesji 60 minut.220 zł

Konsultacja online

Czas sesji 60 minutMichała Bobrzyńskiego 45/65, Kraków

300 zł

Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny Psychologiczna Cafe

W przypadku prowadzenia terapii z drugim terapeutą, cena terapii może ulec zmianie.

Opinie

5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny Psychologiczna Cafe terapia par

Korzystaliśmy z pomocy Pani psycholog w zakresie terapii par. Zostaliśmy uważnie wysłuchani, a udzielone profesjonalne wsparcie poparte wyjaśnieniami w zrozumiany sposób pomogło nam uporać się z problemem. Polecamy Panią psycholog ze względu na bardzo dobry kontakt z pacjentem, cierpliwość, zrozumienie i zaangażowanie!


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu Inny

W swoim życiu mIałam do czynienia z kilkoma psychologami i za każdym razem po kilku wizytach kończyłam terapię z marnym skutkiem. Pani Olga przełamała tę złą passę i pomogła mi przepracować problemy. Jest świetnym specjalistą, ale i ciepłym fajnym człowiekiem. Podczas wizyt czułam sprzyjającą atmosferę dzięki której mogłam się otworzyć i spojrzeć w głąb siebie. Bez dwóch zdań Pani Olga pomogła mi odkryć moje potrzeby, i stać się niezależnym pewnym siebie człowiekiem. Bardzo dziękuję Pani Olgo :) Wszystkim serdecznie polecam


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny Psychologiczna Cafe Inny

Pani Olga jest cudowną i ciepłą osobą. Podchodzi do pacjenta z delikatnością, ale jednocześnie z wielką skutecznością. Serdecznie polecam.

mgr Olga Gill-Sobota

Dziękuję za komentarz i za możliwość towarzyszenia w drodze do komfortu, zrozumienia siebie oraz zmian tych maleńkich i tych większych. Również serdecznie pozdrawiam :)


W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny Psychologiczna Cafe

Pani Olga psycholog spokojnie szczegółowo podchodzi do każdej wizyty dużo myśli w czasie spotkań, zadaje różne czasem trudne pytania, z pozytywnym końcowym efektem. Bardzo trafnie znaleziony problem w moim przypadku przez Panią Olgę psycholog i super terapia.

mgr Olga Gill-Sobota

Dziękuję Panu za ocenę. Dziękuję za powierzone zaufanie i możliwość towarzyszenia Panu w ważny momencie Pana życia. Pozdrawiam serdecznie, życzę wszystkiego dobrego.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny

To moja pierwsza wizyta.Pani Psycholog ciepła, otwarta, czułam że mnie rozumie. Zadaje pytania, które pomagają spojrzeć na swój problem/sytuację w 'zdrowy' dla pacjenta sposób. Ocena sytuacji była bardzo trafna, kogoś takiego potrzebowałam. Propozycje działania aby wyjść na prostą na pewno wcielę w życie. Po wizycie wyniosłam przekonanie, żeby działać tak, by nie zatracić siebie. Bardzo dziękuję, reszta zależy ode mnie.

mgr Olga Gill-Sobota

Dziękuję bardzo i życzę wszystkiego dobrego!


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny

Do Pani Olgi trafiłam przez problemy z agresją. Od pierwszej wizyty Pani doktor wzbudziła zaufanie i stworzyła przyjazną atmosferę. Pani Olga napwrawdę poznaje człowieka z którym prowadzi terapie. Chodzę na terapię przez 5 miesięcy i ja oraz moje otoczenia postrzega zmiany we mnie (jestem mniej agresywna). Serdecznie polecam Pani Olgę jako psychoterapeutę!

mgr Olga Gill-Sobota

Dziękuję bardzo za komentarz :) Pozdrawiam serdecznie!


I
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny psychoterapia młodzieży

Na wizycie była moja córka 14-letnia. Poszła zestresowana ale po pierwszej wizycie wyszła zadowolona i 'oswojona' z Panią doktor i tego typu terapią. Drugi raz poszła chętnie. Pani Olga potrafi rozmawiać z nastolatką, więc kontynuujemy spotkania. Szczerze polecam.

mgr Olga Gill-Sobota

Dziękuję bardzo za komentarz, życzę wszystkiego dobrego!


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu walka z uzależnieniami

Wprowadzająca do życia wiele pozytywnych skutków terapia. Nieoceniona pomoc. Polecam z całego serca.

mgr Olga Gill-Sobota

Dziękuję bardzo za komentarz i pozdrawiam serdecznie!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet terapeutyczny, ul. Przemiarki 23A/63, Kraków

Na wizyty do Pani Olgi uczęszczam już od kilku miesięcy, regularnie. Pani Olga jest świetnym specjalistą, bije od niej profesjonalizm, ciepło, delikatnośc oraz zaangażowanie. Atmosfera w gabinecie jest zawsze przyjazna. W ciągu tych kilku miesięcy pomogła osiągnać mi coś, co myślałam że nie będzie możliwe i za to będę jej zawsze wdzięczna. Godny polecenia specjalista.

mgr Olga Gill-Sobota

Dziękuję za komentarz, było mi miło móc towarzyszyć na odcinku Pani drogi życiowej i wspierać w ważnych momentach. Życzę wszystkiego dobrego.


L
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet terapeutyczny, ul. Przemiarki 23A/63, Kraków

Wizytę u Pani Olgi odbieram bardzo pozytywnie. Miła, przyjazna atmosfera podczas spotkania pozwoliła mi na odstresowanie się i spokojną rozmowę. Pani Olga jest uśmiechnięta i sympatyczna; zdecydowanie godna polecenia!

mgr Olga Gill-Sobota

Dziękuję za komentarz. Dziękuję za zaufanie i pozostaję do dyspozycji :) Pozdrawiam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem dyplomowanym psychologiem (specjalność psychologia kliniczna i osobowości) i pedagogiem (specjalność pedagogika opiekuńczo-wychowawcza) oraz ps...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Kryzys w związku
 • Zaburzenia emocjonalne
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna
 • Psychoterapia

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania