Adresy (2)

Michała Bobrzyńskiego 45/65, Dębniki, Kraków
Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny Psychologiczna Cafe


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto
12 201..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 150 zł


Przyjmuję: dorosłych
12 201..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
a) Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
b) W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
i) Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
ii) Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
a) W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
b) Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
a) W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
b) Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
c) W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Instrukcja przed przygotowaniem do konsultacji online:
1) Pobierz komunikator wideo Skype https://www.skype.com/pl/get-skype/
2) Upewnij się, że pamiętasz swoje dane do logowania
3) Dodaj mnie do swojej listy kontaktów, nazywam się: Olga Gill-Sobota
4) Sprawdź swoje połączenie nietrenowe i bądź gotowy/a 10 min przed konsultacją.
5) Konsultacje trwają 50 minut


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem dyplomowanym psychologiem (specjalność psychologia kliniczna i osobowości) i pedagogiem (specjalność pedagogika opiekuńczo-wychowawcza) oraz ps...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Kryzys w związku
 • Zaburzenia emocjonalne
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna
 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


150 zł

Konsultacja online

Wizyty będą odbywać się przez internet. Link zostanie wysłany przed rozpoczęciem konsultacji.
Czas trwania konsultacji 50 minut.


Konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta)


Michała Bobrzyńskiego 45/65, Kraków

150 zł

Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny Psychologiczna Cafe


Konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)


Michała Bobrzyńskiego 45/65, Kraków

130 zł

Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny Psychologiczna Cafe


Konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta)


Michała Bobrzyńskiego 45/65, Kraków

150 zł

Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny Psychologiczna Cafe

Pozostałe usługi

Psychoterapia indywidualna


Michała Bobrzyńskiego 45/65, Kraków

150 zł

Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny Psychologiczna Cafe


Psychoterapia partnerska


Michała Bobrzyńskiego 45/65, Kraków

240 zł

Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny Psychologiczna Cafe


Psychoterapia rodzinna


Michała Bobrzyńskiego 45/65, Kraków

od 240 zł

Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny Psychologiczna Cafe

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny Psychologiczna Cafe konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta)

Pani Olga psycholog spokojnie szczegółowo podchodzi do każdej wizyty dużo myśli w czasie spotkań, zadaje różne czasem trudne pytania, z pozytywnym końcowym efektem. Bardzo trafnie znaleziony problem w moim przypadku przez Panią Olgę psycholog i super terapia.

mgr Olga Gill-Sobota

Dziękuję Panu za ocenę. Dziękuję za powierzone zaufanie i możliwość towarzyszenia Panu w ważny momencie Pana życia. Pozdrawiam serdecznie, życzę wszystkiego dobrego.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny

To moja pierwsza wizyta.Pani Psycholog ciepła, otwarta, czułam że mnie rozumie. Zadaje pytania, które pomagają spojrzeć na swój problem/sytuację w 'zdrowy' dla pacjenta sposób. Ocena sytuacji była bardzo trafna, kogoś takiego potrzebowałam. Propozycje działania aby wyjść na prostą na pewno wcielę w życie. Po wizycie wyniosłam przekonanie, żeby działać tak, by nie zatracić siebie. Bardzo dziękuję, reszta zależy ode mnie.

mgr Olga Gill-Sobota

Dziękuję bardzo i życzę wszystkiego dobrego!


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny

Do Pani Olgi trafiłam przez problemy z agresją. Od pierwszej wizyty Pani doktor wzbudziła zaufanie i stworzyła przyjazną atmosferę. Pani Olga napwrawdę poznaje człowieka z którym prowadzi terapie. Chodzę na terapię przez 5 miesięcy i ja oraz moje otoczenia postrzega zmiany we mnie (jestem mniej agresywna). Serdecznie polecam Pani Olgę jako psychoterapeutę!

mgr Olga Gill-Sobota

Dziękuję bardzo za komentarz :) Pozdrawiam serdecznie!


I
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny psychoterapia młodzieży

Na wizycie była moja córka 14-letnia. Poszła zestresowana ale po pierwszej wizycie wyszła zadowolona i 'oswojona' z Panią doktor i tego typu terapią. Drugi raz poszła chętnie. Pani Olga potrafi rozmawiać z nastolatką, więc kontynuujemy spotkania. Szczerze polecam.

mgr Olga Gill-Sobota

Dziękuję bardzo za komentarz, życzę wszystkiego dobrego!


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu walka z uzależnieniami

Wprowadzająca do życia wiele pozytywnych skutków terapia. Nieoceniona pomoc. Polecam z całego serca.

mgr Olga Gill-Sobota

Dziękuję bardzo za komentarz i pozdrawiam serdecznie!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet terapeutyczny, ul. Przemiarki 23A/63, Kraków

Na wizyty do Pani Olgi uczęszczam już od kilku miesięcy, regularnie. Pani Olga jest świetnym specjalistą, bije od niej profesjonalizm, ciepło, delikatnośc oraz zaangażowanie. Atmosfera w gabinecie jest zawsze przyjazna. W ciągu tych kilku miesięcy pomogła osiągnać mi coś, co myślałam że nie będzie możliwe i za to będę jej zawsze wdzięczna. Godny polecenia specjalista.

mgr Olga Gill-Sobota

Dziękuję za komentarz, było mi miło móc towarzyszyć na odcinku Pani drogi życiowej i wspierać w ważnych momentach. Życzę wszystkiego dobrego.


L
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet terapeutyczny, ul. Przemiarki 23A/63, Kraków

Wizytę u Pani Olgi odbieram bardzo pozytywnie. Miła, przyjazna atmosfera podczas spotkania pozwoliła mi na odstresowanie się i spokojną rozmowę. Pani Olga jest uśmiechnięta i sympatyczna; zdecydowanie godna polecenia!

mgr Olga Gill-Sobota

Dziękuję za komentarz. Dziękuję za zaufanie i pozostaję do dyspozycji :) Pozdrawiam


S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet terapeutyczny, ul. Przemiarki 23A/63, Kraków konsultacja psychologiczna

Po pierwszej wizycie bardzo pozytywne odbieram Panią Olgę.
Jak każda wizyta pierwszorazowa u specjalisty-zapoznanie się z problem, dopytanie o szczegóły. I co ważne, przedstawienie narzędzi, którymi posługuje się Pani Olga.
Bardzo miła, ciepła osoba, która wydaje się lubić to co robi.

mgr Olga Gill-Sobota

Dziękuję za komentarz. Dziękuję za okazanie zaufania i możliwość towarzyszenia w ważnym i trudnym momencie Pana życia. Pozdrawiam ciepło :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet terapeutyczny, ul. Przemiarki 23A/63, Kraków

Wizyta dotyczyła mojej relacji z partnerem oraz sytuacji rodzinnej. Spotkałam się z wielką życzliwością i zrozumieniem. Poczułam, że osoba, która siedzi na przeciwko mnie chce mi naprawdę pomóc. Poczułam się lepiej przygotowana do trudnej rozmowy, która mnie czeka.

mgr Olga Gill-Sobota

Dziękuję za miłe słowa. Ja życzę siły i wytrwałości w każdym aspekcie Pani życia.


S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet terapeutyczny, ul. Przemiarki 23A/63, Kraków

Pani psycholog to doświadczona profesjonalistka, a przy tym ciepła i empatyczna osoba, która tworzy przyjemną atmosferę podczas sesji.

mgr Olga Gill-Sobota

Bardzo dziękuję, miło mi to słyszeć! Pozostaję do dyspozycji :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem dyplomowanym psychologiem (specjalność psychologia kliniczna i osobowości) i pedagogiem (specjalność pedagogika opiekuńczo-wychowawcza) oraz ps...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Kryzys w związku
 • Zaburzenia emocjonalne
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna
 • Psychoterapia

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania