Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Konopczyńskiego 17/4, Dębniki, Kraków
Terapeutikon

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutką w trakcie 4-letniego szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu terapeuty poznawczo-behawioralnego....

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Zaburzenia osobowości
 • Choroba afektywna dwubiegunowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Psychoterapia indywidualna


ul. Konopczyńskiego 17/4, Kraków

130 zł

Terapeutikon

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany

Od kilku lat borykam się z depresją, zaburzeniami lękowymi, wzmożonym stresem i poczuciem beznadziejności, które utrudniają mi codzienne funkcjonowanie. Do leczenia podchodziłam 3 razy, ale zawsze mówiłam sobie, że przecież jestem silna i sobie poradzę. Pani Monika otworzyła mi oczy, pomogła zrozumieć źródło moich problemów. Jest ogromnym wsparciem, niesamowicie empatyczną osobą, która bardzo angażuje się w prowadzoną terapię i pragnie zrobić wszystko, aby życie stało się piękniejsze. Stosowane przez Panią Monikę metody działają cuda! Do dziś nie potrafię zrozumieć faktu, iż wkładając niewiele wysiłku w pracę nad sobą, mogłam naprawić tak wiele błędnych zachowań.
Moja praca nad sobą trwa nadal, ale od końca kwietnia widzę niesamowitą poprawę w funkcjonowaniu.
Dziękuję za nieocenioną pomoc! I każdemu, kto podobnie jak ja walczy ze sobą każdego dnia, polecam udać się do Pani Moniki.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Terapeutikon

Serdecznie polecam spotkania z panią Moniką. Nasza współpraca była bardzo owocna, otrzymałam wsparcie i pomoc z jej strony w bardzo trudnym dla mnie momencie w moim życiu. W ciągu 5 miesięcy udało nam się wypracować ogromne postępy za co jestem jej niezmiernie wdzięczna. :)


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Terapeutikon psychoterapia indywidualna

Doświadczona i empatyczna terapeutka. Cierpliwie tłumaczy, edukuje i zadaje pytania do refleksji. Poleciłabym innym.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu nawracająca depresja

Do Pani Moniki trafiłam w kwietniu.
Wiele lat borykałam się z nawracająca depresją- każdy kolejny epizod był co raz gorszy i bardzo trudno było mi się samej z niego wygrzebać. Miałam wpojone, że mam sobie poradzić sama. Byłam więc na skaju fizycznego i mentalnego wyczerpania.
Pani Monika to bardzo uważny terapeuta. Daje pacjentce 100% uwagi. Razem docieramy do sedna problemu. Udało mi się przejść przez nagromadzony bagaż traum i doświadczeń wraz z nią. Wspólnie opracowaliśmy metody na codzienna aktywizację, małe zmiany jakie mogłam wprowadzić od razu. Dzięki temu wyszłam ze swojej pełnej lęku i nienawiści skorupy.
Dziś, w październiku, jestem zupełnie nową osobą. Nie jestem sparaliżowana lękiem. Za mną naprawdę sporo pracy terapeutycznej- i z całego serca dziękuję Pani Monice za odbycie tej drogi ramię w ramię!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Terapeutikon

Moim zdaniem bardzo ważna jest chemia między terapeutą a pacjentem/klientem. Już po pierwszej wizycie u Pani Moniki, wiedziałam, że w tej relacji jej nie zabraknie. Za każdym razem czułam się zrozumiana i wysłuchania. Wychodziłam z sesji z wieloma cennymi radami oraz ćwiczeniami, które sprawiły, że dzisiaj po pół roku psychoterapii znowu potrafię się uśmiechać, cieszyć tym co jest i pomału stawiać granice. Gorąco polecam spotkania z Pianią Moniką, bardzo się cieszę, że to właśnie ona pojawiła się na mojej drodze podczas mojej walki z depresją i stanami lękowymi.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu rozwój osobisty

Doktor Monika jest wspaniałą osobą i bardzo zaangażowanym lekarzem. W trakcie spotkań czułam zawsze jej wielkie skupienie i nieustawanie w szukaniu skutecznych rozwiązań dla moich barier i blokad rozwojowych. Zawsze docierała do sedna. Pani Monika stwarza atmosferę pełnego zaufania, bezpieczeństwa i spokoju, co pozwala otwierać się i pozytywnie nastawiać do zmian. Bardzo dziękuję i polecam gorąco.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Bardzo dobra terapeutka, profesjonalna, ciepła, pozytywna. P. Monika pojawiła się w moim życiu kiedy już nic się nie układało a życie przestawało mieć sens. Wspólna praca pozwoliła mi wyjść z wieloletniej depresji, nauczyłam się jak sobie radzić w stanach obniżonego nastroju i jak wprowadzać małe zmiany dające wielki efekt. Gorąco polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutką w trakcie 4-letniego szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu terapeuty poznawczo-behawioralnego....

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Zaburzenia osobowości
 • Choroba afektywna dwubiegunowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania