dr n. med.

Monika Sikorska

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog

10 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
17 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2015 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii, Wenerologii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Wrażenie po wizycie bardzo dobre. Pani doktor jest dokładna, cierpliwa, wzbudza zaufanie, poświęca pacjentowi czas i uwagę, szybko nawiązuje kontakt, nie stwarza dystansu. Przy tym jest osobą miłą i delikatną. Wizyta odbyła się wczoraj, więc o skuteczności leczenia nie mogę na razie nic powiedzieć, ale jestem dobrej myśli. Dziękuję w imieniu swoim i nastoletniego syna.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział GdańskUsługa: wizyta odpłatna

  Zdecydowanie polecam. Wcześniej byłam u innego dermatologa, ale niestety leki, które mi przepisał nie zdały egzaminu. Po wizycie u Pani dr odzyskałam nadzieję na poprawę stanu skóry i faktycznie wszystko zaczęło mi się goić. Rzeczowa i bardzo miła osoba, niedługo mam kolejną wizytę i mam nadzieję, że uda mi się całkowicie wyleczyć trądzik.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział GdańskUsługa: wizyta odpłatna

  Bardzo dobry lekarz. NIe zbywa pacjenta, wszystko tłumaczy, opowiada na pytania. I trafia ze stosowanymi medykamentami.

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk

  Polecam Panią doktor. Kompetentna i konkretna. Przepisuje skuteczne leki. Odpowiada na każde zadane pytanie.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo rzeczowa doktor, wizyta przebiega w miłej atmosferze, Pani doktor jest serdeczna, ze szczegółami odpowiada na pytania i wyjaśnia wątpliwości. Ma czas dla Pacjenta.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Monika Sikorska - wizyta w gabinecie przebiegła w miłej atmosferze, pani doktor przeprowadziła konkretny wywiad i zaproponowała dwie metody leczenia, kolejno omawiając ich wady i zalety. Polecam

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk

  Pani Monika wkońcu rozwiazała mój problem z trądzikiem. Wkońcu moge patrzeć na siebie bez tony podkładu. Przesympatyczna i rzetelna.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział GdańskUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Przez wiele lat leczyłam trądzik u różnych dermatologów, niestety bezskutecznie. W końcu trafiłam do Polmedu do Pani dr Moniki Sikorskiej, która całkowicie wyleczyła mój problem. Kiedy Pani Doktor powiedziała, że z mojej twarzy wszystko zniknie- nie wierzyłam :) a jednak tak się stało za co bardzo dziękuję. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor.

 • Byłam za wizycie u Pani Doktor już kilkukrotnie w Epi Centrum w Gdańsku obok Manhattanu i jestem zachwycona! Pani Doktor to prawdziwy Anioł, przesympatyczna i ciepła osoba, która pomogła mi poradzić sobie z kłopotliwym problem. Efekty są rewelacyjne! Serdecznie polecam!!!

 • Bardzo polecam Panią dr Monikę Sikorską. Miałam problem z kaszakiem na twarzy, którego nie dało się usunąć ani poprzez wymrażanie ani wyleczyć maścią. Poprzedni dermatolog przepisał mi drogą maść, która nie dość że nie pomogła, to jeszcze doprowadziła do stanu zapalnego. Po konsultacjach u Pani dr Sikorskiej, otrzymałam nową maść i stan zapalny od razu zniknął. Następnie pani doktor chirurgicznie usunęła mi kaszaka. Była przy tym niezwykle dokładna, empatyczna i delikatna. Skończyło się na dwóch szwach i zniżce, bo okazało się, że kaszak nie był tak duży jak to się wcześniej wydawało - byłam w szoku, że są jeszcze tak wyrozumiali i uczciwi lekarze. Będę polecać Panią doktor wszystkim znajomym. Oby więcej takich lekarzy w Polsce!!!!

Pytania pacjentów (26)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2015 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, obecnie pracuje na stanowisku adiunkta. W 2012 roku obroniła rozprawę doktorską dotyczącą lepszego poznania etiopatogenezy atopowego zapalenia skóry, pod kierownictwem prof. dr hab. Jadwigi Roszkiewicz. Jest autorką i współautorką licznych publikacji naukowych oraz doniesień zjazdowych. Uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach stale podnosząc swoje kwalifikacje. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia