Informacje o placówce

Gabinety

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne UCK w Gdańsku

Dębinki 7

80-952 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
100 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Grażyna Rompa konsultacja gastrologiczna

  Doskonały Doktor bardzo kompetentny i znający się na rzeczy profesjonalne podejście, bardzo miła Pani polecam


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Wojteczek konsultacja reumatologiczna

  Pani Anna Wojteczek jest bardzo zaangażowana w proces diagnozowania a potem leczenia. Rzadko spotyka się tak skrupulatnych i dokładnych lekarzy. Otrzymałam fachową pomoc i wielkie wsparcie emocjonalne w mojej chorobie.

  lek. Anna Wojteczek

  Bardzo dziękuję za dobre słowo Serdecznie pozdrawiam


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agata Adrych Inny

  Pani doktor jest fantastyczna! Bardzo profesjonalna, trafne diagnozy, świetny kontakt z dzieckiem i rodzicem. Dla nas zawsze ostateczna instancja do rozwiewania wątpliwości. Polecam


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marta Jaskólska Inny

  Najlepsza doktor jaką spotkałam na mojej wyboistej drodze do lepszego życia, konkretna, z ogromną wiedzą, szeroko patrząca na zagadnienie, a nie jak poprzedni lekarze,którzy zazwyczaj poruszali się wyłącznie wokół swojej dziedziny. I tak w ciągu 15 lat leczenia, braku pomysłów, w jednej z najgorszych chwil życia, zupełnym przypadkiem nasze drogi się spotkały. Kiedy doktor Jaskólska postawiła wreszcie właściwą diagnozę i zastosowała odpowiednie leczenie, darowała mi tym samym nową jakość życia. Wiem ,że nic nie jest darowane na zawsze w chorobach tkanki łącznej, ale wiem też, że zawsze będę mogła liczyć na pomoc, wsparcie i doktor. Jest empatyczną, ciepłą osobą. Polecam z całego serca.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Królak Inny

  Słowa nie wyrażą tego jak bardzo jestem wdzięczny za przywrócenie mi życia ablacja wykonana doskonale profesjonalizm i talent oraz niezwykła intuicja pana doktora dają pewność udanego zabiegu. Dla mnie niesamowite jest to że doskonałość idzie w parze z taka skromnością, doktor wykonał mi ablację w 2015 roku mamy 2021r ja ciągle w pełnym treningu niesamowite a mam 43 lata a i jeszcze jedno przed wizytą u pana Tomasza byłem u innych profesorów mówili że mój przypadek jest beznadziejny i nie dawali żadnych nadziei na poprawę mówili że ablacja w moim przypadku nic nie da ale Bóg kazał mieć nadzieję i szukać aż znajdziesz


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Kamil Drucis Inny

  Stanowczo nie polecam. Nie życzę nikomu takiego spotkania z Panem Drucisem podczas choroby onkologicznej. Po spotkaniu z nim w szpitalu UCK podczas przyjęcia na oddział, nie mogłam się pozbierać aż do operacji. Podczas przyjęcia na oddział dostałam ostrą reprymendę, że za późno przyszłam. Nie z mojej winy, do godz 14:00 czekałam na info od lekarza prowadzącego czy mam się przyjmować na oddział czy nie, bo moje implanty nie dojechały i on sam czeka na informacje, o czym poinformowałam Pana Drucisa. Stwierdził jednak, że to nie jego sprawa i nie ma dla mnie już czasu. Jednak w szybkim tempie zaczął przeprowadzać ze mną wywiad lekarski, pospieszając mnie i nie dając ani chwili czasu na zastanowienie się. Od godz 9 czekałam w szpitalu na informację czy będę miała operację czy nie, czy dojedzie brakujący implant czy nie- za to oczywiście nie mam żalu do nikogo, grzecznie czekałam, ale niestety poziom stresu się podniósł i zapomniałam podać Panu Drucisowi jednego leku na nadciśnienie które odstawiłam tydzień wcześniej ze względu na bardzo niskie ciśnienie (50/90). No i wtedy się zaczęło. Zostałam skarcona bardzo nieprzyjemnym tonem, że powinnam się bardziej skupić na pytaniach i odpowiedziach, bo on nie ma czasu, ty cytat ,, nie będę tu siedział z Panią cały dzień” Cmoknąl i stwierdził, że operacja się pewnie nie odbędzie przez odstawienie leków. Bardzo się tego przestraszyłam. Zapytałam czy powinnam dalej brać lek na nadciśnienie przy tak niskim ciśnieniu (50/90) powiedział, że on nie wie, że nie jest kardiologiem. (Anestezjolog powiedział potem, że dobrze zrobiłam) Gdy z nerwów, stresów i ogólnie słabego stanu psychicznego (rak złośliwy, amputacja piersi, obawa, że operacja najprawdopodobniej się nie odbędzie- jak stwierdził Pan doktor przy wywiadzie) poleciały mi łzy to Pan Drucis ironicznym tonem oświadczył mi, że skoro leczę się na depresję to powinnam zmienić psychiatrę jak nie radzę sobie ze stresem. Poważnie? Takie teksty do pacjenta podczas przyjęcia na operację amputacji obu piersi? Do dziś nie mogę w to uwierzyć, że tak mało empatii mnie spotkało. Także nie życzę nikomu, choremu czy zdrowemu, takiego spotkania. Nie potrzebuję aby lekarz użalał się nade mną, jaki to mam ciężki los, bo nie ja pierwsza i nie ostatnia, ale oczekuję chociaż minimalnej kultury i profesjonalizmu.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  dr n. med. Kamil Drucis

  Uważam że należy prostować nieprawdę, więc pozwalam sobie to zrobić (by być konkretnym – w punktach).

  1. Takiej pacjentki nie leczyłem. Nie operowałem. Nie kwalifikowałem do zabiegu. Nie diagnozowałem.

  2. Pacjenci nie mają w Klinice problemów z otrzymaniem dobranej dla nich protezy. Zamawiamy je na tyle wcześnie, że przyjmując pacjentkę do zabiegu oczekują na nią odpowiednie protezy. Klinika posiada również bank protez w alternatywnych rozmiarach. Nie praktykujemy (czy też ja nie praktykuję ani o ile wiem żaden z kolegów) telefonów potwierdzających, oczekiwania i niepewności czy proteza zostanie przywieziona itp.

  3. Nie odstawiajcie Państwo leków bez konsultacji z lekarzem - zwłaszcza przed operacją. Powyższy wpis sugeruje, że to dobry pomysł, a może mieć bardzo poważne skutki.

  4. Rozpoznanie nowotworu złośliwego to olbrzymi stres. Nie bójcie się Państwo szukać pomocy psychologa lub psychiatry. Nie jest to żaden powód do wstydu - choroba duszy to choroba jak każda inna. Należy i na szczęście da się ją leczyć.

  Nie będę komentować uwag „ad personam”

  Z życzeniami siły w walce z chorobą

  Kamil Drucis


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Matuszczak konsultacja laryngologiczna

  Polecam! Profesjonalne podejście, pełne zaangażowanie oraz szczegółowe omówienie problemu. Miła atmosfera!


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dorota Masłowska-Kijowska Inny

  Przyszłam do Pani doktor całą rodziną. Zaopiekowała się każdym z osobna od najmłodszych do najstarszych, w diagnozie dociekała, dzięki temu w końcu zdiagnozowaliśmy nietolerancję pokarmowe u mojej córki oraz niedoczynność tarczycy u mnie. Doktor przyjmowała nas z uśmiechem i zawsze znalazła czas na odpowiedź na wszystkie pytania. Polecamy!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Tomasz Szmuda Inny

  Prawdziwy lekarz z powołaniem ! Miałam bardzo ciężki wypadek komunikacyjny będąc w 6 tyg ciąży. Operował mnie: Pęknięcie czaszki, liczne krwiaki itd. Dawali mi nikłe szansę na przeżycie, bo 2 %. Ale żyjemy z córeczką, której szans oczywiście lekarze nie dawali. Nie był to mój czas jak pan lekarz mi powiedział i to cud, że ja przeżyłam i córeczka.. i tak właśnie jest. :) Jestem wdzięczna za wszystko. Pozdrawiam z dziećmi. p. Tomasza.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dorota Masłowska-Kijowska Inny

  Najlepsza Pani Doktor, zawsze wysłucha i poświęci swój czas na pacjenta. Serdecznie polecam każdemu.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania