Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne UCK w Gdańsku

Dębinki 7

80-952 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Żak-Jasińska Konsultacja hematologiczna dzieci

  Jestem bardzo zadowolona moje dwoje brzdąców też Porozmawia,wytłumaczy posłucha a przede wszystkim nie jest szybka tylko spokojna


  V
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Barbara Ziemlańska konsultacja fizjoterapeutyczna

  Pani Basia to najlepsza fizjoterapeutka na jaką mogłam trafić. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Bardzo pomogła mi z problemem, z którym zmagałam się od kilku lat. Polecam z całego serca :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Witold Rzyman Inny

  Brakuje mi słów by wyrazić swoją wdzięczność dla Pana Profesora. Byłam operowana przez Pana Profesora i jego zespół, 13 stycznia 2022 roku w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku. Na oddziale Chirurgii Klatki Piersiowej panuje wspaniała atmosfera. Pan Profesor otacza pacjenta serdeczną, merytoryczną opieką. Wszystko spokojnie tłumaczy, jest niesamowicie zaangażowany, bardzo empatyczny, życzliwy, niesamowicie cierpliwy, zawsze do dyspozycji pacjenta. Jestem szczęśliwa, że w tym ciężkim dla mnie czasie spotkałam na swej drodze takiego lekarza.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Beata Stefania Lipska-Ziętkiewicz Inny

  Ale to przesympatyczna Pani Doktor!!!. Ciepła, pogodna, uśmiechnięta i taka 'ludzka'. Wizyta w przyjaznej atmosferze, aż się nie chciało wychodzić. Rzadko się zdarza żeby lekarz był taki miły i sympatyczny i oczywiście konkretny. Bardzo polecam ! :)


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Witold Rzyman Inny

  Profesor operował moją mamę, która nigdy w życiu nie paliła, a zachorowała na złośliwego raka płuc charakterystycznego dla palaczy. Już od decyzji, które zapadły na konsylium można było czuć się, że opieka Medyczna jest merytoryczna i bardzo dokładna . Podczas pobytu w szpitalu Profesor z wielkim zaangażowaniem i empatią podchodził do Mamy. To bardzo podnosiło na duchu i dawało nadzieję. Teraz -2 tygodnie po operacji - Mama czuje się już naprawdę dobrze i jest wdzięczna Profesorowi za wszelką opiekę. Warto nadmienić, ze wszyscy lekarze z chirurgii klatki piersiowej pokazali się z jak najlepszej strony. Dziękujemy!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Michał Hoffmann Inny

  Bardzo dobry lekarz, przejmuje się pacjentem konkretny,miły , sympatyczny, pomocny.Odpowiedni człowiek,na odpowiednim miejscu.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Wojteczek konsultacja reumatologiczna

  Najlepszy lekarz jakiego spotkałam! Profesjonalizm, zaangażowanie, wiedza- to wyróżnia Panią Doktor. Mam dość niespecyficzne objawy i do tej pory żaden reumatolog nie poświęcił mi tyle czasu i zainteresowania. Pełna i bardzo szeroka diagnostyka. Po wielu latach wizyt i szukania przyczyny dolegliwości nareszcie jestem spokojna. Do tego Pani Doktor to równa babka, z którą można rozmawiać całkowicie swobodnie :) Korzystałam z wizyty prywatnej i na NFZ, obie na wysokim poziomie. Polecam!

  lek. Anna Wojteczek

  Pani Natalio Dziękuję i Serdecznie pozdrawiam


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Rafał Matuszczak konsultacja laryngologiczna

  Bardzo się cieszę, że trafiłam na Pana doktora. To już moja druga wizyta i wdrożone prawidłowe leczenie. Pan doktor jest osobą miłą, spokojną, dociekliwą, kompetentną. Polecam!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Wojteczek Kapilaroskopia

  Pani Doktor zawsze sympatyczna, dociekliwa. Przeprowadziła dokładne badania, postawiła diagnozę, dobrała leki. Przywróciła wiarę w lekarzy :) serdecznie polecam i pozdrawiam :)

  lek. Anna Wojteczek

  Dziękuję :)


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Tomasz Szmuda konsultacja neurochirurgiczna (pierwsza wizyta)

  Najlepszy Lekarz jakiego znam, bardzo miły, pomocny , taki z powołania. Poprostu super. Pozdrawiam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania