Mgr

Monika Rzońca verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Terapeuci Talk&SolveUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pani Monika to bardzo dobry terapeuta, obdarzona jest wyjątkową empatią i darem słuchania oraz trafnego wnioskowania. Cechuje ją duże zaangażowanie w swoją pracę,komunikatywność jak również jest to serdeczna i ciepła osoba, otwarta na pacjenta i jego potrzeby. Szczerze polecam wszystkim potrzebującym wsparcia.

 • Szukasz psychologa? Pacjenci polecają:

  Ewa Gawryszewska
  Ewa Gawryszewska
  Psycholog
  Sempołowskiej 3 m 73, Warszawa
  Przez półtora roku chodziłam do pani Ewy Gawryszewskiej na terapię indywidualną i całym sercem polecam ją jako… więcej

  Aneta Jóźwik-Tkaczuk
  Aneta Jóźwik-Tkaczuk
  Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta
  Polna 30b/4, Warszawa
  Pani Aneta pomogła mi wyjść z kryzysu po rozstaniu z chłopakiem, który był hazardzistą. Nie czułam się oceniana… więcej

  Magdalena Ostapiuk
  Magdalena Ostapiuk
  Psycholog, Psychoterapeuta
  plac Zbawiciela 2, Warszawa
  Pani Magdalena bardzo uważnie podchodzi do rozmowy, wyłapuje najdrobniejsze szczegóły i nakierowuje na problem.… więcej

  Monika Tarkowska
  Monika Tarkowska
  Psycholog, Psychoterapeuta
  plac Zbawiciela 2, Warszawa
  Polecam Panią Monikę jako świetnego i skutecznego psychoterapeutę. Ma rozległą wiedzę, przy tym to bardzo ciepła… więcej

  Elwira Adamczyk
  Elwira Adamczyk
  Psychoterapeuta, Terapeuta, Psycholog
  plac Zbawiciela 2, Warszawa
  Byłam u Pani Elwiry po raz pierwszy, była to również moja pierwsza wizyta u psychoterapeuty. Jestem gotowa na kolejne… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Psycholog;
   Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach | Solution-Focused Brief Therapy.

   Z wykształcenia jestem psychologiem, ukończyłam Wydział Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie (Uniwersytet SWPS). Psychoterapia jest moją pasją. Do pracy terapeutycznej wybrałam nurt krótkoterminowy. Pracuję z Klientami w oparciu o różnorodne metody terapeutyczne jakie daje TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach). Korzystam również z narzędzi terapeutycznych psychoterapii ericksonowskiej oraz poznawczo-behawioralnej.

   Doświadczenie i umiejętności w zawodzie rozwijam pracując z Klientami w ramach prywatnej praktyki. Zajmuję się terapią indywidualną osób dorosłych, dzieci i młodzieży oraz terapią relacji (par, związków, rodziny). Prowadzę sesje terapeutyczne w języku polskim i angielskim. Jako „Terapeuci Talk&Solve" wraz z kolegami i koleżankami prowadzimy terapie grupowe oraz warsztaty rozwojowe w oparciu o TRS.

   Posiadam certyfikaty I i II stopnia z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz liczne szkolenia kierunkowe realizowane w akredytowanych ośrodkach kształcenia w psychoterapii krótkoterminowej. Pracuję w zgodzie z Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa. Korzystam z superwizji oraz jestem członkiem European Brief Therapy Association (www.ebta.eu) - europejskiego stowarzyszenia terapii krótkoterminowej. Posiadam również tytuł Praktyka Metody Kids’ Skills, skandynawskiej metody, którą stosuję w pracy terapeutycznej z dziećmi od trzeciego roku życia.

   Ponadto mam 10-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, co sprawia, że moja praca z Klientami poszukującymi wsparcia w obszarze życia zawodowego, jest bardzo efektywna.
   Podczas sesji indywidualnych dotyczących obszaru zawodowego, wspieram moich Klientów w sytuacjach takich jak, m.in. wypalenie zawodowe, mobbing, praca w stresie i pod presją, problem osiągnięć, brak motywacji, odnalezienie się w środowisku zawodowym, korporacyjnym, budowanie relacji w sferze zawodowej, przywracanie równowagi między życiem osobistym i zawodowym, a także budowanie kompetencji i odwagi do zmiany pracy, kreowanie swojego wizerunku w firmie oraz pokonywanie innych kryzysów życiowych.

   Jeśli miałabym określić swoje mocne strony, powiedziałabym, że są to empatia i głęboka wiara w drugiego człowieka i jego skuteczność w działaniu.

  Specjalizacje

  • Psychoterapia

  Usługi

  Terapeuci Talk&Solve

  Armii Ludowej 7 lok. 6, Śródmieście, 00-575 Warszawa, mazowieckie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  4 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Terapeuci Talk&SolveUsługa: psychoterapia indywidualna

   Pani Monika to bardzo dobry terapeuta, obdarzona jest wyjątkową empatią i darem słuchania oraz trafnego wnioskowania. Cechuje ją duże zaangażowanie w swoją pracę,komunikatywność jak również jest to serdeczna i ciepła osoba, otwarta na pacjenta i jego potrzeby. Szczerze polecam wszystkim potrzebującym wsparcia.

  • S

   Witam serdecznie. Uczęszczam do p.Moniki od jakiegoś czasu. Jest ciepłą i miłą osobą. Na spotkaniach czuję się bardzo swobodnie, rozmowy są bardzo konstruktywne i dają mi energię do dalszego działania. Pracujemy nad sposobami radzenia sobie ze stresem, który zaczął rządzić moim życiem. Już po kilku spotkaniach mogłam zobaczyć owoce naszej pracy :) więc z całego serca polecam. Według mnie bardzo dobra psycholog. Pozdrawiam Sylwia

  • Znakomity specjalista w tej trudnej dziedzinie, daje poczucie bezpieczeństwa, niezwykle predysponowana do tej specjalności. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego

  • Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Moniki, bo jest naprawdę dobrym psychologiem. Pani Monika ma niesamowity dar słuchania, dzięki temu można poczuć się w gabinecie swobodnie, można zaufać i opowiedzieć o problemach, nawet o tych najbardziej skrywanych. Pani Monika pomogła mi spojrzeć na trudne sytuacje z dystansu i znaleźć rozwiązanie, które było dla mnie niewidoczne, bo całkowicie przysłonięte przez wzburzone emocje. Sesje z p. Moniką są bardzo konstruktywne, motywują do pracy nad sobą i daję energię do wprowadzania zmian w życiu.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG