mgr

Monika Rzońca

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta

4 opinie +dodaj

Psycholog; Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach | Solution-Focused Brief Therapy. Z wykształcenia jestem psychologiem, ukończyłam Wydział Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Terapeuci Talk&SolveUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pani Monika to bardzo dobry terapeuta, obdarzona jest wyjątkową empatią i darem słuchania oraz trafnego wnioskowania. Cechuje ją duże zaangażowanie w swoją pracę,komunikatywność jak również jest to serdeczna i ciepła osoba, otwarta na pacjenta i jego potrzeby. Szczerze polecam wszystkim potrzebującym wsparcia.

 • S

  Witam serdecznie. Uczęszczam do p.Moniki od jakiegoś czasu. Jest ciepłą i miłą osobą. Na spotkaniach czuję się bardzo swobodnie, rozmowy są bardzo konstruktywne i dają mi energię do dalszego działania. Pracujemy nad sposobami radzenia sobie ze stresem, który zaczął rządzić moim życiem. Już po kilku spotkaniach mogłam zobaczyć owoce naszej pracy :) więc z całego serca polecam. Według mnie bardzo dobra psycholog. Pozdrawiam Sylwia

 • Znakomity specjalista w tej trudnej dziedzinie, daje poczucie bezpieczeństwa, niezwykle predysponowana do tej specjalności. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego

 • Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Moniki, bo jest naprawdę dobrym psychologiem. Pani Monika ma niesamowity dar słuchania, dzięki temu można poczuć się w gabinecie swobodnie, można zaufać i opowiedzieć o problemach, nawet o tych najbardziej skrywanych. Pani Monika pomogła mi spojrzeć na trudne sytuacje z dystansu i znaleźć rozwiązanie, które było dla mnie niewidoczne, bo całkowicie przysłonięte przez wzburzone emocje. Sesje z p. Moniką są bardzo konstruktywne, motywują do pracy nad sobą i daję energię do wprowadzania zmian w życiu.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psycholog;
  Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach | Solution-Focused Brief Therapy.

  Z wykształcenia jestem psychologiem, ukończyłam Wydział Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie (Uniwersytet SWPS). Psychoterapia jest moją pasją. Do pracy terapeutycznej wybrałam nurt krótkoterminowy. Pracuję z Klientami w oparciu o różnorodne metody terapeutyczne jakie daje TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach). Korzystam również z narzędzi terapeutycznych psychoterapii ericksonowskiej oraz poznawczo-behawioralnej.

  Doświadczenie i umiejętności w zawodzie rozwijam pracując z Klientami w ramach prywatnej praktyki. Zajmuję się terapią indywidualną osób dorosłych, dzieci i młodzieży oraz terapią relacji (par, związków, rodziny). Prowadzę sesje terapeutyczne w języku polskim i angielskim. Jako „Terapeuci Talk&Solve" wraz z kolegami i koleżankami prowadzimy terapie grupowe oraz warsztaty rozwojowe w oparciu o TRS.

  Posiadam certyfikaty I i II stopnia z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz liczne szkolenia kierunkowe realizowane w akredytowanych ośrodkach kształcenia w psychoterapii krótkoterminowej. Pracuję w zgodzie z Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa. Korzystam z superwizji oraz jestem członkiem European Brief Therapy Association (www.ebta.eu) - europejskiego stowarzyszenia terapii krótkoterminowej. Posiadam również tytuł Praktyka Metody Kids’ Skills, skandynawskiej metody, którą stosuję w pracy terapeutycznej z dziećmi od trzeciego roku życia.

  Ponadto mam 10-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, co sprawia, że moja praca z Klientami poszukującymi wsparcia w obszarze życia zawodowego, jest bardzo efektywna.
  Podczas sesji indywidualnych dotyczących obszaru zawodowego, wspieram moich Klientów w sytuacjach takich jak, m.in. wypalenie zawodowe, mobbing, praca w stresie i pod presją, problem osiągnięć, brak motywacji, odnalezienie się w środowisku zawodowym, korporacyjnym, budowanie relacji w sferze zawodowej, przywracanie równowagi między życiem osobistym i zawodowym, a także budowanie kompetencji i odwagi do zmiany pracy, kreowanie swojego wizerunku w firmie oraz pokonywanie innych kryzysów życiowych.

  Jeśli miałabym określić swoje mocne strony, powiedziałabym, że są to empatia i głęboka wiara w drugiego człowieka i jego skuteczność w działaniu.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

Zdjęcia