Adresy (2)

Akacjowa 26, Borkowo
Centrum Psychologiczne Akacjowa


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto
58 765..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 100 zł


Przyjmuję: dorosłych
58 765..... Pokaż numer

Sposób płatności: Karta płatnicza

Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej , psycholog. Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień, ukończony zaawansowany kurs z zakre...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Depresja
 • Zaburzenia emocjonalne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, specjalność psychologia kliniczna
 • Studium Terapii Uzależnień- Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień
 • Centrum Terapii Krótkoterminowej w Łodzi- A.B.C. Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu-poziom A
Zobacz więcej


Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Konsultacja online


Akacjowa 26, Borkowo

100 zł

Centrum Psychologiczne Akacjowa

Oferta konsultacji online została wprowadzona w związku z epidemią koronawirusa w Polsce. Ma umożliwić pacjentom korzystanie z pomocy psychologicznej bez wychodzenia z domu.100 zł

Konsultacja online

konsultacja trwa 50 minut. Konsultacje online są tylko dla osób dorosłych.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Psychologiczne Akacjowa konsultacja online

Pani Monika wzbudziła moje zaufanie. Po pierwszej konsultacji liczę mam dużą nadzieję na dalszą współpracę.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Bardzo miła pani psycholog, słuchająca, zaangażowana, dająca dobre rady z dobrym podejściem do dzieci. Mój synek bardzo lubił chodzić do Pani:) jeśli będzie taka potrzeba napewno wrócę do Pani Moniki.


Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Jestem bardzo zadowolona z konsultacji. Pani Doktor jest godna polecenia. Ustaliłysmy plan działania


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychologiczne Akacjowa

Jak zawsze Zosia wraca zadowolona ;) polecam Panią Monikę, uzyskaliśmy dużą pomoc od Pani Moniki. :)

mgr Monika Leźniewicz - Bajczyk

Dziękuję


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychologiczne Akacjowa

Pani Monika wyrozumiała i życzliwa osoba, słuchająca , wzbudzająca zaufanie i empatyczna, traktująca poważnie , czułam się wysłuchana

mgr Monika Leźniewicz - Bajczyk

Dziękuję


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Psychologiczne Akacjowa

Bardzo dobre pierwsze wrażenie. Szczegółowe wyjaśnienie dalszego leczenia. Po wizycie czuję się znacznie lepiej. Z nadzieją na lepsze jutro.

mgr Monika Leźniewicz - Bajczyk

Dziękuję


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Wspaniały fachowiec i bardzo ciepła i miła osoba. Pomogła mi bardzo i mojej rodzinie odnaleźć sie w ciężkich chwilach w czasie corony. Dzięki terapii u pani Moniki udało mi sie dotrzeć do moich źródeł i poprawić funkcjonowanie naszej całej rodzinki.
Polecam z całego serca!

mgr Monika Leźniewicz - Bajczyk

Dziękuję


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychologiczne Akacjowa

Byłam już drugi raz u pani Moniki bardzo poważnie podchodzi do pacjenta . Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z wizyty . Pani Monika bardzo uważnie wysłucha , że aż na duszy lżej się odrazu robi . Już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty. Jeżeli masz problem i nie możesz sobie poradzić zgłoś się do p. Moniki ona ci pomoże. Polecam gorąco

mgr Monika Leźniewicz - Bajczyk

Dziękuję


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Psychologiczne Akacjowa

Wyrozumiałe i trafne podejście. Pani Monika w moim przypadku w naturalny sposób sprawia, że można jej zaufać.

mgr Monika Leźniewicz - Bajczyk

Dziękuję


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Psychologiczne Akacjowa

Przemiła Pani, zaangażowana, słuchająca, otwarta. Polecam wizytę mi Pani psycholog pomogła :) Pani wzbudziła moje zaufanie.

mgr Monika Leźniewicz - Bajczyk

Dziękuję


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Od dłuższego czasu zmagam się z pewnym problemem otóż naprzemiennym objadam się, stosuję głodówki oraz nadużywam środków przeczyszczających. Starałam sobie sama z tym poradzić ale bezskuteczne i chyba mam zamiar powiedzieć o tym mojej pani psycholog, ale boję się że powie o tym moim rodzicom, ponieważ mam 15 lat, bardzo zależy mi na tym aby pozostało to tajemnicą, ponieważ jest to dla mnie dosyć wstydliwe, ale chyba nie powinna o tym powiedzieć ponieważ nie jest to aż tak poważne, nie stanowi takiego zagrożenia dla mojego życia, a moje BMI mieści się w normie, ale wciąż mam wątpliwości dlatego chciałam się zapytać czy psycholog ma obowiązek informowania opiekunów o pewnych sprawach? Czy jak ją poproszę o zachowanie dyskrecji zrobi to dla mnie?

  Dzień dobry. Problem, o którym piszesz jest bardzo poważny. Zachęcam Cię do powiedzenia o tym swojemu psychologowi. Jak sama piszesz, nie jesteś w stanie sobie sama z tym poradzić. Natomiast, co do kwestii informowania rodziców to psychologa obowiązuje tajemnica zawodowa. Natomiast są od niej pewne wyjątki, jak choćby zagrożenie życia lub dowiedzenie się o przestępstwie. Wówczas psycholog ma obowiązek zawiadomić odpowiednie instytucje. Natomiast w kwestii zaburzeń odżywiania i w związku z tym, że jesteś osobą niepełnoletnią sądzę, że psycholog razem z Tobą podejmie decyzję o tym, czy poinformować o tym Twoich rodziców. Rozumiem, że jest to dla Ciebie wstydliwe, natomiast myślę, że wiedza Twoich rodziców na ten temat mogłaby być dla Ciebie dużym wsparciem. Często jest tak, że czegoś się bardzo wstydzimy i nie chcemy o tym mówić w obawie o reakcje naszego otoczenia. Natomiast nie mówiąc nikomu o swoim problemie zostajesz z nim sama. A z tego co piszesz wynika, że sama jesteś zaniepokojona tym, co się dzieje. Moim zdaniem warto jest porozmawiać o tym z psychologiem u którego jesteś w terapii i poprzyglądać się temu, co się z Tobą dzieje. Razem ustalicie, czy i w jaki sposób powiedzieć o tym Twoim rodzicom. Nie mogę dać tutaj gwarancji, ani na to, że Twój psycholog powie o tym rodzicom ani na to, że nie powie. Natomiast jestem przekonana, że jest to sprawa, z którą bez wątpliwości nie możesz zostać sama. Mam nadzieję, ze moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna. Monika Leźniewicz-Bajczyk

  mgr Monika Leźniewicz - Bajczyk

 • Ostatnio po pijaku doszło do sytuacji której nie mogę wyrzucić z pamięci. Między mną moim chłopakiem i moimi dwoma przyjaciółkami doszło do zbliżenia. Nie doszło do seksu, ale do całowania i obmacywania się. Wiem ze na tamten moment podobała mi się ta sytuacja chociaż nie potrafię tego zrozumieć. Wszyscy byliśmy bardzo pijani. Jest to mój pierwszy chłopak i jestem z nim od 4 lat jest pierwsza osoba do której się zbliżyłam i ta sytuacja mnie przerasta. Czuje się pusta i beznadziejna. Jest mi wstyd ze doszło do czegos takiego. Ciagle mam przed oczami sytuacje kiedy moja przyjaciółka siedzi na moim chłopaku całują się i on obmacuje jej piersi. Wiem ze nie powinnam mieć do nikogo pretensji o to co się wydarzyło bo sama tego chciałam kiedy byłam pijana. Minęło pare dni od tamtego dnia i nie potrafię sobie z tym poradzić. Czuje się zdradzona mimo tego ze sama w tym uczestniczyłam. Rozmawiałam z nimi o tej sytuacji. Każdy żałuje jednak moje przyjaciółki śmieją się z tej sytuacji, a ja jestem w totalnej rozsypce. Ciagle o tym myśle i patrząc na niego widzę tylko jego z moimi przyjaciółkami. Naprawdę nie wiem co mam w tej sytuacji zrobić jak to przetrawić. Wiem ze powinnam udać się z tym do psychologa, ale jest mi tak bardzo wstyd ze zapadłabym się pod ziemie mówiąc o tym komukolwiek. Złamałam tym zachowaniem wszystkie swoje zasady i zniszczyłam sobie zdanie o samej sobie. Po tej sytuacji nie mam pojęcia kim jestem, czuje do siebie obrzydzenie. Ciagle mam w głowie pytanie dlaczego on się na to zgodził i czy jeżeli naprwde by mnie kochał to byłby w stanie zbliżyć się tego dnia do moich przyjaciółek. Jestem świadoma tego ze wtedy sama tego chciałam i bije się z myślami czy moje myśli są słuszne czy nie. Wiem ze im w tej sytaucji jest dużo łatwiej niż mi. To nie ja całowałam kolegów mojego chłopaka ani nie całowałam tez chłopaków moich koleżanek. Na pewno jest im wsystskim głupio ale tak naprawdę nie maja powodów żeby tak bardzo przezywać to co się stało. Jak on mógł zbliżyć się do innych kobiet nawet za moim pozwoleniem? Jak mogło mi to nie przeszkadzać w tamtym momencie? Jak mógł dotknąć inna kobietę? Zaczęłam się czuć nie wystarczająca dla niego, ale wsystsko ciagle sprowadza się do tego ze sama tego chciałam. Potrzebuje żeby ktoś dał mi dobra radę i podpowiedział co mam zrobić ponieważ czuje się z tym coraz gorzej.

  Warto porozmawiać na ten temat z psychologiem. Sprawa ta dotyczy również związku, więc jeżeli Pani partner chciałby również skorzystać z pomocy to ciekawym pomysłem byłaby konsultacja dla pary z psychologiem,a najlepiej dwoma pracującymi razem z parami i z rodzinami.

  mgr Monika Leźniewicz - Bajczyk

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej , psycholog. Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień, ukończony zaawansowany kurs z zakre...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Depresja
 • Zaburzenia emocjonalne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, specjalność psychologia kliniczna
 • Studium Terapii Uzależnień- Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień
 • Centrum Terapii Krótkoterminowej w Łodzi- A.B.C. Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu-poziom A
Zobacz więcej


Znajomość języków

Polski

Profile społecznościowe