Adresy (2)

Nowa Wola Postępu 7,
przychodnia Tolek

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu
Bitwy Warszawskiej 1920r. 18, Ochota, Warszawa
Centrum Medicover - Ochota

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Medicover


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu nawracające infekcje gornych i dolnych dróg oddechowych

Nasza ulubiona Pani Doktor. Zawsze idealnie zdiagnozowany problem i dopasowane leki. Gdzie inni lekarze rozkladaja rece i mówią "osluchowo czysto" = dziecko zdowe, a dusi sie od kaszlu. Pani doktor ratuje takie sytuacje.Ma świetne podejście do dzieci.
Mama Sary i Olka


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Najlepszy pediatra na jakiego do tej pory trafiliśmy :) dokładna i trafna diagnoza, skuteczne leczenie, dbałość o małego pacjenta i częste wizyty kontrolne w trakcie leczenia. Moja córka przed kontaktem z Panią Doktor reagowała histerycznie pod gabinetem, nie pozwalała się zbadać. Pani doktor sprawiła, że nie tylko pewnym krokiem wchodzi do gabinetu, ale również w domu leczy misie i lalki mówiąc „nazywam się Jastrzebowska, niedługo bedziesz zdrowy” ???? i regularnie pyta kiedy znowu pojedziemy do Pani doktor. Pozdrawiamy serdecznie, Helenka z mamą.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicover - Ochota

Moje trzy dziewczynki Ala z zd Majeczka i Joasia bardzo dziękują za opiekę tak cudownej Pani Doktor, wiele razy uratowała nas Pani od stresu szpitalnego.Najlepsza fachowo i rzeczowo podchodzi do tematu, kazda diagnoza trafiona a mam dość skomplikowane przypadki zwłaszcza ten zespołowy. Nie wiem co byśmy bez Pani zrobili dlatego wielka 6 szkoda ze wnopjni takiej postawić nie można.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicover - Ochota przeziębienie -wirus

Pierwszy raz dzisiaj trafiłam z córka do Pani dr Moniki i jestem pod wielkim wrażeniem sposobu podejścia do pacjenta. Moja córka mimo 6 lat dalej bardzo mocno boi się wizyt u lekarza. Pani doktor świetnie poradziła sobie z dzieckiem i nie zrobiła niczego na co dziecko się nie zgodziło. Jest niezwykle ciepłą i milą osobą jak również kompetentną i wnikliwą. Nawet ja się przy niej uspokoiłam???? Poza tym niesamowita Pani pielęgniarka, która odwiedziła nas by zrobić wymaz z gardła. Anioł nie człowiek, wspaniała „ciocia”, która potrafiła dotrzeć do mojego dziecka i nawiązać z nią rozmowę mimo wielkiego stresu. Nigdy jeszcze nie byłam tak zadowolona z wizyty u Pediatry. Obie Panie z wielkim sercem i powołaniem do zawodu, oby takich więcej.


U
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Choroba

Cudowna Pani doktor Monika Od pierwszych tygodni życia u mojej córki.Zawsze z dokładnością, pełnym profesjonalizmem i oddaniem podchodząca do małego pacjenta. chętnie i bardzo skrupulatnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości, Pani doktor nie "naciąga", jeśli uzna, że nie ma na razie potrzeby podania antybiotyku Nasz najlepszy lekarz-pediatra.Tylko szkoda,że już nie ma w mojej przychodni Pani doktor "(


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu choroba

Pediatra prowadzący moich dzieci od kilku lat. Zdecydowanie niezawodna. Zawsze trafne diagnozy i efektywne leczenie. Córka panią doktor uwielbia. Jak tylko wybieramy się na wizytę, dzieci wręcz biegną do gabinetu, a ja idę tam z przyjemnością.
Bardzo żałuję, że przyjmuje w Medicover tylko 2 razy w tygodniu.


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicover - Ochota choroba gardła

Pani Doktor jest genialna!!! Bardzo mądra,kompetentna,super podejście do małych pacjentów.moj syn Franio ja uwielbia i ja też bardzo ją lubię i cenie. Stawia bardzo trafne diagnozy,zleca badania,rozmawia z rodzicami. Super. Najwyższa półka.polecam w 100 procentach. Pozdrawiamy Ada i Franek


K
Użytkownik zweryfikowany

Trafiliśmy na panią doktor juz kilka razy i to przez przypadek. Za każdym razem wizyta była rzeczowa a diagnozy się potwierdzały. Pani doktor ma fajne podejście do małych pacjentów.


M
Użytkownik zweryfikowany

Uwielbimy tą Panią doktor!! Mamy do niej zaufanie w 200%,Polecam z czystym sumieniem, zgadzam się z wypowiedziami powyżej ,że uspokaja i leczy nie tylko malucha ale i spanikowanych rodziców :) jak Pani Monika nie ma dyżuru i mam iść do innego lekarza to zawsze się boję ze nie postawi dobrej diagnozy a u Pani Moniki nigdy nie mam wątpliwości i zawsze wiem,że to co zaleci sprawdza się,
Pozdrawiam Pani doktor :)
Ostatnio bardzo namolna mama Julki!


A
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz rewelacyjny. Polecam wszystkim. Moje dzieci a w szczególności ja jesteśmy zadowoleni. Moi chłopcy są pod opieką Pani Moniki praktycznie od pierwszych tygodni życia. zawsze pomocna, serdeczna a przede wszystkim umiąca podejść właściwie do spanikowanego rodzica. Tyle razy wyciągała z opresji moje pociechy, że do końca życia będę wdzięczna. Poprzednicce chyba naprawdę pomylili się lekarze bo nigdy nie usłyszałam że nie ma sytuacji bez wyjścia a już nigdy zakładania najgorszego i straszenia rodziców. Pozdrawiamy serdecznie


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


  • Witam,
    co może sugerować widoczna niebieska żyła na nosie niemowlaka? Czy w miarę wzrostu dziecka jest możliwość, że ona zniknie?

    ANATOMIA, Z BIEGIEM CZASU ZANIKNIE.

    Monika Jastrzębowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie