lek.

Monika Fortuna

Dermatolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

  • Czeka sie 3 godziny, żeby wypisała głupią receptę, nie leczy, a każe przychodzić co miesiąc po nową receptę, na twarz przepisywała mi jakiś specjalny spirytus i pomagał tylko jak nim smarowałam twarz. Gdy już mi nim wysuszyła twarz po paru miesiącach i zaczęły mi pękać naczynka, stwierdziła, że nie przepisywała mi tego do twarzy, tylko na co innego. A przychodziłam do niej wtedy właściwie juz tylko z powodu trądziku na twarzy. Ale przynajmniej tradzik na plecach i piersiach mi wyleczyła.

  • B

    Potwierdzam powyższe opinie. Wizyta u Pani doktor (wizyta na NFZ) trwa średnio 3 minuty. Można by pomyśleć że u Pani doktor nie będzie kolejek - są jednak one straszne, gdyż Pani doktor... robi sobie co pół godziny 30-minutowe przerwy (!!!). Ja się jeszcze z takim brakiem szacunku w stosunku do pacjentów nie spotkałem. Radzę omijać tego lekarza szerokim łukiem...

  • Nigdy nie spotkałam bardziej niekompetentnego lekarza, nie rozumiem jak taka osoba może być leczyć ludzi, szkoda czasu i nie warto się do niej zapisywać

  • Nie polecam !!! 1,5 godziny spędziłam pod gabinetem czekając na swoją kolej tylko po to żeby w gabinecie spędzić 2 minuty (podczas pierwszej wizyty). Pani doktor w ogóle nie wysłuchała tego co mam do powiedzenia, była nieuprzejma, mój problem potraktowała obojętnie bez najmniejszego zainteresowania. Szkoda mi tylko mojego urlopu, bo żeby dostać się do Pani doktor na konsultację musiałam wziąć dzień wolny w pracy, a jedyną opinię jaką usłyszałam to, że mam nieodpowiedni ubiór i stąd moje dolegliwości. Szczerze odradzam.

    lek. Monika Fortuna2013-10-17

    Nie uważacie Państwo ( zwracam się do administratorów portalu) że, skoro lekarz prezentuje się imieniem, nazwiskiem i miejscem pracy, właściwe byłoby podawanie tych samych danych, a co najmniej imienia, nazwiska i adresu e-mail przez osoby komentujące. Zapobiegłoby to wpisywaniu przez rozmaite "pacentki" i "pacentów" co ślina na język przyniesie. Do czasu wprowadzenia takiej zmiany zawieszam konto. Monika Fortuna, specjalista dermatolog.