Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto, + 1 więcej
71 308..... Pokaż numer


MedTerapeutica


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 170 zł

Psychoterapia indywidualna (opis) • 170 zł

Psychoterapia online (opis) • 170 zł


1) Przed konsultacją zrób przelew na moje konto:
MedTerapeutica Małgorzata Godlewska
ul. Boczna 2/16
50-*** Wrocław
**************************
2) Wpisz swoje imię i nazwisko, datę konsultacji oraz moje nazwisko w opisie przelewu.
3) To wszystko. Dziękuję za Twoje zaufanie.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

W mojej pracy wykorzystuje różne modele terapeutyczne i wybieram te, które najlepiej odpowiadają potrzebie danej osoby, jednak najbliżej mi do pracy w...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia w relacjach międzyludzkich
 • Niskie poczucie własnej wartości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Wrocławski Instytut Psychoterapii
 • Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy
 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Dietetyk kliniczny
 • Diagnostyka laboratoryjna

Zdjęcia


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Konsultacja online,

170 zł

MedTerapeutica

Sesja trwa 50minutBoczna 2, Wrocław

170 zł

MedTerapeutica

Sesja trwa 50 minut

Pozostałe usługi


Boczna 2, Wrocław

170 zł

MedTerapeutica

Sesja trwa 50 minutKonsultacja online,

170 zł

MedTerapeutica

Sesja trwa 50 minutKonsultacja online,

170 zł

MedTerapeutica

Sesja trwa 50minut.

17 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MedTerapeutica psychoterapia indywidualna

Zwróciłem się do Pani Moniki w sprawie pomocy psychoterapeutycznej, której potrzebowałem z uwagi na ogromną trudność, z jaką przychodziło mi zrównoważyć moje życie zawodowe i prywatne. W trakcie sesji, Pani Monika wysłuchała moich problemów i zadała szereg pytań, które dały mi wiele do myślenia, z czasem pozwoliły lepiej zrozumieć siebie i swoje potrzeby, a także uzmysłowiły, jak powinna wyglądać praca nad sobą i jakie cele powinienem sobie postawić, aby osiągnąć sukces. Gdy rozpocząłem działania, Pani Monika zapewniała mi regularne psychiczne wsparcie i była dostępna zawsze, gdy go potrzebowałem. Droga do celu jest wyboista, ale mnie i Pani Monice nie brakuje cierpliwości i wspólnie pracujemy nad dogłębnym zrozumieniem uwarunkowania mojej życiowej postawy i jej poprawą. Serdecznie dziękuję, Pani Moniko, za Pani wnikliwą psychoanalizę, szacunek, wytrwałość oraz pozytywną energię, którą się Pani ze mną dzieli. Ogromnie polecam współpracę z Panią Moniką, jeśli Państwo potrzebują doraźnego pogotowia psychicznego w uporczywych sytuacjach życiowych, w których ciężko znaleźć dobre wyjście.

mgr Monika Czerepak

Dziękuję.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MedTerapeutica konsultacja online

Z pewnością mogę stwierdzić że wybór terapeuty był jedną z lepszych decyzji. Sposób prowadzenia terapii, zrozumienie, motywowanie do pracy powodują, że widzę efekty. Dziękuję za pomoc

mgr Monika Czerepak

Dziękuję za opinię.


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MedTerapeutica konsultacja psychoterapeutyczna

Jestem zadowolony z terapii. Pani Monika podeszła profesjonalnie do moich trudności które trapiły mnie wiele lat.
Duże zaangażowanie w rozwiązanie problemu. Polecam!

mgr Monika Czerepak

Dziękuję za opinię.


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MedTerapeutica psychoterapia indywidualna

Pani Monika to potężny, wysokopoziomowy mag leczący.

W trakcie terapii człowiek nawet nie ma pojęcia, że zaczyna coraz lepiej rozumieć co się z nim dzieje i jak może do siebie podchodzić, aż w pewnym momencie okazuje się, że jest w stanie po raz kolejny wrócić na bój z życiem.

W przeciwieństwie do Pani Moniki czaruję tylko słownie, jednakże mówiąc całkowicie poważnie, jestem bardzo zadowolony, że na terapię trafiłem akurat do niej.

Nie będę zawierał informacji o konkretach, które wpływają na to, że Pani Monika to właściwa osoba na właściwym miejscu, ponieważ ważniejszym jest raczej zaznaczenie, że bardzo możliwe, iż żadna z rzeczy, które przytrafiły się mi na terapii, nie przytrafi się Wam i tego każdemu życzę, ponieważ na pewno chcecie przeżyć terapię, która bazuje na Was samych, a nie na opinii losowej osoby z internetu.

Polecam i pozdrawiam serdecznie.

mgr Monika Czerepak

Dziękuje za opinię.


H

Opinia z 25.08.2022 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MedTerapeutica psychoterapia indywidualna


Bardzo polecam psychoterapię u Pani Moniki. Przyjemna atmosfera, zainteresowania pomocą, wiele trafnych pytań, słuszne uwagi dzięki którym można spojrzeć na życie inaczej.

mgr Monika Czerepak

Dziękuję za opinię.O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MedTerapeutica konsultacja psychoterapeutyczna

Pani Monika podchodzi do terapii holistycznie, jest bardzo elastyczna jako terapeuta i dopasowuje się do potrzeb pacjenta.
Podczas wizyt zawsze czułam się bezpiecznie, nie czułam się oceniana.
Pani Monika była zawsze zaangażowana, na wizyty przychodziłam z różnymi emocjami i zawsze czułam ze mogę sobie na nie pozwolić.
Dzięki Pani Monice łatwiej jest mi zaakceptować siebie i uważam, że z jej pomocą osiągnęłam naprawdę wiele.
Szczerze polecam, jeśli kiedykolwiek będę mieć potrzebę żeby wrócić na terapię, to na pewno wrócę :)

mgr Monika Czerepak

Cieszę się, że mogłam pomóc. Życzę wszystkiego dobrego i oczywiście zapraszam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Chodzę na psychoterapię do Pani Czerepak. Jest nie tylko cudowną terapeutką, ale również człowiekiem. Jeszcze sporo pracy przede mną, ale dzięki terapii dostrzegam, lepiej rozumiem i pracuję nad wieloma kwestiami mojego życia. Pani Monika jest nie tylko empatycznym słuchaczem. Jest przede wszystkim cudownym rozmówcą. Ciepło, życzliwość, zrozumienie, brak oceniania, wsparcie, pozytywna energia, bezpieczeństwo, profesjonalizm, wiedza wielopłaszczyznowa… Cieszę się, że wlasnie trafiłam tutaj.

mgr Monika Czerepak

Dziękuję za tak życzliwe słowa.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medterapeutika

Wizyta rzeczowa .Wszystko wytłumaczone i zrozumiałe.Pani Monika holistyczne podchodzi do pacjenta .Posiada ogromną wiedzę medyczną.Potrafi wskazać problem żywieniowy .Jest osobą bardzo kompetentną.Pierwszy tak skuteczny dietetyk.Efekty już widocznie po tygodniu.
Polecam i pozdrawiam.
Danuta

mgr Monika Czerepak

Dziękuję bardzo za zaufanie i tak miłe słowa.
Życzę dużo zdrowia!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medterapeutika

Do Pani Moniki trafiłam z problemami mojego dziecka we wrześniu 2016r. Poznałam ją podczas warsztatów "Zdrowie zaczyna się w jelitach". Później również uczestniczyłam w wykładach "od jelit do zdrowia". Pani Monika bardzo profesjonalnie podchodzi do problemu. Najpierw przeprowadziła wywiad, następnie zleciła wykonanie badań i po otrzymaniu wszystkich wyników zaproponowała odpowiednią suplementację diety oraz dietę dla mojego syna. Po pół roku stosowania się do zaleceń Pani Moniki poprawa u dziecka jest olbrzymia. Oczywiście nadal jesteśmy w kontakcie.
Zdecydowanie mogę polecić Panią Monikę jako dietetyka!!!!
Ala


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

8 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Witam Państwa bardzo serdecznie.
Mam 21 lat, mierzę 149 i ważę 80 kilo. Mam zdrową tarczycę, biorę leki na nadciśnienie (Concor Cor 1,25 mg oraz Tialorid mite), niedługo zaś mam rezonans magnetyczny prawego kolana (przez starą kontuzję istnieje prawdopodobieństwo, że mam zwyrodnienie). Ponadto mam częste migreny (Pojawiają się kilkanaście razy w miesiącu), zgagi oraz często oddaję gazy.
Od miesiąca nie jem ani słodyczy, ani chipsów, ani zupek błyskawicznych, ani ciastek czy produktów typu Zapiekanki/ Hamburgery. Mimo to moja waga wcale nie spada, wciąż ważę 80 kilo i ani kilo mniej czy więcej.
Nie wiem jak gotować zdrowo i smacznie. Nie wątpię jednak, że zdrowe posiłki mogą być smaczne. Z chęcią nabyłabym książkę kucharską ze zdrowymi przepisami (poleconą przez dietetyka). Przy czym chcę zaznaczyć, że, w moim mniemaniu, zdrowy posiłek nie musi składać się ze składników na które trzeba przeznaczać kosmiczne kwoty czy też składników, których trzeba szukać w specjalistycznych sklepach.
Nie mam zamiaru korzystać z diety pudełkowej. Nie korzystałam i nie chcę. Chcę sobie sama zdrowo gotować. Nie zamierzam też kupować żadnych suplementów. Zdrowy tryb życia nie może opierać się na zasadzie; ''Dieta zadziała ale tylko dzięki nabyciu opakowania z magicznymi, Tybetańskimi nasionami''.
Chcę znać zdrowe produkty, jakie obróbki żywności są zdrowe, jakie ćwiczenia stosować żeby schudnąć, z jakich źródeł korzystać aby zdrowo i smacznie gotować. Nie chcę jednak dietetyka, który zrobi ze zdrowego żywienia ''wiedzę tajemną'' - ''rzucisz trzy stówki to się dowiesz czy ryż jest tuczący czy nie''. Oczywiście - nie wszystko na pierwszej wizycie. Chcę chodzić na konsultacje ale byłabym szczęśliwa gdybym nie musiała tego robić co tydzień/ dwa tygodnie. Chciałabym aby plan żywieniowy był tak ułożony abym mogła sobie go stosować np: cztery tygodnie. Dlatego wspomniałam o książce kucharskiej ze zdrowymi posiłkami - to dobra wskazówka dla osoby która chce zacząć zdrowo się odżywiać i, zarazem, zrzucić zbędne kilogramy. Niemniej jednak, jeśli o książki kucharskie chodzi - chciałabym aby dietetyk zadecydował która książka kucharska jest odpowiednia jako iż na rynku książek jest bardzo dużo i zawsze znajdą się osoby którym wcale nie będzie zależało na zdrowym żywieniu czytelnika. Jeśli są jakieś książki z ćwiczeniami dla osób puszystych to też taką książkę chętnie kupię.
Jestem z Warszawy.
I chciałabym rozpocząć dietę.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego. Omówimy szczegóły Pani problemów i potrzeb. Pracuję również przez Skype, telefon i sieć. Proszę zapoznać się z moją stroną.
Pozdrawiam serdecznie

mgr Monika Czerepak

Witam serdecznie
Pani doktor, poszukuje lekarza który pomoże mi w zwalczaniu ustawicznego kataru u dziecka i wysieku w uszach. Córka ma na 100% alergie na jajo, ryby i prawdopodobnie na bmk. Dziecko ma rok. Czy jest Pani w stanie poprowadzić nas odpowiednią dieta? Dziękuję za odpowiedź

Witam,
Wyprowadzam dzieci z różnych alergii. Najważniejszy jest wywiad, a więc spotkanie, wyniki badań i zalecenia lekarskie.
Zapraszam

mgr Monika Czerepak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

W mojej pracy wykorzystuje różne modele terapeutyczne i wybieram te, które najlepiej odpowiadają potrzebie danej osoby, jednak najbliżej mi do pracy w...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia w relacjach międzyludzkich
 • Niskie poczucie własnej wartości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Wrocławski Instytut Psychoterapii
 • Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy
 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Dietetyk kliniczny
 • Diagnostyka laboratoryjna

Staże

 • Uniwersytecki Szpital Kliniczny we Wrocławiu
 • Dolnośląskie Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu
 • Diagnostyka-laboratoria medyczne
Zobacz więcej


Zdjęcia


Powiązane wyszukiwania