lek.

Michał Rożalski

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

8 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt Zapytaj lekarza

Dr Michał Rożalski jest lekarzem specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii oraz lekarzem medycyny estetycznej. Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N

  Doktor Michał Różalski jest najlepszym dermatologiem jakiego znam. Przeszłam przez wielu specjalistów w tej dziedzinie i tylko Pan Doktor jako jedyny potrafił wskazać prawidłowe i przede wszystkim skuteczne i efektywne leczenie. Lekarz ten jest profesjonalistą, poświęca dla pacjenta tyle czasu ile potrzeba, dokładnie wszystko tłumaczy i wyjaśnia, odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości, a przy tym jest przesympatycznym człowiekiem.
  Polecam doktora Różalskiego każdemu !
  Pozdrawiam !

  Michał Rożalski2018-05-16

  Bardzo dziękuję za zaufanie.
  Pozdrawiam serdecznie
  Michał Rożalski

 • J
  Lokalizacja: Klinika Ambroziak ESTEDERM

  Skuteczna walka z naczyniakiem oraz trądzikiem. Lekarz bardzo miły, odpowiada na wszystkie nurtujące pytania. Ogromny plus za stały kontakt mailowy z pacjentem. Serdecznie polecam!

  Michał Rożalski2018-04-28

  Dziękuję za opinię.
  Pozdrawiam
  Michał Rożalski

 • M
  Lokalizacja: Klinika Ambroziak ESTEDERMUsługa: atopowe zapalenia skóry

  Bardzo dobry lekarz dermatolog. Indywidualne podejście do pacjenta. Przez kilka miesięcy jeździłam po różnych klinikach, niestety nikt nie potrafił stwierdzić co mi dolega. Miałam bardzo rozległe zmiany na skórze całego ciała a przepisywane leki nie pomagały. Pan doktor potrafił odpowiednio dobrać leki dzięki czemu zmiany zaczęły się w końcu zmniejszać oraz skierował na kompleksowe badania, dzięki którym dowiedziałam się, że mam Atopowe Zapalenie Skóry i bardzo dużą nietolerancję na nikiel. Pan doktor wskazał mi jakich produktów powinnam unikać, dzięki czemu stan mojej skóry znacząco się poprawił. Szczerze polecam - bardzo dobry detmatlog.

 • A
  Lokalizacja: Klinika Ambroziak ESTEDERMUsługa: korekta policzków

  Świetny lekarz!!!!! zabieg bezbolesny, efekt przerósł moje oczekiwania! Polecam po raz pierwszy w życiu jakiegoś lekarza. Świetny.

 • Do kliniki uczęszczałam przez ponad rok w celu wyleczenia zapalenia mieszka włosowego. 2 zabiegi i ciągłe zastrzyki nic nie pomogły. Mnóstwo zostawionych pieniędzy. Gdy zostałam przekierowana do pana Michała, podczas pierwszej wizyty pan w ogóle nie znał historii mojej choroby (mimo, że moja poprzednia lekarka z tej samej kliniki się z nim kilkakrotnie konsultowała, nawet przy mnie) i od razu umówił mnie na kolejną wizytę. Za drugim razem również zdawał się ledwo pamiętać, o co chodzi. Przy mnie i obecnej mojej mamie szukał rozwiązania problemu w internecie, a w końcu polecił mi zupełnie innego lekarza w innym mieście, który dopiero rozwiązał mój problem.

  Michał Rożalski2017-02-17

  Szanowna Pani
  Z tego co pamiętam Pani choroba miała kilkuletnią historię, z przeróżnymi interwencjami- wycinaniem zmiany, krioterapią, ostrzykiwaniem sterydami. Do czasu poproszenia mnie o konsultację tak naprawdę nie wiadomo co było przyczyną powstania takich zmian, zwanego przez Panią "zapaleniem mieszka włosowego".
  Na pierwszą wizytę przyszła Pani z wynikiem badania histopatologicznego, o które poprosiłem ponieważ przez cały okres choroby nawet przy wycięciu nikt nie wysłał wycinka do badania. Mając wynik badania histopatologicznego na pierwszej wizycie nie byłem zadowolony z opisu, dlatego osobiście pojechałem z Pani szkiełkami do jednego z najlepszych histopatologów dermatologów w celu uzyskania satysfakcjonującego mnie opisu.
  Na kolejnej (drugiej) wizycie mając już wszystkie wyniki skierowałem Panią do lekarza specjalizującego się w usuwaniu tego typu zmianach w celu jak najlepszego leczenia. W internecie nie potrzebuję szukać diagnozy, szukałem dokładnego adresu lekarza, do którego Panią skierowałem. Niestety nie jestem w stanie zapamiętać moich wszystkich pacjentów, za co mogę jedynie przeprosić i postanowić poprawę.
  Życzę dużo zdrowia.
  Z wyrazami szacunku.
  Michał Rożalski

 • A

  cudowny, sympatyczny Pan Doktor, wyleczył mi uszka (miałam bardzo biedne, mało estetyczne, rozciągnięte kolczykami dziurki), dzięki Niemu mogę znowu nosić kolczyki, dziurki są teraz maleńkie. świetny lekarz, polecam z całego serca. Pan Doktor jest wielkim profesjonalistą, o bardzo fajnym podejściu do pacjenta. leczy również mojego Męża (problemy dermatologiczne) ze świetnym efektem.

 • A

  Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, świetny kontakt z pacjentem. Mimo młodego wieku świetny dermatolog i specjalista medycyny estetycznej. SZCZERZE POLECAM.

 • Umie słuchać pacjenta, bardzo sympatyczny ale i konkretny. Profesjonalista w swoim fachu - szczegółowe badanie i wywiad z przebiegu choroby. Wzbudza zaufanie ;-)

Pytania pacjentów (18)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr Michał Rożalski jest lekarzem specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii oraz lekarzem medycyny estetycznej.
  Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
  Wieloletni pracownik Kliniki Dermatologicznej WUM. Jako asystent WUM prowadził zajęcia i wykłady dla studentów Wydziału Lekarskiego, English Division WL i Wydziału Nauki o Zdrowiu.
  Dr Rożalski zajmuje się działalnością naukową, prowadzi badania na temat atopowego zapalenia skóry, oraz badania kliniczne nad nowymi lekami mającymi zastosowanie w dermatologii i medycynie estetycznej. Jest autorem wielu publikacji w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej.
  Odbył liczne szkolenia i warsztaty w kraju i za granicą z zakresu medycyny estetycznej: zastosowanie kwasu hialuronowego, hydroksyapatytu wapnia, kwasu polimlekowego, toksyny botulinowej, nici liftingujących, przeszczepu tłuszczu autologicznego, laseroterapii i modelowania ciała.
  Zajmuję się leczeniem atopowego zapalenia skóry, trądziku, łuszczycy, chorób włosów, naczyniaków i malformacji kapilarnych, diagnostyką zmian skórnych (dermoskopia) i dermatochirurgią.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Publikacje

 • Współautor: Retrospective single center study of the efficacy of large spot 532 nm laser for the treatment of facial capillary malformations in 44 patients with the use of three-dimensional image analysis. Lasers in Surgery and Medicine 2017.
 • Retrospektywne jednoośrodkowe badanie skuteczności dużego plamkowego lasera 532 nm w leczeniu malformacji kapilarnych twarzy u 44 pacjentów z zastosowaniem trójwymiarowej analizy obrazu. Lasers in Surgery and Medicine 2017.
 • MiRNA in atopic dermatitis (MicroRNA w atopowym zapaleniu skóry); Advances in Dermatology and Allergology 2016.
 • Atopic and Non-atopic Eczema (Atopowe i nieatopowe zapalenie skóry); Acta Dermatovenerologica Croatica 2016.
 • Nadwrażliwość kontaktowa na nikiel u pacjentów chorych na atopowe zapalenie skóry; Przegląd Dermatologiczny 2017.
 • Cellulit- czy to tylko zmartwienie kobiet?; Dermatologia i kosmetologia 2014.
 • Pozajelitowa skórna choroba Leśniowskiego-Crohna (przerzutowa choroba Leśniowskiego-Crohna); Przegląd Dermatologiczny 2014.
 • Laser neodymowo-itrowo-glinowo-granatowy 1064 nm w usuwaniu zmian naczyniowych; Aesthetic 2014
więcej

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • 2017-09 Komórki macierzyste pozyskiwane z tkanki tłuszczowej. Zastosowanie w medycynie. Dr Mark Berman, Warszawa

Certyfikaty