Klinika Chirurgii Plastycznej Dr n. med. Tomasza Dębskiego to miejsce, które oferuje pełny wachlarz usług z dziedziny chirurgii plastycznej, chirurgii onkologicznej piersi, ginekologii estetycznej, ch... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

DR DĘBSKI. Klinika Chirurgii Plastycznej

Rabindranatha Tagore 3/2.3 (wejście od ul. Gandhiego)

02-647 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 539...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr n. med. Tomasza Dębskiego to miejsce, które oferuje pełny wachlarz usług z dziedziny chirurgii plastycznej, chirurgii onkologicznej piersi, ginekologii estetycznej, chirurgii dziecięcej, chirurgii szczękowej, dermatologii estetycznej i kosmetologii.

Do współpracy Dr Dębski zaprosił wybitnych specjalistów, często związanych z największymi oddziałami klinicznymi, którzy od lat przywracają nową jakość życia swoim pacjentom.
Klinika Dr Dębskiego to także doskonale wyszkolony personel medyczny, który dba o komfort i bezpieczeństwo Pacjentów Kliniki.

Placówka powstała w sercu Mokotowa, w niedalekim sąsiedztwie Ogrodu Jordanowskiego, przy ulicy Tagore 3. Wnętrza zostały zaprojektowane przez pracownię architektoniczną Macieja Tarchalskiego INDOOR. Wierzymy bowiem, że dobrze zaaranżowana przestrzeń wyzwala pozytywne emocje - wzbudza spokój, pozwala się odprężyć i poczuć wewnętrzną harmonię.
Na 700 m2 znalazło się 6 gabinetów wyposażonych w najnowszej generacji sprzęt, nowoczesna sala operacyjna, sala wybudzeń a także pokoje dla Pacjentów – każdy z nich wyposażony w system przywoławczy, łazienkę, wi-fi, telewizor oraz klimatyzację.
Lokalizacja kliniki sprawia, że można do niej dotrzeć każdym środkiem transportu publicznego. Dla Pacjentów podróżujących samochodem czeka 12 miejsc postojowych w komfortowym garażu podziemnym.

Klinika posiada również udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
69 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Joanna Wiśniewska–Goryń zmniejszenie piersi

  Zdecydowałam się na operację zmniejszenia i mogę z pełną świadomością stwierdzić, że wybór Pani dr Goryń był najlepszą decyzją jaką mogłam podjąć. W trakcie konsultacji i wizyt kontrolnych otrzymywałam zrozumiałe instrukcje postępowania w czasie leczenia oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Sama operacja odbyła się pod narkozą więc minęła bardzo szybko. Ból pooperacyjny praktycznie nie istniał, ew. 'niewygodne' uczucie ciągnięcia szwów wewnętrznych. Minęło już prawie 5 miesięcy od operacji, wszystko ładnie się goi, a blizny zaczynają być co raz mniej widoczne. Nie przesadzę jeśli powiem, że Pani doktor Goryń w pełni oddaje się swojej pracy, którą nie dość że wykonuje starannie i z pasją to jeszcze z niekwestionowanym sukcesem!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Margareta Budner konsultacja chirurgiczna dzieci

  Bardzo merytoryczny i rzeczowy lekarz. Świetne podejście do młodego pacjenta.
  Jesteśmy bardzo zadowoleni.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Christoffer Ingves konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Wizyta w pełni spełniła moje oczekiwania. Uzyskałam odpowiedz na wszystkie pytania, czas ustalać termin zabiegu

  dr n. med. Christoffer Ingves

  Dziękuje Pani Barbaro za miłe słowa.
  Widzimy się za niedługo


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Elżbieta Techmańska Inny

  W końcu znalazłam lekarza, który potrafił z dużym wyczuciem estetyki zniwelować u mnie oznaki upływającego czasu. Dr Techmańska potrafi wsłuchać się w potrzeby i przede wszystkim doradzić najlepsze rozwiązanie.
  Jestem bardzo zadowolona i jeśli ktoś szuka lekarza, który potrafi wydobyć z urody to co najlepsze a ukryć to czego nie chcemy to szczerze polecam !


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Dębski korekcja powiek

  Dr Dębski wykonał u mnie w kwietniu zabieg plastyki powiek górnych.
  Efekty przerosły moje wszelkie oczekiwania.
  Dr Dębski jest ciepłym człowiekiem i wspaniałym specjalistą.
  Dziś wiem, że zbyt długo zwlekałam z decyzją o zabiegu. Nie tylko wizualnie odjęło mi to lat, ale w końcu zaczęłam dobrze widzieć. Nawet nie zdawałam sobie wcześniej sprawy że opadająca skóra powiek tak bardzo zawężała mi pole widzenia ...

  Doktorze,
  jestem wdzięczna i szczęśliwa. Dziękuję nie tylko za piękny efekt, ale także za uśmiech i spokój, który złagodził mój stres przed zabiegiem. Zostałam otoczona wspaniałą opieką. Pozdrawiam serdecznie ! :-)


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Joanna Wiśniewska–Goryń zmniejszenie piersi

  Poddałam się zabiegowi redukcji piersi. Poważna sprawa. Ale zapewniam, że warto było! Otoczono mnie opieką doskonałą. Pełen profesjonalizm. Spełniłam marzenia i poprawiłam komfort życia:) A efekt zachwycający!


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Tomasz Dębski operacja plastyczna nosa

  Efekt operacji jest znakomity. Nawet nie spodziewałam się, że nos będzie tak idealnie pasujący do mojej twarzy. Lekarz po prostu wspaniały, oddany swojej pracy i pacjentom. Panie Doktorze, uprzejmie dziękuję.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Christoffer Ingves konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Wizyta przebyta rzeczowo i profesjonalnie z luźną atmosferą. Dowiedziałam się wszystkiego czego potrzebowałam.

  dr n. med. Christoffer Ingves

  Bardzo miło było Panią poznać


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Christoffer Ingves konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Pan doktor jest bardzo kompetentną osobą z dużym doświadczeniem. Zaoferował pomoc, oraz rozwiązanie problemu, którego nie potrafiło znaleźć trzech innych chirurgów. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Christoffer Ingves Inny

  Pan Doktor jest świetnym specjalistą. Podczas konsultacji rzetelnie i merytorycznie opowiedział jak będzie wyglądał zabieg. Jak bede się czuła później jakie są zalecenia. Udzielił mi wskazówek na podstawie doświadczenia jaki typ implantu powinnam wybrać, który sprawdzi się w moim przypadku. Rozmiar był moja decyzja. Dziś z duma nosze jego dzieło. Wszystko zagoiło się szybko, bez komplikacji. Bez antybiotyku! Ręce tego Chirurga czynią cuda. Serdecznie polecam ;)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania