Umów wizytę 65 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W latach 2010-2015 pracował na stanowisku młodszego asystenta w Klinice Dermatologii, Wenerologii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
78 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Dermapuls Kaniowscy

  Bardzo profesjonalne, indywidualne podejście do pacjenta. Pan doktor odpowiadał na wszystkie pytania i wyjaśniał wszelkie niejasności. Bardzo polecam tego lekarza, niezwykle sympatyczna osoba.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dermapuls KaniowscyUsługa: zmarszczki

  Pan doktor profesjonalnie i rzeczowo bez pospiechu podszedl do problemu moich zmarszczek.
  Dzisiaj mialam wykonany cellurar matrix.
  Bardzo sympatyczna atmosfera w czasie zabiegu
  Polecam wizyte u pana doktora.
  I dziekuje za asystowanie przesympatycznej pani pielegniarce.

 • 2
  Lokalizacja: Dermapuls KaniowscyUsługa: laserowe zamykanie naczynek

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora Michała Musioła. Już po pierwszym zabiegu laserem efekty są widoczne gołym okiem co świadczy o odpowiednio dobranym leczeniu. Bardzo miły z dużą wiedzą, zawsze wyczerpująco odpowiada na zadawane pytania odnośnie leczenia, wizyta zawsze bez pośpiechu z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Szczerze polecam Pana Doktora Musioła :)
  Agnieszka H.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dermapuls KaniowscyUsługa: dermatoskopia

  Lekarz sympatyczny i kontaktowy. Znamię które mnie martwiło zostało dokładnie zbadane. Lekarz odpowiedział na wszystkie moje pytania włącznie z poleceniem chirurga który może wykonać zabieg usunięcia zmiany. Z wizyty jestem bardzo zadowolony.

 • Lokalizacja: Dermapuls KaniowscyUsługa: trądzik

  Bardzo sympatyczny lekarz, dokładnie obejrzał skórę, zlecił maści oraz odpowiednią dietę, cierpliwie odpowiada na każde pytanie, tworzy przyjemną atmosferę.
  Serdecznie polecam

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dermapuls KaniowscyUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Lekarz sympatyczny, ale niestety nie jestem zadowolony z wizyty. Wizyta z problemami skórnymi, doktor powiedział że nic nie stwierdzi bez zbadania wymazu. No ok. Po czym okazało się, że próbowki są przeterminowane od kilku miesięcy, wiec żadnego badania nie będzie. Ja wszystko rozumiem, ale 150 zł za taką wizytę, to trochę przesada. Na pewno nie pójdę drugi raz i niestety nie mogę polecić tego lekarza.

  Michał Musioł2018-03-29

  Drogi Pacjencie, dziękuję za opinię, choć uważam ją za niesprawiedliwą. W trakcie wizyty zebrałem wywiad, zbadałem Pana, odpowiedziałem na wszystkie pytania. Nie powiedziałem, że nie mogę nic stwierdzić bez pobrania wymazu, po prostu dla pełnego obrazu choroby, która trwa wiele lat i wyboru najlepszej terapii - zaproponowałem takie postępowanie. Z uwagi na plan pobrania wymazu nie wdrożyłem leczenia, aby wynik badania był wiarygodny, o czym Pana poinformowałem. Usługa pobrania wymazu nie jest usługą standardową w naszej Klinice, dla Pana wygody oraz celem jak najlepszej jakości wykonania badania chciałem to zrobić dla Pana osobiście, bez odsyłania Pana do innych placówek. Niestety kilka dni przed Pana wizytą faktycznie skończyły się probówki do pobierania wymazu, za co przeprosiłem i zaproponowałem, że jak tylko dotrą zamówione probówki, w ramach uiszczonej już przez Pana opłaty za konsultację, ponownie się spotkamy celem pobrania wymazu i włączenia leczenia, na co wyraził Pan zgodę. Chciałem dla Pana jak najlepiej. Pozdrawiam MM

 • A
  Lokalizacja: Dermapuls Kaniowscy

  Ja i córka jesteśmy bardzo zadowolone z wizyty u Pana Doktora. Pan Doktor to profesjonalista z bardzo dobrym podejściem dla najmłodszych pacjentów :)wraz z córką czekamy na efekt końcowy zabiegów :)Serdecznie polecam :)

 • A
  Lokalizacja: Dermapuls Kaniowscy

  Ja i córka jesteśmy bardzo zadowolone z wizyty u Pana Doktora. Pan Doktor to profesjonalista z bardzo dobrym podejściem dla najmłodszych pacjentów :)wraz z córką czekamy na efekt końcowy zabiegów :)Serdecznie polecam :)

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dermapuls KaniowscyUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pan doktor chętnie odpowiada na wszystkie pytania, cieszę się ze uzyskałam potrzebne mi odpowiedzi i rozwiałam rożne wątpliwości. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, pan doktor ma profesjonalne i sympatyczne podejście do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty i z pewnością w przyszłości zdecyduję się na kolejne.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dermapuls KaniowscyUsługa: dermatologia estetyczna

  Bardzo pozytywny stosunek do pacjenta, odpowiednio dobrana metoda leczenia mimo że długotrwała to bardzo efektowna.
  Cieszę się że w trakcie trwania terapii jestem w najlepszych rękach,
  Serdecznie polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W latach 2010-2015 pracował na stanowisku młodszego asystenta w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, gdzie odbywał szkolenie specjalizacyjne. W 2016 roku złożył państwowy egzamin specjalizacyjny i uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie- dermatologia i wenerologia z oceną bardzo dobrą. Ponadto ukończył studia podyplomowe z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej dla lekarzy. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) , Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Kosmetycznej i Estetycznej (ESCAD) oraz Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV) . Jest uczestnikiem licznych konferencji oraz szkoleń z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach- Wydział Lekarski
 • Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach- Kosmetologia z elementami medycyny estetycznej (studia podyplomowe)

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Klinika Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu

Certyfikaty

Choroby

więcej