lek.

Michał Janiszewski

verifiedCreated with Sketch.

Urolog, Lekarz w trakcie specjalizacji

23 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
33 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem asystentem na Oddziale Urologii i Transplantacji Nerek w Szpitalu im. M.Pirogowa w Łodzi. W trakcie specjalizacji z Urologii. Ukończyłem Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: Klinika NovodermUsługa: operacja stulejki

  Niestety przypadku mojego syna konieczna była operacja stulejki, ale z którą dr Michał poradził sobie rewelacyjnie (co potwierdza też opinia innego specjalisty, o którego byłem). Bardzo dziękujemy p. Michałowi za profesjonalne podejście i całą opiekę jaką nam zapewnił.

 • B
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kamica nerkowa

  Do Pana Doktora trafiłam przypadki jakieś pół roku temu młody lekarz który interesuje się pacjentem od pierwszej minuty wysłucha problemu po czym zbada i wydaje opinie konkretną powie co jest jak to leczyć przyczyn jest bardzo cierpliwy spokojny wytłumaczy narysuje jak potrzeba i zajmuje się pacjentem bardzo profesjonalnie .Bardzo polecam Pana Doktora Michała jetem mega zadowolona i jeszcze raz polecam .

 • O
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ból brzucha utrzymujący się trzeci miesiąc po laserowym rozbiciu kamienia nerki w szpitalu, zabieg wykonany przez innego lekarza

  Pan dr. Michał Janiszewski wykonał mi TK, zlecił USG i stwierdził perforację moczowodu, której nie stwierdzono po zabiegu w szpitalu mimo, iż dwukrotnie przebywałam na oddziale po 7 dni z gorączką i bólem. Skierował mnie do szpitala z zaleceniem założenia tzw".esa".Po 6 tygodniach dr. Janiszewski usunął mi go , skierował na TK. TK wykonany po 3 miesiącach nie wykazał zmian w jamie brzusznej, moczowodzie i nerce. Nadal pozostaję w poradni pod opieką dr. Michała - kontrola. Doktor podchodzi indywidualnie do pacjenta, z dużym zaangażowaniem, słucha na co pacjent się skarży i nie lekceważy objawów,mimo, że na pacjenta w poradni ma 5 minut czasu , w szpitalu bardzo dokładnie informuje o sposobie leczenia, wykonywanym zabiegu. Dzięki Niemu skończyły się moje dolegliwości. Dziękuję Doktorze.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CODE Centrum MedyczneUsługa: konsultacje urologiczne

  Z dr.Janiszewskim zetknał mnie los w szpitalu im. Pirogowa po nocnym ataku i zblokowaniu jedynej nerki.
  .Wyjątkowo sympatyczny,otwarty i komunikatywny prfesjonalista.Doktor Janiszewski potrafi stworzyć atmosferę w której pacjent czuje się bezpieczny w najtrudniejszycj chwilach.Jeśli ktoś jest w tarapatach zdrowotnych jak ja byłem to polecam gorąco. zwrócenie się po pomoc właśnie do tego wyjątkowego człowieka.Dariusz Spychała

 • J

  Pana doktora znalazłem w internecie, właśnie na tej stronie. Pragnę podziękować za bardzo przychylne,troskliwe i profesjonalne przyjęcie. Pan doktor jest b. komunikatywny,troskliwy i profesjonalny. Czułem się zaopiekowany, zabieg odbył się w bezpiecznych i przyjaznych warunkach,zostałem zapewniony o dalszej ewentualnej opiece, a intymna sytuacja mojej przypadłości nabrała wyrazu zwyczajnej choroby, Dziękuje.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: endoskopowe zabiegi urologiczne

  Serdecznie polecam Pana doktora. Jest lekarzem godnym polecenia. Przeszłam pomyślnie zabieg PCNL nerki. Czuję się dobrze, a podejście lekarza, zaangażowanie oraz informacja odnośnie zabiegu była dla mnie wystarczająca. Z całego serca polecam po raz kolejny. I dziękuję za wszystko.

 • J
  Lokalizacja: Klinika Novoderm

  Jak no mój gust Dr Michał poradził sobie wzorowo z moim problem - na tyle na ile możan sobie poradzić (kamica nerkowa), ale ważne według mnie i co chciałem podkreślić to nie tylko profesjonalne, ale przede wszystkim sympatyczne i ludzkie podejście do pacjenta. O pewnych problemach mówi się trudno i niektórzy lekarze nie ułatwiają tego, ale nie Dr Michał. Polecam za podejście do pacjenta oraz rzetelność i skuteczność.

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wypadnięcie cewnika po operacji usunięcia prostaty

  Zgłosiłam się z tatą na izbę przyjęć do szpitala Pirogowa w Łodzi o g. 21.00. Po operacji po wypisaniu ze szpitala tego samego dnia wypadł cewnik. Dr Janiszewski, będący na dyżurze, wprowadzał cewnik dwukrotnie, po pierwszym nieudanym wprowadzeniu odesłał nas do domu bez sprawdzania, a kiedy wróciliśmy, kazał nam czekać jeszcze godzinę w poczekalni, żebyśmy udowodnili, ze cewnik jest źle wprowadzony. Potem okazało się, ze można to było sprawdzić strzykawką od razu. Tato przeszedł ten bolesny zabieg dwukrotnie i krwawił, a rozpierający mocz mógł uszkodzić szwy pooperacyjne i spowodować poważne powikłania, więc czekanie bez cewnika było bardzo niebezpieczne. Po raz kolejny musieliśmy wrócić po informacje, których lekarz nie udzielił za pierwszym razem. Musiałam zadać mnóstwo pytań, żeby się czegokolwiek dowiedzieć. Lekarz traktował nas jak nieproszonych gości a jego zachowanie było pozbawione szacunku i pełne niechęci. Po tej wizycie dzisiaj musimy kolejny raz pojawić się w szpitalu, bo tato nadal krwawi. Bardzo nie chcielibyśmy znowu mieć do czynienia z tym lekarzem.

  Michał Janiszewski2018-09-12

  Szanowna Pani
  W sytuacji, kiedy wypada cewnik 3-drożny z pęcherza w czwartej dobie po prostatectomii radykalnej a pacjent ma nietrzymanie moczu związane z zabiegiem, zależy nam na tym aby zespolenie pecherzowo - cewkowe goiło się prawidłowo a do tego potrzebny jest zagłębiony w pęcherzu.
  Podjęto delikatna próbę cewnikowania PUSTEGO pęcherza - wprowadzono cewnik bez towarzyszących dolegliwości bólowych - ZALECONO aby Państwo zarzekali w poczekalnie pol godziny celem oceny czy aby na pewno cewnik założony jest prawidłowo. NIE ZALECA się aby próbować sprawdzać drożność ze względu na ryzyko rozerwania szwów zespolenia pecherzowo - cewkowego.
  Po chwili okazało się, ze cewnik nie jest w miejscu w którym powinien być - podjęto ponowna próbę założenia - próba okazała się udana. Krwiomocz jest naturalnym następstwem zaistniałych sytuacji.

  Zapomniała Pani wspomnieć, ze nie musieli Państwo czekać na mnie dłużej, niż potrzeba czasu na zejście z oddziału do izby przyjęć.
  Zapomniała Pani jeszcze wspomnieć, ze odpowiedziałem Państwu na wszystkie Wasze pytania zapraszając Was do pokoju lekarskiego

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CODE Centrum MedyczneUsługa: konsultacja urologiczna, usg

  Polecam Pana Doktora! Przeprowadził dokładny wywiad, USG. Szybka diagnoza, konkretnie, rzeczowo i profesjonalnie, a przy tym sympatyczny człowiek.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CODE Centrum MedyczneUsługa: konsultacja urologiczna, usg

  Jestem zadowolona z przebiegu wizyty. Doktor udzielił wyczerpujących odpowiedzi na zadawane przeze mnie pytania. Wykonał usg, zlecił badania i zapisał wszystkie zalecenia w zakresie leczenia i profilaktyki.Wizyta przebiegała w miłej atmosferze. Jeśli zajdzie taka potrzeba na pewno zgłoszę się na kolejna wizytę do doktora.

Pytania pacjentów (12)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Pytanie dotyczące choroby nerek

  Na usg wyszły mi poszerzone naczynia przy jajnikach co to oznacza? Czy jest to coś niepokojącego? Dodam że bardzo często boli mnie dół brzucha mam 23lata i jestem po 2cc.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Zespół przekrwienia żylnego miednicy - dobrze by było skonsultowac to z ginekologiem

 • Pytanie dotyczące stulejka

  Mam 16 lat i mam stulejke od małego, czy jej nie leczenie może być groźnie dla zdrowia? boję się powiedzieć o tym rodzicom

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Do 17 roku życia przetrwa około 1% stulejek fizjologicznych.
  Możliwe następstwa nieleczonej stulejki:
  Następstwa nieleczonej stulejki
  - załupek
  - nawracające zapalenie żołędzi
  - Balanoposthitis
  - chroniczne zapalenie
  - rak prącia
  - infekcja przenoszona drogą płciową

  PS Stulejka to nic strasznego, na pewno nie powód do wstydu przed rodzicami - można śmiało powiedziec :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem asystentem na Oddziale Urologii i Transplantacji Nerek w Szpitalu im. M.Pirogowa w Łodzi. W trakcie specjalizacji z Urologii. Ukończyłem Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.
  Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, uczestnik licznych kongresów naukowych oraz szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe w tym szkolenie z zakresu powiększania Penisa własnym tłuszczem.

Specjalizacje

 • Urologia

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Publikacje

 • -

Nagrody i wyróżnienia

 • -

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia