mgr

Mateusz Markiewicz

Fizjoterapeuta

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 12 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Mateusz Markiewicz - założyciel Manual Clinic - pierwszej kliniki Techniki Bowena w Polsce, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Bowtech Polska, magister fizjoterapii, dyplomowany terapeuta… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Mateusz Markiewicz - założyciel Manual Clinic - pierwszej kliniki Techniki Bowena w Polsce, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Bowtech Polska, magister fizjoterapii, dyplomowany terapeuta Techniki Bowena, posiadający najwyższy stopień wykształcenia w tej dziedzinie. W swojej praktyce zawodowej wykonał już ponad 20 tysięcy zabiegów stosując niniejszą metodę.

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu, kierunek fizjoterapia

Publikacje

 • Technika Bowena jako niezwykle wszechstronne narzędzie fizjoterapeuty -"Praktyczna fizjoterapia & rehabilitacja" Kwiecień 2017
 • Kolana koślawe i szpotawe-charakterystyka zagadnienia oraz ćwiczenia korekcyjne-"Fizjoterapia dzieci i niemowląt"

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: 'Ostatnia deska ratunku'

  Szukałem.. Tak jak Państwo, non-stop szukałem jakiegoś rozwiązania, które dosłownie postawi mnie z powrotem na nogi. Przez półtora roku męczyłem się bólem i dyskomfortem związanym z kolanami i kręgosłupem. Byłem u OŚMIU tzw. 'specjalistów', którzy z wielkim trudem unosili swoje przyciągane przez grawitację posępne brwi sponad biurka, by postawić mi diagnozę, która w rzeczywistości mijała się ze stanem faktycznym. Zdesperowany by przywrócić swoje zdrowie, próbowałem różnych sztuczek; od rozmaitych zajęć gimnastycznych, terapii do różnorodnych suplementów, a nawet zastrzyków. NIC nie zdawało egzaminu. Któregoś dnia mój serdeczny przyjaciel polecił mi wizytę u Pana Markiewicza - jako receptę na mój problem. W życiu staram się twardo stąpać po ziemi, więc z początku byłem dość zdystansowany do tematu, ale pomyślałem, ze spróbuję. Ku mojemu absolutnemu zaskoczeniu kilka regularnych sesji terapeutycznych u Pana Markiewicza poprawiło moją sytuację o około 70% i dalej czuję postęp. Diametralnie zmieniła się moja wiedza na temat mojego organizmu i zachodzących w nim procesów. Po każdym zabiegu czułem ulgę nie do opisania, zupełnie tak jakbym po swojej trudnej przeprawie zrzucił z siebie ciężki plecak i zaczerpnął świeżego, górskiego powietrza. Nie wspominając już o podejściu Pana Markiewicza do swojego pacjenta, gdzie klient nie czuje się jak intruz, tylko jak partner w osiąganiu wspólnego celu. Jestem wdzięczny Panu Markiewiczowi za nieocenioną pomoc i z czystym sumieniem polecam te sesje.

 • A
  Lokalizacja: Manual ClinicUsługa: ból pleców, ból kolan i biodra

  Polecam na wszelkie bóle! Ja byłam z bólem pleców, moja mama z kolanami i biodrem, pomógł nam obu. Bardzo polecam!

 • M
  Lokalizacja: Manual ClinicUsługa: kolka niemowlęca

  Pan Mateusz pomógł naszej córce w bardzo silnych i trwających wiele godzin dziennie kolce niemowlęcej. Już po drugim zabiegu u tego fizjoterapeuty ataki ustąpiły, dziecko było spokojniejsze. Szczerze polecamy! Szczęśliwi rodzice(:

 • Lokalizacja: Manual Clinic

  Polecam Pana Mateusza oraz stosowaną przez Niego technikę Bowena. Jest to doskonałe narzędzie, dzięki któremu wyleczył mi powracające i bardzo bolesne kontuzje kręgosłupa. Po 3 zabiegach zapomniałam o bólu, który towarzyszył mi od kilku miesięcy. Serdeczny, rzetelny i profesjonalny terapeuta.

 • Lokalizacja: Manual Clinic

  Dzięki Panu Mateuszowi pozbyłem się trapiącego mnie od wielu lat problemu z bólem pleców. Zabiegi w jego klinice pozwalają mi lepiej radzić sobie ze stresem oraz regenerować się. Po każdym zabiegu czuję się zrelaksowany i nabieram ochoty do działania.

 • Lokalizacja: Manual ClinicUsługa: Ból i sztywność karku

  Do Pana Mateusza trafiłam z ogromnym bólem szyi i sztywnym karkiem. Problem ten był nie do zniesienia. Naprawdę cierpiałam przez kilka dni, nie mogłam normalnie funkcjonować i spać.
  Na początku wizyty został przeprowadzony szczegółowy wywiad oraz dokładnie wytłumaczono mi jak będzie wyglądał zabieg. Był on bardzo relaksujący i odprężający, co pozwoliło mi zapomnieć na chwilę o bólu.
  Po powrocie do domu udało mi się zasnąć na 12 godzin, a po przebudzeniu ból szyi minął! Czułam się jak nowo narodzona!
  Zdecydowanie polecam wizytę u Pana Mateusza każdemu. Sama na pewno jeszcze nie raz się u niego zjawię.

 • R
  Lokalizacja: Manual ClinicUsługa: bóle migrenowe

  Szczerze polecam wizytę u specjalisty Mateusza Markiewicza. Borykałam się z silnymi bólami migrenowymi. W tym momencie dolegliwości ustąpiły! Dawniej nie wyobrażałam sobie funkcjonowania bez leków, dzięki którym czułam się znośnie.
  Jestem pełna podziwu i uznania dla mgr. Markiewicza za rzetelną wiedze, kompetencje oraz podejście do pacjenta :-)
  Po wizycie wychodzę zrelaksowana i czuję się świetnie. Warto spróbować jeżeli borykamy się z problemami zdrowotnymi.

 • Lokalizacja: Manual ClinicUsługa: Stres

  Pan Markiewicz to świetny specjalista. Do tego bardzo miła atmosfera w klinice. Terapia bez bólu na wygodnej kozetce z ciepłym, miękkim kocykiem. Zabiegom towarzyszyła głęboka relaksacja. Pomogły mi przede wszystkim w redukcji napięć i psychicznego stresu.

 • M
  Lokalizacja: Manual ClinicUsługa: Terapia BowTech Dorosły 60 min

  Polecam terapię i Mateusza, który jest świetnym specjalistą i zna się na rzeczy. Z gabinetu wyszłam zrelaksowana i poczuciem, że terapia zaczęła działać. Warto spróbować!

 • K
  Lokalizacja: Manual ClinicUsługa: Terapia BowTech Dorosły 60 min

  Borykałem się z potężną anginą ropną, lekarze ciągle przypisywali mi kolejne antybiotyki, które działały tylko w czasie ich brania, na drugi dzień już problem bym znowu. Pan Mateusz Markiewicz, wraz z perfekcyjnie opanowaną Techniką Bowena, dosłownie mnie uratowali. Zachwycony rezultatami zgłosiłem się również po dłuższym czasie, gdy wypadł mi dysk w kręgosłupie. Znowu otrzymałem fachową pomoc, która dzięki swej unikalności zapewniła mi spokój na lata, a nie tylko chwilową ulgę z co chwilę wypadajacym na nowo dyskiem.
  Z najczystszym sumieniem polecam wszystkim Pana Mateusza Markiewicza i Manual Clinic!