Adresy (2)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza
Powstańców Warszawy 29, Piaseczno
Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - Piaseczno

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


22 273.....

Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Konsultacja internistyczna


ul. Nowa 4A, Stara Iwiczna

od 160 zł

Centrum Medyczne LUX MED Stara Iwiczna - Nowa 4A


Konsultacja pediatryczna


ul. Nowa 4A, Stara Iwiczna

od 164 zł

Centrum Medyczne LUX MED Stara Iwiczna - Nowa 4A

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Piaseczno, ul. Powstańców Warszawy 29 konsultacje pediatryczne

Z czystym sercem mogę polecić Panią Doktor. Podczas wizyty bardzo dokładnie zbadała dziecko, po czym dodatkowo zleciła badania przed przepisaniem antybiotyku. Poświęciła nam bardzo dużo uwagi i wszystko wytłumaczyła w przejrzysty sposób.
Do tego wszystkiego Pani Doktor jest po prostu bardzo sympatyczną i życzliwa osobą.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Piaseczno, ul. Powstańców Warszawy 29

Bardzo polecam Pania Doktor. Rozwiewa wszystkie wątpliwości, poswieca dużo uwagi pacjentowi. Ma świetny kontakt z pacjentem i z rodzicem. Jest zawsze sympatyczna i uśmiechnięta. Widac że jest pediatra z powołania. Polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Piaseczno, ul. Powstańców Warszawy 29 konsultacje pediatryczne

Pani Doktor bardzo sympatyczna co jest niezwykle ważne w kontakcie z najmłodszymi. Rozwiała nasze wszystkie wątpliwości, przekazała szczegółowe zalecenia a także wyczerpująco i chętnie odpowiedziała na wszystkie nasze pytania.


J
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani dr. Poświęca pacjentowi tyle uwagi ile trzeba, robi dokładny wywiad choroby. Bardzo sympatyczna i kulturalna osoba. Dokładnie badania i wypisuje wszystkie potrzebne skierowania co nie zawsze zdarza się lekarzom pracującym w LuxMed. Polecam wizyty u Pani Marty.


Użytkownik zweryfikowany

Byłem na wizycie u pani doktor,bardzo miła ,poświęca dużo uwagi pacjentowi,jak pisał przedmówca nie odchacza pacjentów tylko próbuje pomóc,jestem bardzo zadowolony i polecam :)Maciej W


J
Użytkownik zweryfikowany

Mam bardzo dobre wrażenia po wizycie u p.dr Pisarskiej-Krych. Poświęca dużo czasu, widać, że zależy jej na udzieleniu pomocy, a nie odhaczeniu kolejnego pacjenta. Konsultuje kwestie na bieżąco z innymi lekarzami, na koniec wizyty daje rozpiskę - wszystko wiadomo, nic nie zostanie zapomniane przez pacjenta, który często jest w stresie. Wyjątkowy lekarz - kompetentny, miły, dociekliwy, komunikatywny - oby sie nie zmieniła:)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie