O nas

Centrum Medyczne LUX MED ul. Nowa 4A dedykowane jest dla Pacjentów korzystających z wizyt stacjonarnych oraz Porad Telemedycznych.
Języki
 • Polski
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (170)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Justyna Bieńkowska - Listowska konsultacja internistyczna

  Skierowany do lekarza rodzinnego, dowiedziałem się, że niestety nim spotkam się ze specjalistą Pani Doktor, jak wspomniała, nie zna się na zniwelowaniu stanu zapalnego (mimo przedstawienia dokładnej informacji nt. leków, jakich nie mogę przyjmować, twierdząc, że lek na który jestem uczulony jest najlepszy :)
  A najlepiej żebym poszukał innego lekarza, gdyż na "ból np głowy pomaga tylko specjalista od migreny".
  Gratulacje!

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Magdalena Kacprzyńska Konsultacja stomatologiczna

  Bardzo miła Pani Doktor wszystko dokładnie wytłumaczone.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Andrzej Zaborowski konsultacja pediatryczna

  Do Pana doktora trafiliśmy przypadkowo na rutynowe szczepienia. Od razu sprawił miłe wrażenie. Po tym jak dzieci zaczęły chodzić do żłobka i zaczęły chorować Pan Doktor wyróżniał się na tle innych lekarzy dokładnym przeprowadzeniem badania i trafnymi diagnozami. Co ważne, antybiotyki przepisuje w ostateczności, zawsze ma dla pacjenta tyle czasu ile trzeba (przez co czasami trzeba poczekać pod gabinetem nieco dłużej), nie szczędzi skierowań na badania. Polecam z całego serca


  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Iwona łączyńska-hys Konsultacja stomatologiczna

  Przemiła i kompetentna - czyli wszystko co najważniejsze. Szczerze polecam


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Terpińska- Pakuła Inny

  Pierwsza wizyta i 100% zadowolenia. Pani doktor ma ogromne umiejętności, poświęciła dużo czasu na wizyte i dokładnie wytłumaczyła mój przypadek leczenia. Bardzo miła i empatyczna. Gorąco polecam.


  R
  Profil zweryfikowany
  Marta Pisarska-krych konsultacja pediatryczna

  Nie polecam tego lekarza. Śmiało mogę dołączyć się do pozostałych negatywnych opinii na temat tej pani doktor. Ta osoba z powołaniem minęła się. Pracuję jak za karę.


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Fijałkowska konsultacja pediatryczna

  Doktor Fijałkowska opiekuje się dwojgiem moich dzieci od 6 lat. Zawsze uważna, dokładna i zaangażowana. Jest jedynym lekarzem, który potrafi prawidłowo zdiagnozować problemy mojej córki chorej na astmę.


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Artur Strus konsultacja internistyczna

  Lekarz bardzo zaangażowany, wypytał o wszystko, wszystko wyjaśnił. Jestem w ciąży i trafiłam do Pana Doktora z nieprawidlowymi wynikami moczu, wszytko zostało mi wytłumaczone i wyjaśnione. Dostam również skierowanie na inne badania. W gabinecie panowała bardzo miła atmosfera, Pan Doktor bez żadnego problemu odpowiadał na wszystkie moje pytania. Ogólnie bardzo polecam!


  N
  Profil zweryfikowany
  lek. Halina Kłodaś-Połujańska konsultacja ginekologiczna

  Bardzo mi spodobała wizyta. Lekarz zaangażowana, miła, czułam się wyjątkowo komfortowo


  Profil zweryfikowany
  Marta Pisarska-krych konsultacja pediatryczna

  Przyszłam do Pani doktor z gorączkującym 3 latkiem, dla którego wizyta u lekarza zawsze jest dużym stresem. Na samym początku Pani, doktor kazała mi i dziecku założyć maseczki. Następnie kazała dziecku wtulić się we mnie i tak oddychać podczas badania stetoskopem, żeby na nią nie chuchało. Synek zaczął marudzić więc zaczęłam go pocieszać na co Pani doktor powiedziała niezbyt miłym głosem, że mam się nie odzywać podczas badania dziecka.
  Kiedy skomentowałam dziwaczne zasady Pani Doktor trochę poprawiła swoje podejście. Mimo to uważam, że takie osoby nie powinny pracować z dziećmi, do których trzeba mieć odpowiednie podejście.
  Nigdy więcej nie zamierzam wybrać się z dziećmi do tej Pani doktor.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

ul. Nowa 4A, 05-500 Stara Iwiczna

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania