Opinie o lekarzach z tej placówki (111)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Terpińska- Pakuła konsultacja laryngologiczna

  Pani Doktor jest bardzo dobrym, kompetentnym i ludzkim lekarzem od którwgo bije dobra energia na samym wejsciu do gabinetu czego wielu specjalista brakuję. Jest bardzo zaangażowana w leczenie pacjenta i poświęca na każdy przypadek tyle czasu ile potrzeba, jest bardzo ciepłą osobą z ogromem wiedzy i na każde pytanie odpowiada bardzo wyczerpująco i zrozumiale dla Pacjenta. Potrafi człowieka bardzo wspierać i dać otuchy w cięższych przypadkach wymagających leczenia. Napewno Pani Doktor nie zostawi Pacjenta samego sobie i bardzo się cieszę że trafiłam na tak wspaniałego lekarza.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Terpińska- Pakuła konsultacja laryngologiczna

  Chciałbym wyrazić 100% zadowolenia po wizycie u Pani doktor, profesjonalne podejście i ogromną empatia. Wizyta była skrupulatna i dość długa, co dziś się nie spotyka... Byłem u wielu lekarzy, ale Pani Katarzyna zaopiekowała się moim trudnym przypadkiem wkładając w to całe serce i ogromne umiejętności.
  Mogę tylko podziękować i polecić innym.


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marta Pisarska-krych konsultacja pediatryczna

  Pani doktor była nieprzyjemna, bez empatii dla chorego dziecka, nie zdiagnozowała i nie zbadała odpowiednio mojej córki. Jeszcze tego samego dnia musiałam udać się na ostry dyżur, gdzie otrzymałam należytą pomoc...


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Zaborowski konsultacja pediatryczna

  Najlepszy pediatra jakiegokolwiek mielimy dla naszych dzieci. A sporo ich było. Piękne podejście do dzieci, dzieki temu dzieci chętnie z nim współpracują i się nie boją. Słucha rodzica, odpowiada rzeczowo nie wyliczając czasu do końca wizyty. Daje zawsze tyle ile potrzeba, jeśli nie jest czegoś pewny odsyła do specjalisty(typu logopeda, ortopeda, dermatolog itp) a nie udaje że pozjadał wszystkie rozumy jak większość lekarzy, a potem dziecko płaci za błędy lekarza (z córką nie było za wesoło, teraz się nie obawiam o nic chodząc do dr. Zaborowskiego, bo wiem że ma profesjonalne podejscie) . Bardzo go za to cenie, daje wszystkie potrzebne skierowania. Nie lekceważy niczego. Profesjonalnie rozmawia z rodzicem i widać, że z wiedzą jest naprawdę na czasie, szczegolnie zauważyłam to w pierwszych miesiącach życia mojego dziecka kiedy było karmione piersią (nie ma diety matki karmiącej, mleko jest wystarczające dla dziecka pod względem wartości odżywczych itp) oraz zalecenia rozszerzania diety od minimum 6.m.z. Brawo. Cieszę się, że na doktora trafiłam.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Elżbieta Reutt-Jaworowicz USG ginekologiczne transvaginalne

  Badanie USG, transwaginalne, bezbolesne i to jedyny pozytywny aspekt wizyty. Lekarka miała trudności z oceną obrazu USG, duży kłopot ze znalezieniem jajnika, postawiła diagnozę zakwestionowana przez 2 innych specjalistów. Niemiły i protekcjonalny ton bym zniosła, tudzież sugestie, że w czasie miesiączki używam podpasek niewłaściwej firmy, ale czarę goryczy przelała błędna diagnoza… Mając wieloletnie (niestety) doświadczenie z obrazowaniem USG udałam się do 2 innych specjalistów tego samego dnia. Ich diagnozy się pokrywają.
  Odradzam badanie usg u tej Pani, otrzymałam diagnozę, której nie potwierdziły kolejne badania ani żaden inny ginekolog który mnie badał.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Stara Iwiczna, ul. Nowa 4A

Powiązane wyszukiwania