Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED Stara Iwiczna - Nowa 4A

ul. Nowa 4A

05-500, Stara Iwiczna, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dorota Danowska

  Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • M

   Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Przemiła, a jednocześnie bardzo profesjonalna. Dawno nie spotkałem lekarza tak pozytywnie nastawionego do pacjenta.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pani doktor jest bardzo miłą osobą. Dokładnie wypytała mnie o objawy, przebadała, następnie wytłumaczyła dlaczego w moim stanie nie warto wypisywać antybiotyku (co osobiście cenię, bo oznacza to, że nie jest jednym z tych lekarzy, którzy antybiotykami leczą wszystko). Następnie opisała jak łagodzić dokuczające objawy (ból gardła). Całość dokładnie opisaną dostałem na karcie opisu badania. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Karolina Rutkiewicz-zdanowska

  Internista, Lekarz Rodzinny, Pediatra, lek.

  • M

   Chodzę do Pani doktor z dzieckiem od 3 tygodnia, przed szczepieniem i zawsze spotkałam się z dużym zainteresowaniem i dokładnym zbadaniem dziecka. Ma super podejście do dzieci, zawsze zapyta czy są jakieś pytania. Rozumie troskę rodzica. Polecam jak najbardziej

  • E

   Bardzo dobry lekarz, konkretny i rzeczowy. Byłam tylko na jednej wizycie, na dyżurze w sobotę, gdyż dwoje moich dzieci dostało szkarlatyny. Pani doktor przeprowadziła dokładny wywiad, długo zastanawiała się nad podaniem antybiotyku synowi, który jest alergikiem (dotychczas nawet lekarz prowadzący jakoś nie widział problemu i przepisywał antybiotyki jak witaminy). Pani doktor poinstruowała mnie jak reagować gdy wystąpi reakcja alergiczna, na szczęście nie wystąpiła. Jakież było moje zdziwienie gdy trzy dni po wizycie Pani doktor zadzwoniła z pytaniem czy z synkiem wszystko w porządku. Mam troje dzieci więc wizyty u lekarzy nie są mi obce i pierwszy raz spotkałam się z taką troską o pacjenta u lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Ewa Szerszeń

  Pediatra, lek.

  • M

   Pomimo wielu negatywnych opinii na temat pani doktor,ja mam o niej dobre zdanie. Byłam u niej kilka razy na wizycie z córką -bilans,szczepienie i kilka konsultacji w sprawie infekcji. Zawsze rzeczowo,konkretnie,bez nadskakiwania. Mi taki typ lekarza bardzo odpowiada. I najważniejsze,że moja córka lubi Panią Doktor. My bardzo polecamy.

  • D

   Moim zdaniem bardzo dobry lekarz. Nim postawiła diagnozę - zawsze trafnie - szczegółowo dziecko zbadała. Owszem pani doktor nie jest nadskakująca, nie słodzi, nie chwali, nie piszczy, nie robi z siebie pajaca żeby zabawić dziecko stąd z pewnością przez niektórych jest uważana za oziębłą, wyniosłą i bez podejścia. W skupieniu jednak bada i obserwuje chorego, odpowiada na każde zadane przez rodzica pytanie. Uprzedzając kąśliwe uwagi: nie jestem spokrewniona z panią doktor, nie pracuję w marketingu. 12 lat temu jej zaufałam, do dziś opiekuje się moim synem, obecnie także moją córeczką.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Joanna Renata Bienias

  Lekarz Rodzinny,

  • A

   Pani doktor bardzo miła. Poznała się odrazu poznała się na moim przypadku. Wypytała się o historię choroby i przebyte badania, zleciła dodatkowe


 • Anna Bujwan

  Kardiolog, Internista, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne CMP

   Wesola, mila i rzetelna kobieta. Bardzo dobry zarowno lekarz jak i czlowiek. U tej Pani bylam na badaniu echo i konsultacji. Bylam wowczas chora na zaburzenia lekowe i depresje i na etapie szukania fizycznej przyczyny swoich dolegliwosci. Nie zostalam potraktowana jak swiruska czy intruz a poczulam ogromne wsparcie i chec udzielenia mi pomocy.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Najlepsza w tej specjalności, jaką znam! Profesjonalistka w każdym calu, patrząca na pacjenta jak na całość, a nie tylko przypadek chorobowy. Ciepła, cierpliwa, działa uspokajająco . Dobrze dobiera leki. Cała moja rodzina korzysta z jej usług i ma się dobrze. Polecam !!!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Paweł Wojciechowski

  Laryngolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MediCenterUsługa: badanie ucha

   Świetny lekarz, precyzyjny, sumienny, a przedewszystkim godny polecenia.
   Jako jedyny z niewielu pracuje z pasją i powołaniem.

  • M

   Potwierdzam powyższe opinie, panu dr Wojciechowskiemu chyba nie chce się leczyć (kompetencji nie odmawiam). Nie zebrał porządnego wywiadu, ciągle mi przerywał, podał same objawowe leki mimo zgłaszanych problemów z zatokami od kilku miesięcy, kasując niemałe pieniądze za wizytę. Nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Anna Sygocka

  Internista, Lekarz Rodzinny, Pediatra, lek.

  • I
   Lokalizacja: MR Piaseczno

   Najlepszy lekarz internista do jakiego trafiłam na przestrzeni kilku lat. Uważnie słucha pacjenta i analizuje każdy z jego problemów starając się znaleźć na wszystko rozwiązanie. Dodatkowo jest bardzo miłą, ciepłą i budzącą zaufanie kobietą

  • M
   Lokalizacja: MR PiasecznoUsługa: infekcja górnych dróg oddechowych

   Bardzo miła, ciepła i kompetentna Pani Doktor. Dokładnie słucha, zleca badania i wszystko wyjaśnia. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Katarzyna Fijałkowska

  Internista, Lekarz Rodzinny, Pediatra, lek.

  • U
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Piaseczno, ul. Powstańców Warszawy 29Usługa: konsultacja pediatryczna

   Pani doktor mnie zadziwiła! Pierwszy raz odkąd pamiętam mój syn był tak dobrze zbadany. Nie bagatelizuje objawów, dopytuje. Widać, że słucha pacjenta. Bardzo dokładnie tłumaczy, rozmawia z dzieckiem jak z poważnym człowiekiem. Mój syn nigdy z żadnym lekarzem tak nie współpracował, wręcz świetnie się bawił w takim towarzystwie.

  • A
   Lokalizacja: Medycyna RodzinnaUsługa: uraz kręgosłupa

   Lekarka kompetentna i niezwykle uprzejma , z zainteresowaniem słucha pacjenta i tłumaczy nawet 2 razy

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Marta Pisarska-krych

  Internista, Lekarz Rodzinny, Pediatra,

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Piaseczno, ul. Powstańców Warszawy 29Usługa: konsultacje pediatryczne

   Z czystym sercem mogę polecić Panią Doktor. Podczas wizyty bardzo dokładnie zbadała dziecko, po czym dodatkowo zleciła badania przed przepisaniem antybiotyku. Poświęciła nam bardzo dużo uwagi i wszystko wytłumaczyła w przejrzysty sposób.
   Do tego wszystkiego Pani Doktor jest po prostu bardzo sympatyczną i życzliwa osobą.

  • N
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Piaseczno, ul. Powstańców Warszawy 29

   Bardzo polecam Pania Doktor. Rozwiewa wszystkie wątpliwości, poswieca dużo uwagi pacjentowi. Ma świetny kontakt z pacjentem i z rodzicem. Jest zawsze sympatyczna i uśmiechnięta. Widac że jest pediatra z powołania. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Andrzej Zaborowski

  Pediatra, Lekarz Rodzinny, lek.

  • U
   Lokalizacja: Andrzej Zaborowski Pediatra, lekarz rodzinny

   Pan lek. Zaborowski jest miłym, kulturalnym człowiekiem, z fajnym podejściem do dzieci. Poświęca dużo czasu na rozmowę i wyjaśnianie wątpliwości. Niestety jak dla mnie jest zbyt zachowawczy, nie zaszkodził, ale i nie pomógł. Pozostawia, w mojej opinii, za dużo "do decyzji rodzica", a przecież idąc do lekarza potrzebuję konkretnej hipotezy i kierunku leczenia.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Serdecznie polecam. Pan doktor bardzo skrupulatny i szczegółowy przy tym bardzo miły i serdeczny dla dziecka i rodziców. Szuka przyczyn choroby, zleca konieczne badania.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu