Ten specjalista oferuje konsultacje online

Jeśli możesz, skonsultuj się ze specjalistą online. Otrzymaj pomoc w bezpieczny sposób, bez wychodzenia z domu.

Jak to działa?

Adresy (2)


Konsultacja online • 150 zł

Psychoterapia indywidualna • 150 zł


Przyjmuję: dorosłych
22 276.....

Sposób płatności: Przelew na konto, Blik, Karta płatnicza

1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


Sesja terapeutyczna online za pośrednictwem wybranego komunikatora: Skype, Viber, Messanger, FaceTime, inne...


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


ul. Nowy Świat 49 lok. 208, Śródmieście, Warszawa
Być w Harmonii


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Przelew na konto, Blik
22 276.....

Konsultacja online • od 200 zł

Pierwsza wizyta - konsultacje psychologiczne • od 100 zł

Psychoterapia dzieci • od 150 zł +4 więcej

Psychoterapia indywidualna • od 200 zł

Psychoterapia partnerska (par i małżeństw) • od 220 zł

Psychoterapia rodzinna • od 220 zł

Pokaż więcej usług

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeutą par, małżeństw i rodzin oraz psychoonkologiem. Ukończyłam studia doktoranckie na Wydziale Psychologii Polskiej Akademii Nauk w ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • depresja
 • zaburzenia emocjonalne
 • niepłodność
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Polska Akademia Nauk w Warszawie, wydział Psychologii - Studia Doktoranckie.
 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej - Psychoonkologia
 • Szkoła psychoterapii systemowej dla dzieci, młodzieży i rodzin MABOR. Czteroletnia szkoła psychoterapii przygotowująca do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jest to całościowe szkolenie psychoterapeuty według kryteriów European Association of Psychotherapy, zaakceptowanych przez Polskie Towarzystwa Psychiatryczne.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Onkologia i hematologia dziecięca
 • Seksuologia
Zobacz więcej


Znajomość języków

Niemiecki

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


150 zł

Konsultacja online


ul. Nowy Świat 49 lok. 208, Warszawa

od 200 zł

Być w Harmonii

Pozostałe usługi

Pierwsza wizyta - konsultacje psychologiczne


ul. Nowy Świat 49 lok. 208, Warszawa

od 100 zł

Być w Harmonii


Psychoterapia dzieci


ul. Nowy Świat 49 lok. 208, Warszawa

od 150 zł

Być w Harmonii


Psychoterapia indywidualna


150 zł

Konsultacja online


ul. Nowy Świat 49 lok. 208, Warszawa

od 200 zł

Być w Harmonii


Psychoterapia partnerska (par i małżeństw)


ul. Nowy Świat 49 lok. 208, Warszawa

od 220 zł

Być w Harmonii


Psychoterapia rodzinna


ul. Nowy Świat 49 lok. 208, Warszawa

od 220 zł

Być w Harmonii


Psychoterapia uzależnień


ul. Nowy Świat 49 lok. 208, Warszawa

od 190 zł

Być w Harmonii

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
224 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
I
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Bardzo profesjonalnie, właściwe pytania, czekam na więcej... wkrótce ciąg dalszy. Była empatia i chęć pomocy...


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Być w Harmonii psychoterapia indywidualna

Trudno ocenić efekty współpracy, właśnie ze względu na fatalną organizację i ciągłe odwoływanie wizyt, opóźnienia czy skrócenia. Nie podobało mi się też, że Marlena często w trakcie sesji korzystała z telefonu lub opuszczała gabinet na dłuższy czas. To nie sprzyja otwieraniu się i budowaniu relacji, tym bardziej leczeniu złożonych problemów, z którymi przychodzi się do gabinetu. Gdyby Marlena zmieniła podejście do czasu swoich pacjentów i systematyczności, wówczas byłoby znacznie lepiej i na pewno zyskałaby grono stałych pacjentów. Jeśli ktoś szanuje swój czas i chce się poczuć „zaopiekowany” - nie polecam.

Marlena Ewa Kazoń

Szanowna Pani, dziwna sytuacja nastąpiła, ponieważ nie posiadałam i nie posiadam pacjentki o imieniu Klara, bardzo piękne imię... Sprawdziłam i nikogo takiego nie znam... Obawiam się, że nastąpiła jakaś pomyłka... Pomimo wszystko, życzę wszystkiego, co najpiękniejsze...


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Duże zaangażowanie i empatia. Bezpośrednia i ciepła osoba. Chociaż była to tylko konsultacja telefoniczna to uzyskałam pomoc, na którą liczyłam.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Być w Harmonii psychoterapia indywidualna

Przyszedłem po sprawdzenie czy mam w sobie fundamentalny problem i po gotową "pigułkę" na jego usunięcie. Oczywiście nie ma takiej pigułki, jest praca do wykonania nad sobą i w sobie. Odpowiedzi na pytania, których wczesniej sam nie umiałem sobie zadać, były zawstydzająco oczywiste. Nie dostałem "recepty", ale zostałem skierowany na nową drogę i zaopatrzony w zestaw pytań, potrzebę postawienia sobie kolejnych pytań, spis lektur i filmów do poznania i przemyślenia. To droga, którą każdy musi przejść kiedyś samodzielnie i dziś jestem zadowolony z takiego efektu wizyt.
Aby dostać się do gabinetu trzeba czasem uzbroić się w cierpliwość, stąd tylko 4 gwiazdki, jednak w środku panuje atmosfera sprzyjająca otwartej rozmowie i poszukiwaniu siebie.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Być w Harmonii psychoterapia indywidualna

Marlenę jako psychologa oceniam pozytywnie. Była rzeczowa i uprzejma. Zrezygnowałam bardzo szybko z wizyt przez złą organizację. Nie wiem z czego wynikała, wiem tylko że pacjent w potrzebie, wiele musi przejść żeby znaleźć się w gabinecie i wiele za to zapłacić, więc ciągłe opóźnienia, przekładania, brak stabilizacji to tylko dobijanie już leżącego.

Komuś nie musi to przeszkadzać, dla mnie zaważyło nad udziałem w terapii.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Być w Harmonii psychoterapia partnerska (par i małżeństw)

Marlena to kolorowy ptak o szeroko otwartych oczach, patrzących pod różnymi kątami i niezwykle daleko. Doniośle słyszy te słowa, które wypowiada się najciszej. Nie potrzebuje wielu liter, żeby czytać. Czyta z międzysłowia. Szybko trafia z diagnozą. Jej empatia (na szczęście) nie polega na głaskaniu. Osobom punktualnym i zasadniczym może trochę przeszkadzać przytrafiające się przekładanie terminów wizyt. Nie zakładam złych intencji. Dostrzegam raczej chęć niesienia pomocy pilnie tego potrzebującym.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Być w Harmonii psychoterapia indywidualna

Serdecznie polecam! Wizyty u Marleny pomogły mi dostrzec w jakiej toksycznej relacji byłam z moim mężem oraz jego rodziną, słucha jest konkretna oraz zadawane prace domowe zmuszały do myślenia i wejścia wgłąb siebie co pozwoliło mi się lepiej poznać! Trafiłam do Marleny w najgorszym etapie swojego życia ,sama na pewno bym sobie nie poradziła ! Jeśli szukasz osoby która trochę Tobą „potrząśnie” tylko w pozytywnym tego słowa znaczeniu i wiesz ze przed tobą jest ściana której nie możesz przeskoczyć oraz żebyś miał(a) poczucie własnej wartości! I wiesz ze w bliskich relacjach zostajesz raniony (a) nie pozwól na to! Ja po wizytach wiedziałam , że jedyne co mogę zrobić to zakończyć relacje która nie jest dla mnie dobra!


W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Być w Harmonii psychoterapia indywidualna

Marlena to faktycznie ciepła, miła i niewątpliwie wykształcona osoba. Jednak ciągle opóźnienia i odwoływane wizyty to nie dla mnie :) to na pewno nie sprzyja w budowaniu relacji terapeuta- pacjent(klient), gdzie ta relacja w pewnym stopniu rzutuje na skutecznośc terapii. Mimo wszystko dziękuję za ten czas mi poświęcony i życzę wszystkiego dobrego :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Być w Harmonii psychoterapia partnerska (par i małżeństw)

Marlena okazała się być bardzo pomocną mi, mojemu związkowi, a także moim relacjom rodzinnym, trzecią stroną. Stroną, która poprzez bycie na zewnątrz moich relacji, umożliwiła i mi spojrzenie z tej właśnie perspektywy, dostrzeżenie błędów oraz próbę zmierzenia się z nimi. "Tu i teraz" uważam, że było warto.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Być w Harmonii psychoterapia partnerska (par i małżeństw)

Marlena to osoba szczera i konkretna, ale na tym właśnie nam zależało podczas terapii małżeńskiej. Spotkania pomogły, udało się naprawić relacje w związku. Polecam z całego serca!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

6 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Dzień dobry. Mam pytanie do pani . Czy pani umawia wizyty na kasę chorych? Bardzo mnie to ciekawi...

  Niestety nie... bardzo mi przykro...

  Marlena Ewa Kazoń

 • Od dłuższego czasu czuję się ciągle zmęczona, smutna, izoluję się od ludzi, unikam kontaktów towarzyskich, staram się ograniczyć wyjścia z domu do minimum. Nic mi się nie chce, nic mnie nie cieszy, zrobiłam się obojętna na wszystko, brakuje mi motywacji. Mam problem z podjęciem decyzji, czuję się gorsza od innych. Nie wiem czy to mogą być objawy depresji czy może za bardzo użalam się nad sobą? Czy wypada zwrócić się do lekarza?

  Szanowna Pani, uważam, że obniżony nastrój może być początkiem stanu depresyjnego. Polecam, aby zwrócić się z tym stanem do mnie.
  Pozdrawiam ciepło. Marlena Ewa Kazoń.

  Marlena Ewa Kazoń

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeutą par, małżeństw i rodzin oraz psychoonkologiem. Ukończyłam studia doktoranckie na Wydziale Psychologii Polskiej Akademii Nauk w ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • depresja
 • zaburzenia emocjonalne
 • niepłodność
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Polska Akademia Nauk w Warszawie, wydział Psychologii - Studia Doktoranckie.
 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej - Psychoonkologia
 • Szkoła psychoterapii systemowej dla dzieci, młodzieży i rodzin MABOR. Czteroletnia szkoła psychoterapii przygotowująca do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jest to całościowe szkolenie psychoterapeuty według kryteriów European Association of Psychotherapy, zaakceptowanych przez Polskie Towarzystwa Psychiatryczne.

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Onkologia i hematologia dziecięca
 • Seksuologia
Zobacz więcej

Staże

 • The exhibition will feature the “Pain Box” 2013 Brussels


Znajomość języków

Niemiecki

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania