Adres

ul. Nowy Świat 49 lok. 208, Śródmieście, Warszawa
Być w Harmonii (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka
22 276.....

Psychoterapia indywidualna (od 150 zł)

Psychoterapia rodzinna (od 220 zł)

Psychoterapia dzieci (od 150 zł) + 3 więcej

Psychoterapia uzależnień (od 190 zł)

Psychoterapia partnerska (par i małżeństw) (od 220 zł)

Pierwsza wizyta - konsultacje psychologiczne (od 100 zł)

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeutą par, małżeństw i rodzin oraz psychoonkologiem. Ukończyłam studia doktoranckie na Wydziale Psychologii Polskiej Akademii Nauk w ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • depresja
 • zaburzenia emocjonalne
 • niepłodność
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Polska Akademia Nauk w Warszawie, wydział Psychologii - Studia Doktoranckie.
 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej - Psychoonkologia
 • Szkoła psychoterapii systemowej dla dzieci, młodzieży i rodzin MABOR. Czteroletnia szkoła psychoterapii przygotowująca do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jest to całościowe szkolenie psychoterapeuty według kryteriów European Association of Psychotherapy, zaakceptowanych przez Polskie Towarzystwa Psychiatryczne.


Znajomość języków

Niemiecki

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
143 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany verified-checkCreated with Sketch.
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Być w Harmonii pierwsza wizyta - konsultacje psychologiczne

Osoba profesjonalna, otwarta, cierpliwa od której emanuje spokój. Słucha, zadaje pytania i wyciąga wnioski. Wzbudza zaufanie, ma wyjątkową pamięć i dobrze ocenia sytuację. Konkretna, uważna i wspierająca. Zadaje „prace domowe”, co pozwala jeszcze w domu na zastanowienie się nad wieloma aspektami, odpowiedzenie sobie na wiele nurtujących pytań, żeby na spotkaniu podzielić się swoimi refleksjami.


M
Użytkownik zweryfikowany verified-checkCreated with Sketch.
Lokalizacja: Być w Harmonii

Cudowna, ciepła i wyjątkowo cierpliwa osoba.
Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że dobrze trafilam i muszę przyznać, że Marlenie udalo sie otworzyc moje oczy na wiele spraw nie tracąc przy tym optymizmu i chęci do zmian.
Zdecydowanie polecam kazdemu kto zmaga się z problemami i nie wie ktos mu jeszcze pomoze - odpowiadam - tak, Marlena :-)


K
Użytkownik zweryfikowany verified-checkCreated with Sketch.
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Być w Harmonii

Do Marleny trafiłam kiedy byłam w bardzo kiepskim stanie emocjonalnym. W zasadzie myślałam, że już nic mi nie pomoże. Wcześniej już miałam kilka wizyt u innego psychologa, ale tylko czułam się jeszcze gorzej. Kiedy trafiłam do Marleny to już po pierwszej wizycie poczułam, że jest szansa na pomoc. Z początku wstydziłam się mówić o moich problemach, ale kiedy w końcu udało mi się wyrzucić z siebie to co mnie męczyło to Marlena nie oceniała w żaden negatywny sposób tego co mówiłam, jak robił to poprzedni psycholog. W zasadzie poczułam, że ona doskonale mnie rozumie. Opowiedziała mi z jakich innych ciężkich przypadków wychodzili ludzie u niej na terapii i poczułam się lepiej, że może wcale nie jest najgorzej. Po każdej wizycie czułam ulgę. Dostawałam dużo zadań do domu oraz literatury, gdzie mogłam zagłębić informacji o moim problemie. Byłyśmy też w kontakcie telefonicznym dzięki czemu jak miałam kryzys mogłam do niej napisać. Podobało mi się też to że mogłyśmy mieć wizyty nawet kilka razy w tygodniu czego bardzo potrzebowałam. Gdy było lepiej zmniejszyłyśmy częstotliwość spotkań. Dzięki Marlenie czułam, że nie jestem sama z moim problemem. Po około roku terapii poczułam się znacznie lepiej. Moje lęki po kolei zaczynały znikać.

Fakt jak ktoś już wcześniej napisał, często wizyty się opóźniały albo zdarzało się, że były odwołane, ale mimo to nie zniechęciło mnie to do spotkań z Marleną.

Marleno, dziękuję za pomoc :)

Marlena Ewa Kazoń

Dziękuję Ci, Kasiu, za te ciepłe i miłe słowa. Ze wzruszeniem przeczytałam Twoją opinię. To, jaką kobietą dzisiaj jesteś - pełną radości życia i pogodzoną ze sobą - to dla mnie największa nagroda za wspólną pracę. Ciesz się życiem, rozwijaj swój potencjał i korzystaj z wrażliwości, jaką jesteś obdarzona z pożytkiem dla Siebie samej i swoich bliskich. Niech się zdarzy w Twoim życiu, to, co najpiękniejsze...


B
Użytkownik zweryfikowany verified-checkCreated with Sketch.
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Być w Harmonii

Trafiłam do Marleny ponad 1.5 roku temu, w momencie mojego życia w którym wiedziałam, że będę potrzebowała profesjonalnego wsparcia by móc się uporać z moimi problemami.
Już w przeszłości miałam małe doświadczenie z innymi terapeutami, natomiast dopiero teraz zdecydowałam się na długą terapię, i na pewno nastawienie i osobowość Marleny pomogły mi w podjęciu tej decyzji. Na wizytach czułam się bardzo swobodnie, nie jakbym była w gabinecie, a bardziej w przyjacielskiej bańce gdzie mogę powiedzieć co chcę i jak chcę. Marlena była bardzo wyrozumiała, cierpliwa i czasami gdy trudno było mi opisać co przechodzę, ona dokładnie wiedziała co i jak - rozumiałyśmy się bez słów :)
Wybór terapeuty jest bardzo indywidualną kwestią, ja natomiast mogę polecić Marlenę, bo wiem, że z jej osobowością i doświadczeniem będzie ona w stanie złapać kontakt z wieloma osobami. Umawiając się do niej na wizytę trzeba być cierpliwym, bo często zdarzają się opóźnienia (sama je czasem powodowałam, więc trzeba być wyrozumiałym). Natomiast jest to mała cena w porównaniu do jakości wizyty.

Serdecznie polecam!

Marlena Ewa Kazoń

Basiu, cieszę się, że mogłam Tobie towarzyszyć w Twojej zmianie i wierzę głęboko, że wszystkie Twoje marzenia i plany się spełniają i czerpiesz z życia pełnymi garściami, zarówno miłość, jak i radość życia... dzięki czemu będziesz w stanie kroczyć odważnie w przyszłość bez lęku, o to, co będzie jutro....Bardzo dziękuję za Twoją otwartość, ufność i zaangażowanie, za wszystko, co mi dałaś podczas terapii... i życzę Ci wszystkiego, co najpiękniejsze.... Basiu, żyj i ciesz się życiem...


N
Użytkownik zweryfikowany verified-checkCreated with Sketch.
Lokalizacja: Być w Harmonii

Serdecznie polecam terapię u Marleny! Luźna, przyjemna atmosfera sprawia, że człowiek bez problemów potrafi się otworzyć i powiedzieć o swoich problemach. Mam nadzieję, że pomomo przeciwności losu będzie mi dane kontynuować terapie w najbliższym czasie.

Marlena Ewa Kazoń

Natalio, bardzo dziękuję za podzielenie się swoją opinią. Wierzę głęboko, że wysiłek który włożyłaś w pracę nad sobą będzie przynosił korzyści we wszystkich sferach życia pozwalając osiągać zamierzone cele oraz radość i satysfakcję z sukcesów. Życzę Tobie, wszystkiego, co najpiękniejsze...


A
Użytkownik zweryfikowany verified-checkCreated with Sketch.
Lokalizacja: Być w Harmonii nerwica lękowa

Bardzo profesjonalna osoba, ciepła i otwarta. Trafiłam do Marleny z silną nerwicą lękową, po 2 atakach paniki i nieudanej terapii z inną psychoterapeutką. Marlena bardzo szybko mi pomogła, praktycznie po 2 miesiącach całkowicie wróciłam do normalnego funkcjonowania, dalej pomogła mi zrozumieć siebie i pracować nad przyczynami mojego stanu. Dzięki niej odzyskałam równowagę i bezpieczeństwo, za co ogromnie dziękuję. Szczerze polecam!

Marlena Ewa Kazoń

Agnieszko, bardzo dziękuję za wyrażenie swojej opinii . To dla mnie zaszczyt kiedy mogę uczestniczyć w procesie powrotu do radosnego i szczęśliwego życia ludzi, którzy mi zaufali. Dziękuję, że obdarowałaś mnie swoim zaufaniem. Życzę Ci, wszystkiego, co najpiękniejsze....


M
Użytkownik zweryfikowany verified-checkCreated with Sketch.
Lokalizacja: Być w Harmonii

Trafiłam na świetną specjalistkę. Metodą prób i błędów znalazłam osobę, przy której mogę się otworzyć, czuję się swobodnie. Marlena jest nie tylko ciepłą, uśmiechniętą osobą ale przede wszystkim wyciąga pomocną dłoń. Potrafi pomóc spojrzeć na świat z optymistyczne strony. Polecam wszystkim! PS. Marleno oby więcej takich ludzi jak Ty :)

Marlena Ewa Kazoń

Małgosiu, bardzo dziękuję za cudowne i ciepłe słowa... Wierzę, że rezultaty psychoterapii będą procentowały na Twoje życie... Życzę Tobie wielu sukcesów, radości i szczęścia...


M
Użytkownik zweryfikowany verified-checkCreated with Sketch.
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Być w Harmonii

Moja przygoda z Marleną rozpoczęła się na próbę. Chciałam sprawdzić, czy potrzebuje pomocy terapeuty patrząc na to jak wyglada moje obecne życie i jak się obecnie czuje. I wiem, ze fajnie, ze trafiłam na Marlenę. Ta cała pozytywna relacja, pozytywne nastawienie z jej strony wzbogacone stosem doświadczenia i wiedzy tak po prostu dodają otuchy, uspokajają ze jest się w dobrych rękach. Warto, polecam.

Marlena Ewa Kazoń

Martynko, bardzo cieszę się, że poczułaś się lepiej i jestem bardzo wdzięczna za tak miłe słowa. Uważam, że wszyscy jesteśmy powiązani wieloma emocjami i wzajemna pozytywna wymiana stanowi nasze życie piękniejszym... życzę Tobie wszystkiego, co najpiękniejsze....


M
Użytkownik zweryfikowany verified-checkCreated with Sketch.
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Być w Harmonii

Marlena to ciepła osob a przy tym konkretna i rzeczowa. Pomogła mi w trudnej sytuacji życiowej. Zadaje trafne pytania i pomaga spojrzeć obiektywnie na problem. Pełen profesjonalizm. Polecam.

Marlena Ewa Kazoń

Madziu, cieszę się, że mogłam Tobie towarzyszyć w Twojej nie tylko wewnętrznej, jak również zewnętrznej zmianie i wierzę głęboko, że wszystkie Twoje marzenia i plany się spełniają i czerpiesz z życia pełnymi garściami, zarówno miłość, jak i radość życia... dzięki czemu będziesz w stanie kroczyć odważnie w przyszłość bez lęku, o to, co będzie jutro....Bardzo dziękuję za Twoją otwartość, ufność i zaangażowanie... i życzę Ci wszystkiego, co najpiękniejsze....


M
Użytkownik zweryfikowany verified-checkCreated with Sketch.
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Być w Harmonii

Cóż mogę powiedzieć....gdyby zawodowa perfekcja miała jedno imię to z pewnością brzmiało by ono Marlena. Nie straszne tej Pani najtrudniejsze i najbardziej złożone przypadki. Jej fachowa wiedza, niesamowita empatia i poświęcenie dla każdego indywidualnego przypadku czynią ją Michałem Aniołem współczesnej psychologii. Gorąco i z całego serca polecam terapię u tego wyśmienitego fachowca. Marcin

Marlena Ewa Kazoń

Marcinie, cieszę się, że mogłam Tobie towarzyszyć w Twojej drodze i wierzę głęboko, że wszystkie Twoje marzenia i plany się spełnią ... dzięki czemu będziesz w stanie kroczyć odważnie w przyszłość bez lęku, o to, co będzie jutro....Bardzo dziękuję za Twoją otwartość, ufność i zaangażowanie... i życzę Ci wszystkiego, co najpiękniejsze.... i najlepsze, aby spotykało Ciebie każdego dnia...


Usługi i ceny

Psychoterapia indywidualna

od 150 zł

ul. Nowy Świat 49 lok. 208, Warszawa

Być w Harmonii

od 150 zł

Psychoterapia partnerska (par i małżeństw)

od 220 zł

ul. Nowy Świat 49 lok. 208, Warszawa

Być w Harmonii

od 220 zł

Psychoterapia dzieci i młodzieży

od 150 zł

ul. Nowy Świat 49 lok. 208, Warszawa

Być w Harmonii

od 150 zł

Psychoterapia rodzinna

od 220 zł

ul. Nowy Świat 49 lok. 208, Warszawa

Być w Harmonii

od 220 zł

Psychoterapia uzależnień

od 190 zł

ul. Nowy Świat 49 lok. 208, Warszawa

Być w Harmonii

od 190 zł

Pierwsza wizyta - konsultacje psychologiczne

od 100 zł

ul. Nowy Świat 49 lok. 208, Warszawa

Być w Harmonii

od 100 zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
143 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany verified-checkCreated with Sketch.
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Być w Harmonii pierwsza wizyta - konsultacje psychologiczne

Osoba profesjonalna, otwarta, cierpliwa od której emanuje spokój. Słucha, zadaje pytania i wyciąga wnioski. Wzbudza zaufanie, ma wyjątkową pamięć i dobrze ocenia sytuację. Konkretna, uważna i wspierająca. Zadaje „prace domowe”, co pozwala jeszcze w domu na zastanowienie się nad wieloma aspektami, odpowiedzenie sobie na wiele nurtujących pytań, żeby na spotkaniu podzielić się swoimi refleksjami.


M
Użytkownik zweryfikowany verified-checkCreated with Sketch.
Lokalizacja: Być w Harmonii

Cudowna, ciepła i wyjątkowo cierpliwa osoba.
Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że dobrze trafilam i muszę przyznać, że Marlenie udalo sie otworzyc moje oczy na wiele spraw nie tracąc przy tym optymizmu i chęci do zmian.
Zdecydowanie polecam kazdemu kto zmaga się z problemami i nie wie ktos mu jeszcze pomoze - odpowiadam - tak, Marlena :-)


K
Użytkownik zweryfikowany verified-checkCreated with Sketch.
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Być w Harmonii

Do Marleny trafiłam kiedy byłam w bardzo kiepskim stanie emocjonalnym. W zasadzie myślałam, że już nic mi nie pomoże. Wcześniej już miałam kilka wizyt u innego psychologa, ale tylko czułam się jeszcze gorzej. Kiedy trafiłam do Marleny to już po pierwszej wizycie poczułam, że jest szansa na pomoc. Z początku wstydziłam się mówić o moich problemach, ale kiedy w końcu udało mi się wyrzucić z siebie to co mnie męczyło to Marlena nie oceniała w żaden negatywny sposób tego co mówiłam, jak robił to poprzedni psycholog. W zasadzie poczułam, że ona doskonale mnie rozumie. Opowiedziała mi z jakich innych ciężkich przypadków wychodzili ludzie u niej na terapii i poczułam się lepiej, że może wcale nie jest najgorzej. Po każdej wizycie czułam ulgę. Dostawałam dużo zadań do domu oraz literatury, gdzie mogłam zagłębić informacji o moim problemie. Byłyśmy też w kontakcie telefonicznym dzięki czemu jak miałam kryzys mogłam do niej napisać. Podobało mi się też to że mogłyśmy mieć wizyty nawet kilka razy w tygodniu czego bardzo potrzebowałam. Gdy było lepiej zmniejszyłyśmy częstotliwość spotkań. Dzięki Marlenie czułam, że nie jestem sama z moim problemem. Po około roku terapii poczułam się znacznie lepiej. Moje lęki po kolei zaczynały znikać.

Fakt jak ktoś już wcześniej napisał, często wizyty się opóźniały albo zdarzało się, że były odwołane, ale mimo to nie zniechęciło mnie to do spotkań z Marleną.

Marleno, dziękuję za pomoc :)

Marlena Ewa Kazoń

Dziękuję Ci, Kasiu, za te ciepłe i miłe słowa. Ze wzruszeniem przeczytałam Twoją opinię. To, jaką kobietą dzisiaj jesteś - pełną radości życia i pogodzoną ze sobą - to dla mnie największa nagroda za wspólną pracę. Ciesz się życiem, rozwijaj swój potencjał i korzystaj z wrażliwości, jaką jesteś obdarzona z pożytkiem dla Siebie samej i swoich bliskich. Niech się zdarzy w Twoim życiu, to, co najpiękniejsze...


B
Użytkownik zweryfikowany verified-checkCreated with Sketch.
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Być w Harmonii

Trafiłam do Marleny ponad 1.5 roku temu, w momencie mojego życia w którym wiedziałam, że będę potrzebowała profesjonalnego wsparcia by móc się uporać z moimi problemami.
Już w przeszłości miałam małe doświadczenie z innymi terapeutami, natomiast dopiero teraz zdecydowałam się na długą terapię, i na pewno nastawienie i osobowość Marleny pomogły mi w podjęciu tej decyzji. Na wizytach czułam się bardzo swobodnie, nie jakbym była w gabinecie, a bardziej w przyjacielskiej bańce gdzie mogę powiedzieć co chcę i jak chcę. Marlena była bardzo wyrozumiała, cierpliwa i czasami gdy trudno było mi opisać co przechodzę, ona dokładnie wiedziała co i jak - rozumiałyśmy się bez słów :)
Wybór terapeuty jest bardzo indywidualną kwestią, ja natomiast mogę polecić Marlenę, bo wiem, że z jej osobowością i doświadczeniem będzie ona w stanie złapać kontakt z wieloma osobami. Umawiając się do niej na wizytę trzeba być cierpliwym, bo często zdarzają się opóźnienia (sama je czasem powodowałam, więc trzeba być wyrozumiałym). Natomiast jest to mała cena w porównaniu do jakości wizyty.

Serdecznie polecam!

Marlena Ewa Kazoń

Basiu, cieszę się, że mogłam Tobie towarzyszyć w Twojej zmianie i wierzę głęboko, że wszystkie Twoje marzenia i plany się spełniają i czerpiesz z życia pełnymi garściami, zarówno miłość, jak i radość życia... dzięki czemu będziesz w stanie kroczyć odważnie w przyszłość bez lęku, o to, co będzie jutro....Bardzo dziękuję za Twoją otwartość, ufność i zaangażowanie, za wszystko, co mi dałaś podczas terapii... i życzę Ci wszystkiego, co najpiękniejsze.... Basiu, żyj i ciesz się życiem...


N
Użytkownik zweryfikowany verified-checkCreated with Sketch.
Lokalizacja: Być w Harmonii

Serdecznie polecam terapię u Marleny! Luźna, przyjemna atmosfera sprawia, że człowiek bez problemów potrafi się otworzyć i powiedzieć o swoich problemach. Mam nadzieję, że pomomo przeciwności losu będzie mi dane kontynuować terapie w najbliższym czasie.

Marlena Ewa Kazoń

Natalio, bardzo dziękuję za podzielenie się swoją opinią. Wierzę głęboko, że wysiłek który włożyłaś w pracę nad sobą będzie przynosił korzyści we wszystkich sferach życia pozwalając osiągać zamierzone cele oraz radość i satysfakcję z sukcesów. Życzę Tobie, wszystkiego, co najpiękniejsze...


A
Użytkownik zweryfikowany verified-checkCreated with Sketch.
Lokalizacja: Być w Harmonii nerwica lękowa

Bardzo profesjonalna osoba, ciepła i otwarta. Trafiłam do Marleny z silną nerwicą lękową, po 2 atakach paniki i nieudanej terapii z inną psychoterapeutką. Marlena bardzo szybko mi pomogła, praktycznie po 2 miesiącach całkowicie wróciłam do normalnego funkcjonowania, dalej pomogła mi zrozumieć siebie i pracować nad przyczynami mojego stanu. Dzięki niej odzyskałam równowagę i bezpieczeństwo, za co ogromnie dziękuję. Szczerze polecam!

Marlena Ewa Kazoń

Agnieszko, bardzo dziękuję za wyrażenie swojej opinii . To dla mnie zaszczyt kiedy mogę uczestniczyć w procesie powrotu do radosnego i szczęśliwego życia ludzi, którzy mi zaufali. Dziękuję, że obdarowałaś mnie swoim zaufaniem. Życzę Ci, wszystkiego, co najpiękniejsze....


M
Użytkownik zweryfikowany verified-checkCreated with Sketch.
Lokalizacja: Być w Harmonii

Trafiłam na świetną specjalistkę. Metodą prób i błędów znalazłam osobę, przy której mogę się otworzyć, czuję się swobodnie. Marlena jest nie tylko ciepłą, uśmiechniętą osobą ale przede wszystkim wyciąga pomocną dłoń. Potrafi pomóc spojrzeć na świat z optymistyczne strony. Polecam wszystkim! PS. Marleno oby więcej takich ludzi jak Ty :)

Marlena Ewa Kazoń

Małgosiu, bardzo dziękuję za cudowne i ciepłe słowa... Wierzę, że rezultaty psychoterapii będą procentowały na Twoje życie... Życzę Tobie wielu sukcesów, radości i szczęścia...


M
Użytkownik zweryfikowany verified-checkCreated with Sketch.
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Być w Harmonii

Moja przygoda z Marleną rozpoczęła się na próbę. Chciałam sprawdzić, czy potrzebuje pomocy terapeuty patrząc na to jak wyglada moje obecne życie i jak się obecnie czuje. I wiem, ze fajnie, ze trafiłam na Marlenę. Ta cała pozytywna relacja, pozytywne nastawienie z jej strony wzbogacone stosem doświadczenia i wiedzy tak po prostu dodają otuchy, uspokajają ze jest się w dobrych rękach. Warto, polecam.

Marlena Ewa Kazoń

Martynko, bardzo cieszę się, że poczułaś się lepiej i jestem bardzo wdzięczna za tak miłe słowa. Uważam, że wszyscy jesteśmy powiązani wieloma emocjami i wzajemna pozytywna wymiana stanowi nasze życie piękniejszym... życzę Tobie wszystkiego, co najpiękniejsze....


M
Użytkownik zweryfikowany verified-checkCreated with Sketch.
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Być w Harmonii

Marlena to ciepła osob a przy tym konkretna i rzeczowa. Pomogła mi w trudnej sytuacji życiowej. Zadaje trafne pytania i pomaga spojrzeć obiektywnie na problem. Pełen profesjonalizm. Polecam.

Marlena Ewa Kazoń

Madziu, cieszę się, że mogłam Tobie towarzyszyć w Twojej nie tylko wewnętrznej, jak również zewnętrznej zmianie i wierzę głęboko, że wszystkie Twoje marzenia i plany się spełniają i czerpiesz z życia pełnymi garściami, zarówno miłość, jak i radość życia... dzięki czemu będziesz w stanie kroczyć odważnie w przyszłość bez lęku, o to, co będzie jutro....Bardzo dziękuję za Twoją otwartość, ufność i zaangażowanie... i życzę Ci wszystkiego, co najpiękniejsze....


M
Użytkownik zweryfikowany verified-checkCreated with Sketch.
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Być w Harmonii

Cóż mogę powiedzieć....gdyby zawodowa perfekcja miała jedno imię to z pewnością brzmiało by ono Marlena. Nie straszne tej Pani najtrudniejsze i najbardziej złożone przypadki. Jej fachowa wiedza, niesamowita empatia i poświęcenie dla każdego indywidualnego przypadku czynią ją Michałem Aniołem współczesnej psychologii. Gorąco i z całego serca polecam terapię u tego wyśmienitego fachowca. Marcin

Marlena Ewa Kazoń

Marcinie, cieszę się, że mogłam Tobie towarzyszyć w Twojej drodze i wierzę głęboko, że wszystkie Twoje marzenia i plany się spełnią ... dzięki czemu będziesz w stanie kroczyć odważnie w przyszłość bez lęku, o to, co będzie jutro....Bardzo dziękuję za Twoją otwartość, ufność i zaangażowanie... i życzę Ci wszystkiego, co najpiękniejsze.... i najlepsze, aby spotykało Ciebie każdego dnia...


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

6 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam, piszę w sprawie mojego związku. Nie wiem już co robić i czy to faktycznie ja mam problem, czy da się to zmienić aby normalnie żyć za pomocą psychoterapii czy spotkań z psychologiem? Otóż, mam problem z zaufaniem-chyba. Tak twierdzi moj chlopak. ja nie wiem czy to na pewno to bo na pewne sytuacje nie potrafie udzielic sensownej odpowiedzi, nie wiem czemu reaguje w taki sposob, na przykład chłopak chce spotkać się ze znajomymi, sam, bo np to męskie wieczór a ja dostaje szału, płaczę, wydzwaniam, piszę straszne rzeczy, zrywam....choć wcale tego nie chcę, kocham go, ale jak tylko zbliża się wyjście, a ja nie mogę iśc z nim lub nie daj boże wyjazd, ja nie potrafię podejśc do tego jak inni, powiedzieć baw się dobrze kochanie i zająć się sobą. Mam 24 lata, piszę pracę magisterską, dotychczas wszystko się układało, jesteśmy razem dwa lata, było idealnie, ale za miesiąc mój ukochany ma wyjechać na 3 dni na majówkę na męski weekend do brata, a ja nie mogę przeżyć że nie zostałam zaproszona. On chciał abym pojechała z nim, ale ze względu na to że będą tam sami mężczyźni, odmówiłam, bo nie chciałam aby wszyscy myśleli ze go pilnuję i ograniczam. Choć własnie taka jest prawda.... Chłopak powiedzial ostatnio slowa ktorych nie moge przezyc... że jeśli mu nie zaufam to czarno widzi nasz związek bo jesteśmy razem dwa lata a ja wciąż przy byle sytuacji szantażuję go że jak gdzieś wyjdzie/wyjedzie to z Nami koniec.... Widzę moj problem, ale nie umiem walczyc z nim sama. Nie wiem już czy mam szansę na normalny związek? czy da się to uratować? czy będę w stanie normalnie żyć i funkcjonować?Bardzo proszę o wskazówki, czy w ogóle regularne spotkania z psychologiem mają sens?

  Oczywiście sesje z psychoterapeutą mają głęboki sens, ponieważ dzięki nim zbuduje Pani poczucie własnej wartości kobiecej i doświadczając pracy nad sobą będzie pani w stanie zaufać zarówno sobie, jak i innym... Powodzenia...

  Marlena Ewa Kazoń

 • Pytanie dotyczące alergia

  Dzień dobry, mój synek ma 20 miesięcy. Już dwa razy miał zapalenie oskrzeli i zapalenie płuc leczone w szpitalu. Nasza doktor pediatra kazała się zastanowić nad testami na alergię. Czy takim małym dzieciom można wykonać testy? Czy dziecko może mieć podejrzenie astmy? Dziękuję z góry i proszę o odpowiedz.

  Szanowna Pani, proszę To pytanie skierować do lekarza pediatry. Ja jestem psychoterapeutą rodzinnym. Także niestety w tej kwestii nie mogę Pani pomóc. Bardzo żałuję...
  Serdecznie pozdrawiam i życzę rozwiązania swoich trudności... Marlena Ewa Kazoń.

  Marlena Ewa Kazoń

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeutą par, małżeństw i rodzin oraz psychoonkologiem. Ukończyłam studia doktoranckie na Wydziale Psychologii Polskiej Akademii Nauk w ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • depresja
 • zaburzenia emocjonalne
 • niepłodność
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Polska Akademia Nauk w Warszawie, wydział Psychologii - Studia Doktoranckie.
 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej - Psychoonkologia
 • Szkoła psychoterapii systemowej dla dzieci, młodzieży i rodzin MABOR. Czteroletnia szkoła psychoterapii przygotowująca do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jest to całościowe szkolenie psychoterapeuty według kryteriów European Association of Psychotherapy, zaakceptowanych przez Polskie Towarzystwa Psychiatryczne.

badge-likeCreated with Sketch.

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Onkologia i hematologia dziecięca
 • Seksuologia
Zobacz więcej

Staże

 • The exhibition will feature the “Pain Box” 2013 Brussels


Znajomość języków

Niemiecki

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Artykuły (1)