Dr n. med.

Marek Ćwirko verifiedCreated with Sketch.

Okulista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M

  Bardzo dobry lekarz, prawie dwa lata temu robił mi korekcję wzroku i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Polecam z całego serca :)

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Ekspert w dziedzinie jaskry, zabiegów laserowych i chirurgii refrakcyjnej.

   Klinicysta z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie chirurgii refrakcyjnej, po stażach szkoleniowych m.in. w Anglii, Niemczech, Belgii, Holandii i Szwajcarii.
   Dr nauk medycznych (od 2000 r.), specjalista chorób oczu (od 2000 r.). W latach 1994-2001 był asystentem i adiunktem Kliniki Okulistycznej Akademii Medycznej we Wrocławiu. W latach 2001-2002 pełnił funkcję kierownika OOK Spektrum. Odbył liczne szkolenia i staże naukowe, m.in. z zakresu okulistyki ogólnej w: Windsorze (Wielka Brytania), Atenach (Grecja), Mediolanie (Włochy), Budapeszcie (Węgry), Amsterdamie (Holandia); z zakresu chirurgii refrakcyjnej w: Antwerpii (Belgia), Ahaus (Niemcy), Kleinostheim (Niemcy); z zakresu jaskry w: Pradze (Czechy), Lugano (Szwajcaria), Bazylei (Szwajcaria), Würzburgu (Niemcy) Londynie (Wielka Brytania); z zakresu leczenia AMD (terapia fotodynamiczna) w Pradze (Czechy). W OOK Spektrum zajmuje się chirurgią refrakcyjną i laseroterapią.

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  20 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M

   Bardzo dobry lekarz, prawie dwa lata temu robił mi korekcję wzroku i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Polecam z całego serca :)

  • M

   Leczę sie u Pana doktora Cwirko od lat. Na najlepszy lekarz jakiego znam. Polecam. Miły serdeczny i bardzo uczciwy.

  • M

   Pan Doktor to lekarz z prawdziwego zdarzenia... Raczej nie mam dobrego zdania o lekarzach, ale Pan Doktor na to zasłużył. Miły, zawsze uśmiechnięty, chętnie służy pomocą... Odbiera telefony komórkowe i bez najmniejszego problemu udziela porad. Jestem dwa miesiące po lasiku, jest coraz lepiej :) Z czystym sumieniem polecam i oby takich lekarzy przybywało!!!!

  • A

   Bardzo dobry specjalista,
   o przyjemnym usposobieniu. uczciwy, nie naciągający pacjenta na niepotrzebne badania / zabiegi

  • K

   Celowo nie pisałam swojej oceny prędzej , ponieważ chciałam być w stu procentach pewna swojej opinii. Minęło już ponad pół roku od laserowej korekcji wzroku. Pan Marek wyleczył moją wadę wzroku bliską 7D i mega astygmatyzm. Moim zdaniem jest mistrzem w swojej dziedzinie. Przed operacją dokładnie wytłumaczył mi na czym będzie ona polegała i jakie są możliwe powikłania. Podczas laserowe korekcji informował mnie co w danej chwili robi i czego mogę się spodziewać.
   Poza tym jest przemiłym człowiekiem,bardzo kulturalnym i kompetentnym. Jeszce nigdy nie spotkałam się z tak wysokiej klasy specjalistą Gdybym chciała opisać wszystkie jego zalety pewnie zabrakłoby mi miejsca.
   Polecam wizytę u Pana doktora każdemu kto ma problemy ze wzrokiem i chce odmienić swoje życie:)

  • M

   Bardzo miły i życzliwy człowiek potrafił zostać po godzinach w pracy tylko dla mnie żeby skonsultować mój przypadek moja choroba należy do rzadkości dzięki niemu zostałam tak szybko zdiagnozowana Pan doktor widzi to czego inni okuliści niestety nie jest świetnym fachowcem i naprawdę bardzo miłym i uprzejmym człowiekiem mam zaufanie tylko do Niego

  • M

   Leczę się u pana doktora 12 lat j polecam go jako bardzo dobrego specjalistę od jaskry jest kulturalny życzliwie i obszenie odpowiada na zadane mu pytania .Jak iałam probllem z oczami to dzwoniłam do ośrodka i lekarz rozmawial ze mną osobiście i i kierował co mam dalej robić nie okazywał zniecierpliwienia w trakcie rozmowy ..Polecam.

  • Kulturalny, miły, kompetentny. Przemyślana terapia, można o wszystko spytać, podyskutować, potrafi uspokoić pacjenta. Super lekarz i człowiek, daje poczucie bezpieczeństwa.

  • T

   Dwa razy p. Ćwirko laserowo zabezpieczał mi oko i za każdym razem po kontroli moja pani okulista była zachwycona "robotą" pana doktora. Po pierwszym zabiegu uprzedził mnie, że prawdopodobnie jeszcze raz będę musiała mieć zabieg laserowy i sprawdziło się. "Zacerował" tak dokładnie mi przetarcia, że nie mam już kłopotów ze wzrokiem. W/g okulisty prowadzącego, p. Ćwirko powinien przepisać mi krople do oczu, jakie stosuje się po zabiegu laserowym.

  • A

   Bardzo dobry specjalista. Cechuje się wysoką kulturą osobistą, ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Ocena dobra (a nie bardzo dobra) tylko ze względu na to, że Pan doktor nie poinformował mnie o komplikacjach po zabiegu, które niestety miałam.