Spektrum Ośrodek Okulistyki Klinicznej

verifiedCreated with Sketch.
(99+ opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

 • Spektrum Ośrodek Okulistyki Klinicznej

  ul. Zaolziańska 4, Krzyki

  51-646, Wrocław, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ziemowit Poznański

  Okulista, lek.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Wołowska 20Usługa: diagnostyka zeza

   Pan Doktor może być jak najbardziej kompetentnym i dobrym lekarzem i tego w żaden sposób nie chcę kwestionować. Jednakże podczas wizyty mojej córki zabrakło... dobrej woli? uczciwości? Zgłosiłam się z córką na wizytę do Pana doktora w związku z pojawieniem się u niej zeza. W rejestracji pobrano opłatę 145 zł i zostałam skierowana na badania. Na miejscu dowiedziałam się, że Pan Doktor nie może zbadać mojej córki ponieważ nie ma specjalistycznego sprzętu do diagnostyki zeza. Polecił trzy przychodnie gdzie mogę zbadać córkę. Czyli za bardzo grzeczne "Dzień dobry, nie mogę zbadać Państwa dziecka. Do widzenia" zapłaciłam 145 zł. Pan doktor nawet nie spojrzał na córkę. Nie odwołał też od razu wizyty biorąc pod uwagę, że nie mógł nam pomóc. Dodam, że na miejscu byłam jeszcze z dwiema innymi córkami czyli Pan doktor mógł brać pod uwagę, że finansowo nam się nie przelewa. Złożyłam reklamację. Okazało się, że zarówno Pan doktor jak i dyrekcja placówki LUX MED zgadzają się w tym, że konsultacja odbyła się, bo podał mi trzy miejsca gdzie mogę się udać. Odwołania nie przyniosły skutku. A zatem już na etapie rejestracji internetowej trzeba szczegółowo opisywać przyczynę wizyty o czym nikt nie informuje. Pan doktor może być wyśmienitym lekarzem ale w naszym przypadku zabrakło odrobiny dobrej woli.

  • M
   Lokalizacja: Spektrum Ośrodek Okulistyki KlinicznejUsługa: laserowa korekcja wady wzroku

   Świetny lekarz! Bardzo miły, uśmiechnięty i przede wszystkim profesjonalny.

   Doktor przeprowadził u mnie korekcję laserową. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i pewnie. Na każdym etapie wiedziałem co się dzieje i czułem się bardzo komfortowo. Jeśli ktoś zastanawia się nad wykonaniem laserowej korekcji wzroku to lek. Poznański będzie świetnym wyborem. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Dagmara Kałkun-Woleńska

  Okulista,

  • T

   Już dwa razy wpisywałem tu opinię i znów jej nie widzę. Wpisana była opinia dobra, więc tym bardziej mnie dziwi. Kilka razy byłem na wizycie u Pani doktor i nie narzekam. I to byłem w godzinach mocno popołudniowych kiedy rzeczywiście można już być złym na złośliwych pacjentów. Przyjęty bez pośpiechu, zbadany, poinstruowany co do dalszych czynności. Czekam na dalszą i ewentualny zabieg. Tak, że nie jest źle jak niektórzy piszą.

  • T

   Zupełnie nie rozumiem zachwytów nad osobą tej lekarki. Byłam i niestety, ale jest zupełnie inaczej. Jest to osoba bardzo niemiła, charakteryzuje ją zupełny brak kontaktu z pacjentem, jest osoba bardzo antypatyczną. A co do jej profesonalizmu - tego też nie zauważyłam. Dlatego zdecydowanie odradzam wizytę u tej okulistki.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Maria Muzyka-Woźniak

  Okulista, dr n. med.

  • K

   świetna osoba i specjalistka, jedna z najbardziej wykwalifikowanych okulistek,postawiła bezbłędną diagnozę dzięki czemu mogłam szybko rozpocząć leczenie. Rzeczowa i miła lekarka, która wszystko skrupulatnie tłumaczy. Polecam!!!

  • A

   Bardzo dobry specjalista, uważny w czytaniu badań, analityczny, objaśniający przyczyny. Przy zabiegach - bardzo pewna ręka. Polecam


 • Krystyna Pellar

  Okulista, dr n. med.

  • A

   Pani Doktor to najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Ale próbuję się teraz dostać do tego Lekarza i niestety dowiedziałam się, że nie przyjmuje w swoim gabinecie na pl. Wolności. Czy ktoś z pacjentów Pani Dr wie czy w Spectrum posiada Nna karty swoich "starych" Pacjentów?

  • W

   Bardzo dobra specjalistka od zeza, Pani dr Pellar wyleczyła dwoje moich dzieci, do dzisiaj korzystamy z jej usług.
   Pozdrowienia dla Pani doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Joanna Jakubaszko-Jabłońska

  Okulista, dr n. med.

  • R

   Cierpliwa spokojna dążąca do właściwej diagnozy i decyzji dzięki temu mam zdrowe oko . Polecam z całego serca panią doktor wszystkim pacjentom którzy będą mieli z nią kontakt, jeszcze raz po stokroć dziękuję. Pacjent Ryszard

  • L

   Pani Doktor uratowała mi oko, uwolniła od bólu, ciepłe , serdeczne i wysokospecjalistyczne podejście.


 • Anna Pacan

  Okulista, lek.

  • S

   rzetelna, uprzejma, uczciwa. zna się na okulistyce i ma personalne podejscie do pacjentów. Oby tak zostało!
   s

  • P

   Bardzo miła Pani Doktor. Sprawnie zdiagnozowała moje schorzenie i zaleciła stosowne leczenie. Dziękuję bardzo!


 • Maria Niżankowska

  Okulista,

  • Super lekarz okulistka. uratowała mój wzrok.Pani Profesor jest Osobą nadzwyczaj kulturalną ibardzo taktowną.Już od 3 lat jesteśmy żoną pod opieką medyczną p.Profesor i pozostaniemy bezterminowo. Małgorzata i Jerzy z Piotrkowa Tryb.

  • A

   Jak czytam te niektóre opinie mam wrażenie że byłam u innej kobiety.. Prof Niżankowska jest cudowną kobietą o ciepłym i wielkim sercu. Podchodzi do pacjenta w sposób indywidualny, również wiele jej zawdzięczam .BARDZO POLECAM!

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Beata Szwacz

  Okulista, lek.

  • B

   Ja uważam,że Pani doktor nie jest dobrym specjalistą.Spotkałam ją na komisji, która miała wydać ciągłość orzeczenia o niepełnosprawności mego syna. Na temat choroby mojego syna nie wiedziała zbyt wiele mimo iż to choroba typowo okulistyczna. Dziecko nie widzi na prawe oko w lewym oku wysięki są również ciągłe szpitale podawanie zastrzyków około gałkowych. Niestety prawe oko nie reaguje już na żadne sterydy. Poza tym t pod stałą opieką neurologa i endokrynologa. Przez ciągłe pobyty w szpitalach, wizyty u specjalistów oraz niedowidzenie syn korzysta z nauczania indywidualnego.Ale Pani doktor stwierdziła że dziecko nie potrzebuje specjalistycznej opieki medycznej i edukacyjnej i odmówiła synowi ciągłości orzeczenia. Na szczęście dziecko prowadzą inni lekarze, którzy są odmiennego zdania i gdy widzą opinie P.doktor łapią się za głowę.

  • Z

   Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy. Pacjent czuje się dobrze doinformowany. Udziela na każde pytanie bardzo szczegółowo odpowiedzi w sposób zrozumiały dla chorego.
   Z gabinetu wychodzi się bardzo zadowolonym. Przyjmuje pacjentów w sposób bardzo uporządkowany. Co najważniejsze - bardzo miła, sympatyczna, konkretna a do tego ładna kobieta. Większość pacjentów to osoby starsze. Widać, że z gabinetu każdy wychodzi uśmiechnięty – czyli same plusy. Bardzo dobry specjalista zwłaszcza dla osób starszych-mocno polecam.


 • Marek Ćwirko

  Okulista, dr n. med.

  • M

   Bardzo dobry lekarz, prawie dwa lata temu robił mi korekcję wzroku i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Polecam z całego serca :)

  • M

   Leczę sie u Pana doktora Cwirko od lat. Na najlepszy lekarz jakiego znam. Polecam. Miły serdeczny i bardzo uczciwy.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Magdalena Koziorowska

  Okulista, dr n. med.

  • B

   Dobry lekarz, ale bardzo trudny człowiek, z pacjentami i personelem medycznym porozumiewa się tylko za pomocą krzyku. Obca p. dr jest empatia, pacjentów tuż po zabiegu - oczywiście krzykiem - dosłownie wyrzuca ze szpitala, nie przejmując się za bardzo tym, jak się on czuje. Myślę, że prawie każda osoba, która ma lub miała z tą Panią do czynienia to potwierdzi. Niestety jest typowym "produktem" naszego - feudalnego - systemu ochrony zdrowia, którego najbardziej zdegenerowana odmiana szaleje na polskich uczelniach medycznych - udzielnych księstwach.

  • W

   Miesiąc temu przebyłem operację zaćmy u dr Koziorowskiej. Nareszcie dobrze widzę. Pani doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta chociaż na pierwszej wizycie była oschła. Czeka mnie jeszcze zabieg na drugie oko. Przed pierwszą operacją bardzo się bałem ale teraz już nie mam żadnych obaw przede wszystkim dzięki profesjonalizmowi dr Koziorowskiej. Dziękuję Pani za okazane serce!!!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


Opinie o placówce

 • L

  Zakład bardzo dobrze wyposażony, wspaniali, życzliwi lekarze oraz personel pomocniczy, mający na względzie dobro pacjenta. Dobra organizacja. Niestety - popularność zakładu przerasta jego możliwości, co skutkuje długimi kolejkami, niedotrzymywaniem ustalonych godzin przyjęć. Czas standardowej wizyty w ośrodku trwa niejednokrotnie ponad dwie godziny. No cóż - pacjenci wiedzą, gdzie mogą oczekiwać fachowego, ludzkiego podejścia i to jest cena.....