Spektrum Ośrodek Okulistyki Klinicznej

(99+ opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

Spektrum Ośrodek Okulistyki Klinicznej

ul. Zaolziańska 4, Krzyki

51-646, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ziemowit Poznański

  Okulista, lek.

  • R
   Lokalizacja: Spektrum Ośrodek Okulistyki KlinicznejUsługa: wszczepienie pierścieni śródrogówkowych

   Pierwszy kontakt z Panem Doktorem miałem, gdy musiałem podjąć decyzję o zabiegu wszczepienia pierścieni śródrogówkowych (mam stożek rogówki). Byłem pełen niepokoju, w szczególności po przeczytaniu różnych opinii krążących w sieci. Pan Doktor na wizycie szczegółowo omówił sam zabieg i wyjaśnił jaki będzie efekt, a także jakie zagrożenia wiążą się z samym zabiegiem i po jego przeprowadzeniu. Gdy jeszcze przed zabiegiem miałem dodatkowe pytania, poświęcił mi swój prywatny czas na rozmowę telefoniczną. Zdecydowałem się na zabieg obu oczu jednocześnie. Zabieg przebiegł pomyślnie. Na każdej wizycie, przed i po zabiegu, czułem profesjonalizm i serdeczność Pana Doktora, dające poczucie, że jestem w dobrych rękach. Oby więcej takich lekarzy.

  • M
   Lokalizacja: Spektrum Ośrodek Okulistyki KlinicznejUsługa: laserowa korekcja wady wzroku

   Świetny lekarz! Bardzo miły, uśmiechnięty i przede wszystkim profesjonalny.

   Doktor przeprowadził u mnie korekcję laserową. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i pewnie. Na każdym etapie wiedziałem co się dzieje i czułem się bardzo komfortowo. Jeśli ktoś zastanawia się nad wykonaniem laserowej korekcji wzroku to lek. Poznański będzie świetnym wyborem. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Krystyna Pellar

  Okulista, dr n. med.

  • A

   Pani Doktor to najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Ale próbuję się teraz dostać do tego Lekarza i niestety dowiedziałam się, że nie przyjmuje w swoim gabinecie na pl. Wolności. Czy ktoś z pacjentów Pani Dr wie czy w Spectrum posiada Nna karty swoich "starych" Pacjentów?

  • W

   Bardzo dobra specjalistka od zeza, Pani dr Pellar wyleczyła dwoje moich dzieci, do dzisiaj korzystamy z jej usług.
   Pozdrowienia dla Pani doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Joanna Jakubaszko-Jabłońska

  Okulista, dr n. med.

  • R

   Cierpliwa spokojna dążąca do właściwej diagnozy i decyzji dzięki temu mam zdrowe oko . Polecam z całego serca panią doktor wszystkim pacjentom którzy będą mieli z nią kontakt, jeszcze raz po stokroć dziękuję. Pacjent Ryszard

  • L

   Pani Doktor uratowała mi oko, uwolniła od bólu, ciepłe , serdeczne i wysokospecjalistyczne podejście.


 • Maria Niżankowska

  Okulista,

  • Super lekarz okulistka. uratowała mój wzrok.Pani Profesor jest Osobą nadzwyczaj kulturalną ibardzo taktowną.Już od 3 lat jesteśmy żoną pod opieką medyczną p.Profesor i pozostaniemy bezterminowo. Małgorzata i Jerzy z Piotrkowa Tryb.

  • A

   Jak czytam te niektóre opinie mam wrażenie że byłam u innej kobiety.. Prof Niżankowska jest cudowną kobietą o ciepłym i wielkim sercu. Podchodzi do pacjenta w sposób indywidualny, również wiele jej zawdzięczam .BARDZO POLECAM!

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Beata Szwacz

  Okulista, lek.

  • B

   Ja uważam,że Pani doktor nie jest dobrym specjalistą.Spotkałam ją na komisji, która miała wydać ciągłość orzeczenia o niepełnosprawności mego syna. Na temat choroby mojego syna nie wiedziała zbyt wiele mimo iż to choroba typowo okulistyczna. Dziecko nie widzi na prawe oko w lewym oku wysięki są również ciągłe szpitale podawanie zastrzyków około gałkowych. Niestety prawe oko nie reaguje już na żadne sterydy. Poza tym t pod stałą opieką neurologa i endokrynologa. Przez ciągłe pobyty w szpitalach, wizyty u specjalistów oraz niedowidzenie syn korzysta z nauczania indywidualnego.Ale Pani doktor stwierdziła że dziecko nie potrzebuje specjalistycznej opieki medycznej i edukacyjnej i odmówiła synowi ciągłości orzeczenia. Na szczęście dziecko prowadzą inni lekarze, którzy są odmiennego zdania i gdy widzą opinie P.doktor łapią się za głowę.

  • Z

   Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy. Pacjent czuje się dobrze doinformowany. Udziela na każde pytanie bardzo szczegółowo odpowiedzi w sposób zrozumiały dla chorego.
   Z gabinetu wychodzi się bardzo zadowolonym. Przyjmuje pacjentów w sposób bardzo uporządkowany. Co najważniejsze - bardzo miła, sympatyczna, konkretna a do tego ładna kobieta. Większość pacjentów to osoby starsze. Widać, że z gabinetu każdy wychodzi uśmiechnięty – czyli same plusy. Bardzo dobry specjalista zwłaszcza dla osób starszych-mocno polecam.


 • Marek Ćwirko

  Okulista, dr n. med.

  • M

   Bardzo dobry lekarz, prawie dwa lata temu robił mi korekcję wzroku i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Polecam z całego serca :)

  • M

   Leczę sie u Pana doktora Cwirko od lat. Na najlepszy lekarz jakiego znam. Polecam. Miły serdeczny i bardzo uczciwy.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Magdalena Koziorowska

  Okulista, dr n. med.

  • B

   Dobry lekarz, ale bardzo trudny człowiek, z pacjentami i personelem medycznym porozumiewa się tylko za pomocą krzyku. Obca p. dr jest empatia, pacjentów tuż po zabiegu - oczywiście krzykiem - dosłownie wyrzuca ze szpitala, nie przejmując się za bardzo tym, jak się on czuje. Myślę, że prawie każda osoba, która ma lub miała z tą Panią do czynienia to potwierdzi. Niestety jest typowym "produktem" naszego - feudalnego - systemu ochrony zdrowia, którego najbardziej zdegenerowana odmiana szaleje na polskich uczelniach medycznych - udzielnych księstwach.

  • W

   Miesiąc temu przebyłem operację zaćmy u dr Koziorowskiej. Nareszcie dobrze widzę. Pani doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta chociaż na pierwszej wizycie była oschła. Czeka mnie jeszcze zabieg na drugie oko. Przed pierwszą operacją bardzo się bałem ale teraz już nie mam żadnych obaw przede wszystkim dzięki profesjonalizmowi dr Koziorowskiej. Dziękuję Pani za okazane serce!!!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Ewa Anielska

  Okulista, lek.

  • D

   Godny polecenia specjalista. Nie widziałem na jedno oko. Jak się później okazało miałem zakrzep. Poszedłem do szpitala czerniakowskiego i kliniki luxmed, lekarze rozkładali ręce, mówili, że za późno przyszedłem, że nic z tym nie da się zrobić i że stracę wzrok. Dopiero pani Anielska podała zastrzyki avastin zastosowała laseroterapię i uratowała mi oko. Widzę!!!!!!!!!!!!!!!
   Jednak istnieją prawdziwi lekarze.

  • D

   Wizyta w ramach abonamentu firmowego w LuxMed.
   Brak zainteresowania pacjentem, zdawkowe odpowiedzi. Brak zainteresowania piekącymi oczami.
   Błędnie postawiona diagnoza zmian III stopnia w dnie oka.
   Gdybym się nie dopytywał nawet bym nie wiedział, że coś takiego zostało wpisane w rozpoznaniu. Nie otrzymałem nawet wydruku przeprowadzonych badań czy dalszych zaleceń przy tak zaawansowanych zmianach.
   O wydruk konsultacji z opisanym rozpoznaniem poprosiłem internistę, który przeraził się postawioną przez panią doktor diagnozą. Ponieważ od 10 lat leczę skutecznie nadciśnienie, udałem się do prowadzącego mnie kardiologa. Pani kardiolog nie mogła wyjść ze zdumienia co do III stopnia zmian w obliczu prowadzonego leczenia oraz wyników innych badań. Po pierwsze, opis zmian wskazywał na stopień II a nie III, po drugie wydawało się to mało prawdopodobne.
   Zostałem skierowany do innego okulisty w trybie pilnym. Po badaniu, za które musiałem zapłacić 150 zł okazało się, że moje zmiany są identyczne jak były na początku leczenia nadciśnienia - początek I stopnia. Bez wskazywania problemu od razu rozpoznano u mnie zespół suchego oka i przepisano leczenie. Na koniec zapytano mnie czy diagnoza zmian III stopnia została postawiona przez lekarza młodego czy z doświadczeniem. Wszystko obyło się bez nazwisk.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Jarosław Marek

  Okulista, dr n. med.

  • Lokalizacja: Spektrum Ośrodek Okulistyki KlinicznejUsługa: Inny

   Zabieg wsZczepienia soczewki ICL był bardzo udany, pan doktor jest świetnym specjalistą. Wizyta konsultacyjna wyjaśniła wszystkie wątpliwości. Komunikacja bardzo dobra, Pan doktor odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania, w razie potrzeby kontakt możliwy o każdej godzinie. Jestem bardzo zadowolona, polecam każdemu świetnego specjalistę.

  • Lokalizacja: Spektrum Ośrodek Okulistyki KlinicznejUsługa: operacja zaćmy

   Co za wspaniałe podejście do pacjenta. Profesjonalizm połączony z przemiłą atmosferą. Opieka niesamowita , człowiek czuje się cały czas niemal prowadzony za rękę. Naprawdę polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Radosław Kaczmarek

  Okulista, dr n. med.

  • Lokalizacja: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza - Radeckiego we Wrocławiu

   Bardzo dobry lekarz. Operował mi oko w czerwcu 2016 r Operacja powiodła się pomyślnie. Dobrze widzę, a będzie z czasem super. Bardzo dziękuję Panie doktorze. Alicja Wróbel z Wrocławia, Wyniki pokontrolne w grudniu 2016 r,a później w marcu 2017r są bardzo dobre, Czytam drobny druk a przed operacją było to niemożliwe. Jeszcze raz bardzo dziękuje Panie doktorze i życzę dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym ,jak również prywatnym. A,W, z Wrocławia.

  • Wspaniałe poskładal mi oko po urazie siatkowki . Posiada złote dłonie i w pełno profesionalne umiejetnosci. Dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego
   Artur z Wroclawia