lek.

Marcin Zarawski

Ginekolog

9 opinii +dodaj

Umów wizytę
126 odwiedzin w ciągu 30 dni

Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Odbywa specjalizację z Położnictwa i Ginekologii w Oddziale Ginekologii i Położnictwa… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GYNEKA Centrum Zdrowia Kobiety

  Jestem pod dużym pozytywnym wrażeniem pana doktora. Dawno nie spotkałam się z tak życzliwym, empatycznym i konkretnym lekarzem. Pan doktor przekazuje pełną informację pacjentce - co rzadko niestety spotykałam u innych lekarzy. Wszystko dokładnie tłumaczy i kieruje na konkretne badania tłumacząc również dlaczego. Odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości tak, że pacjentka czuje się na prawdę zaopiekowana.

 • Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w KrakowieUsługa: ciąża

  Z Panem doktorem mialam do czynienia dwukrotnie w szpitalu. Raz przy ciąży obumarłej, w przykrych okolicznościach, zajął się mną w sposób niezwykle delikatny, empatyczny, wszystko dokładnie wytłumaczył. Drugi raz po szczęśliwym porodzie mialam okazję spotkac Pana doktora przy codziennym obchodzie - zdecydowanie najsympatyczniejszy lekarz ze wszystkich w Rydygierze.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GYNEKA Centrum Zdrowia Kobiety

  Kompetentny i cierpliwy lekarz, bardzo dokładnie wszystko tłumaczy, bardzo miły i życzliwy. Nie śpieszy się podczas wizyty, nie lekceważy problemów. Podczas badania bardzo delikatny. Po pierwszej wizycie widać, że ma ogromną wiedzę. Bardzo dobry kontakt i podejście do pacjenta. Nie straszy na zapas. Wizyta całkowicie bezstresowa. Najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Polecam z całego serca.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GYNEKA Centrum Zdrowia KobietyUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Bardzo dobry lekarz.Cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania.
  Zainteresowany problem pacjentki. Zaproponował różne możliwości rozwiązaniach problemu.
  Polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Umówiłam sie na wizytę do ginekologa mężczyzny w ostateczności. Wszystkie moje obawy nie powinny mieć miejsca. Ginekolog jest doświadczonym lekarzem, bardzo delikatnym. Odpowiadał na każde moje pytanie i informował o dodatkowych rzeczach. Z cała pewnością poleciłabym doktora innym kobietom.

 • M

  Dziękuje serdecznie za wspaniała opiekę w czasie porodu. Podczas nocnego dyżuru pan doktor sprawdzał systematycznie samopoczucie, robił dodatkowe badania, a rano wykonał cesarskie cięcie. Miły, uśmiechnięty, a przy tym bardzo profesjonalny. Cieszę się, ze miałam szczęście trafić akurat na doktora.

 • A

  Trafiłam do tego lekarza na zabieg przypadkiem i bardzo się z tego przypadku cieszę - badanie jest bezbolesne, doktor wszystko spokojnie tłumaczy i cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania. Zgadzam się z poprzednią opinią - nie straszy na zapas (a miałam powód do niepokoju). Dzięki niemu zmieniło się moje podejście do ginekologów, a mój pierwszy pobyt w szpitalu był zupełnie bezstresowy. Polecam.

 • A

  Miły, rzetelny i delikatny lekarz. Pacjentki traktuje rzeczowo i z szacunkiem. Generalnie wzbudza zaufanie.

 • B

  Miły, młody lekarz :) Pacjentki traktuje rzeczowo. W razie pytań, wyjaśnia wątpliwości i nie straszy na zapas. Byłam u niego w trakcie ciąży w Szpitalu im. Rydygiera i nie miałam żadnych zastrzeżeń :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Odbywa specjalizację z Położnictwa i Ginekologii w Oddziale Ginekologii i Położnictwa z Ginekologią Onkologiczną w Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydygiera w Krakowie. W swojej pracy w szczególności interesuje się ginekologią operacyjną, w tym zabiegami endoskopowymi i leczeniem onkologicznym. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i konferencjach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego.

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum w Krakowie