O nas

CliniCare to nowoczesna placówka medyczna założona przez dr. Sobiesława Kaszowicza, w której skupił zespół specjalistów skutecznie pomagających Państwu zgodnie z najnowszymi standardami w medycynie. Potrafimy rozmawiać tak, aby zawiłości medyczne były dla Państwa czytelne i zrozumiałe. Każda osoba z zespołu CliniCare pracuje z pasją, zaangażowaniem i szczerze troszczy się o Wasze zdrowie. W pracy wspomagają nas nowoczesne technologie medyczne, często dostępne tylko w kilku placówkach na terenie kraju. Między innymi posiadamy jeden z najnowocześniejszych ultrasonografów do diagnostyki 3D/4D ciąży i jako pierwsi w Krakowie wprowadziliśmy leczenie żylaków metodą klejenia. O jakości naszej pracy świadczą zadowoleni pacjenci oraz lekarze z którymi współpracujemy. Kierują oni do nas swoich pacjentów w celu wykonania wysokospecjalistycznych procedur medycznych. Poznaj pełną ofertę CliniCare na www.clinicare.pl
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (355)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Zarawski konsultacja ginekologiczna

  Nie napiszę nic nowego, jeśli chodzi o dr Zarawskiego. Potwierdzam wszystkie pozytywne komentarze dot. przebiegu wizyty u pana doktora. Duża wiedza, życzliwość, empatia, spokój. Oby więcej takich lekarzy.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Krzysztof Skiba Inny

  Znieczulenie zęba w gabinecie stomatologicznym spowodowało u mnie szczękościsk. Byłem z tym problemem u kilku specjalistów z bezskutecznym efektem. Pan Krzysztof Skiba poprzez terapię manualną kilkoma punktowymi uciskami w kilka minut usunął tą dolegliwość.
  Miałem też problem z kolanem. Lkarze sugerowali operację. Systematyczna rehabilitacja u pana Krzysztofa doprowadziła do zadawalającego funkcjonowania mojej nogi.
  Niekonwencjonalne podejście do pacjenta, stosowanie różnorodnych technik manualnych, oddechowych, ćwiczeń gimnastycznych a nade wszystko skuteczność to wizytówka pana Krzysztofa Skiby.
  Zdecydowanie polecam

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Iwona Mazurkiewicz konsultacja neurologiczna

  Wspaniała Pani Doktor!!! Natychmiastowo i trafnie mnie zdiagnozowała. Bardzo życzliwa, szczegółowo wszystko wyjaśniła. Dzięki dobrze dobranemu leczeniu migreny minęły!! Pani Doktor, bardzo dziękuję za powrót do normalnego życia!!!

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Sobiesław Kaszowicz biopsja piersi

  Do Pana doktora miałam już dawno się wybrać na wizytę zachęcana przez dobre opinie, ale przede wszystkim przez siostrę, która jest jego pacjentka, zawsze było mi nie po drodze, dziś bylam na biopsji u doktora i muszę potwierdzić wszystkie pozytywne opinie, miła atmosfera, nie czułam skrępowania, lekarz przeprowadził biopsje bez bólu, teraz czekam na wyniki ale na pewno zostanę pacjentka Pana Kaszowicza. Na prawdę polecam szczególnie kobieta, które mają dziwny opór przed ginekologiem mężczyzna.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sobiesław Kaszowicz konsultacja ginekologiczna

  Jestem pacjentka od 9 lat, moja droga na początku nie była łatwa a dzieki Panu Doktorowi dałam radę, mam wielkie szczęście ze trafiłam na tak kompetentna osobę z ogromna wiedza i empatia .
  Podziwiam .

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania