CliniCare to nowoczesna placówka medyczna założona przez dr. Sobiesława Kaszowicza, w której skupił zespół specjalistów skutecznie pomagających Państwu zgodnie z najnowszymi standardami w medycynie. P... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

CliniCare

Henryka Wieniawskiego 66 lok. 34

31-436 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 12 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

CliniCare to nowoczesna placówka medyczna założona przez dr. Sobiesława Kaszowicza, w której skupił zespół specjalistów skutecznie pomagających Państwu zgodnie z najnowszymi standardami w medycynie. Potrafimy rozmawiać tak, aby zawiłości medyczne były dla Państwa czytelne i zrozumiałe. Każda osoba z zespołu CliniCare pracuje z pasją, zaangażowaniem i szczerze troszczy się o Wasze zdrowie. W pracy wspomagają nas nowoczesne technologie medyczne, często dostępne tylko w kilku placówkach na terenie kraju. Między innymi posiadamy jeden z najnowocześniejszych ultrasonografów do diagnostyki 3D/4D ciąży i jako pierwsi w Krakowie wprowadziliśmy leczenie żylaków metodą klejenia. O jakości naszej pracy świadczą zadowoleni pacjenci oraz lekarze z którymi współpracujemy. Kierują oni do nas swoich pacjentów w celu wykonania wysokospecjalistycznych procedur medycznych. Poznaj pełną ofertę CliniCare na www.clinicare.pl

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jacek Kula

  Ortopeda, lek.

  • K
   Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia Specjalistyczna

   Serdecznie polecam doktora Kulę...fachowy i bardzo kompetentny specjalista, rzetelnie przeprowadza wywiad i badanie, udziela szczegółowej porady odnośnie leczenia urazu oraz dalszego postępowania. Profesjonalne i bardzo zyczliwe, empatyczne podejście do pacjenta.

  • Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia Specjalistyczna

   Pan Doktor był bardzo rzetelny, przeprowadził dokładny wywiad, w trakcie badania informował mnie o jego przebiegu, na koniec dokładnie wytłumaczył jak mam wyleczyć kontuzję i jak dbać o kolana, żeby nie powróciła. Oprócz tego Pan Doktor jest przesympatycznym człowiekiem, który jest zainteresowany pacjentem i potrafi słuchać. Oby jak najwięcej takich Lekarzy!


 • Jacek Jakubowski

  Urolog, Androlog, lek.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Byłem u Pana Doktora na wizycie. Pan Doktor mojego problemu nie rozwiązał, niczego nowego się nie dowiedziałem a straciłem 270zł i czas bo było opóźnienie ...

  • Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: CliniCareUsługa: konsultacja andrologiczna

   Pan Doktor odpowiedział na wszystkie pytania. Posiada ogromną wiedzę. Rozjaśnił wszystko co mnie niepokoiło.

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Agnieszka Padjas

  Alergolog, Immunolog, Internista, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: CliniCareUsługa: konsultacja alergologiczna

   Pani Doktor bardzo miła, przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad, wszystko dokładnie wyjaśniła, odpowiadała rzeczowo na każde moje pytanie. Szczerze polecam Panią doktor

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: CliniCareUsługa: konsultacja alergologiczna

   Szczegółowe wyjaśnienia. Zaangażowanie oraz wyjaśnienie każdego nurtującego pytania. Każda sugestia omówiona oraz przedstawienie jej genezy.

  Zobacz wszystkie opinie (90) o tym lekarzu


 • Marek Żółciński

  Endokrynolog, Internista, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Gabinet Endokrynologiczny EMEDUsługa: Inny

   Doktor wyleczył mnie z dużej niedoczynności tarczycy, która uniemożliwiała mi przez lata zajście w ciążę. Skuteczne leczenie pozwoliło uregulować hormony dzięki czemu już po 2 miesiącach dobrych wyników byłam w ciąży. Całą ciążę chodziłam do Pana doktora i czułam się bezpiecznie,dobrze dobrana dawka hormonu pozwoliła mi bez większych trudności znieść całą ciążę.Chodzilam do Pana doktora zarówno w Nowym Sączu i Krakowie.Najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam. Cenię w nim to że zawsze wysłucha pacjenta, odpowie na wszystkie pytania,jest szczery-nie okłamuje że wszystko napewno pójdzie po myśli tylko tłumaczy jakie są ewentualności.Pan doktor jest bardzo rzeczowy i konkretny. Polecam z całego serca.

  • S
   Lokalizacja: Gabinet Endokrynologiczny EMEDUsługa: Inny

   Nie napiszę tutaj niczego nowego. Wszystkie opinie poniżej oddają adekwatną ocenę. Pacjentką Pana doktora Żółcińskiego jestem od ponad 5 lat. Szczerze polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (100) o tym lekarzu


 • Bartosz Drygała

  Ginekolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Niestety moja wizyta u Pana Doktora Bartosza przebiegła nieco inaczej niż inne tu opisywane. Pan Doktor wykonywał u mnie badanie w III trymestrze ciąży. Zaznaczę, że poprzednie badania prenatalne były wykonywane przez dwóch różnych lekarzy i trwały dość długo, podczas których nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości.
   Pan Doktor w kilka chwil po rozpoczęciu badania zauważył wadę u mojego dziecka, spokojnie i rzeczowo wytłumaczyl na czym ona polega i skierował do szpitala celem uzyskania drugiej opinii - niestety diagnoza potwierdziła się.
   Synek został zoperowany zaraz po przyjściu na świat.
   Wolę nie myśleć co by się stało, gdyby Pan Doktor nie zauważył choroby. Dziękujemy z całego serca. Oby więcej takich specjalistów!

  • P
   Lokalizacja: ULTRAMEDICA - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w KrakowieUsługa: USG II trymestru

   Niestety moja pierwsza negatywna opinia. Wizyta przypominała wyścig z czasem. USG 2 trymestru trwało niecałe 7 minut i było robione w wielkim pośpiechu. Mam więc wątpliwości czy badanie zostało wykonane dokładnie. Uważam że to strata czasu i pieniędzy.

  Zobacz wszystkie opinie (73) o tym lekarzu


 • Sobiesław Kaszowicz

  Ginekolog, lek.

  • V
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: CliniCareUsługa: USG piersi

   Profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo miła atmosfera, personel bardzo przyjazny. Wszystko zrozumiało wytłumaczone. Polecam

  • G
   Lokalizacja: CliniCareUsługa: USG ginekologiczne

   Znakomity lekarz!! Po pierwsze ma bardzo dużą wiedzę i w sposób fachowy, a zarazem zrozumiały dla pacjenta, wszystko tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania, i wprowadza spokój.   Po drugie wizyty przebiegają w bardzo przyjemnej atmosferze, Pan doktor poświęca naprawdę dużo czasu pacjentowi, nigdy nie ma pośpiechu, jest delikatny, bardzo empatyczny i człowiek czuje się "zaopiekowany". Doskonale prowadzi ciążę i sprawnie wykonuje badania USG. Po 5 minutach w gabinecie jest się już spokojnym.

  Zobacz wszystkie opinie (123) o tym lekarzu


 • Marcin Zarawski

  Ginekolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Byłam pacjentką Pana doktora w Luxmedzie. Prowadził moją ciążę, ale do pewnego czasu, bo z czasem zaczął przyjmować coraz rzadziej (raz w miesiącu), a ja miałam wątpliwości co do kompetencji Pana doktora. Pan doktor jest bardzo miły, jednak trochę boli mnie, że lekceważył moje wyniki krwi w ciąży - z miesiąca na miesiąc były coraz gorsze, na początku tylko spadek erytrocytów i hematokrytu, później hemoglobiny (anemia). Pod koniec ciąży, gdy zmieniłam lekarza prowadzącego musiałam brać duże dawki żelaza, że „nadgonić” wyniki przed porodem. Koniec końców, i tak skończyłam w szpitalu z poważną niedokrwistością i dwoma transfuzjami krwi i osocza. I o to mam żal do Pana doktora, że nie działał od pierwszych tygodni ciąży, a czekał 3 miesiące z wprowadzeniem żelaza. Reszty nie mogę ocenić, bo moja ciąża była, na całe szczęście, prawidłowa. Prawdą jest niestety, że Pan doktor miał często poślizg - zdarzało mi się kilkakrotnie w dobie pandemii czekać godzinę na przyjęcie (w maseczce i z ogromnym brzuchem), ponieważ było opóźnienie. Zastanowiło mnie też to, że Pan doktor zapraszał na wizytę co 4 tygodnie, mimo że byłam w zaawansowanej ciąży i położna jak i lekarz prowadzący, który przejął moją ciążę, podkreślali, że w 3. trymestrze należy kontrolować się co 2 tygodnie.

  • D
   Lokalizacja: CliniCareUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Do Pana doktora Marcina Zarawskiego trafiłam przez przypadek, gdyż akurat miał wtedy dyżur po świętach Bożego Narodzenia.
   Szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie już innego lekarza ginekologa dla siebie.
   Prowadził całą moją pierwszą ciążę przy czym wszystko, spokojnie tłumaczył,objaśniał spokojnym i miłym głosem. Bez pośpiechu. Czułam się zaopiekowaną pacjentką. Jeśli coś mnie niepokoiło, zawsze mogłam do Pana doktora zadzwonić,napisać a On nigdy mnie nie odesłał z kwitkiem tylko uspokoił,doradził. Właściwa osoba na właściwym miejscu.
   Serdecznie wszystkim polecam. Jest to lekarz z prawdziwego powołania

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


 • Anna Napora-Krawiec

  Okulista, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Optima Medical GroupUsługa: konsultacja okulistyczna

   Bardzo miła atmosfera. Pani Doktor bardzo miła, podobnie w rejestracji. Wszystko oceniam na piątkę plus.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Optima Medical GroupUsługa: konsultacja okulistyczna

   Profesjonalnie przeprowadzone badanie, szczegółowe objaśnienie problemu, rady i leczenie optymalne dla pacjenta. Do tego miło i przyjemnie.

  Zobacz wszystkie opinie (154) o tym lekarzu


 • Radosław Rychlak

  Kardiolog, lek.

  • H
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Życzę wszystkim, by na swojej drodze spotykali takich lekarzy jak Doktor Radosław Rychlak. Szczegółowo i przystępnie omawia schorzenie, jest profesjonalistą w swojej dziedzinie, lekarzem z powołania. Doskonale wykonuje badania USG- nie tylko echo serca ale również tętnic, żył czy jamy brzusznej. Kompetentny, uprzejmy i zaangażowany, patrzy na człowieka całościowo- Panu Doktorowi wyraźnie zależy na pacjencie, na jego wyleczeniu. Polecam bez żadnych wątpliwości!

  • Do Pana Doktora zgłosiliśmy się z babcią, która od lat chorowała na serce (rozrusznik serca).
   Doktor Rychlak objął babcię doskonałą opieką, zapewnił poczucie bezpieczeństwa.
   W przypadku, gdy mieliśmy jakieś wątpliwości czy pytania zawsze mogliśmy liczyć na radę Doktora.
   Dzięki leczeniu u Pana Doktora cieszymy się zdrowiem i dobrym samopoczuciem babci!

   Polecamy bez dwóch zdań!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Krzysztof Skiba

  Fizjoterapeuta,

  • Ł
   Lokalizacja: CliniCareUsługa: ból pleców odcinek lędźwiowy

   Do Krzysztofa trafiłem przez kontakt od kolegi. Strasznie męczył mnie ból pleców w odcinku lędźwiowym. Krzysiek od razu zlokalizował w czym jest problem i mi pomógł. Odblokował mi plecy pokazał przy okazji jak mam się rozciągać żeby nie było bólu. Bardzo polecam konkretny gość wie co robi wie gdzie ma po naciskać po uciskać żeby zlikwidować ból. Polecam bardzo dobry Fachowiec

  • Przez długotrwałą pracę przy komputerze miałam ograniczoną ruchomość kręgosłupa i odcinka szyjnego, co skutkowało napięciem mięśni i ciągłym bólem.
   Pan Krzysztof trafnie zidentyfikował problem, przywrócił ruchomość kręgów oraz zalecił samodzielne ćwiczenia. Po czterech wizytach mogłam ponownie pracować przy komputerze nie odczuwając żadnego bólu.
   Do tego dostałam zestaw ćwiczeń, aby ból nie powrócił.
   Pan Krzysztof to miły i rzeczowy człowiek znający się na swoim fachu. Zdecydowanie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania