dr n. med.

Marcin Repetowski

verifiedCreated with Sketch.

Laryngolog, Fizjoterapeuta

33 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
541 odwiedzin w ciągu 30 dni

Proszę o podanie daty urodzenia w komentarzu do wizyty, proszę aby przy rejestracji podawać rzeczywiste dane pacjenta - np. dziecka. Dr Marcin Repetowski to wysokiej klasy specjalista,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
33 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Cosmo Medica - Medycyna Estetyczna Dermatologia KosmetologiaUsługa: inne niestandardowe i zaawansowane zabiegi medycyny estetycznej do ustalenia podczas konsultacji estetycznej

  Bardzo rzeczowa konsultacja, szczegółowy opis zabiegu i przebiegu leczenia. Dr Repetowski bardzo sympatyczny, życzliwy.
  Po zabiegu codziennie wspierał, konsultował, cierpliwie tłumaczył przebieg gojenia ran pooperacyjnych. Tak opiekuńczego i życzliwego, oczywiście fachowego lekarza nigdy nie spotkałam. Gorąco polecam

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CM Wodna 25Usługa: konsultacje laryngologiczne

  Wstawiam ocenę 5 - jest to moja pierwsza wizyta i tak ja oceniam. Zdecydowałam się na zabieg plastyki powiek u tego lekarza. Dodam,ze dr jest bezpośredni ,łatwo nawiązać z nim kontakt i sprawia wrażenie dobrego fachowca .

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CM Wodna 25Usługa: konsultacje laryngologiczne

  "Pan doktor bardzo miły i uprzejmy, wszystko dokładnie wyjaśnia, przeznacza na pacjenta tyle czasu ile potrzeba angażuje się w badania."

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CM Wodna 25

  Cenię sobie Pana Doktora i bardzo się cieszę że kiedyś przypadkiem do niego trafiłam. To dobry specjalista i sympatyczny człowiek.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CM Wodna 25

  Pan doktor rzeczowy i do tego sympatyczny, szybka diagnoza, dobrana kuracja, pomogło, polecam wszystkim

 • Lokalizacja: CM Wodna 25Usługa: zawroty głowy

  Pan doktor nie zlekceważył objawów,zamiast przepisywać następne leki które i tak nie działają skierował mnie na odpowiednie badania w celu ustalenia przyczyny a dopiero później leczenia objawów,gdybym od razu trafiła na pana doktora pewnie już dziś bym się tak nie męczyła.

 • E
  Lokalizacja: CM Wodna 25Usługa: Zwykła wizyta

  Pan Doktor to prawdziwy profesjonalista a jednocześnie człowiek sympatyczny, pełen poczucia humoru. Rzetelnie podchodzi do pacjenta, dopytuje o szczegóły, w pełni angażuje się w problem, proponując jednocześnie szeroko rozumianą pomoc. Uzyskałam wszystkie interesujące mnie odpowiedzi i miło wspominam wizytę, pomimo nieplanowanej punkcji zatok, która okazała się w pełni bezbolesna. Szczerze Polecam Pana Doktora!

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CM Wodna 25Usługa: Inny

  Pierwszy raz na wizycie byłam dwa lata temu. Po wizytach u innych laryngologów i półrocznym braniem antybiotyków przez nich wypisanych na infekcję dróg oddechowych, w końcu trafiłam na dr Repetowskiego. Już przy pierwszej wizycie (w środę) zdiagnozował u mnie polipa(8cm długości! Inni go nie widzieli). Skierował mnie na konsultacje do szpitala na następny dzień i wypisał skierowanie na operację. W poniedziałek już byłam przyjęta w szpitalu, w środę operacja (którą dr Repetowski przeprowadził z dr Kaczmarczykiem), w piątek byłam już w domu i mogłam swobodnie oddychać.
  Pan Marcin jest bardzo sympatycznym i ciepłym człowiekiem, ma profesjonalne i delikatne podejście do pacjenta. Wszystko mi dokładnie wytłumaczył, szczegółowo odpowiadał na pytania, przepisywał odpowiednie leki i szczerze angażował się w sprawę.
  Po dwóch latach polip odrósł (tak już mają), byłam na wizycie i doktor przepisał mi świetne leki, które od razu pomogły. Możliwe, że operacja nie będzie konieczna.
  Według mnie najlepszy laryngolog w łódzkim i na pewno będę do niego wracać. Serdecznie polecam!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Miły i konkretny, wizyta sprawnie, szybko i profesjonalnie. doktor odprowadza pacjentów do drzwi i żegna się uściskiem dłoni.

 • S

  Lekarz nie przypadł mi do gustu. Nie zauważyłam, żeby chętnie odpowiadał na pytania. Nie czułam się komfortowo w jego towarzystwie. Ze wstępnych efektów tez nie jestem zadowolona. Mam tylko nadzieję, że później będzie lepiej.
  Więcej nie skorzystam z jego usług.

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Proszę o podanie daty urodzenia w komentarzu do wizyty, proszę aby przy rejestracji podawać rzeczywiste dane pacjenta - np. dziecka.

  Dr Marcin Repetowski to wysokiej klasy specjalista, dla którego laryngologia i medycyna estetyczna jest zawodową domeną od wielu lat.

  W swojej praktyce stosuje najnowsze i najlepsze rozwiązania medyczne, dokłada wszelkich możliwych starań aby Pacjentom zapewnić najwyższy komfort, anonimowość i bezpieczeństwo.

  W trosce o pacjentów dba nie tylko o efekt estetyczny i zdrowotny, lecz także o zrealizowanie życzeń Pacjentów w sposób maksymalnie bezpieczny i jak najmniej inwazyjny.

  Gwarantuje, że każda operacja, zabieg, konsultacja wykonana zostanie przez lekarza fachowego i doświadczonego jednocześnie skupionego na Państwa bezpieczeństwie.

  Wykonuję zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, laryngologii i chirurgii twarzy.

  Będąc właścicielem Centrum Medycznego Wodna polecam funkcjonujące w nim poradnie specjalistyczne:

  - internistyczna
  - kardiologiczna
  - leczenia migren www.madamemigrena.pl
  - diagnostyki oraz leczenia operacyjnego chrapania i bezdechów sennych
  - dermatologiczna
  - ortopedyczna
  - laryngologii onkologicznej
  - gastrologiczna
  - rehabilitacji
  - neurologiczna
  - chirurgiczna- zabiegi jednego dnia
  -leczenia bruksizmu (mimowolne zaciskanie szczęk i zgrzytanie zębami)

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Edukacja

 • 2000 — Wojskowa Akademia Medyczna — wydział wojskowo-lekarski
 • 2005 — Uniwersytet Medyczny — wydział fizjoterapii mgr fizjoterapii
 • 2006 — Zakończenie przewodu doktorskiego obroną

Publikacje

 • Fizykoterapia i masaż w otorynolaryngologii (Fizjoterapia w otorynolaryngologii dla studentów fizjoterapii, 2005)
 • Ropowica szyi jako problem kliniczny i społeczno-ekonomiczny (Lekarz Wojskowy, 2010)
 • Podstawy anatomii i fizjologii drogi węchowej oraz możliwości topodiagnostyki jej uszkodzeń z użyciem węchowych potencjałów wywołanych ( Aktualności Neurologiczne, 2010)
 • Zastosowanie kriochirurgii w leczeniu niealergicznych nieżytów nosa (Otorynolaryngologia - przegląd kliniczny, 2010)
 • Porównawcza ocena wyników leczenia alergicznych i niealergicznych nieżytów nosa za pomocą kriochirurgii (Otolaryngologia Polska, 2011)
 • Ciężki iuraz okolicy twarzoczaszk i szyi połączony z wniknięciem ciał obcych podczas obróbki drewna (Otolaryngologia Polska, 2013)
więcej

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki
 • rosyjski

Certyfikaty

Choroby

więcej