Centrum Medyczne All-Med. Jedno miejsce – wszystkie specjalizacje Znalazłeś miejsce, które daje gwarancje pełnej i profesjonalnej opieki. Tutaj naprawdę troszczymy się o Twoje zdrowie. Oznacza to,... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

All-Med Centrum Medyczne

al. Wyszyńskiego 29 (Galeria Retkińska)

94-050 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne All-Med. Jedno miejsce – wszystkie specjalizacje

Znalazłeś miejsce, które daje gwarancje pełnej i profesjonalnej opieki. Tutaj naprawdę troszczymy się o Twoje zdrowie. Oznacza to, że właśnie znalazłeś się w najlepszych rękach. Nasi Specjaliści posiadają doskonałe wykształcenie i wieloletnie doświadczenie zdobyte w klinikach polskich, europejskich i amerykańskich. Tytuły naukowe, dyplomy i sukcesy medyczne nie przesłaniają faktu, że nasi lekarze są przede wszystkim ludźmi empatycznymi, którzy zajęli się medycyną z powołania, aby nieść pomoc drugiemu człowiekowi. I to jest główne przesłanie All-Med.

All-Med to jedno miejsce i wszystkie specjalizacje. Znajdziesz tu w jednym miejscu lekarza rodzinnego, poradnie specjalistyczne, szpital i centrum rehabilitacji. Twoje problemy zostaną potraktowane profesjonalnie i kompleksowo.

Nowe technologie i komfortowe wnętrza

Decyzja o wyborze All-Med jest mądrą decyzją. Przede wszystkim – lekarze. Znajdziesz tu najlepszych. Nasi specjaliści ciągle podnoszą swoje kwalifikacje. Po drugie – zaplecze medyczne. Nasi lekarze zostali wyposażeni w najnowsze osiągnięcia techniki medycznej . Dzięki temu są wyjątkowo skuteczni, a terapie, które prowadzą, ratują życie, zdrowie i podnoszą komfort życia pacjentów.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agata Makowska-Piontek

  Laryngolog,

  • Lokalizacja: All-Med Centrum Medyczne

   Bardzo dobry kontakt nawiązała Pani doktor z dzieckiem , badanie przebiegło bezstresowo dla dziecka , wszystkie wskazówki co do leczenia przedstawione zostały nam rzeczowo .

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Migdaly zostaly usuniete,ale komplilacje u dziecka po zabiegu masakryczne. Wymioty krwia,zapalenie oskrzeli i do tego paciorkowiec.Kazda kolejna wizyta wiaze sie z kasa.Pani doktor 2x zapytala czy wizyta byla oplacona.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Jarosław Cieślak

  Ginekolog, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Z przyjemnością mogę polecić Pana dr jako lekarza prowadzącego ciążę. Jest rzetelny, dociekliwy i nie bagatelizuje żadnego z problemów. Czekamy na poród u doktora w szpitalu w Brzezinach.

   Edit: Niestety czuje się oszukana przez Pana doktora. Generalnie bylam bardzo zadowolona, specjalnie chodziłam do tego lekarza że względu na chęć rodzenia w placówce, której pracuje... na koniec okazało się że nie ma takiej możliwości że względu na choroby, które były od początku znane doktorowi. Gdybym wiedziala wcześniej miałabym czas na szukanie innego szpitala. Bardzo się zawiodlam. Stres przed porodem jest teraz podwojny....

  • B
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: operacja ginekologiczna

   Bardzo dobry specjalista i fajny lekarz. Jest gotów wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Wzbudza zaufanie. Bez strachu idzie się na zabieg czy operację.

  Zobacz wszystkie opinie (52) o tym lekarzu


 • Marcin Repetowski

  Laryngolog, Fizjoterapeuta, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: CM Wodna 25Usługa: badania laryngologiczne

   Spokojnie, rzetelnie, wyczerpująco i fachowo. Konsultacja przeprowadzona w spokojny i dokładny sposób, informacje udzielane w sposób wyczerpujący i dokładny, polecam.

  • S
   Lokalizacja: CM Wodna 25Usługa: konsultacja laryngologiczna

   Powiem krótko pan Doktor na szustkę z dużym plusem miły ale przede wszystkim konkretny to była moja pierwsza wizyta Doktor Marcin po obejrzeniu tomografu zatok od razu skierował mnie na zabieg operacyjny bo farmakologiczne nic nie da się zrobić i dzięki mu za to bo pewnie dalej bym się męczył

  Zobacz wszystkie opinie (42) o tym lekarzu


 • Lidia Ratajek - Wasilewska

  Endokrynolog, Internista, lek.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne RemediumUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   W końcu dowiedziałam się nowych istotnych rzeczy o chorobie, zaproponowano inny sposób leczenia. Mam nadzieję, że dzięki Pani doktor wrócę do normalnego życia. Dziękuję.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne RemediumUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Wspominam wizytę bardzo pozytywnie. Pani doktor wykazała indywidualne podejście do pacjenta. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani doktor to osoba rzeczowa i konkretna a zarazem empatyczna. Przeprowadziła dobry wywiad lekarski. Jestem zadowolona z wizyty- polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Ewa Serwa-Stępień

  Nefrolog, Hipertensjolog, Internista, dr n. med.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: konsultacja nefrologiczna

   Bardzo rzeczową Pani Doktor, szczegółowo wyjaśnia pacjentowi istotę problemu , na podstawie jednego tylko wyniku badania USG Pani Doktor udzieliła mi wielu wyjaśnień. Pani Doktor przedstawiła mi szczegółow dalszą drogę postępowania. Przy tym niezwykle sympatyczna osoba, kontaktowa

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34Usługa: Inny

   Wspaniała pani doktor z niesamowitym podejściem do pacjenta.Zostalem dokładnie zbadany,wysluchany i skierowany na dalsze badania diagnostyczne.Wywiad został przeprowadzony profesjonalnie.Zdecydowanie polecam panią doktor i oby więcej tak doskonałych lekarzy pozdrawiam.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Łukasz Janas

  Ginekolog, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Multi Clinic Centrum Medyczne Księży MłynUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pan doktor wykazuje zaangażowanie, wyjaśnia wszystko szczegółowo, w gabinecie panuje komfortowa atmosfera.

  • K
   Lokalizacja: All-Med Centrum MedyczneUsługa: Inny

   Lekarz naprawdę świetny polecam w 100% konkretny jednego dnia wizyta następnego szpital zabieg i do domku wszystko wykonane tak jak się należy jeszcze raz dziękuję panie doktorze pozdrawiam

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Michał Waszczykowski

  Ortopeda, Lekarz Sportowy, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne BimedUsługa: konsultacja ortopedyczna + USG

   Serdeczne polecam dr n. med Michała Waszczykowskiego. Jest to lekarz z powołania, który wysłucha i odpowie na każde pytanie. Polecam bardzo dobry miły i kompetentny lekarz który zna się na swojej pracy.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne BimedUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Bardzo miłe i fachowe podejście. Pan doktor bardzo profesjonalnie zbadał mojego syna. Udzielił wyczerpujących informacji na temat zdrowia i leczenia u syna. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

  Zobacz wszystkie opinie (55) o tym lekarzu


 • Nikolina Roszczyk

  Kardiolog, Internista, lek.

  • H
   Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: ECHO serca

   Lekarz ma bardzo profesjonalne podejście. Jestem bardzo zadowolona po wizycie. Pani Doktor szczegółowo wyjaśniła jakie badania są potrzebne i jaki będzie sposób leczenia.

  • E
   Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: konsultacja kardiologiczna (pierwsza wizyta)

   Jestem zadowolona z wizyty. Doktor rzetelnie podeszła do moich problemów zdrowotnych.Udzielając cennych rad. Dziękuję ! Elżbieta K.

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Maciej Stańczyk

  Onkolog, Chirurg, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Profesjonalne podejście do pacjenta, jasne i rzeczowe przedstawienie opinii, miła atmosfera. Tak w moim przekonaniu powinny wyglądać wizyty u specjalistów. Szczerze dziękuję Panu doktorowi za poświęcony mi czas.

  • Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: konsultacja chirurgiczna

   bardzo konkretny Pan Doktor, pomógł sprawnie i natychmiastowo z problemem, wizyta zakończona zadowoleniem z uzyskanej (profesjonalnej) pomocy

  Zobacz wszystkie opinie (42) o tym lekarzu


 • Bożena Dąbkowska

  Reumatolog, Internista, dr n. med.

  • T
   Lokalizacja: SALVE Pomorska 75Usługa: konsultacja reumatologiczna

   Polecam Panią doktor, świetny lekarz w leczeniu dny moczanowej.
   Przede wszystkim Pani doktor jest skuteczna, co najważniejsze, miła i konkretna w swoich działaniach już od pierwszej wizyty.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SALVE Pomorska 75Usługa: konsultacja reumatologiczna

   Wspaniały i ciepły człowiek .Od poczatku wizyty pani doktór przeprowadziła gruntowny wywiad ,przepytała mnie jak na spowiedzi co i gdzie boli ,gruntownie zbadała ,dokładnie przejrzała wyniki i postawiła wstępną diagnozę.Po wizycie zaczęłam wierzyć ze znajdę przyczyny mojego złego samopoczucia i po 4-rech latach chodzenia bez skutku do reumatologów zacznę sie wkońcu leczyć na moją chorobę.

  Zobacz wszystkie opinie (38) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania