Centrum Medyczne All-Med. Jedno miejsce – wszystkie specjalizacje Znalazłeś miejsce, które daje gwarancje pełnej i profesjonalnej opieki. Tutaj naprawdę troszczymy się o Twoje zdrowie. Oznacza to,... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

All-Med Centrum Medyczne

al. Wyszyńskiego 29 (Galeria Retkińska)

94-050 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne All-Med. Jedno miejsce – wszystkie specjalizacje

Znalazłeś miejsce, które daje gwarancje pełnej i profesjonalnej opieki. Tutaj naprawdę troszczymy się o Twoje zdrowie. Oznacza to, że właśnie znalazłeś się w najlepszych rękach. Nasi Specjaliści posiadają doskonałe wykształcenie i wieloletnie doświadczenie zdobyte w klinikach polskich, europejskich i amerykańskich. Tytuły naukowe, dyplomy i sukcesy medyczne nie przesłaniają faktu, że nasi lekarze są przede wszystkim ludźmi empatycznymi, którzy zajęli się medycyną z powołania, aby nieść pomoc drugiemu człowiekowi. I to jest główne przesłanie All-Med.

All-Med to jedno miejsce i wszystkie specjalizacje. Znajdziesz tu w jednym miejscu lekarza rodzinnego, poradnie specjalistyczne, szpital i centrum rehabilitacji. Twoje problemy zostaną potraktowane profesjonalnie i kompleksowo.

Nowe technologie i komfortowe wnętrza

Decyzja o wyborze All-Med jest mądrą decyzją. Przede wszystkim – lekarze. Znajdziesz tu najlepszych. Nasi specjaliści ciągle podnoszą swoje kwalifikacje. Po drugie – zaplecze medyczne. Nasi lekarze zostali wyposażeni w najnowsze osiągnięcia techniki medycznej . Dzięki temu są wyjątkowo skuteczni, a terapie, które prowadzą, ratują życie, zdrowie i podnoszą komfort życia pacjentów.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
93 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Cywiński Inny

  Pan doktor wykonał u mnie plastykę przepukliny pachwinowej prawostronnej.
  Według mnie najlepszy lekarz na jakiego trafiłem w swoim życiu. Na każdym etapie leczenia dostawałem kartkę z zaleceniami do jakich należy się stosować. Sama operacja przebiegła bez najmniejszych powikłań. Szybki powrót do zdrowia i super opieka. Polecam z czystym sumieniem.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maja Kufelnicka-Babout prowadzenie ciąży

  Z moją maleńką córeczką Amelką serdecznie dziękujemy P. Doktor za ogromne zaangażowanie i wykazany profesjonalizm. Dr Kufelnicka-Babout jest sympatyczną, ciepłą i pełną zrozumienia osobą. Każda wizyta w okresie ciąży przebiegała w miłej atmosferze, a otrzymane zdjęcia z usg i nagrania z badań prenatalnych stanowią bezcenną pamiątkę. Pani dr dba o pacjentki nie tylko w okresie ciąży ale również po rozwiązaniu. Odwiedzała nas na oddziałach szpitalnych interesując się naszym zdrowiem i naszych maleństw, a w razie potrzeby angażując się i niosąc pomoc. Wszystkim kobietą serdecznie polecam tak znakomitego lekarza jakim jest dr n. med. Maja Kufelnicka-Babout.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Renata Pepaś Inny

  Córka została dokładnie zbadana, była to jej pierwsza w życiu wizyta u laryngologa. Zostaliśmy poinformowani o wszystkim. Mój stan wiedzy pokrywał się z tym co mówiła Pani laryngolog, więc ustaliliśmy plan działania dla córki. Wizyta odbyła się na NFZ. Jestem bardzo zadowolona. Polecam serdecznie.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Cywiński Inny

  Pan Doktor wykonał u mnie zabieg wycięcia tarczycy. Na każdym etapie informował mnie o planowanych działaniach, ew. możliwych powikłaniach, a co najważniejsze zapisywał wszystkie zalecenia (co jest niezwykle pomocne, gdyż pamięć bywa zawodna). Operacja przebiegła bez powikłań, blizna jest niewielka. Pan Doktor to nie tylko świetny profesjonalista, ale również ciepły i serdeczny człowiek.


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Piotr Minc konsultacja pumonologiczna

  Za radą kardiologa, zgłosiłem się po konsultację pulmonologiczną po przebytym covidzie, zaburzenia pracy serca pochodzące od płuc oraz duszności. Na początku się dowiedziałem, że powinienem zmienić kardiologa, następnie wysłuchiwałem jakie błędy popełnili poprzedni lekarze specjaliści, jak nieprawidłowo został opisany TK i że ten lekarz zawsze tak opisuje. Ostatecznie pan doktor skoncentrował się na sprawach kardiologicznych, nie uzyskałem więc żadnej pomocy pulmonologicznej, żadnych leków, żadnych zaleceń dotyczących płuc, czyli nie dostałem tego za co zapłaciłem i po co przyszedłem. Otrzymałem na piśmie kategoryczne stwierdzenie, że moje dolegliwości nie pochodzą od uszkodzonych płuc. Natychmiast po tej wizycie zapisałem się do innego pulmonologa, który nie potwierdził opinii pana doktora. Tam otrzymałem leki pulmonologiczne oraz szczegółowe wskazania co do dalszego leczenia i rehabilitacji płuc.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Cywiński Inny

  Operacja bariatryczna - mógłbym się rozpisaywać ale opis jest krótki -,,pełen profesjonalizm i mega opieka nad pacjentem". Zostało Mi wyjaśnione na pierwszej wizycie o na czym będzie polegała operacja , jakie mogą być zagrożenia ale też jak zmieni się moje życie po operacji w pozytywnym znaczeniu.Po wyjściu ze szpitala mega się pacjentem- telefon jak się Pan czuję co było delikatnym szokiem. Daleki jestem chcę być od cukrowania , ale naprawdę polecam tego człowieka i lekarza .


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Cywiński Inny

  Zabieg (przepuklina pachwinowa) przeprowadzony profesjonalnie, po 4 miesiącach pełnia sił i całkowita swoboda ruchów. Naprawdę godny polecenia specjalista.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Renata Talar-Wojnarowska Inny

  Pełen profesjonalizm. Mam bardzo pozytywne wrażenia i optymistyczne doświadczenia po wizycie. Wcześniej kilka konsultacji u innego lekarza kilka miesięcy to trwało (wydane sporo kasy), ale bez konkretów. Ani w prawo, ani w lewo.
  A tu jedna wizyta i od razu konkrety nakreślona ścieżka, którą podążać i w jakim kierunku zmierzać. Czekają mnie jeszcze badania leczenie i być może kolejna wizyta, ale na ten moment daje 10/10. Łatwiej by Nam się żyło, gdyby takich Lekarzy/Ludzi było więcej. Polecam
  c.d.n.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Renata Talar-Wojnarowska Inny

  Szczerze polecam. Profesjonalne podejście Pani Profesor do pacjenta, otwartość, empatia, cierpliwość w wyjaśnieniach. Wizytę oceniam bardzo dobrze, gdyż uzyskałam skuteczną pomoc.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Lidia Ratajek - Wasilewska Inny

  Pani dr mi nie pomogła. Opowiedziałam szczegółowo historię swoich dolegliwości, miałam ze sobą wyniki i wskazania do wykonania dalszych badań, które wg dr nie były potrzebne, bo uznała, że moje objawy nie pochodzą od układu hormonalnego, mimo że były typowe, a wyniki USG bardzo niepokojące. Wyszłam z gabinetu zawiedziona, muszę szukać pomocy u kogoś innego.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania