lek.

Marcin Jóźwiak

verifiedCreated with Sketch.

Diabetolog, Dietetyk, Internista

51 opinii +dodaj

lek. Marcin Jóźwiak. Aktywny biegacz ( 35km tygodniowo ) amator, mistrz Polski lekarzy w 2009r. w biegu na 15 km ( M30 ). Wyjaśniam niefarmakologiczne aspekty wahań stężeń glukozy,… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
51 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w BydgoszczyUsługa: cukrzyca typu 2

  Na wstępie doktor Jóźwiak zapoznał się z moimi wynikami, przeprowadził ze mną wywiad oraz wykonał przedmiotowe badanie. Następnie szczegółowo wyjaśnił mi zasady postępowania przy cukrzycy typu 2 oraz przepisał leki, wyjaśnił ich działanie i stosowanie. Jestem bardzo zadowolony z tej wizyty ponieważ rozwiała obawy związane z moim funkcjonowaniem z cukrzycą.
  Wspaniały specjalista, serdecznie polecam !

  Marcin Jóźwiak2018-07-12

  dziękuję bardzo za poświęcony czas na podzielenie się opinią.
  Pozdrawiam serdecznie

 • Świetny moim zdaniem lekarz, opisuje każda swoja decyzje, tłumaczy , cierpliwy wykazal to przy osobie niepełnosprawnej po udarze na wozku, polecam

  Marcin Jóźwiak2018-07-12

  jeszcze raz dziękuję za ofiarowane zaufanie

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w Bydgoszczy

  Gdybym mogla dalabym ocene 6 . Swietny lekarz. Sluzy dobra rada. Bardzo pomogl mi w sytuacji kryzysowej kiedy moja pompa przestala dzialac. Bez problemu ustalil dla mnie dawki insuliny ( w weekend). Szczegolowo odp na pytania. Posiada ogromna wiedze. Bardzo polecam :)

  Marcin Jóźwiak2018-07-03

  ślicznie dziękuję.
  nr telefonu na pieczątce - w razie potrzeby proszę dzwonić

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła zgodnie z moimi oczekiwaniami. Doktor Marcin Jóźwiak był bardzo konkretny i rzeczowy. Przedstawił mi jak mam podtępować w leczeniu w bardzo przystępny sposób. Nie strasząc mnie zbytnio zwrócił uwagę na wszystkie zagrożenia, których mam się wystrzegać i zwracać szczególną uwagę. Jestem bardzo zadowolona i bardzo polecam wizytę u pana doktora.

  Marcin Jóźwiak2018-06-29

  serdecznie dziękuję za pozytywną ocenę mojej pracy

 • Z
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w BydgoszczyUsługa: diabetolog, dietetyk

  Pan Doktor dokonał analizy wyników i w sposób logiczny i przejrzysty wyjaśnił i omówił jak powinien wyglądać dalszy przebieg leczenia. Odpowiedział logicznie na wszystkie pytania oraz podsumował wszystkie problemy na karcie informacyjnej po wizycie . Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie,Bardzo skoncentrowany na pacjencie,uważnie słucha,odpowiada rzeczowo na pytania. Poświęcił nam sporo czasu,rozwial wiele moich wątpliwości,uspokoił mnie. Wykonał i zlecił badania. Zamierzamy kontynuować leczenie u dr Jóźwiaka. Serdecznie polecam

 • K

  Nie pamiętam kiedy wychodziłam od specjalisty tak pozytywnie nastawiona do lekarza, jego wiedzy i zrozumienia pacjenta. Podpisuję się pod każdą z pozytywnych opinii. Pan doktor Jóźwiak emanuje spokojem i pewnością siebie która bardzo pomaga i motywuje do pracy nad sobą i swoim zdrowiem . Wizyta trwała prawie godzinę ale wiem że ani minuty nie straciłam.

 • W
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w Bydgoszczy

  Bardzo dobre podejście do pacjenta. Czułem, że jestem wysłuchiwany i Pan Doktor autentycznie chce mi pomóc. Jestem bardzo zadowolony z pierwszej wizyty i szczerze polecam tym wszystkim, którzy tak jak ja borykają się z problemami cukrzycy. Pan Doktor mimo czasem trudnych dla laika sformułowań medycznych po kolei wszystko mi tłumaczył; wyszedłem z gabinetu świadomy kierunku pracy nad moją osobą, który to kierunek w sposób przystępny nakreślił Pan Doktor. Bardzo dziękuję!

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w BydgoszczyUsługa: diabetolog, dietetyk

  Bardzo rzeczowy i konkretny lekarz,wizytę miałem wczoraj,wyglądała zupełnie inaczej niż u innego diabetologa,badania,szczegółowy,wywiad,pan doktor poświęcił mi godzinę,postawił inna diagnozę niż dotychczasowi lekarze. Specjalista godny polecenia!

  Marcin Jóźwiak2018-03-30

  powodzenia w świecie insuliny.. przykre

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w Bydgoszczy

  Witam.
  Jestem po wizycie u Doktora Jóźwiaka,bardzo polecam lekarza ,jako nie licznych ,który fachowo i rzeczowo podszedł do wyjaśnienia mojej choroby,spokojnie wyjaśnił objawy i przebieg choroby ,łącznie z zaleceniami .Polecam,aby więcej takich lekarzy z powołania.

  Marcin Jóźwiak2018-03-15

  serdecznie dziękuję za zaufanie i poświęcony na te kilka dobrych słów czas

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • lek. Marcin Jóźwiak. Aktywny biegacz ( 35km tygodniowo ) amator, mistrz Polski lekarzy w 2009r. w biegu na 15 km ( M30 ). Wyjaśniam niefarmakologiczne aspekty wahań stężeń glukozy, w związku z czym czas poświęcony pacjentowi w gabinecie wynosi kilkadziesiąt minut ( zdarzają się przypadki, kiedy wizyta trwała nawet 130 minut ! - proszę więc o wyrozumiałość czekających w kolejce na swoją wizytę ;). Zakładam system do ciągłego pomiaru glukozy - CGMS Real Time Medtronic ( pomiar co 5 minut - około 1700 pomiarów przez 6 dni ) z monitorowaniem trendów wahań glukozy na monitorze w czasie rzeczywistym. Posiadam certyfikat Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego potwierdzający umiejętności w zakresie leczenia przy pomocy osobistych pomp insulinowych. W razie trudności z realizacją zamierzonej utraty masy ciała - za dodatkową opłatą ułożę indywidualny JADŁOSPIS ( wpierw na 7 dni ), z uwzględnieniem diety cukrzycowej i osobistych preferencji. JADŁOSPIS ten za kolejną opłatą rozpiszę na dłuższy okres, jeśli pacjent w pełni wykorzysta jego zalety. Jadłospis ułożę najchętniej dla osób z nadwagą i otyłością oraz podwyższonym stężeniem cholesterolu i trójglicerydów, u osób leczonych insulinami w modelu wielokrotnych wstrzyknięć / intensywnej insulinoterapii oraz / bądź mających niepowodzenia uprawiając jednocześnie regularne wysiłki fizyczne.

Specjalizacje

 • Diabetologia
 • Choroby wewnętrzne

Choroby