lek.

Marcin Jóźwiak

verifiedCreated with Sketch.

Diabetolog, Dietetyk, Internista

47 opinii +dodaj

lek. Marcin Jóźwiak. Aktywny biegacz ( 35km tygodniowo ) amator, mistrz Polski lekarzy w 2009r. w biegu na 15 km ( M30 ). Wyjaśniam niefarmakologiczne aspekty wahań stężeń glukozy,… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
47 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Z
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w BydgoszczyUsługa: diabetolog, dietetyk

  Pan Doktor dokonał analizy wyników i w sposób logiczny i przejrzysty wyjaśnił i omówił jak powinien wyglądać dalszy przebieg leczenia. Odpowiedział logicznie na wszystkie pytania oraz podsumował wszystkie problemy na karcie informacyjnej po wizycie . Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie,Bardzo skoncentrowany na pacjencie,uważnie słucha,odpowiada rzeczowo na pytania. Poświęcił nam sporo czasu,rozwial wiele moich wątpliwości,uspokoił mnie. Wykonał i zlecił badania. Zamierzamy kontynuować leczenie u dr Jóźwiaka. Serdecznie polecam

 • K

  Nie pamiętam kiedy wychodziłam od specjalisty tak pozytywnie nastawiona do lekarza, jego wiedzy i zrozumienia pacjenta. Podpisuję się pod każdą z pozytywnych opinii. Pan doktor Jóźwiak emanuje spokojem i pewnością siebie która bardzo pomaga i motywuje do pracy nad sobą i swoim zdrowiem . Wizyta trwała prawie godzinę ale wiem że ani minuty nie straciłam.

 • W
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w Bydgoszczy

  Bardzo dobre podejście do pacjenta. Czułem, że jestem wysłuchiwany i Pan Doktor autentycznie chce mi pomóc. Jestem bardzo zadowolony z pierwszej wizyty i szczerze polecam tym wszystkim, którzy tak jak ja borykają się z problemami cukrzycy. Pan Doktor mimo czasem trudnych dla laika sformułowań medycznych po kolei wszystko mi tłumaczył; wyszedłem z gabinetu świadomy kierunku pracy nad moją osobą, który to kierunek w sposób przystępny nakreślił Pan Doktor. Bardzo dziękuję!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w BydgoszczyUsługa: diabetolog, dietetyk

  Bardzo rzeczowy i konkretny lekarz,wizytę miałem wczoraj,wyglądała zupełnie inaczej niż u innego diabetologa,badania,szczegółowy,wywiad,pan doktor poświęcił mi godzinę,postawił inna diagnozę niż dotychczasowi lekarze. Specjalista godny polecenia!

  Marcin Jóźwiak2018-03-30

  powodzenia w świecie insuliny.. przykre

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w Bydgoszczy

  Witam.
  Jestem po wizycie u Doktora Jóźwiaka,bardzo polecam lekarza ,jako nie licznych ,który fachowo i rzeczowo podszedł do wyjaśnienia mojej choroby,spokojnie wyjaśnił objawy i przebieg choroby ,łącznie z zaleceniami .Polecam,aby więcej takich lekarzy z powołania.

  Marcin Jóźwiak2018-03-15

  serdecznie dziękuję za zaufanie i poświęcony na te kilka dobrych słów czas

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w BydgoszczyUsługa: cukrzyca

  super lekarz, profesjonalista, podniosl mnie na duchu. wyjasnil prosto i wyraznie sposob postepowania w przypadku mojej choroby
  polecam i dziekuje.

  Marcin Jóźwiak2018-03-05

  dziękując za zaoferowane zaufanie, ponownie życzę Panu powodzenia w leczeniu

 • G
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w Bydgoszczy

  Moja pierwsza wizyta u dr Jóźwiaka. Pan doktor po wysłuchaniu mojego problemu zadał wiele szczegółowych pytań oraz przeprowadził badanie. Skrupulatnie wyjaśnił przyczyny oraz rzeczowo określił dalsze etapy postępowania. Wszystkie zalecenia otrzymałem na piśmie. To lekarz operujący prostym, zrozumiałym językiem, lekarz o wysokiej kulturze osobistej, budzący duże zaufanie oraz życzliwy dla pacjenta.
  To specjalista godny polecenia.
  Zbigniew Sz.

  Marcin Jóźwiak2018-02-18

  dziękuję Panu za czas i ofiarowane zaufanie

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w BydgoszczyUsługa: diabetolog, dietetyk

  To była moja pierwsza wizyta u diabetologa. Pan Doktor w bardzo zrozumiały sposób wytłumaczył mi wszystko, co toczyło się mojej choroby. Bardzo dokładnie przeprowadza analizę i badania. Dodatkowo wszystkie inf są wydrukowane, za co bardzo jestem wdzięczna. Gorąco polecam Pana Doktora :)

  Marcin Jóźwiak2018-01-26

  Dziękuję za zaufanie jeszcze raz

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w Bydgoszczy

  Super lekarz ,profesionalny mily i wszystko mi obiasnil co do mojej cukrzycy.Bardzo polecam wszystkim Pana doktora.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • lek. Marcin Jóźwiak. Aktywny biegacz ( 35km tygodniowo ) amator, mistrz Polski lekarzy w 2009r. w biegu na 15 km ( M30 ). Wyjaśniam niefarmakologiczne aspekty wahań stężeń glukozy, w związku z czym czas poświęcony pacjentowi w gabinecie wynosi kilkadziesiąt minut ( zdarzają się przypadki, kiedy wizyta trwała nawet 130 minut ! - proszę więc o wyrozumiałość czekających w kolejce na swoją wizytę ;). Zakładam system do ciągłego pomiaru glukozy - CGMS Real Time Medtronic ( pomiar co 5 minut - około 1700 pomiarów przez 6 dni ) z monitorowaniem trendów wahań glukozy na monitorze w czasie rzeczywistym. Posiadam certyfikat Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego potwierdzający umiejętności w zakresie leczenia przy pomocy osobistych pomp insulinowych. W razie trudności z realizacją zamierzonej utraty masy ciała - za dodatkową opłatą ułożę indywidualny JADŁOSPIS ( wpierw na 7 dni ), z uwzględnieniem diety cukrzycowej i osobistych preferencji. JADŁOSPIS ten za kolejną opłatą rozpiszę na dłuższy okres, jeśli pacjent w pełni wykorzysta jego zalety. Jadłospis ułożę najchętniej dla osób z nadwagą i otyłością oraz podwyższonym stężeniem cholesterolu i trójglicerydów, u osób leczonych insulinami w modelu wielokrotnych wstrzyknięć / intensywnej insulinoterapii oraz / bądź mających niepowodzenia uprawiając jednocześnie regularne wysiłki fizyczne.

Specjalizacje

 • Diabetologia
 • Choroby wewnętrzne

Choroby