Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Szpital

Gabinety

 • 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bydgoszczy

  Powstańców Warszawy 5

  85-681, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Janusz Rudziński

  Gastrolog, Internista, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo sympatyczny lekarz. Przeprowadził wnikliwy wywiad lekarski.Dokładnie opisał moje dolegliwości i zagrożenia, które mogą wystąpić podczas leczenia. Wysokiej klasy specjalista. Serdecznie polecam.

  • M
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet gastrologicznyUsługa: gastroskopia

   Bardzo dobry lekarz o dużym doświadczeniu zawodowym. Zajmuje się pacjentem w sposób profesjonalny. Polecam każdemu pacjentowi któremu zależy na dobrej i miłej diagnozie choroby.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Edyta Giefert-Bartkowiak

  Endokrynolog, lek.

  • K
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Parismed - Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Na wizycie można poczuć się swobodnie. Uważnie słucha wszystkich uwag pacjenta. Wszystko tłumaczy bardzo rzeczowo. Widać, że ma się do czynienia ze specjalistą.

  • P
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pani dr Edyta Bartkowiak to mądry lekarz i dobry człowiek. Od razu uderza swoją serdecznoscią i fachowym podejściem do przypadku medycznego. Nie spodziewałam się że zrobi na mnie tak pozytywne wrażenie. Z gabinetu wyszłam z poczuciem ze jestem w dobrych rękach. Serdecznie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Jerzy Kochan

  Chirurg Szczękowy, dr n. med.

  • Lokalizacja: Remedium ClinicUsługa: usuwanie zębów

   Usuwam ostatnie 4 zęby. Ubolewam, że tak późno poznałem Pana doktora. Wspaniały lekarz oraz człowiek. Niesamowite podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm. Z czystym sumieniem polecam Pana doktora wszystkim pacjentom.

  • LudzkI lekarz w pełni tego słowa znaczeniu. Wielkie podziękowania dla Doktora Jerzego Kochana, który bardzo mi pomógł fachowo usuwając głęboko osadzoną ósemkę, która umiejscowiona była w okostnej, pod innym zębem, a korzenie jej sięgały żuchwy. Inni chirurdzy bardzo obawiali się wykonania tego zabiegu, uprzedzali o licznych komplikachach, włącznie ze złamaniem żuchwy, przerwania nerwu i utracie czucia ust. Doktor Jerzy Kochan od razu podjął się zabiegu i w sposób profesjonalny usunął problemową ósemkę i bez żadnych komplikacji za co bardzo Panu dziękuję i szczerze wszystkim polecam doktora Jerzego Kochana!

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Jacek Rzeszotarski

  Diabetolog, Nefrolog, Internista, dr n. med.

  • H
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski

   Do tej pory byłam u pana doktora na kilku wizytach,wspaniały człowiek i lekarz potrafiący wysłuchać pacjenta,Pan doktor bardzo profesjonalnie wykonuje badania , trafnie stawiający diagnozę. lekarz z powołania godny polecenia,

  • S
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet LekarskiUsługa: porada na temat cukrzycy i nerek

   do gabinetu pana doktora trafiłem w celu zdiagnozowania cukrzycy oraz nerek pan doktor zlecił badania które mogę zrobić w ramach NFZ oraz zmienił mi leki które będą chronić nerki wizyta wspaniała

  Zobacz wszystkie opinie (94) o tym lekarzu


 • Beata Kukulska-Pawluczuk

  Neurolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bydgoszczy

   Pani doktor bardzo profesjonalna, a jednocześnie życzliwa i taktowna. Uprzejmie dziekuję i pozdrawiam.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo miła i konkretna Pani Doktor, z dobrym podejściem do pacjenta. Odpowiadziała zrozumiale na wszystkie moje pytania i wyjaśniła mi wszelkie wątpliwości. Bardzo dobrze się zajęła moim problemem. .Jestem już dłuższy czas pod opieką Pani doktor Bardzo polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Marcin Jóźwiak

  Diabetolog, Dietetyk, Internista, lek.

  • Z
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w BydgoszczyUsługa: diabetolog, dietetyk

   Pan Doktor dokonał analizy wyników i w sposób logiczny i przejrzysty wyjaśnił i omówił jak powinien wyglądać dalszy przebieg leczenia. Odpowiedział logicznie na wszystkie pytania oraz podsumował wszystkie problemy na karcie informacyjnej po wizycie . Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta

  • B
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pan Doktor wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie,Bardzo skoncentrowany na pacjencie,uważnie słucha,odpowiada rzeczowo na pytania. Poświęcił nam sporo czasu,rozwial wiele moich wątpliwości,uspokoił mnie. Wykonał i zlecił badania. Zamierzamy kontynuować leczenie u dr Jóźwiaka. Serdecznie polecam

  Zobacz wszystkie opinie (47) o tym lekarzu


 • Przemysław Wyżgowski

  Chirurg, Bariatra, lek.

  • N
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Parismed - Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacja bariatryczna

   Bardzo sympatyczny i uśmiechnięty lekarz :-) Po jednej wizycie mogę powiedzieć, że jest również bardzo konkretny i rzeczowy, potrafił wskazać "dobre" i złe strony problemu, z którym przyszłam i odpowiednio pokierować do dalszego leczenia.

  • D
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Fantastyczny lekarz. Świetne podejście do pacjenta. Wspaniały, ciepły i sympatyczny człowiek...wiecznie uśmiechnięty i pełen empatii dla pacjenta :) Polecam gorąco

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Marzena Trusewicz-Gardziel

  Reumatolog, lek.

  • E
   Lokalizacja: Parismed - Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: ból kregosłupa,zachwiania rownowagi i nie tylko

   Dokładny wywiad,miła rozmowa, staranne badanie. Sama chciałabym trafić na wizytę do pani doktor.a byłam z narzeczonym. Mam nadzieje,ze ktoś znajdzie przyczynę choroby,po pobycie na oddziale pod okiem pani doktor.dziekujemy i pozdrawiamy


 • Marcin Włodarczyk

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: NZOZ ENDO-MEDICA Sp. z o.o.Usługa: konsultacja położnicza

   Wizyta przebiegała bardzo profesjonalnie. Lekarz sympatyczny, konkretny, delikatny zarówno przy badaniu jak i w doborze słów. Dostałam dużo informacji, podanych w przystępny sposób. Polecam

  • J
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Dobrze wykwalifikowany lekarz, z fachowym podejściem do pacjenta. Wie, co mówi, zna się na tym, co robi, będąc przy tym niesłychanie delikatnym. Ponadto niezwykle sympatyczny, uprzejmy i cierpliwy człowiek.

  Zobacz wszystkie opinie (39) o tym lekarzu


 • Krzysztof Leksowski

  Chirurg, Bariatra, Onkolog, prof. dr hab. n. med.

  • M
   Lokalizacja: AthleticoMedUsługa: konsultacja bariatryczna

   Profesor to przesympatyczny lekarz, który już od progu uśmiecha się od ucha do ucha i wita pacjenta. Pełen profesjonalista, zbiera dokładny wywiad, omawia planowany zabieg, krok po kroku wszystko wyjaśnia. Wyszłam z gabinetu bardzo usatysfakcjonowana.
   Bardzo polecam!

  • B

   Od wielu lat bezskutecznie próbowałam zrzucić zbędne kilogramy, które bardzo źle na mnie wpływały. Cukrzyca, problemy z poruszaniem się i bóle stawów to tylko niektóre z dolegliwości jakie mi doskwierały. Przechodziłam diety i wizyty u lekarzy, które były nieskuteczne. Już myślałam, że nic nie jestem w stanie z tym zrobić, aż do momentu gdy dowiedziałam się o operacjach, które wykonuje Pan Profesor Leksowski. Na wizycie Pan Profesor przeprowadził dokładny wywiad i mnie zbadał. Okazało się, że moją przypadłość można zakwalifikować do operacji! Po dokładnym wyjaśnieniu całego procesu jaki muszę przejść skierował mnie do osób, z którymi współpracuje. Od początku czułam, że jestem w dobrych rękach. Po spełnieniu wszystkich procedur zostałam zakwalifikowana do operacji, którą wykonał sam Profesor. Jestem już 8 miesięcy po operacji i czuję się znakomicie. Zmniejszyły się wszystkie dolegliwości i pozbyłam się ponad 50 kilogramów. Profesor jest znakomitym specjalistą i fantastycznym człowiekiem. Jestem mu bardzo wdzięczna!


Opinie o placówce

 • K

  13 lat temu na oddziale ginekologii urodzilam corke. Opieka byla fatalna. Traktowanie pacjentow przez personel- glownie pielegniarki pozostawia wiele do zyczenia. W zasadzie pacjentka po porodzie nie ma wiele do powiedzenia i wynika z tego, ze zadnych praw. Pomoc przy opiece nad dzieckiem jest bardzo uboga. Po ciezkim porodzie i cesarskim cieciu prawie wszystko musialam robic sama przy dziecku, nie wspomne juz o lekcewazeniu pacjentek przez pielegniarki. Po 13 latach do dzis w mojej pamieci pozostal koszmar porodu. Jestem ponownie w ciazy, ale miszkam poza granicami kraju. Mam nadzieje, ze porod odbedzie sie w innych warunkach. Po rozmowie z tutejszymi lekarzami, zaczynam bardziej ufac i nie bac sie, ze powtorzy sie sytuacja sprzed 13 lat.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz