Informacje o placówce

Typ placówki

 • Szpital

Gabinety

 • 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bydgoszczy

  Powstańców Warszawy 5

  85-681, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Janusz Rudziński

  Gastrolog, Internista, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo sympatyczny lekarz. Przeprowadził wnikliwy wywiad lekarski.Dokładnie opisał moje dolegliwości i zagrożenia, które mogą wystąpić podczas leczenia. Wysokiej klasy specjalista. Serdecznie polecam.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet gastrologicznyUsługa: gastroskopia

   Bardzo dobry lekarz o dużym doświadczeniu zawodowym. Zajmuje się pacjentem w sposób profesjonalny. Polecam każdemu pacjentowi któremu zależy na dobrej i miłej diagnozie choroby.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Jerzy Kochan

  Chirurg Szczękowy, dr n. med.

  • Lokalizacja: Remedium ClinicUsługa: usuwanie zębów

   Usuwam ostatnie 4 zęby. Ubolewam, że tak późno poznałem Pana doktora. Wspaniały lekarz oraz człowiek. Niesamowite podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm. Z czystym sumieniem polecam Pana doktora wszystkim pacjentom.

  • LudzkI lekarz w pełni tego słowa znaczeniu. Wielkie podziękowania dla Doktora Jerzego Kochana, który bardzo mi pomógł fachowo usuwając głęboko osadzoną ósemkę, która umiejscowiona była w okostnej, pod innym zębem, a korzenie jej sięgały żuchwy. Inni chirurdzy bardzo obawiali się wykonania tego zabiegu, uprzedzali o licznych komplikachach, włącznie ze złamaniem żuchwy, przerwania nerwu i utracie czucia ust. Doktor Jerzy Kochan od razu podjął się zabiegu i w sposób profesjonalny usunął problemową ósemkę i bez żadnych komplikacji za co bardzo Panu dziękuję i szczerze wszystkim polecam doktora Jerzego Kochana!

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Marzena Trusewicz-Gardziel

  Reumatolog, lek.

  • E
   Lokalizacja: Parismed - Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: ból kregosłupa,zachwiania rownowagi i nie tylko

   Dokładny wywiad,miła rozmowa, staranne badanie. Sama chciałabym trafić na wizytę do pani doktor.a byłam z narzeczonym. Mam nadzieje,ze ktoś znajdzie przyczynę choroby,po pobycie na oddziale pod okiem pani doktor.dziekujemy i pozdrawiamy


 • Krzysztof Leksowski

  Chirurg, Bariatra, Onkolog, prof. dr hab. n. med.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: AthleticoMedUsługa: konsultacja bariatryczna

   Była to moja pierwsza wizyta u Pana Profesora Krzysztofa Leksowskiego,która odbyła się w przyjaznej atmosferze.Profesjonalne a zarazem serdeczne podejście do pacjenta.Zrozumiałym językiem potrafi wyjaśnić na czym polega przygotowanie do zabiegu. Bardzo kompetentny, a przy tym bardzo miły, jestem pod wielkim wrażeniem.
   Warto było pokonać ponad 200 kilometrów.
   Polecam, polecam, polecam.

  • M
   Lokalizacja: AthleticoMedUsługa: konsultacja bariatryczna

   Profesor to przesympatyczny lekarz, który już od progu uśmiecha się od ucha do ucha i wita pacjenta. Pełen profesjonalista, zbiera dokładny wywiad, omawia planowany zabieg, krok po kroku wszystko wyjaśnia. Wyszłam z gabinetu bardzo usatysfakcjonowana.
   Bardzo polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Andrzej Krzyżaniak

  Laryngolog, Audiolog, Foniatra, dr n. med.

  • Lokalizacja: CM KWIATOWAUsługa: zaburzenia równowagi

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora miła obsługa pracowników.Cieszę się że trafiłam właśnie do tego lekarza.Badanie przeprowadzone bez pośpiechu ,szybka trafna diagnoza.Doktor poświęca dużo czasu dla pacjenta,wszystko dokładnie wytłumaczy.Bardzo dobry specjalista profesjonalne podejście do pacjenta.Dziękuję i polecam wizytę u Pana Doktora Krystyna.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: CM KWIATOWAUsługa: przewlekła chrypka

   Wizyta po raz drugi w miłej atmosferze. Pan doktor to życzliwy, ciepły i kompetentny człowiek, który rzetelnie wykonuje swoją pracę. Podpowie, doradzi, pomoże, porozmawia i zrozumie. Pacjent wchodzi i wychodzi uśmiechnięty pomimo swoich dolegliwości. Dziękuję za wizytę.

  Zobacz wszystkie opinie (54) o tym lekarzu


 • Marcin Jóźwiak

  Diabetolog, Dietetyk, Internista, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w BydgoszczyUsługa: cukrzyca typu 2

   Na wstępie doktor Jóźwiak zapoznał się z moimi wynikami, przeprowadził ze mną wywiad oraz wykonał przedmiotowe badanie. Następnie szczegółowo wyjaśnił mi zasady postępowania przy cukrzycy typu 2 oraz przepisał leki, wyjaśnił ich działanie i stosowanie. Jestem bardzo zadowolony z tej wizyty ponieważ rozwiała obawy związane z moim funkcjonowaniem z cukrzycą.
   Wspaniały specjalista, serdecznie polecam !

  • Świetny moim zdaniem lekarz, opisuje każda swoja decyzje, tłumaczy , cierpliwy wykazal to przy osobie niepełnosprawnej po udarze na wozku, polecam

  Zobacz wszystkie opinie (51) o tym lekarzu


 • Michał Miszewski

  Proktolog, Chirurg,

  • Ł
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Stadmedica Centrum MedyczneUsługa: badania diagnostyczne

   Lekarz był miły, rzeczowo podszedł do problemu. Prawidłowo wystawił diagnozę i zaproponował leczenie. Po za tym okazał się bardzo miłym czlowiekiem, z którym można było na luzie porozmawiać. Polecam.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Stadmedica Centrum MedyczneUsługa: badania diagnostyczne

   Lekarz z powolania. Cierpliwy, delikatny. Byla to moja pierwsza wizyta u proktologa I jezeli kiedylkolwiek mialabym udac sie znowu to tylko do dr Miszewskiego. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Marcin Włodarczyk

  Ginekolog, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: NZOZ ENDO-MEDICA Sp. z o.o.Usługa: konsultacje ginekologiczne

   Bardzo dobry lekarz. Prowadził moją ciąże. Zawsze odpowiadał na wszystkie pytania, dawał sobie czas na wyjaśnienie moich wątpliwości. Dokładny, kompetentny, empatyczny. Człowiek z powołaniem

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje ginekologiczne

   doktor rzetelny, delikatny i rzeczowy, rozwiewa wątpliwość, dodaje otuchy, dodam że moją ciążę prowadził inny lekarz a do pana Marcina udałam się kilkakrotnie by sprawdzić czy faktycznie wszystko przebiega prawidłowo niestety ze wzg. mobilnych musiałam zdecydować się na miejscowego lekarza, któremu daleko do pana Marcina.

  Zobacz wszystkie opinie (41) o tym lekarzu


 • Przemysław Wyżgowski

  Chirurg, Bariatra, lek.

  • L
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Parismed - Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacja bariatryczna

   Do Pana Doktora szłam trochę ze strachem ale niepotrzebnie.Otrzymałam konkretne wiadomości co mnie czeka z wizualizacją zabiegu jak i dalszym postępowaniem wszystko z wielką empatią i zrozumieniem pacjenta .

  • A

   100% profesjonalista z nigdy nieschodzącym uśmiechem na twarzy!!!! Po wizycie u doktora mogę stwierdzić, że to taki typ człowieka, który poświęcił czas na wysłuchanie pacjenta i wytłumaczył wszystkie możliwe warianty operacji. Nie wystraszył a wręcz zaraził optymizmem i nawet do szpitala człowiek szedł z radością. Dziękuję Panie doktorze za LSG, za najlepszą jaka może być opiekę i panującą na oddziale atmosferę. Każdemu, kto pomocy chirurgicznej potrzebuje polecam doktora Wyżgowskiego.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Beata Kukulska-Pawluczuk

  Neurolog, dr n. med.

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Klinika ZmysłówUsługa: konsultacja neurologiczna

   Dokładne badanie i analiza stanu pacjenta. Bez pośpiechu. Duża komunikatywność, miłe podejście do pacjenta.

  • P
   Lokalizacja: 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bydgoszczy

   Pani doktor bardzo profesjonalna, a jednocześnie życzliwa i taktowna. Uprzejmie dziekuję i pozdrawiam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


Opinie o placówce

 • K

  13 lat temu na oddziale ginekologii urodzilam corke. Opieka byla fatalna. Traktowanie pacjentow przez personel- glownie pielegniarki pozostawia wiele do zyczenia. W zasadzie pacjentka po porodzie nie ma wiele do powiedzenia i wynika z tego, ze zadnych praw. Pomoc przy opiece nad dzieckiem jest bardzo uboga. Po ciezkim porodzie i cesarskim cieciu prawie wszystko musialam robic sama przy dziecku, nie wspomne juz o lekcewazeniu pacjentek przez pielegniarki. Po 13 latach do dzis w mojej pamieci pozostal koszmar porodu. Jestem ponownie w ciazy, ale miszkam poza granicami kraju. Mam nadzieje, ze porod odbedzie sie w innych warunkach. Po rozmowie z tutejszymi lekarzami, zaczynam bardziej ufac i nie bac sie, ze powtorzy sie sytuacja sprzed 13 lat.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz