Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

10. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bydgoszczy

Powstańców Warszawy 5

85-681 , Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Marek Harat Inny

  Prof. dr. Marek Harat ,,cudotwórca" obdarzony wielkim spokojem, ciepłym aksamitnym głosem, pełnym cierpliwości dla pacjenta, przy tym emanuje dobrą energią, co już udziela się choremu. Moje cierpienie trwało przeszło dwa lata, przyczynił się do tego zastrzyk domięśniowy , który uszkodził nerw kulszowy. W kilku szpitalach ,oraz praktykach prywatnych poddałam się różnym zabiegom bez skutku. Polecono mi Klinikę Neurochirurgii w Bydgoszczy do Prof. dr. Marka Harata. Ręce Profesora dokonały cudu i w dwa dni wróciłam do domu zdrowa i szczęśliwa . Z całą odpowiedzialnością polecam Pana Profesora wszystkim cierpiącym. Profesor będzie zawsze moim aniołem.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Furtak Inny

  Myślę, iż ten lekarz nie potrzebuje polecenia. Ale jakże nie podzielić się miom doświadczeniem z tym jakże kochanym człowiekiem...Z wielką przyjemnością postanowiłam napisać choć swoją opinię, która i tak nie odda poczucia mojej ogromnej wdzięczności i szacunku. Fachowość, rzeczowość, dociekliwość zanim coś postanowi, bezwzględnie towarzyszy dokładność w kwestii badań różnego rodzaju co przekłada się na stanowczość w tym co robi. Kiedy wysłałam płytkę RMI a potem pisałam przez komunikator WhatsApp dodatkowe informacje a bardzo bliska mi osoba przebywała już w jakże przyjaznym Oddziale , który mieści się wg mnie w " Kllinice Cudów" to Doktor nawet nie wie, że o godz. 3ciej nad ranem dzwonił do mnie, ja : halo a tu nic, oprócz szmerów pracującej osoby. Ileż osób na jednego pomyślałam. Z możliwościami percepcyjnymi, można stwierdzić z całą stanowczością, iż przed samą operacją , skupiony był na przypadku i po ludzku odświerzał różne wiadomości o pacjentce. Już nie spałam z radości, że dzieje się ... Taka odpowiedzialność że strony lekarza zasługuje na najwyższe uznanie. Osobiście od 1szej rozmowy , bezgranicznie zaufałam. Cóż ważniejszego od poczucia bezpieczeństwa...Myślę, że Szputal Wojskowy - Oddział Neurochirurgii , słynie za przyczyną Ordynatora a że przykład idzie z góry to wprost drugi dom dla pacjenta. Oprócz umiejętności, i wiedzy zawodowej to Człowiek o Wielkim Sercu z wrodzoną empatia do człowieka. Serdeczność przepleciona żartem to swoisty styl bycia lekarza podczas dialogu. A jeśli dialog to zawsze udany. Tylko monolog nie jest niczego wart. Tutaj żadne słowo nie odda , jakie szczęście nas spotkało , że na drodze naszej stanął dr Jacek Furtak. W naszym przypadku rozważamy , że chyba szczęście jest najważniejsze bo analogicznie rzecz biorąc - cóżby zrobili uratowani w Titanicu , gdyby szczęścia nie mieli, przecież zdrowi byli... Dziękujemy Panie Doktorze.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Furtak Inny

  Profesjonalista w każdym calu. Zoperował mnie w styczniu 2022 r. (glejak III st.), tak sprawnie, ze aż sama byłam zdziwiona.. - żadnych deficytów, drugiego dnia chodziłam i byłam w pełni samodzielna - czułam się bardzo dobrze. Pan Doktor jest bardzo konkretny, rzeczowy, ale jak trzeba potrafi dodać otuchy i pomóc pacjentowi. On i Jego Zespół (Odział Neurochirurgii w Bydgoszczy) robią cuda ! Dziękuje Panie Doktorze!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Karolina Hankiewicz-Szwedowska konsultacja gastrologiczna

  Pani Doktor jest medykiem z misją i powołaniem. Pełen profesjonalizm, fachowe podejście do pacjenta połączone z ogromną kulturą osobistą i empatią czynią z Pani doktor idealnego lekarza. Szczerze polecam, a Pani Doktor z całego serca dziękuje za opiekę


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Marek Harat Inny

  Byłam już dwukrotnie operowana przez prof. Marka Harata. Za każdym razem operacja się udała, za co jestem bardzo wdzięczna Panu Profesorowi. Polecam Pana Profesora z całego serca. To niezwykły lekarz, jak i człowiek.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marcin Birski Inny

  Z całego serca chciałbym podziękować Dr . Marcinowi Birskiemu za uratowania mi życia. Perfekcyjnie wykonana ciężka operacja klipsowania tętniaka mózgu. Drugi dzień po operacji na własnych nogach. Dziś już w domu cały i zdrowy. Perfekcyjne podejście do pacjenta , człowiek stworzony do tego zawodu, ręce anioła. Nawet w najgorszych momentach w szpitalu potrafił pan doktor postawić człowieka na duchu. Dziękuję za drugie życie Emil W :)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Danuta Błońska konsultacja hematologiczna

  Bardzo polecam Panią Doktor. Na wizycie panowała przyjazna atmosfera, Pani doktor wnikliwie zapoznała się z dokumentacją medyczną, przeprowadziła badania na miejscu i zaleciła dodatkowe badania. Pani Doktor wszystko rzeczowo i dobrze wytłumaczyła. Bardzo profesjonalne podejście do Pacjenta. Ostatnio często bywam u różnych specjalistów i lekarzy takich jak Pani Doktor to przysłowiowo ze świeczką można szukać. Jeszcze raz bardzo polecam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Marek Harat Inny

  Bardzo dobry lekarz. Przeprowadził u mnie operację usunięcia guza móżdżku. Guz wrastał w zatokę esowatą. Zg. z opinią innych lekarzy istniało duże prawdopodobieństwo, że nie da się usunąć guza w całości. Prof. Harat nie wykluczał niekorzystnego zakończenia operacji, ale zdecydowanie bardziej był nastawiony na to, że guz da radę usunąć w całości. I tak się stało. I za to jestem mu ogromnie wdzięczna! Pan Profesor dał mi szansę powrotu do normalności, do całkowitego wyleczenia, miejmy nadzieję.


  C
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Ligocki konsultacja reumatologiczna

  Doktor uratował życie mojemu ojcu, który leżał na oddziale COVID1 w szpitalu wojskowym a był pacjentem bardzo obciążonym chorobami i do tego dializowany. Nie ma słów, które oddały by wdzięczność za to wszystko, po prostu słowo Dziękujemy to za mało. Tacy lekarze jak doktor powinni poruszać się z ochroną, żeby im włos z głowy nie spadł bo takich lekarzy jest coraz mniej. Pozdrawia doktora Stasiu spod Konina.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Marek Harat Inny

  Profesor Harat to prawdziwy lekarz z powołania o wspaniałym podejściu do pacjenta. Pochodzimy z Ukrainy, we wrześniu 2021 roku przyjechaliśmy z naszym synem Stanislavem Kirisiukiem do Bydgoszczy, aby Pan Profesor wykonał zabieg rekonstrukcji czaszki po wypadku u naszego syna. Zabieg został wykonany bardzo dobrze, dzieki niemu Stanislav robi coraz większe postępy w rehabilitacji. Pan Profesor ma ogromną wiedzę i doświadczenie, wszystko dokładnie tłumaczy, jest bardzo cierpliwy i otwarty. Dziękujemy z całego serca za fachowa opiekę i pomoc.
  Dziękujemy również doktorowi Jakubowi Przybyłowi za nieocenioną pomoc i wsparcie.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania