Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Szpital

Gabinety

 • 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bydgoszczy

  Powstańców Warszawy 5

  85-681, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  Dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Monika Góra

  Neurolog, lek.

  • J

   Pani doktor jest przesympatyczna, przyjechalismy spoza Bydgoszczy z synem po wypadku dużym problemem i w ogromnym stresie a ona potrafiła nas w pewien sposób uspokoić, porozmawiać, doradzić . Zna sie na swojej pracy , wie co robi i polecamy ja każdemu kto potrzebuje lekarza człowieka a nie "robota " . W razie potrzebuje oczywiście znow wybierzemy panią neurolog Monika Góra, serdecznie panią dr pozdrawiamy


 • Janusz Rudziński

  Gastrolog, Internista, dr n. med.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Ostatecznie okazało się, że moje problemy nie są gastrologiczne, ale wizytę oceniam na bdb. Doktor o wszystko dokładnie wypytał, powiedział co robić dalej. Polecam

  • P

   Podejście do pacjenta bardzo rzeczowe, wytłumaczony i dodatkowo wydrukowany harmonogram podawania leków.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Marcin Włodarczyk

  Ginekolog, lek.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Zdecydowałam się na wizytę u Pana doktora, kierując się opiniami w serwisie. Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa i nie sądziłam, że badanie może okazać się czymś zupełnie miłym. Chyba z żadnego gabinetu lekarskiego nie wychodziłam taka zadowolona. Strach był zupełnie nieuzasadniony. Lekarz rzeczowy, miły, dzięki atmosferze panującej w gabinecie, nie czułam skrępowania. Polecam! Na pewno na kolejną wizytę udam się właśnie do dr Włodarczyka.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: NZOZ ENDO-MEDICA Sp. z o.o.Usługa: prowadzenie ciąży

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Spokój, skupienie, zachęcanie do zadawania pytań i poświęcenie tyle czasu, ile trzeba (byłam prywatnie). Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Jerzy Kochan

  Chirurg Szczękowy, dr n. med.

  • B
   Lokalizacja: Remedium ClinicUsługa: Usuniecie zęba trudnego (nietypowa budowa anatomiczna, stłoczenie)

   Dr Kochan usuwał mi górną „6”. Ząb był trudny, ponieważ nie posiadał już prawie części nad dziąsłem, tylko sam korzeń, a poza tym korzeń wchodził głęboko do zatoki i istniało ryzyko przetoki.
   Korzenie były bardzo mocno osadzone i były aż 4, ale Doktor ze swoimi umiejętnościami i siłą poradził sobie z tym fachowo, a przetoka szczęśliwie się nie utworzyła. Zabieg, który sam Pan Doktor określił jako trudny, trwał tylko niecałe 15 minut.
   Dostałam też bardzo dobre znieczulenie i kompletnie nic nie czułam.
   Bardzo doceniam też bardzo ludzkie i miłe podejście Pana Doktora do pacjenta.
   Jeśli jeszcze kiedyś będę potrzebowała pomocy chirurga szczękowego, to tylko i wyłącznie u najlepszego Fachowca Dr Kochana!
   To mistrzostwo świata, jak Pan poradził sobie z tak trudnym zębem! Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam. Basia :)

  • A
   Lokalizacja: Remedium ClinicUsługa: Operacyjne usunięcie zębów - "8"

   Przesympatyczny człowiek i świetny specjalista. Miałam operacyjnie usunięte 4 zatrzymane ósemki i dziewiątkę. Każdy zabieg dokladnie wutłumaczony, na każdym kroku dbanie o spokój bardzo zdenerwowanego pacjenta. Zabiegi trudne, zakończone bez komplikacji, 100%zaufania, bo świetny specjalista i człowiek budzący zaufanie. Polecam dr. Kochana.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Edyta Giefert-Bartkowiak

  Endokrynolog, lek.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pani Doktor oprócz ogromnej dawki zrozumienia i sympatii (co wydaje się być nieistotne u lekarza, a jednak ogranicza lęk związany z badaniami), zajęła się moją tarczycą w sposób profesjonalny. Oprócz samych spraw hormonalnych, pomogła także w kwestii ginekologicznej. Ogromnie polecam.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pani Doktor udzieliła mi fachowej porady i odpowiedziała bardzo rzeczowo i cierpliwie na wszystkie moje pytania. Ma profesjonalne i przy tym bardzo miłe podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam. Dziękuję Pani Doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Jacek Rzeszotarski

  Diabetolog, Nefrolog, Internista, dr n. med.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Lekarz z uwagą mnie wysłuchał, udzielił wyczerpującej informacji na temat mojej choroby i sposobów przeciwdziałania jej pogorszeniu, zmienił leki i sposób dawkowania. Fachowe i miłe potraktowanie pacjenta sprawiło , że z przyjemnością polecę tego lekarza znajomym i oczywiście , w razie potrzeby ponowie wizytę u Niego :)

  • Lokalizacja: Prywatny Gabinet LekarskiUsługa: konsultacje i leczenie diabetologiczne

   Stawiam najwyższą ocenę Panu dr Jackowi Rzeszotarskiemu oraz z czystym sumieniem polecam go każdemu, kto potrzebuje pomocy lekarskiej.Bardzo sympatyczny, uprzejmy i profesjonalny.Na każde pytanie udzieli konkretnej odpowiedzi, co dla pacjenta jest bardzo istotne. Już po pierwszej wizycie wiedziałem, że to jest ten Pan doktor. Dziękuje mu za to, że jest. Marek Tysiączny.

  Zobacz wszystkie opinie (69) o tym lekarzu


 • Dawid Matyniak

  Laryngolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w Bydgoszczy/ wjazd za stacją benzynową OrlenUsługa: konsultacje laryngologiczne

   Lekarz punktualny, rzeczowy i konkretny a przy tym bardzo sympatyczny i pogodny. Bardzo wnikliwie podszedł do interpretacji wyników badań. Wszystko na bieżąco tłumaczył językiem przystępnym dla pacjenta. Oby wszyscy lekarze tak podchodzili do pacjenta.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: NZOZ ENDO-MEDICA Sp. z o.o.Usługa: konsultacje laryngologiczne

   Bardzo rzeczowa wizyta. Dokładne badanie, wszystkie aspekty mojej przypadłości i jej leczenia wyjaśnione bardzo dokładnie. Naprawdę lekarz godny zaufania!

  Zobacz wszystkie opinie (78) o tym lekarzu


 • Michał Miszewski

  Proktolog, Chirurg,

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pan doktor zaskoczył mnie swoim stoickim spokojem.Udzielił bardzo dużo informacji.Podczas badania dokładnie informował co będzie teraz robił.Jednak że choroba jest bardzo specyficzna nie popadajmy w euforię.Lekarz super polecam z czystym sumieniem.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Bardzo polecam! Zostało mi wszystko wyjaśnione nie musiałem o nic pytać . Samo badanie wykonane bardzo profesjonalnie i dokładnie przy tym Pan doktor na bieżąco omawia co robi. Na koniec otrzymałem leczenie. Wszystko w bardzo miłej atmosferze.


 • Marcin Jóźwiak

  Diabetolog, Dietetyk, Internista, lek.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w Bydgoszczy

   Znakomity specjalista diabetolog. Profesjonalnie i życzliwie podchodzi do pacjenta.Dokładnie wszystko objaśnia i tłumaczy. Nie ma ograniczeń czasu,po prostu zajmuje się pacjentem,poświęca tyle czasu ile tego wymaga pacjent. Cierpliwość i życzliwość , mimo iż pacjentka w starszym wieku. Dziękuję!!!!panie doktorze.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w BydgoszczyUsługa: diabetolog, dietetyk

   W dniu dzisiejszym odbyłem pierwszą wizytę u Pana. Życzyłbym sobie od każdego lekarza specjalisty takiego podejścia do pacjenta, jak to ma miejsce w gabinecie u Pana doktora. Skrupulatna diagnoza, objaśnienie wyników badań, konkretnie i rzeczowo omówiona profilaktyka oraz, co również bardzo ważne, duża kultura osobista. Pełen profesjonalizm. Dużo pracy panie doktorze przede mną, dlatego liczę na dalszą współpracę.

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Mariusz Sulik

  Dermatolog, Lekarz Medycyny Estetycznej, dr n. med.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PRYWATNY GABINET DERMATOLOGICZNY

   Witam,
   trafiliśmy właśnie dzięki wielu pozytywnym opiniom, dlatego muszę dodać swoją, ponieważ wiele osob sugeruje się tym co napisane.
   Jestem mamą aktualnie prawie rocznej Weronisi, trafiając do Pana dr corka miała 2 miesiące. Krotko po urodzeniu mała została na buzi bardzo mocno wysypana-do dzisiaj nikt nie wie czym-podobno to alergia, podobno trądzik niemowlęcy...
   Znalazłyśmy się w szpitalu dziecięcym, gdzie leczono ją 3 rożnymi antybiotykami, koszmar, była kłuta bez potrzeby. Smarowana....smarowana...bez efektu/ poprawy
   Zrezygnowana, zaczęłam szukać pomocy, napisałam maila do dr czy zechce tak małe dziecko zdiagnozować, podjąć się leczenia-zaden problem.
   W bardzo krótkim czasie, znalazłm się z malutką w gabinecie, może rzeczywiście po pierwszym razie nie bylo efektu wow, ale po kolejnej malo ze był efekt wow, do dzisiaj corka ma śliczną, zdrową , mięciutką skórę i buźkę.
   Z całą odpowiedzialnością i czystym sumieniem polecam, bo kto wie co robiłby inny lekarz ze szpitala dziecięcego, jakie ilości antybiotyków i innych dziwact zdążyłby przepisac.
   Jestem bardzo wdzięczna za pomoc, bardzo Panu dr ja i Weronika dziękujemy.
   Pozdrawiam
   Agnieszka Parszyk-Możuch

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet DermatologicznyUsługa: Zwykła wizyta

   Wizyta u Pana Doktora przebiegła bardzo dobrze, zadawał konkretne pytania i moje odczucie jest takie, że jest to lekarz z ogromną wiedzą i dużym doświadczeniem. Trafiłam do Pana Doktora z polecenia i to był bardzo dobry wybór. Mam nadzieje że to co zostało przepisane synkowi zadziała, trzeba pamietać o tym, że zmiany skórne leczą się długo i nie ma maści cud ktora po jednej aplikacji uczyni cuda, potrzebny jest czas. Polecam Pana Doktora Sulika .

  Zobacz wszystkie opinie (78) o tym lekarzu