Informacje o placówce

Gabinety

10. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bydgoszczy

Powstańców Warszawy 5

85-681 , Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
94 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Eugeniusz Szyca Inny

  Bylam u doktora 14.04 na ekstrakcji zęba, dolna 6. Ząb został wyrwany nieprawidłowo, bez korzenia. Ustaliło to zdjęcie rentgenowskie , które zrobiłam żeby ustalić przyczynę dalszego silnego bólu. Ząb muszę usunąć chirurgicznie we własnym zakresie narażając się na koszta. Dodam , że jestem w 7 mc ciąży i kolejne znieczulenie oraz samo zdjęcie byłyby niepotrzebne gdyby ów lekarz nie wykonał zabiegu nieprofesjonalnie. Wcześniej byłam u dr Szyca w związku z podobnym zabiegiem na innym zębie i wykonał zabieg również źle. Absolutnie nie polecam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Sokal Inny

  Kilka krotnie byłam na wizycie u Pana doktora Pawła Sokal,przemiła osoba nie zostawi pacjenta bez odpowiedzi.Bylam dwukrotnie operowana na kręgosłup,po operacji przychodził pytał o samopoczucie.Operacja była w roku 2009 i 2011,obecnie jestem po kolejnej operacji przeprowadzonej w listopadzie ubiegłego roku przez inny szpital i niestety szukam pomocy właśnie u Pana dr.Pawla Sokal.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Furtak Inny

  Powiem krótko...dzięki Panu Doktorowi zyje moja mama. W 2017 roku lekarze powiedzieli ze mam się z nią żegnać, że zostały 3 miesiące. 2 guzy które były przerzutami raka płuc do mózgu. Ponoć nieoperacyjne. Fakt faktem ze nie wykonali niezbędnych badań...pan doktor odebrał telefon w godzinach późnych wieczornych...zlecił badania a kiedy napisaliśmy sms ze juz je mamy, następnego dnia byla wizyta i skierowanie na operację. Moja mama żyje do dzis.... a mijają juz 4 lata. Konkretny, rzeczowy. Serdecznie polecam...

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Rafał Soroko Inny

  Bardzo kulturalny i miły Pan Doktor, jestem pod ogromnym wrażeniem. Przeprowadził badanie w sposób bardzo delikatny, odpowiedział na każde nurtujące pytanie.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Rafał Soroko Inny

  Wspaniały lekarz; rok temu zlecił wykonanie dodatkowych badań dzięki którym możliwa była szybka diagnoza bardzo poważnej choroby nie związanej ze specjalizacją p. Soroko. Jestem pacjentką Doktora od kilku lat i za każdym razem badania poprzedzone są wnikliwym wywiadem lekarskim a w gabinecie panuje atmosfera życzliwości i zrozumienia. Polecam!

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Krzysztof Leksowski Inny

  Pełen profesjonalizm połączony z empatią i dobrym humorem. Lekarz przy którym każdy może czuć się bezpiecznie ale też ma świadomość, ze jest pod opieką profesjonalisty. Wysoka kultura osobista, świetny kontakt z lekarzem, cierpliwość. Polecam z całego serca Prof. Leksowskiego!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marcin Birski Inny

  W marcu doktor Birski przeprowadził operację w mojej głowie która trwała ponad 8 godzin. Jestem ja i moja rodzina bardzo wdzięczni , ponieważ ponieważ podarował mi drugie życie. Jeszcze raz dziękuję.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Bartosz Brzozowski Inny

  Przesympatyczny i cierpliwy lekarz, bardzo dokładny i skrupulatny. Dokładny wywiad -> diagnostyka i diagnoza postawiona, szczerze polecam!!!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Marek Harat Inny

  To tutaj przeczytałam, że profesor jest lekarzem cudów i zgadzam się z tym w 100%! Miałam guza oczodołu, w innym szpitalu zgodzono się na operację, ale mówiono mi od razu o ryzyku utraty wzroku, napisałam do profesora, odpowiedź była błyskawiczna. Od pierwszej naszej rozmowy, do terminu operacji nie minął nawet miesiąc! Operacja się udała, guz wycięty w całości, bez żadnych powikłań. Wiem, że trafiłam w najlepsze ręce, za co bardzo dziękuję. Profesjonalizm, wiedza, zaangażowanie, empatia i ten spokój.. To tylko kilka cech opisujących doktora, a możnaby wymienić więcej.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dorota Buszka Inny

  Moja córeczka dopiero zaczęła być pod opieką Pani Doktor, ale już zdążyłyśmy obdarzyć ją dużym zaufaniem. Pani Doktor jest bardzo miła, odpowiada na każde pytanie, szczegółowo wyjaśnia, jest pełna zrozumienia, rozwiewa obawy młodego rodzica, który nie wie jeszcze, co u dziecka jest normalne, a co powinno niepokoić. Cieszę się, że trafiłyśmy pod skrzydła Pani Doktor :)

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania