Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Szpital

Gabinety

 • 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bydgoszczy

  Powstańców Warszawy 5

  85-681, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  Dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dawid Matyniak

  Laryngolog, lek.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Zdecydowanie polecam!
   Konsultacja - otrzymałam jasną i rzetelną odpowiedź na wszystkie moje pytania i wątpliwości.
   Zabieg prostowania przegrody nosowej - świetnie wykonany, a przy tym także kompleksowa opieka zarówno pod kątem medycznym, jak i psychologicznym. Bardzo rzadko zdarza mi się trafiać na lekarzy bardzo dobrych w tym co robią, jednocześnie zainteresowanych też potrzebami i obawami pacjenta oraz wychodzących z własną inicjatywą ponad to z czym pacjent przyszedł. Wyraźnie widać, że dla doktora Matyniaka medycyna to nie tylko praca, ale także pasja. Życzę sobie i wszystkim innym, kontaktu tylko z takimi lekarzami. Dziękuję! :)

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Lekarz godny polecenia! Bardzo wnikliwie przeprowadził wywiad i badanie, wyjaśnił na czym będzie polegał nadchodzący zabieg, rozwiewając pewne obawy. Wszystko w miłej atmosferze.

  Zobacz wszystkie opinie (75) o tym lekarzu


 • Monika Góra

  Neurolog, lek.

  • J

   Pani doktor jest przesympatyczna, przyjechalismy spoza Bydgoszczy z synem po wypadku dużym problemem i w ogromnym stresie a ona potrafiła nas w pewien sposób uspokoić, porozmawiać, doradzić . Zna sie na swojej pracy , wie co robi i polecamy ja każdemu kto potrzebuje lekarza człowieka a nie "robota " . W razie potrzebuje oczywiście znow wybierzemy panią neurolog Monika Góra, serdecznie panią dr pozdrawiamy


 • Janusz Rudziński

  Gastrolog, Internista, dr n. med.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Ostatecznie okazało się, że moje problemy nie są gastrologiczne, ale wizytę oceniam na bdb. Doktor o wszystko dokładnie wypytał, powiedział co robić dalej. Polecam

  • P

   Podejście do pacjenta bardzo rzeczowe, wytłumaczony i dodatkowo wydrukowany harmonogram podawania leków.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Marcin Jóźwiak

  Diabetolog, Dietetyk, Internista, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w BydgoszczyUsługa: diabetolog, dietetyk

   Jestem po pierwszej wizycie u pana dr Jóźwiaka. Bardzo wysoka kultura osobista i szeroki zasób wiedzy. Lekarz godny polecenia poświęcił bardzo dużo czasu na wyjaśnienie mi nękających problemów. Mimo tego ze czeka mnie bardzo dużo pracy i wysiłku wyszlam z wizyty bardzo podbudowana. Oby więcej takich specjalistów . Dziękuję panie doktorze i pozdrawiam.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w BydgoszczyUsługa: diabetolog, dietetyk

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora Marcina Jóźwiaka. Pan Doktor jest zainteresowany problemami pacjenta. Poświecił mi bardzo dużo czasu i uwagi. Na każde zadane przeze mnie pytanie otrzymywałam wyczerpującą odpowiedź. Spokojnie i ze zrozumieniem podchodzi do problemu indywidualnie. Wyjaśnia wszystkie aspekty choroby dokładnie bez pośpiechu. Kompetentny, konkretny, rzeczowy. Wysoka kultura osobista i wiedza którą posiada.

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu


 • Marcin Włodarczyk

  Ginekolog, lek.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Zdecydowałam się na wizytę u Pana doktora, kierując się opiniami w serwisie. Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa i nie sądziłam, że badanie może okazać się czymś zupełnie miłym. Chyba z żadnego gabinetu lekarskiego nie wychodziłam taka zadowolona. Strach był zupełnie nieuzasadniony. Lekarz rzeczowy, miły, dzięki atmosferze panującej w gabinecie, nie czułam skrępowania. Polecam! Na pewno na kolejną wizytę udam się właśnie do dr Włodarczyka.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: NZOZ ENDO-MEDICA Sp. z o.o.Usługa: prowadzenie ciąży

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Spokój, skupienie, zachęcanie do zadawania pytań i poświęcenie tyle czasu, ile trzeba (byłam prywatnie). Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Mariusz Sulik

  Dermatolog, Lekarz Medycyny Estetycznej, dr n. med.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pan Doktor to prawdziwy profesjonalista a oprócz tego bardzo serdeczny i miły człowiek.Jasno i wyczerpująco odpowie na pytania pacjenta i poda trafną diagnozę i zastosuje skuteczne leczenia. Wykazuje duże zainteresowanie pacjentem. Szkoda,że tak mało jest takich lekarzy z powołania jak dr Sulik.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet DermatologicznyUsługa: konsultacje dermatologiczne

   Wizyta u Pana dr odbyła się w sympatycznej atmosferze. Pan dr jest kompetentny, profesjonalny, indywidualnie podchodzi do pacjenta. Wszystko zostało dokładnie wyjaśnione przez Pana dr, zawsze stara się znaleźć jak najlepszy sposób rozwiązania problemu pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana dr, serdecznie polecam. Wizyta na wysokim poziomie jakości.

  Zobacz wszystkie opinie (74) o tym lekarzu


 • Jacek Rzeszotarski

  Diabetolog, Nefrolog, Internista, dr n. med.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet LekarskiUsługa: konsultacje i leczenie diabetologiczne

   Bardzo dobry specjalista, godny polecenia, bardzo przyjaznie nastawiony do pacjeta, Wyjatkowe podejscie do pacjeta , dokladne zapoznanie sie z informacjami od pacjeta i konkretne wskazowki co do leczenia z wytypowaniem lekow. Polecam.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet LekarskiUsługa: Zwykła wizyta

   Pan doktor bardzo profesjonalnie podszedł do tematu..co prawda niezbyt pomógł bo problem może tkwi w innej materii niż doktor ma specjalizację...ale poświęcił naprawdę dużo czasu na analizę problemu przeanalizował wszystkie wyniki ...dostałam zalecenia...niestety idę dalej do innego lekarza z innej profesji..może on mi pomoże..

  Zobacz wszystkie opinie (67) o tym lekarzu


 • Jerzy Kochan

  Chirurg Szczękowy, dr n. med.

  • B
   Lokalizacja: Remedium ClinicUsługa: Usuniecie zęba trudnego (nietypowa budowa anatomiczna, stłoczenie)

   Dr Kochan usuwał mi górną „6”. Ząb był trudny, ponieważ nie posiadał już prawie części nad dziąsłem, tylko sam korzeń, a poza tym korzeń wchodził głęboko do zatoki i istniało ryzyko przetoki.
   Korzenie były bardzo mocno osadzone i były aż 4, ale Doktor ze swoimi umiejętnościami i siłą poradził sobie z tym fachowo, a przetoka szczęśliwie się nie utworzyła. Zabieg, który sam Pan Doktor określił jako trudny, trwał tylko niecałe 15 minut.
   Dostałam też bardzo dobre znieczulenie i kompletnie nic nie czułam.
   Bardzo doceniam też bardzo ludzkie i miłe podejście Pana Doktora do pacjenta.
   Jeśli jeszcze kiedyś będę potrzebowała pomocy chirurga szczękowego, to tylko i wyłącznie u najlepszego Fachowca Dr Kochana!
   To mistrzostwo świata, jak Pan poradził sobie z tak trudnym zębem! Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam. Basia :)

  • A
   Lokalizacja: Remedium ClinicUsługa: Operacyjne usunięcie zębów - "8"

   Przesympatyczny człowiek i świetny specjalista. Miałam operacyjnie usunięte 4 zatrzymane ósemki i dziewiątkę. Każdy zabieg dokladnie wutłumaczony, na każdym kroku dbanie o spokój bardzo zdenerwowanego pacjenta. Zabiegi trudne, zakończone bez komplikacji, 100%zaufania, bo świetny specjalista i człowiek budzący zaufanie. Polecam dr. Kochana.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Edyta Giefert-Bartkowiak

  Endokrynolog, lek.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pani Doktor oprócz ogromnej dawki zrozumienia i sympatii (co wydaje się być nieistotne u lekarza, a jednak ogranicza lęk związany z badaniami), zajęła się moją tarczycą w sposób profesjonalny. Oprócz samych spraw hormonalnych, pomogła także w kwestii ginekologicznej. Ogromnie polecam.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pani Doktor udzieliła mi fachowej porady i odpowiedziała bardzo rzeczowo i cierpliwie na wszystkie moje pytania. Ma profesjonalne i przy tym bardzo miłe podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam. Dziękuję Pani Doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Artur Rymsza

  Chirurg, Kardiolog,

  • Wspaniały człowiek i świetny specjalista!
   Korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować panu lek. Arturowi Rymszy,lek.Maciejowi Dębczyńskiemu,oraz pozostałym lekarzom i personelowi z Odziału kardiochirurgi z 10 Wojskowego Szpitala w Bydgoszczy.Największe,naklepsze najwyższego szacunku podziękowania Za uratowanie życia mojemu mężowi i tacie,podjęli sie państwo cięzkiej operacji,która zakonczyła sie sukcesem.Tata wraca do zdrowia i czuje sie coraz lepiej.Jesteście wspaniałymi ludżmi i lekarzami.Brakuje słów,żeby opisac naszą wdzięczność,jesteśmy pełni podziwu i wiary w to,że mamy wspaniałych specjalistów.Jest pan Wielki wśród wielkich.


   Roman Jaroniak z rodziną.