Salus

(89 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Salus

ul.Kasprowicza 11A

88-300, Mogilno, kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marcin Jóźwiak

  Diabetolog, Dietetyk, Internista, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w BydgoszczyUsługa: nadwaga i podwyższony cukier

   Była to moja pierwsza wizyta u Pana Dr Marcina Jozwiaka , ale napawała mnie wielka energia do zadbania o zdrowie. To zaufanie daje Pan Doktor. Wyjątkowy Lekarz.

  • M
   Lokalizacja: 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bydgoszczy

   Do Pana dr Jóźwiaka trafiłam z polecenia, jestem zadowolona.
   Pan doktor profesjonalnie, rzeczowo i z empatią podszedł do mojego problemu.
   Dokładnie wytłumaczył moje błędy i jak mam postępować. Polecam pana dr M. Jóźwiaka.

  Zobacz wszystkie opinie (84) o tym lekarzu


 • Jolanta Skoczylas-Hejnosz

  Internista, lek.

  • J

   Pani doktor tak sam jak mąż Pan Hejnosz to super lekarze. Tak jak widac w innych opiniach najpierw zlecają badania, potem leki. Bardzo uprzejma co również jest ważne w chorobie - aby lekarz okazał szacunek. Polecam

  • G

   Zawsze miła i uśmiechnięta.Zawsze znajduje czas aby szczegółowy wysłuchać pacjenta.Zleca szczegółowe badania,a to jest bardzo ważne.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Halina Lorentowicz

  Okulista,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani doktor leczyła mnie w Mogilnie, gdy byłam nastolatką przez kilka lat z powodu szybko postępującej wady wzroku. Twierdziła, o ile dobrze pamiętam, jej syn miał tak samo i super skutecznymi zastrzykami udało mu się pomoc. Na wizytach była bardzo miła, wykonywała badania dna oka etc. Niestety po 3 latach leczenia, sprowadzania nietanich leków z Niemiec, brania 3 razy w tygodniu zastrzyków wada dalej postępowała. Jedyne co umiała powiedzieć moim rodzicom, to że jest to moja wina, bo noszę za dużo okulary. Otóż, jak miałam ich nie nosić np. do szkoły, skoro nie widzę czy samochód podjeżdża do pasów nie mówiąc już o czytaniu z tablicy z pierwszej ławki. Starałam się nie nosić, kiedy tylko byłam w domu, ale poza domem bylo to dla mnie niebezpieczne. Także po kilku latach nie było żadnej poprawy poza o wiele szczuplejszym portfelem.

  • S

   wspaniały lekarz, bardzo duże zainteresowanie pacjentem, rzeczowa, duże doświadczenie, wiedza, do tego bardzo miła i sympatyczna osobowość, lekarz z powołania; miałam bardzo poważne zapalenie epidemiologiczne spojówek, w pierwszej poradni okulistycznej potraktowano mnie bardzo obojętnie, żadnej informacji na temat stanu mojego zapalenia, a krople, które mi polecono dostała bym w każdej aptece bez recepty i wizyty u lekarza; kiedy mój stan się pogorszył na szczęście udało mi się umówić wizytę u Pani Lorentowicz, Pani Halina podeszła do sprawy bardzo rzeczowo, dostosowała odpowiednie leki, moim zdaniem uratowała mi oczy, gorąco polecam