Fizjoterapeuta, Terapeuta Manualny, Specjalista Terapii Neuromechanicznej. Osiągam bardzo dobre rezultaty w terapii zaburzeń narządu ruchu na tle przeciążeniowym, zwyrodnieniow... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Dzień dobry,
  Za 4 dni będę miała ściągany opatrunek gipsowy, po 6 tyg. od złamania kostki bocznej.
  Chciałam się dowiedzieć, czy powinnam zgłosić się do specjalisty na rehabilitację jeszcze tego samego dnia?
  Pozdrawiam

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Marcin Bacia

  Oczywiście może zgłosić się Pani tego samego dnia na wizytę u specjalisty rehabilitacji. Po tak długim okresie unieruchomienia proponuję wybrać kogoś specjalizującego się w jednym z głównych kanonów Terapii… Więcej

 • Za dwa tygodnie będę miał rehabilitację (ćwiczenia izometryczne, interdyn i magnetronik) ale boję się, że może niekonicznie dobrze robię cały czas bezczynnie czekając, a trochę ciężko mi finansowo odwiedzać każdego specjalistę i robić szereg badań dlatego proszę o teoretyczną pomoc.

  Prawie… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Marcin Bacia

  zalecam MRI i neurochirurga oraz dobrego fizjoterapeutę specjalizującego się w terapii kręgosłupa. Jeden i drugi im szybciej tym lepiej.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Fizjoterapeuta, Terapeuta Manualny, Specjalista Terapii Neuromechanicznej.

  Osiągam bardzo dobre rezultaty w terapii zaburzeń narządu ruchu na tle przeciążeniowym, zwyrodnieniowym i urazowym.

  Pracuję uznanymi metodami terapeutycznymi m.in. Terapia Manualna, Neuromobilizacje.

  Podejmuję się terapii ciężkich stanów bólowych, zespołów neuropatycznych, deficytów ruchomości. Chętnie pracuję z osobami po zabiegach neurochirurgicznych i ortopedycznych.

  Należę do nielicznego grona fizjoterapeutów specjalizujących się w rehabilitacji osób po przeszczepieniu wątroby i nerek oraz osób dializowanych.

  Odnoszę znaczne sukcesy w leczeniu schorzeń kręgosłupa.

  Doświadczenie kliniczne zdobywałem w najlepszych warszawskich placówkach m.in. w Szpitalu Klinicznym im. prof. dr W. Orłowskiego, Centralnym Szpitalu Klinicznym przy ul. Banacha.

  Chętnie podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym z każdą osobą, która potrzebuje wsparcia profesjonalnego fizjoterapeuty.

  Więcej informacji o mnie znajduje się na stronie internetowej:
  www.fizjoporadnia.pl

  Zapraszam do kontaktu !.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Ukończone szkoły

 • Physio-Akademie gGmbH

Publikacje

 • Rwa kulszowa (ischialgia) – czym jest, jak sobie z nią radzić i jak jej unikać?

Artykuły

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Marcin jest dokładny. Nie spieszy się. Ma czas na analizę, rozmowę, cierpliwe tłumacznie. Gorąco polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dokładny, dociekliwy, pomocny, życzliwy, skuteczny, sympatyczny - wszystkie te przymiotniki składają się powyższą ocenę. Jestem bardzo zadowolona - Magda Wilska

 • znakomity pan. znalazł problem i kierunkuje naprawę gnatów jako nieliczny znalazł problem w zupełnie innym miejscu. polecam

 • Trafiłem do Marcina z polecenia z bólami piszczeli nawracającymi po treningach. Po dokładnym badaniu i wywiadzie Marcin dobrał mi wkładki ortopedyczne, w których biegam już ponad pół roku. Zupełnie inny komfort funkcjonowania, na początku tylko trenowałem w nich a teraz mam je we wszystkich butach non stop. Moje nogi poddawane są ogromnym przeciążeniom, wkładki dają dodatkową amortyzację i stabilizację stopy. Odkąd w nich trenuje zniknęły moje problemy z piszczelami i poprawiłem swoje wyniki :) Nie wyobrażam sobie biegania bez wkładek. Polecam!!!

 • M

  Zdecydowanie polecam. Marcin w dwa tygodnie był w stanie postawić mnie na nogi po kontuzji sportowej, dzięki kilku zaledwie zabiegom i dobraniu odpowiednich wkładek. Terapia pozwoliła mi błyskawicznie wrócić do uprawiania sportu. Jest nie tylko znakomitym specjalistą, ale też potrafi przystępnie wytłumaczyć, co i dlaczego jest konieczne w terapii, dzięki czemu pacjent jest przekonany, że terapia ma sens i zadziała.

  Marcin Bacia2016-06-29

  Dzięki Marcin, oby noga podawała ;)
  Pozdrawiam.

 • P

  Zdecydowanie polecam! Trafiłam do Pana Marcina ledwo chodząc. Moje plecy odmówiły posłuszeństwa (uszkodzenie krążka) i nie byłam w stanie normalnie funkcjonować. Dodatkowo - silny ucisk na nerw kulszowy! Wszystkie ruchy były bardzo bolesne. Po kilku tygodniach dość intensywnej terapii wszystkie objawy zniknęły. 100% skuteczniści, doskonały specjalista!

 • Ł

  Moja przygoda z dolegliwościami kręgosłupa zaczęła się w listopadzie ubiegłego roku. Straciłem czucie w lewej nodze, a co za tym idzie, również siłę mięśniową - przyczyna: wielopoziomowa dyskopatia. Po wykonaniu rezonansu lekarz (neurochirurg) stwierdził, iż moje szanse na wyjście z tego bez operacji są nikłe, lecz po dokładnym wywiadzie zasugerował próbę podjęcia rehabilitacji - wtedy właśnie trafiłem do Pana Marcina, który dosłownie uratował moje zdrowie. Po dużym bólu w odcinku lędźwiowym, utracie czucia w lewej nodze oraz degeneracji nerwu kulszowego nie ma już śladu. Osoba wyrozumiała, o ogromnych kompetencjach i, co ważne, dużej cierpliwości i zapale do pracy - Panie Marcinie dziękuję... Pozdrawiam, Łukasz.

 • O

  Super podejście do pacjentów, zaangażowany w pracę. Ma dużą wiedzę i jest bardzo profesjonalny, polecam!

 • Zdecydowanie polecam :) profesjonalista!!!!!!!!
  Nie tylko absolutnie kompetenty Fizjoterapeuta, ale rownież wspanialy miły czlowiek ,bardzo uprzejmy, Poświęca dużo czasu swoim pacjentom ,dokladnie omawia chorobę oraz możliwości leczenia. Skrupulatnie diagnozuje, odpowiada na każde pytanie, nie ma problemu z kontaktem, bardzo cierpliwy i wyrozumiały. :) a co najważniejsze POMAGA i szybko stawia na nogi. Polecam wszystkim sportowcom, ponieważ Marcin rownież jest bardzo aktywnym człowiekiem , dzięki temu osoby aktywne chcące wrócić po kontuzji do swojej ukochanej aktywności mogą na niego liczyć

 • Trafiłem do Marcina z polecenia, na rehabilitację po złamaniu trzonów kości łokciowej i promieniowej i późniejszym leczeniu operacyjnym.

  Przed pierwszą wizytą nie byłem w stanie w ogóle kręcić ręką wokół osi przedramienia, jedynie minimalnie ruszałem nadgarstkiem, miałem deficyt wyprostu ręki w łokciu - wszystko w wyniku noszenia ręki przez kilka tygodni w temblaku. Po rehabilitacji mam pełen wyprost, możliwość obrotu wokół osi taką samą jak w zdrowej ręce, zakres ruchu nadgarstkiem prawie taki sam jak przed wypadkiem (mógłbym chodzić dalej i to uzupełnić, ale planuję dokończyć rozciąganie nadgarstka samodzielnie; jak nie starczy mi motywacji - wrócę do Marcina:),

  Ten fizjoterapeuta jest zawodowcem, ma dużą wiedzę, cierpliwość i właściwe, rzadko spotykane zaangażowanie do pracy. Uratował mi rękę. Wystarczy powiedzieć, że znajomi byli pod wrażeniem jak szybko wracam do zdrowia, a lekarz na wizycie kontrolnej stwierdził, że ręka jest bardzo dobrze zrehabilitowana.

  Jak najbardziej polecam Marcina i będę go polecał swoim znajomym! Dziękuję za pomoc, dzięki niej wracam do sportu i życia :)

  Marcin Bacia2015-12-29

  Dzięki za opinię. Naprawdę miło mieć świadomość wagi swojej pracy. Daje to pozytywne wzmocnienie. Trzymaj się i dociągaj nadgarstek :)