Fizjoterapeuta, Terapeuta Manualny, Specjalista Terapii Neuromechanicznej. Osiągam bardzo dobre rezultaty w terapii zaburzeń narządu ruchu na tle przeciążeniowym, zwyrodnieniow... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • W lipcu 2017 r. miałam zrobiony rezonans kręgosłupa szyjnego. Oto otrzymany opis:
  Badanie MR kręgosłupa wykonano w sekwencji TSE, SPAIR i DRIVE 3D SENSE w obrazach T1, T2 zależnych w płaszczyznach poprzecznych i strzałkowych.

  Zniesienie fizjologicznej lordozy szyjnej z tworzeniem… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Marcin Bacia

  Witam,
  na podstawie samej diagnostyki radiologicznej nie kwalifikuje się do operacji. Wymienione patologie kręgosłupa są dość powszechne w rozpoznaniach radiologicznych z perspektywy mojej praktyki.… Więcej

 • Problem z kolanem

  Witam,mam problem z kolanem czuje jak bym miała coś z więzadłami, ponieważ tam gdzie znajdują się więzadła boczne pojawia się ból, który jest bardzo intensywny przy wykonywaniu mojego sportu (piłka nożna), czasami mnie kuje pod kolanem a następnie przechodzi ale wracam po 5 minutach albo strasznie mnie… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Marcin Bacia

  Witam,
  proponuję udać się do fizjoterapeuty na badanie strukturalne i funkcjonalne. Jeżeli to będzie coś poważnego to fizjoterapeuta skieruje Panią na badania rozszerzone do ortopedy a jak nie to… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Fizjoterapeuta, Terapeuta Manualny, Specjalista Terapii Neuromechanicznej.

  Osiągam bardzo dobre rezultaty w terapii zaburzeń narządu ruchu na tle przeciążeniowym, zwyrodnieniowym i urazowym.

  Pracuję uznanymi metodami terapeutycznymi m.in. Terapia Manualna, Neuromobilizacje.

  Podejmuję się terapii ciężkich stanów bólowych, zespołów neuropatycznych, deficytów ruchomości. Chętnie pracuję z osobami po zabiegach neurochirurgicznych i ortopedycznych.

  Należę do nielicznego grona fizjoterapeutów specjalizujących się w rehabilitacji osób po przeszczepieniu wątroby i nerek oraz osób dializowanych.

  Odnoszę znaczne sukcesy w leczeniu schorzeń kręgosłupa.

  Doświadczenie kliniczne zdobywałem w najlepszych warszawskich placówkach m.in. w Szpitalu Klinicznym im. prof. dr W. Orłowskiego, Centralnym Szpitalu Klinicznym przy ul. Banacha.

  Chętnie podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym z każdą osobą, która potrzebuje wsparcia profesjonalnego fizjoterapeuty.

  Więcej informacji o mnie znajduje się na stronie internetowej:
  www.fizjoporadnia.pl

  Zapraszam do kontaktu !.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Ukończone szkoły

 • Physio-Akademie gGmbH

Publikacje

 • Rwa kulszowa (ischialgia) – czym jest, jak sobie z nią radzić i jak jej unikać?

Znajomość języków

 • niemiecki

Artykuły

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: OrthoklinikaUsługa: terapia przeciwbólowa

  Byłam u Pana Marcina tylko raz bo po jednej wizycie już się czułam dobrze. Na wizycie był rzeczowy, odpowiadał na wszystkie pytania, wszystko co robił tłumaczył i pokazywał na modelu kręgosłupa. Zalecił bardzo proste ćwiczenia, które pomagają. (Żebym nie zapomniała jak się je ćwiczy to w czasie demonstracji zrobił mi zdjęcia- co uważam za fajny pomysł). Ogólnie polecam pełny profesjonalizm.

 • Lokalizacja: Orthoklinika

  Moja pierwsza wizyta.Zostałam prawidłowo zdiagnozowana przez pana Marcina po kilku latach biegania od neurologa poprzez ortopedę i w końcu neurochirurga.Ból przeogromny pośladków i nóg kojarzący się z upadkiem co najmniej z pierwszego piętra, wykańczał mnie psychicznie.Od jednych leków do innych,i w efekcie po odstawieniu taki sam rezultat.Oczywiście mój kręgosłup lędźwiowy pozostawia wiele do życzenia ale wiem już na pewno,że to nie on daje takie objawy.Doskonały diagnostyk i z pewnością doskonały rehabilitant .miły,ciepły w kontakcie.Zamierzam poddać się jego leczeniu z pewną wiarą ,że teraz będzie już tylko lepiej!

  Marcin Bacia2017-06-13

  Bardzo dziękuję za tak miłe słowa. Wyrażona przez Panią opinia jest dla mnie zarówno zobowiązująca jak i motywująca do dalszej pracy.
  Pozdrawiam serdecznie.

 • Marcin jest dokładny. Nie spieszy się. Ma czas na analizę, rozmowę, cierpliwe tłumacznie. Gorąco polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dokładny, dociekliwy, pomocny, życzliwy, skuteczny, sympatyczny - wszystkie te przymiotniki składają się powyższą ocenę. Jestem bardzo zadowolona - Magda Wilska

 • znakomity pan. znalazł problem i kierunkuje naprawę gnatów jako nieliczny znalazł problem w zupełnie innym miejscu. polecam

 • Trafiłem do Marcina z polecenia z bólami piszczeli nawracającymi po treningach. Po dokładnym badaniu i wywiadzie Marcin dobrał mi wkładki ortopedyczne, w których biegam już ponad pół roku. Zupełnie inny komfort funkcjonowania, na początku tylko trenowałem w nich a teraz mam je we wszystkich butach non stop. Moje nogi poddawane są ogromnym przeciążeniom, wkładki dają dodatkową amortyzację i stabilizację stopy. Odkąd w nich trenuje zniknęły moje problemy z piszczelami i poprawiłem swoje wyniki :) Nie wyobrażam sobie biegania bez wkładek. Polecam!!!

 • M

  Zdecydowanie polecam. Marcin w dwa tygodnie był w stanie postawić mnie na nogi po kontuzji sportowej, dzięki kilku zaledwie zabiegom i dobraniu odpowiednich wkładek. Terapia pozwoliła mi błyskawicznie wrócić do uprawiania sportu. Jest nie tylko znakomitym specjalistą, ale też potrafi przystępnie wytłumaczyć, co i dlaczego jest konieczne w terapii, dzięki czemu pacjent jest przekonany, że terapia ma sens i zadziała.

  Marcin Bacia2016-06-29

  Dzięki Marcin, oby noga podawała ;)
  Pozdrawiam.

 • P

  Zdecydowanie polecam! Trafiłam do Pana Marcina ledwo chodząc. Moje plecy odmówiły posłuszeństwa (uszkodzenie krążka) i nie byłam w stanie normalnie funkcjonować. Dodatkowo - silny ucisk na nerw kulszowy! Wszystkie ruchy były bardzo bolesne. Po kilku tygodniach dość intensywnej terapii wszystkie objawy zniknęły. 100% skuteczniści, doskonały specjalista!

 • Ł

  Moja przygoda z dolegliwościami kręgosłupa zaczęła się w listopadzie ubiegłego roku. Straciłem czucie w lewej nodze, a co za tym idzie, również siłę mięśniową - przyczyna: wielopoziomowa dyskopatia. Po wykonaniu rezonansu lekarz (neurochirurg) stwierdził, iż moje szanse na wyjście z tego bez operacji są nikłe, lecz po dokładnym wywiadzie zasugerował próbę podjęcia rehabilitacji - wtedy właśnie trafiłem do Pana Marcina, który dosłownie uratował moje zdrowie. Po dużym bólu w odcinku lędźwiowym, utracie czucia w lewej nodze oraz degeneracji nerwu kulszowego nie ma już śladu. Osoba wyrozumiała, o ogromnych kompetencjach i, co ważne, dużej cierpliwości i zapale do pracy - Panie Marcinie dziękuję... Pozdrawiam, Łukasz.

 • O

  Super podejście do pacjentów, zaangażowany w pracę. Ma dużą wiedzę i jest bardzo profesjonalny, polecam!