dr n. med.

Małgorzata Pietrzak-Stukan

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

10 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
501 odwiedzin w ciągu 30 dni

UWAGA! W Grupie LUX MED. usługa "wkładka domaciczna" musi być poprzedzona konsultacją u tego lekarza. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • O
  Lokalizacja: Centrum Medicover - Gdańsk

  Do Pani Doktor uczęszczam od kilku lat, prowadziła też moją ciążę i nie wyobrażam sobie wizyty u innego lekarza. Lekarka bardzo miła, kompetentna, można ją obdarzyć pełnym zaufaniem.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: konsultacje ginekologiczne

  Pani Doktor Pietrzak-Stukan jest lekarzem z powołaniem, jest bardzo rzetelna, zawsze wysłucha pacjenta. Polecam!

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96

  Pani Doktor odpowiada konkretnie i jasno na zadawane pytania. Badania są przeprowadzane sprawnie i szybko, bez zbędnego bólu. Mam nadzieję, że w końcu znalazłam lekarza na dłużej :)

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: Zwykła wizyta

  Jak najbardziej polecam.Pani Malgosia jest mila,usmiechnietna i kompetentna lekarka. Wizyta przebiegla w bardzo pozytywnej atmosferze.Pani doktor odpowiadala cierpliwie na wszystkie moje pytania i skierowala na odpowiednie badania .Z gabinetu wyszlam bardzo.zadowolona .Bardzo polecam .

 • A

  Zdecydowanie nie polecam. Pani doktor jest bardzo wyniosła, zdawkowa i pacjentka czuje się dosyć głupio zadając pytania. Nie widzę powodów dla tej wyniosłości. Pytana o konkretne leki w ciąży - na wszystko powiedziała "nie" - jednym słowem. Asekuracyjnie oczywiście, aby w razie czego nie musieć ponosić jakiejkolwiek odpowiedzialności. Problem polega tylko na tym, że ja tych leków potrzebuję i to czy mogę je przyjmować czy nie jest dla mnie bardzo istotne. Okazało się jednak, że dr Stukan nawet nie wie co to za lek, co to za substancja i do czego służy. Jednak na wszelki wypadek lepiej zakazać. Sprawdziłam w odpowiedniej literaturze, skonsultowałam ze specjalistami - leki mogę przyjmować. Najgorsze jest jednak to, że Pani doktor źle interpretuje nawet najprostsze badania krwi - badanie na toksoplazmozę wykazało wynik negatywny, graniczny wynik drugiego przeciwciała mógłby ewentualnie wskazywać na odporność na toksoplazmozę. Pani doktor jednak skomentowała mój wynik w piątek wieczorem, informując mnie że mam toksoplazmozę i że w trybie natychmiastowym mam jechać do szpitala chorób zakaźnych. Pomijam jak rzadko zdarza się taki przypadek i powinien skłonić do dokładniejszego przyjrzenia się takiemu wynikowi. Mi zajęło 5 minut, żeby poprawnie zinterpretować wynik. Upewniłam się też u innego specjalisty. Jeśli któraś Pań więc chce uniknąć bezsensownego stresu w ciąży - nie polecam.
  Ponad to nie dostałam żadnego skierowania na USG, nie założono mi książeczki ciąży.
  Czułam się jak intruz, który wymyślił sobie jakąś ciążę.
  Nie polecam.

 • K

  Jestem w drugiej ciazy i od poczatku prowadzi ja Pani Malgorzata. Jestem zachwycona jej podejciem do pacjentow. Po kazdej wizycie czuje, ze wszystkie pytania i watpliwosci zostaly rozwiane. Otrzymuje skierowania na wszystkie potrzebne badania, plus badanie kontrolne na fotelu jest zawsze obowiazkowo wykonywane. Zaluje, ze mojej pierwszej ciazy nie prowadzila ta Pani. Polecam jak najbardziej!

 • M

  Pani doktor prowadziła moją ciążę, od tamtej pory na wizyty umawiam się tylko u niej. Jest cudownie miła i uśmiechnięta, to duży plus, bo rozładowuje nerwy pacjentki. Zawsze poświęca pacjentowi tyle czasu, ile trzeba, nigdy nie zdarzyło mi się być zbadaną "po łebkach". Wystawia skierowania na badania bez problemu. Kiedy trzeba potrafi się przyznać, ze czegoś nie wie i konsultować z innym lekarzem.

 • T

  Pani doktor może i nie jest zbyt miła i sympatyczna, ale przeprowadziła ze mną kompletny wywiad lekarski, zleciła szereg badań (jak w pierwszej opinii), cytologia bezboleśnie i szybko, więc na ten moment polecam. Zobaczymy po następnej wizycie :)

 • Polecam. Bardzo ciepła, sympatyczna i radosna pani doktor. Lubi pożartować - dopasowuje się do mojego samopoczucia. Moje wizyty kontrolne bardzo szczegółowo przeprowadzane, pierwszy wywiad również. Nieproszona przepisuje skierowania na wiele badań (krew, usg piersi, usg narządów rodnych), cytologia przeprowadzana szybko i bezboleśnie, tak jak i badania kontrolne. Bez wyników badań nie przepisuje kuracji hormonalnej, co jest bardzo ważne. Odpowiada na wszelkie pytania długo i szczegółowo. Nie wiem jak przy problemach i ciąży. Do badań kontrolnych i prostych sprawach polecam.

 • G

  Lekarka o bardzo pobieżnym podejściu do pacjentów. Mam wrażenie, że trzyma głowę w chmurach, nie słucha tego co się do niej mówi. Na wizyty kontrolnej w ciąży nie zbadała mnie, bo stwierdzila, że skoro ja uważam, że jest ok, nie ma sensu iść na fotel! - Jak można nie sprawdzać szyjki etc u ciężarnej pacjentki, inni lekarze pokazali, że to standard, Szkoda czasu na wizyty u Pani doktor.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • UWAGA! W Grupie LUX MED. usługa "wkładka domaciczna" musi być poprzedzona konsultacją u tego lekarza.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia