Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medicover - Gdańsk

Aleja Grunwaldzka 472A

80-309 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Medicover - Gdańsk

Beniowskiego 23

80-001 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
70 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Wrzosek konsultacja laryngologiczna

  Wizyta odbyła się w centrum Medicover. Badanie fizykalne w porządku, ale komunikacyjnie niestety ciężko się z Panią dr dogadać. Daje krótkie komunikaty, o wyjaśnienie niestety trzeba się w większości prosić i ciągnąć za język, jak to się mówi. Zapisane leki nie usunęły problemu do końca, co oznacza, że problem leży gdzieś indziej, ale poza konsultacją u jeszcze innego laryngologa, Pani dr nic nie zaleciła. Przykro, że oddychanie przez buzię u małego dziecka, które może przynieść w przyszłości nieciekawe konsekwencje choćby logopedyczne, zostało tak lekko potraktowane, żeby nie powiedzieć zbagatelizowane. Przykro pisać taki komentarz ale mówi się trudno. Taka jest moja opinia o odbytej wizycie. Może innym bardziej się poszczęści.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Dąbrowska Inny

  Przez opinie tutaj bardzo się obawiałam wizyty u Pani Doktor, kilka razy chciałam odwołać. Jednak zdecydowałam się pojechać i nie żałuję. Żadna z negatywnych opinii tu zamieszczonych nie potwierdziła się podczas wizyty. Pani Doktor uśmiechnięta, zbadała syna, ktory nawet nie zakwilił, wysłuchała mnie, komplementowala synka. Z pewnością jeśli pediatra mojego syna będzie ponownie na urlopie bądź nie będzie miał dyżuru zapisze się do Pani Doktor na wizytę jeśli będzie zachodziła taka potrzeba. Polecam serdecznie!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Marlena Chociej Inny

  Bardzo doświadczona, profesjonalna, kompetentna i mądra Psycholog. Wsparcie Pani Marleny jest dla mnie bezcenne. Jestem pod wrażeniem wiedzy i umiejętności. Co więcej Pani Marlena jest bardzo miła, empatyczna osoba, w której towarzystwie czuję się bezpiecznie i dobrze. Polecam wszystkim, którzy szukają profesjonalnego wsparcia.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Czerwiński Inny

  Byłam z synkiem u doktora na usg bioderek. dr. Czerwiński nachalnie pospieszał mnie jak wyjmowałam synka z fotelika informując, że "nie ma czasu" "poprzedni pacjent się spóźnił i jest już kolejka" (nadmieniam,że weszłam z synkiem dokładnie o godzinie,na którą byłam umówiona). Doktor nie użył do wykonania usg żelu, a samo badanie trwało nie dłużej niż 10sekund. Przez pośpiech lekarz nieostrożnie i bez szacunku obchodził się z dzieckiem, obracając nim z naruszeniem wszelkich zasad delikatności... Zdjęcia usg niewyraźne,sonda została do bioderek przyłożona, doktor nawet nią nie poruszył, żadnego pomiaru. Nie mam zaufania do tego lekarza i stanowczo odradzam wizyty u doktora, szczególnie z niemowlętami, moim zdaniem fatalne podejście do dzieci...
  Pozdrawiam


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Wartecka - Zielińska Inny

  USG prenatalne wykonane w 10 - 15 minut.... widać ze Pani się spieszyła. Nie na miejscu były również jej prywatne komentarze. Stwierdziła ze na pewno mam cukrzyce, chociaż wyniki badań na to nie wskazują. Niestety kompletny brak empatii, uśmiechu oraz zaangażowania. Podczas wizyty odbierała prywatne telefony, rozmowa sugerowała ze strasznie się spieszy. Nigdy więcej nawet za darmo nie wrócę do tego lekarza.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Bieliński Inny

  Bardzo polecam , lekarz wyrozumiały i z wiedzą. Potrafi odpowiedzieć konkretnie na każde zadane pytanie.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Kaźmierska konsultacja pediatryczna

  Polecamy Panią doktor, konkretna i z dużą dawką wiedzy. Dzięki niej nasza Hania stała się spokojniejszym dzieckiem a problemy zdrowotne już tak nie dokuczają, wiemy że jesteśmy pod dobrą opieką. Dodatkowo kontakt w wiadomości w razie problemów zawsze pomocna. Polecam :)


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Rutkowski konsultacja endokrynologiczna (kolejna wizyta)

  Bardzo konkretny lekarz, wszystkie diagnozy oparte o duża wiedzę medyczną. Dawno nie byłam u tak dobrego lekarza. Dzięki spamu doktorowi już schudłam 12 kg. Wiele lat leczyłam okazało się nie tą chorobę, zostałam źle zdiagnozowana. Od wielu miesięcy czuje się bardzo dobrze ! Pan doktor jest bardzo nastawiony na pomoc pacjentowi, wysłucha, empatyczny i przyjazny. Bardzo dziękuje i serdecznie polecam !


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dawid Mrozik badanie narządu ruchu

  Czas pandemii, wszyscy w maseczkach, lekarz sam w gabinecie ale czekać musiałam pod drzwiami kwadrans co do minuty umówionej wizyty choć trzeba stawiać się wcześniej. Nie miał zupełnie ochoty wysłuchać moich szczegółow dotyczących kontuzji. Podczas badania zadał mi ogrom bólu twierdząc ze przecież musi! Wypisał skierowanie i się nie odezwał już słowem. Nigdy nie zostałam tak potraktowana.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dawid Mrozik badanie narządu ruchu

  Przyszłam dzień po urazie, z kolanem spuchniętym dwukrotnie, bez możliwości podparcia się na nodze. Mialam wrażenie, że lekarz nie zauwazyl tego. Kazał położyć się na podniesionym łóżku, nie zapytał czy potrzebuję pomocy - a potrzebowałam. Przepisał RTG ponieważ stwierdził, że nie dało się mnie zbadać i dopiero po tym jak się zaczęłam domagać - wystawił skierowanie na USG. W jego głowie, miałam z tym spuchnieyym kolanem przyjechać na kolejną wizytę po skierownie na USG. A że w medicoverze nie zawsze można się umówić na usg - kolejny raz musiałabym przyjechać. Zero zainteresowania stanem zdrowia, zero empatii, zero elastyczności. Wróciłam z informacją, że zdjęcie rtg jest gotowe do obejrzenia to za pierwszym razem na mnie krzywo spojrzał i odburknął, że ma teleporadę, a za drugim, że przyjmie mnie ponownie jak będzie miał chwilę, czyli miałam czekać aż przyjmie resztę pacjentów i wtedy opowie mi co widzi na tym zdjęciu. Przypominam, że byłam po wypadku, o kulach, z okropnym bólem, sama w przychodni, ponieważ nie wpuszcza się teraz osób towarzyszących. Bede pisała skargę do kierownictwa Medicoveru.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania