Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adresy (2)

Centrum Medicover - Gdańsk
Aleja Grunwaldzka 472A, 80-309 Gdańsk
Centrum Medicover - Gdańsk logo
Ubezpieczenia
Medicover
Centrum Medicover - Gdańsk
Beniowskiego 23, 80-001 Gdańsk
Centrum Medicover - Gdańsk logo
Ubezpieczenia
Medicover

Specjaliści

Opinie o specjalistach (105)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Dariusz Czerwiński Inny

  Bardzo konkretnie i rzeczowo. Nie rozumiem skąd tyle złych opinii. Wizyta przebiegła szybko, dostałem wszystkie potrzebne skierowania na badania oraz doraźne leki aby dotrwać do czasu aż badania zostaną opisane. Wszystko bardzo dobrze wyjaśnione.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Cezary Bednarski Inny

  Fachowo, na temat, konkretnie . Otrzymałem wiele informacji co i jak powinienem robić z moim problemem. Polecam : )

  E
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Małgorzata Pietrzak-Stukan konsultacja ginekologiczna

  Pani doktor bardzo miła.
  Niestety dwa razy na prośbę wystawienia jakichkolwiek skierowań na badania uzyskałam odpowiedź że po co, nie ma potrzeby, że jest jeszcze czas. Później zachorowałam i pierwsze pretensje od lekarzy ''dlaczego nie mam zrobionych wcześniej badań, teraz nie ma z czym porównać'' . Boli mnie to, że tyle się trąbi o tym żeby się badać, a gdy idziesz w tej sprawie do lekarza to nie widzą potrzeby, po co.

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Wrzosek konsultacja laryngologiczna

  We wrześniu zeszłego roku przyszłam na wizytę z pięciolatkiem, który miał 5 angin więc 5 antybiotykoterapii w ciągu pół roku, poza tym ciągle chorował, nawet mimo nie uczęszczania do przedszkola. Doktor spojrzała w gardło i powiedziała, że wszystko wygląda dobrze i zbyła mnie mówiąc, że "to normalne, że 5 latek jest ciągle chory". Na szczęście krótko po tej wizycie poszliśmy do innego laryngologa, stwierdził przewlekłe zapalenie migdałków i ich przerost i zlecił wycięcie na cito. Od czasu zabiegu dziecko w końcu przestało wiecznie chorować. Nie polecam tej lekarz.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Joanna Kostecka Inny

  Miałam dzisiaj teleporadę z Panią Kostecką. Ze względu na diagnozę SIBO, IMO i najpewniej także KPU, zostało mi zalecone zrobienie badań w kierunku helicobacfer, pasożytów, oraz candidy żeby znaleźć przyczynę problemów z jelitami. Pierwsze dwa zorganizowałam prywatnie, na badanie w kierunku candidy chciałam załatwić skierowanie. Lekarz nie zadając mi żadnych pytań o stan zdrowia i pierwszy raz ze mną rozmawiając z góry powiedziała że nie ma wskazań do badania w kierunku candidy. Zapytana czemu stwierdziła „że to rzadkie” i wcale nie jest powodem SIBO / IMO. Pani doktor, podkreślam nie zadając mi ŻADNEGO pytania o stan zdrowia, jeszcze skomentowała że jeśli jestem w tak słabym stanie zdrowia jak „twierdzę” to byłabym na wizycie osobiście a nie na teleporadzie. Jest to idealny przykład żenującego poziomu opieki zdrowotnej w Polsce, gdzie można miesiącami odbijać się od lekarza do lekarza i wszyscy jedynie rozkładają ręce lub sugerują że pacjenci przesadzają.

  B
  Profil zweryfikowany
  lek. Dariusz Czerwiński Inny

  Bardzo ale to bardzo nie polecam byłam z córka. Lekarz nie miły , opryskliwy… Wizyta trwała może z 5 minut niczego się nie dowiedziałam oprócz tego ze córka ma jak najwiecej chodzić na palcach i wszystko jest w porządku … w dokumentacji podpisywane takie rzeczy , ze drugi lekarz u którego byliśmy się za głowę łapał …
  Bardzo nie polecam szkoda ze wcześniej przed wizyta nie przeczytałam opini ….

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Beata Królikowska - Kobierska Inny

  Co do kompetencji lekarki nie mam nic do zarzucenia, jednakże przychodząc na prywatną wizytę z abonamentu Medicover, za który płacę miesięcznie kilkaset złotych, za każdym razem słyszę prztyki gdy proszę o zlecenie chociażby zwykłego posiewu. Nie jest to robione za darmo, bo za to płacę. Trochę pokory, to nie NFZ.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Joanna Kostecka Inny

  Szczerze stresowałam się wizytą po przeczytaniu tu wcześniejszych komentarzy. Na szczęście nie zrezygnowałam z wizyty. Pani miła, uprzejma. Wnikliwie przeprowadziła wywiad i badanie, zaproponowała leczenie. Kompletnie inny obraz dziś zobaczyłam niż się spodziewałam. Możliwe, że coś się zmieniło lub niektóre osoby trafiły na gorszy dzień który każdemu się czasem zdarza. Ja jestem bardzo zadowolona z wizyty. Konkretnie, dokładnie i w bardzo przyjaznej atmosferze.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Cezary Bednarski Inny

  Lekarz bardzo empatyczny oraz kompetentny. Szczegółowo opisał mój stan zdrowia oraz nakreślił w jaki sposób będzie przebiegać dalsze leczenie. W prosty dla zwykłego człowieka sposób opisał aktualny stan rzeczy oraz wlał nadzieję w moje serce, że rehabilitacja może pomóc wrócić mi do pełnej sprawności. Życzę każdemu, żeby napotkał na swojej drodze tak wspaniałego fachowca.

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Beata Królikowska - Kobierska Inny

  Miałam wrażenie że Pani Doktor była poirytowana bezczelnością mojej prośby (o skierowanie na profilaktyczne USG piersi), a także pytaniami które zadawałam żeby skonsultować poradę innego lekarza. Komentarze: „My nie jesteśmy od wystawiania skierowań” i „Proszę postudiować medycynę” uważam za nie na miejscu.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania