Małgorzata Jackowska

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

Małgorzata Jackowska, specjalistka żywienia człowieka i dietetyki, promotorka karmienia piersią i doula. Prywatnie mama dwóch chłopców, pasjonatka tematów związanych z żywieniem i dietetyką… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

0

Ogólna ocena
0 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Małgorzata Jackowska, specjalistka żywienia człowieka i dietetyki, promotorka karmienia piersią i doula. Prywatnie mama dwóch chłopców, pasjonatka tematów związanych z żywieniem i dietetyką oraz tych, związanych z okresem ciąży, porodu i karmienia piersią. Kocha gotowanie, dobre jedzenie, gorzką czekoladę i kawę.


  Interesuje się przede wszystkim problematyką związaną z odżywianiem w okresie ciąży i karmienia piersią, odżywianiem małych dzieci a także zachowaniami konsumentów na rynku żywności, szczególnie żywności „dla dzieci”. Prowadzi indywidualne konsultacje dietetyczne. Jest autorką wielu tekstów eksperckich. Absolwentka warszawskiej SGGW, członkini Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Pracuje nad doktoratem, który dotyczyć będzie wpływu działań marketingowych na wybór żywności i sposobu żywienia najmłodszych dzieci.

  promuje BLW czyli baby-led weaning

  jako sposób żywienia dzieci w pełnym zaufaniu dla ich kompetencji oraz świetną okazję do kształtowania zdrowych nawyków żywieniowych na całe życie. Regularnie prowadzę warsztaty dla rodziców i profesjonalistów poświęcone BLW. Moja praca magisterska dotyczyła stosowania BLW wśród mam w Polsce.

  jako doula

  wspiera kobiety oraz ich rodziny w czasie ciąży i porodu a także po porodzie. Należy do stowarzyszenia Doula w Polsce, w którego założeniu brała udział. Jest członkinią Komisji Certyfikacyjnej Stowarzyszenia.

  promuje i wspiera karmienie piersią

  wspiera kobiety w przygotowaniu i w okresie karmienia piersią. Działa na rzecz promowania naturalnego karmienia przy każdej możliwej okazji. Współtworzy Kwartalnik Laktacyjny, jest współzałożycielką i prezeską Fundacji Promocji Karmienia Piersią.

Edukacja

 • SGGW