Gaja Gabinety Lekarskie

Gaja Gabinety Lekarskie

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Gabinety lekarskie Gaja to otwarta, tolerancyjna przestrzeń, która jest bezpiecznym miejscem dla każdego, kto chce zadbać o swoje zdrowie.
"Wiemy, że wizyta u lekarza może być stresująca, dlatego dbamy o komfort psychiczny i fizyczny. Chętnie wysłuchujemy naszych pacjentów i dokładnie, krok po kroku omawiamy i rozwiewamy wątpliwości”
– założycielki dr Olga Błaszczak-Galewska i dr Joanna Pabich-Worożbit. Specjalistki z zakresu ginekologii i położnictwa.

Oferujemy opiekę medyczną na najwyższym poziomie.
Do zdrowia podchodzimy kompleksowo – zaczynamy od wywiadu z pacjentkami, przechodzimy przez konsultację, diagnostykę i plan leczenia. Wszystko odbywa się w domowej atmosferze szacunku i zrozumienia. Wiemy, że każde ciało ma inną historię, dlatego nie oceniamy nikogo.
U nas możesz czuć się bezpiecznie.

Kim jesteśmy?
Grupa lekarzy i specjalistów – prywatnie grupa przyjaciół, która realizuje swoją misję niesienia pomocy zdrowotnej tym, którzy tego potrzebują.
Oferujemy opiekę medyczną na najwyższym poziomie.
Nasza praca jest naszą pasją – chcemy leczyć pacjentki i pacjentów zgodnie z najwyższymi standardami, dlatego systematycznie szkolimy się, uczestniczymy w zjazdach i sympozjach naukowych.
By zapewnić kompleksowy pakiet usług, na stałe współpracujemy z lekarzami specjalistami: endokrynolożką, diabetolożką, radiolożką, neurologiem/neurochirurgiem, fizjoterapeutką-rehabilitantką, dietetyczką i lekarzem orzecznikiem (obdukcje, orzeczenia lekarskie).
Wszyscy lekarze przyjmujący w naszej placówce mają zarówno bogate i wieloletnie doświadczenie w pracy w szpitalach (także klinicznych o najwyższym stopniu referencyjności), jak i w pracy z pacjentem w gabinecie. Wykształcenie i doświadczenie naszej kadry wpływa na wysoką jakość proponowanych usług.
Uprzejmie informujemy , że postanowiliśmy w zespole wprowadzić opłatę rezerwacyjną do potwierdzenia terminu wizyty. Opłata ta po odbyciu wizyty będzie oczywiście odjęta od rachunku. Zmiana ta wynika z tego, iż mamy odległe terminy do specjalistów, a niestety często się zdarza, że zapisani pacjenci nie przybywają na umówiony termin i nie odwołują. W ten sposób mamy zablokowane terminy, a stali pacjenci nie mogą się dostać do swoich lekarzy prowadzących. W przypadku nieodwołania wizyty, bądź odwołania w czasie krótszym niż 24 godziny, opłata przepada.

Wizyty poniedziałkowe można odwołać do czwartku do godziny 20.
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • USG firmy GE Voluson S8
 • Kolposkop
Zobacz więcej

Adres

Gaja Gabinety Lekarskie
Zygmunta Modzelewskiego 35/u9, 02-679 Warszawa
Gaja Gabinety Lekarskie logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (490)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Marek Szczerbicki konsultacja neurochirurgiczna

  Bardzo miły lekarz. Dokładnie pokazał i opisał problem oraz dał odpowiednie i szczegółowe zalecenia.

  W
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Marek Szczerbicki konsultacja neurologiczna + USG przezciemiączkowe

  Rzeczowa i szczegółowe wyjaśnienia. Dokładnie badanie.

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Anastasiya Zasimovich konsultacja ginekologiczna

  Bardzo miła atmosfera, od samego początku czułam się bardzo zaopiekowana. Pani Doktor wszystko mi wyjaśniła, opowiedziała o przebiegu badania i opowiedziała na wszystkie pytania, które miałam.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Monika Włodkowska-Korytkowska USG piersi

  Takie wizyty to czysta przyjemność! Pani dr jest przesympatyczna. Dba o przyjazną atmosferę i komfort pacjentki. Wszystko szczegółowo wyjaśnia. Wizyta odbyła się w spokojnej atmosferze, bez pośpiechu. Polecam!

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Agnieszka Gajda-Czerwińska konsultacja ginekologiczna

  Przemiła pierwsza wizyta dla nastolatki. Totalny komfort, bez presji. Dziękuję:)

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Anna Kociszewska konsultacja ginekologiczna + USG + cytologia

  Pani Doktor najlepsza ginekolog jaką znam.Pani Doktor jest zawsze miła i uśmiechnięta odpowie na każde pytanie.Pani Doktor jest dokładna i rozwieje każdą wątpliwość.Człowiek czuje taką pewność Pani Doktor w każdym ruchu co powoduje że w gabinecie jest się bezpiecznym, bez skrępowania i wychodzi się zawsze z podniesioną energią.Dziękuje.
  s

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Joanna Pabich-Worożbit Wizyta profilaktyczna: USG + badanie + cytologia LBC

  Do pani doktor chodzę już od wielu lat. Z każdą zmianą gabinetu podążałam za panią doktor, bo drugiego tak empatycznego i dokładnego lekarza jeszcze nie spotkałam. Pani doktor się nie spieszy, zawsze odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości, wszystko dokładnie wyjaśni, zleci badania. Zdrowie pacjentki jest dla pani doktor priorytetem co daje się odczuć podczas wizyty.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Monika Włodkowska-Korytkowska USG jamy brzusznej

  Polecam, byłam pierwszy raz, Pani Doktor jest bardzo empatyczną, kompetentną osobą. Szczególnie polecam każdemu kto ma jakieś lęki przed badaniem USG

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Ewa Szaluś-Adamczyk konsultacja dermatologiczna

  Pani Doktor kompetentna, zaangażowana w problem pacjenta i z życiowym podejściem. A w gabinecie bardzo przyjazna atmosfera

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Joanna Łoboda konsultacja pediatryczna

  Pani doktor bardzo zaangażowana, słuchająca i z dobrym podejściem do młodego człowieka.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania