Małgorzata Ewa Piotrowska-Iwaniuk, internista Warszawa

lek. Małgorzata Ewa Piotrowska-Iwaniuk

Internista, Diabetolog

14 opinii

Zapisz


Adresy (3)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


22 470..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Konsultacja diabetologiczna


Strumykowa 4, Warszawa

150 zł

Centrum Medyczne Tarchomin

Opinie od pacjentów

2.5

Ogólna ocena
14 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani doktor niestety nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia. Przegrywała mi, nie dawała dokończyć odpowiedzi na zadane pytania. Miała od razu tezę co do mojego przypadku i w zasadzie żadne moje odpowiedzi jej nie interesowały. Była niesympatyczna i podczas wizyty czułam się niekomfortowo.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Białołęka

Lekarz bez odrobiny empatii i zrozumienia. Mimo, że posiadałam wypis ze szpitala, w którym są wymienione leki konieczne do podtrzymania stanu remisji w NZJ nie chciała wypisać recepty. Pozostawiła pacjenta bez stałych leków, których codziennie potrzebuję. Nigdy więcej kontaktu z takim lekarzem.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Białołęka skierowanie od lekarza POZ

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Dostałem wyczerpujące wyjaśnienia i zalecenia dietetyczne. Pani doktór sprawia wrażenie osoby kompetentnej i życzliwej


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani doktor naprawdę bardzo miła. Wszystkiego wysłuchała i wizyta jak najbardziej w porządku. Sama się zapytała czy chcę zwolnienie.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Białołęka konsultacje internistyczne

Odradzam wizytę u tego lekarza, nie słucha pacjenta, nie rozmawia z nim i nie wykazuje choćby najmniejszej chęci pomocy. Do tego pani doktor jest opryskliwa, niemiła i już w drzwiach traktuje pacjenta jak intruza. Zglosiłam się do pani z rozległą wysypką alergiczną na całym ciele i z obrzekiem twarzy. Lekarz zerknąwszy kontem oka na moje przedramię stwierdził, ze to nic takiego i moze przepisać mi jedynie leki antyhistaminowe, które de facto łykam od długiego czasu (mam astmę i azs), Byłam u tego lekarza kilka razy i za każdym razem zostałam potraktowana w ten sam nieprzyjemny sposób. Kolejna wizyta u tego lekarza to strata czasu.


V
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu ostre zapalenie zatok

Nie slucha pacjenta to po pierwsze. Jestem w ciazy i od 3 tyg zmagalam sie z infekcjami ktore sie zaostrzyly i przeszly w ostre zapalenie zatok. Na wizycie mimo ze wszystko opowiadalam nie bylo zadnego zainteresowania. Pani mnie osluchala jedynie i przeleciala po szyji. Powiedziala ze nic mi nie da( oczywiste w ciazy) i ze bede tak rok chorowac skoro mam kontakt z malym dzieckiem. Na koniec udalo mi sie dostac skierowanie na crp i okazuje sie ze jest bardzo wysokie. Na domiar zapytala czy pracodawca wie o ciazy i czy mam umowe na czas nieokreslony....bo lubią zwalniać...


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Gorączka 38 ból kości i mięśni gardła męczący kaszel

Wizyta wczoraj godzina 13 ja z 38 gorączki
Osłuchany i diagnoza - przeziębienie a jestem po zapaleniu mięśnia sercowego żadnej reakcji Pani dokor
Mówię ze wysoka gorączka ze kości ze mięśnie bolą ze kaszel
Ze zazwyczaj rośnie gorączka na noc - nie przeziębienie i koniec wieczorem i w nocy 39 ból mięśni masakra
Dostałem acc po którym jeszcze więcej kasłałem aż ból w klatce był nie do wytrzymania w nocy zero spania
Byłem właśnie u lekarza zrobiono mi test na grypę i mam grypę
Test trwał 5 min i jest wynik
Pozdrawiam serdecznie Panią Małgosię


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu cukrzyca i konieczność przedłużenia leku

Pani doktor w ogóle nie zainteresowana pacjentem. Na pierwszą wizytę przyniosłam wypis ze szpitala, na którym mam potwierdzenie, że leczę się na cukrzycę typu I od 20 lat i na stale przyjmuję konkretne leki. To nie było wystarczające, aby mogła wypisać mi recepty, bo jak stwierdziła, nie może tej dokumentacji zeskanować i zamieścić w systemie placówki, w której pracuje. Zleciła mi zatem wykonanie od nowa badań, tylko koniecznie w tej placówce, aby wyniki były widoczne w systemie. Nie polecam nikomu takiego diabetologa.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Białołęka

Pani dr traktuje pacjenta jak intruza, niezainteresowana historią choroby, o zerowym poziomie empatii, która w moim mniemaniu, powinna być nieodłączną cechą każdego lekarza. Moje problemy zdrowotne zakończyły się nie tak dawno operacją kręgosłupa, do dr Piotrowskiej udałam się z prośbą o przedłużenie zwolnienia o dwa tygodnie bym mogła skończyć rehabilitację. Lekarz wyraźnie dała mi do zrozumienia, NIE pytając nawet jak się czuję, że najchętniej wcale nie wypisałaby tego zwolnienia i mogę wracać do pracy.Dla uściślenia, bardzo chcę wrócić do zawodu, który bardzo lubię, zależy mi jednak na skończeniu rehabilitacji co jest trudne do pogodzenia z codziennym bieganiem do pracy. Szkoda, że lekarka NIE przeprowadziła nawet wywiadu, jaki był stan przed operacją, a jaki obecnie, z góry zakładając, że pacjent to zwykły naciągacz na zwolnienie.Olbrzymi niesmak, szczerze odradzam.


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo kompetentna i sympatyczna Pani dr. Udałam się z problemami z zapaleniem pęcherza i podwyższonym cholesterolem. Szczegółowo wyjaśniła plan leczenia, udzieliła porad jak obniżać cholesterol i unikać zapaleń pęcherza oraz zleciła konieczne badania moczu i krwi. Z badaniami mam się udać w celu kontynuowania leczenia. Polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania