Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Wykształcenie wyższe zdobyłam na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Od 2012 roku pracuję indywidualnie z pacjentami z wykorzystaniem metod funkcjonalnej terapii manualnej. więcej

 • Witam! Moja córka ma podejrzenie skrzywienia kręgosłupa, nierówne łopatki. Mam skierowanie do poradni ortopedycznej. Czy mogę umówić się na wizytę z NFZ?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Małgorzata Dybul

  Witam, jeśli posiada Pani skierowanie do poradni ortopedycznej jak najbardziej można umówić wizytę w ramach NFZ. Należy tylko wybrać dogodną dla Pani placówkę medyczną. Można także zgłosić się do fizjoterapeuty… Więcej

 • Mam 24 lata i odczuwam silne bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, które powodują trudności z chodzeniem. Ostatnio bóle nasiliły się. Szczególnie mam problem z prawą nogą, ból potrafi promieniować nawet do stopy i na całe biodra. Nie trwa on cały czas, ale ciągle odczuwam dyskomfort z powodu "sztywnego"… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Małgorzata Dybul

  Ból kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego jest częstą dolegliwością i nierzadko trwa przez miesiące, uniemożliwiając normalne funkcjonalne. Ból ten może pochodzić z wielu źródeł, dlatego też jego zdiagnozowane… Więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Wykształcenie wyższe zdobyłam na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Od 2012 roku pracuję indywidualnie z pacjentami z wykorzystaniem metod funkcjonalnej terapii manualnej.

  Ukończyłam następujące szkolenia:
  - Manipulacja powięzi Fascial Manipulation
  - Mulligan Concept
  - PNF (kurs podstawowy)
  - Suche igłowanie
  - Funkcjonalna Terapia Manualna
  - Akademia Funkcjonalnej Terapii Manualnej
  - Kinesiology Taping (kurs podstawowy)
  - Koncepcja terapii obrzękowej wg dr Asdonka
  - Terapia tkanek miękkich punkty spustowe
  - Thera-Band Systems os Progerssive Exercise - kurs Thera-Band Academy
  - Kurs Odnowy Biologicznej (instruktor)
  - stabilizacja stawu kolanowego, stabilizacja stawu barkowego, stabilizacja szyjnego i piersiowego odcinka kręgosłupa (warsztaty).

  Zapraszam na leczenie.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: FizjoGabinet Małgorzata DybulUsługa: terapia przeciwbólowa

  Z czystym sumieniem polecam. Profesjonalne podejście do pacjenta - przeprowadzenie szerokiego wywiadu, sprawdzenie postawy, a następnie diagnoza(wytłumaczona w sposób zrozumiały dla każdego) i terapia. Trwająca godzinę terapia przynosi oczekiwane rezultaty i pomaga pozbyć się bólu.
  Podczas zabiegów Pani Małgosia opowiada w sposób zrozumiały o tym co robi i jakie ma to przynieść korzyści.
  Reasumując polecam :)

  Małgorzata Dybul2017-06-28

  Serdecznie dziękuję :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FizjoGabinet Małgorzata DybulUsługa: terapia manualna

  Zgłosiłam się do pani Małgosi z bólami kręgosłupa przeciążonego porodem i noszeniem dziecka. Pani Małgosia zrobiła najpierw szczegółowy wywiad ze mną, zbadała moją postawę, zadawała różne dodatkowe pytania. Po przystąpieniu do właściwych czynności cały czas opowiadała, co się dzieje i po co to robi. Odpowiadała na każde moje pytanie w sposób wyczerpujący i dla mnie zrozumiały. Pracowała ze mną ponad przewidzianą godzinę tylko po to, aby móc zrobić to, co zaplanowała. Czułam, że jestem w dobrych rękach. Po jej zabiegach czułam się dużo lepiej. Jestem również wdzięczna za wszystkie dodatkowe wskazówki, jakich mi udzieliła z własnej inicjatywy. A poza tym wszystkim pani Małgosia osobą zaangażowaną w 100% w swoją pracę, empatyczną i życzliwą. Bardzo polecam

  Małgorzata Dybul2017-06-15

  Pani Aniu, z całego serca dziękuję. Serdecznie pozdrawiam i życzę dużo zdrowia

 • P

  Bardzo polecam, profesjonalne podejście. Bardzo pomogła mi Pani Małgosia. Doznałem wypadku samochodowego. Tu bolało, tam strzelało. I jest w koncu super, wracam do siebie. Bardzo Dziękuje za pomoc

  Małgorzata Dybul2017-02-04

  Panie Pawle bardzo dziękuję. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Pozdrawiam

 • J

  Miłe i profesjonalne podejście do pacjenta. Pani Małgorzata postawiła mnie na nogi - dosłownie. Problemy ze stopą po jednej wizycie poszły w zapomnienie. Polecam szczególnie biegaczom zmagającymi się z problemami z powięziami etc.

  Małgorzata Dybul2017-01-27

  Milo mi to słyszeć, dziękuję :) Życzę sukcesòw w bieganiu. Pozdrawiam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam gorąco, pełny profesjonalizm. Elastyczność w doborze indywidualnych godzin, skuteczność sprawdzona na własnej osobie i wiele innych pozytywów.

  Małgorzata Dybul2017-01-09

  Bardzo dziękuję!

 • Pani Małgorzata w sposób rzeczowy i bardzo fachowy oceniła mój stan kręgosłupa i nie tylko, niemal natychmiast wyłapała rzeczy, które poprzednia Pani fizjoterapeuta nie zauważyła , zbiera dokładny wywiad o urazach z przeszłości, a już po pierwszej wizycie chodzenie stało się dużo swobodniejsze.

  Małgorzata Dybul2016-10-18

  Serdecznie dziękuję :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Małgorzata Dybul jest ambitnym i nowoczesnym fizjoterapeutą z holistycznym podejściem do pacjenta,a to przy moich złożonych dolegliwościach jest dla mnie bardzo ważne.Już po pierwszej wizycie odczuwam skuteczność zastosowanej terapii.Chcę też podkreślić,że pani Małgosia jest przemiłą i pełną empatii osobą.Szczerze polecam gabinet!

  Małgorzata Dybul2016-10-18

  Dziękuję Pani bardzo za słowa uznania. Pozdrawiam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobra, pełna pasji fizjoterapeutka, która z widoczną satysfakcją traktuje swoją pracę i chce pomóc pacjentowi.

  Małgorzata Dybul2016-10-12

  Dziękuję! Bardzo mi miło. Pozdrawiam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem po pierwszej wizycie u Pani Małgorzaty i już czuję ulgę. Ból kręgosłupa szyjnego i ręki przestał być uciążliwy. Myślę, że jestem w stanie pozbyć się wszelkich dolegliwości z tym związanymi. Świetny fizjoterapeuta, docieka przyczyn problemu, tłumaczy, wyjaśnia. Ponadto Pani Małgorzata pokazała mi szereg ćwiczeń, które powinnam wykonywać w domu. Z czystym sumieniem polecam

  Małgorzata Dybul2016-09-25

  Dziękuję! Cieszę się, że mogłam pomóc. Mam nadzieję, że pozbędziemy się wszystkich dolegliwości bólowych. Pozdrawiam

 • Bardzo polecam wizytę u Pani Małgorzaty.
  Pomogła mi z bólem dolnych pleców. Dokładnie zebrała wszelkie potrzebne informacje i skutecznie przeprowadziła masaż, który dał mi ulgę i pozwolił na nowo spokojnie się wyprostować.
  Otrzymałem także zalecenia, zestaw ćwiczeń i zbezpieczenie pleców taśmami, które trzymały się przez cały zapowiedziany okres i wyraźnie wspierały mój ruch.
  Ćwiczenia pomagają mi wracać do pełnej sprawności.
  Polecam raz jeszcze! Ja na pewno będę wracał, ponieważ mam jeszcze kilka rzeczy do dopracowania w swoim kręgosłupie, a wizyta u takiej specjalistki z pasją to sama przyjemność!

  Małgorzata Dybul2016-09-15

  Panie Rafale, dziękuję, miło to usłyszeć. Mam nadzieję, że będziemy pracowali głownie nad profilaktyką :)

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online