Umów wizytę 12 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Wykształcenie wyższe zdobyłam na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Od 2012 roku pracuję indywidualnie z pacjentami z wykorzystaniem metod funkcjonalnej terapii manualnej... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Pytania pacjentów (6)

 • podejrzenie skrzywienia kręgosłupa u dziecka, wizyta z NFZ

  Witam! Moja córka ma podejrzenie skrzywienia kręgosłupa, nierówne łopatki. Mam skierowanie do poradni ortopedycznej. Czy mogę umówić się na wizytę z NFZ?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Małgorzata Dybul

  Witam, jeśli posiada Pani skierowanie do poradni ortopedycznej jak najbardziej można umówić wizytę w ramach NFZ. Należy tylko wybrać dogodną dla Pani placówkę medyczną. Można także zgłosić się do fizjoterapeuty… Więcej

 • Silne bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym

  Mam 24 lata i odczuwam silne bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, które powodują trudności z chodzeniem. Ostatnio bóle nasiliły się. Szczególnie mam problem z prawą nogą, ból potrafi promieniować nawet do stopy i na całe biodra. Nie trwa on cały czas, ale ciągle odczuwam dyskomfort z powodu "sztywnego"… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Małgorzata Dybul

  Ból kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego jest częstą dolegliwością i nierzadko trwa przez miesiące, uniemożliwiając normalne funkcjonalne. Ból ten może pochodzić z wielu źródeł, dlatego też jego zdiagnozowane… Więcej

Zobacz wszystkie (6) odpowiedzi

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Wykształcenie wyższe zdobyłam na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Od 2012 roku pracuję indywidualnie z pacjentami z wykorzystaniem metod funkcjonalnej terapii manualnej.

  Ukończyłam następujące szkolenia:
  - Mulligan Concept
  - Manipulacja powięzi Fascial Manipulation (moduł 1a, 1b)
  - PNF (kurs podstawowy)
  - Funkcjonalna Terapia Manualna
  - Akademia Funkcjonalnej Terapii Manualnej
  - Kinesiology Taping (kurs podstawowy)
  - Koncepcja terapii obrzękowej wg dr Asdonka
  - Terapia tkanek miękkich punkty spustowe
  - Thera-Band Systems os Progerssive Exercise - kurs Thera-Band Academy
  - Kurs Odnowy Biologicznej (instruktor)
  - stabilizacja stawu kolanowego, stabilizacja stawu barkowego, stabilizacja szyjnego i piersiowego odcinka kręgosłupa (warsztaty).

  Zapraszam na leczenie.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
 • Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Polecam gorąco, pełny profesjonalizm. Elastyczność w doborze indywidualnych godzin, skuteczność sprawdzona na własnej osobie i wiele innych pozytywów.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Małgorzata Dybul ( 9 stycznia 2017)

  Bardzo dziękuję!

 • bardzo dobry

  Pani Małgorzata w sposób rzeczowy i bardzo fachowy oceniła mój stan kręgosłupa i nie tylko, niemal natychmiast wyłapała rzeczy, które poprzednia Pani fizjoterapeuta nie zauważyła , zbiera dokładny wywiad o urazach z przeszłości, a już po pierwszej wizycie chodzenie stało się dużo swobodniejsze.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Małgorzata Dybul ( 18 października 2016)

  Serdecznie dziękuję :)

 • bardzo dobry

  Pani Małgorzata Dybul jest ambitnym i nowoczesnym fizjoterapeutą z holistycznym podejściem do pacjenta,a to przy moich złożonych dolegliwościach jest dla mnie bardzo ważne.Już po pierwszej wizycie odczuwam skuteczność zastosowanej terapii.Chcę też podkreślić,że pani Małgosia jest przemiłą i pełną empatii osobą.Szczerze polecam gabinet!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Małgorzata Dybul ( 18 października 2016)

  Dziękuję Pani bardzo za słowa uznania. Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Bardzo dobra, pełna pasji fizjoterapeutka, która z widoczną satysfakcją traktuje swoją pracę i chce pomóc pacjentowi.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Małgorzata Dybul ( 12 października 2016)

  Dziękuję! Bardzo mi miło. Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Jestem po pierwszej wizycie u Pani Małgorzaty i już czuję ulgę. Ból kręgosłupa szyjnego i ręki przestał być uciążliwy. Myślę, że jestem w stanie pozbyć się wszelkich dolegliwości z tym związanymi. Świetny fizjoterapeuta, docieka przyczyn problemu, tłumaczy, wyjaśnia. Ponadto Pani Małgorzata pokazała mi szereg ćwiczeń, które powinnam wykonywać w domu. Z czystym sumieniem polecam

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Małgorzata Dybul ( 25 września 2016)

  Dziękuję! Cieszę się, że mogłam pomóc. Mam nadzieję, że pozbędziemy się wszystkich dolegliwości bólowych. Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam wizytę u Pani Małgorzaty.
  Pomogła mi z bólem dolnych pleców. Dokładnie zebrała wszelkie potrzebne informacje i skutecznie przeprowadziła masaż, który dał mi ulgę i pozwolił na nowo spokojnie się wyprostować.
  Otrzymałem także zalecenia, zestaw ćwiczeń i zbezpieczenie pleców taśmami, które trzymały się przez cały zapowiedziany okres i wyraźnie wspierały mój ruch.
  Ćwiczenia pomagają mi wracać do pełnej sprawności.
  Polecam raz jeszcze! Ja na pewno będę wracał, ponieważ mam jeszcze kilka rzeczy do dopracowania w swoim kręgosłupie, a wizyta u takiej specjalistki z pasją to sama przyjemność!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Małgorzata Dybul ( 15 września 2016)

  Panie Rafale, dziękuję, miło to usłyszeć. Mam nadzieję, że będziemy pracowali głownie nad profilaktyką :)

 • bardzo dobry

  Rehabilitacja przebiegła w miłej atmosferze, terapia manualna została wykonana profesjonalnie, wszystkie objawy bólowe ustąpiły. Szczerze polecam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Małgorzata Dybul ( 9 września 2016)

  Pani Alicjo, bardzo dziękuję!

 • bardzo dobry

  Pani Małgosia jest znakomitym fizjoterapeutą, wykazuje duże zaangażowanie w swoją pracę i pełen profesjonalizm. Poza tym jest bardzo sympatyczną osobą. Pomogła mi uporać się z bólem kręgosłupa szyjnego, który uniemożliwiał mi normalne funkcjonowanie. Dzięki niej codzienne obowiązki nie sprawiają mi żadnych trudności. Serdecznie polecam!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Małgorzata Dybul ( 7 września 2016)

  Bardzo dziękuję za miłe słowa i życzę zdrowia!

 • bardzo dobry

  Trafiłem do Pani Małgosi z powodu uporczywego bólu kręgosłupa lędźwiowego, który męczył mnie od dłuższego czasu. Dzięki szczegółowym badaniom oraz wnikliwej analiza dotychczasowych dolegliwości (nie tylko związanych z kręgosłupem), pozbyłem się problemu i wreszcie poczułem ulgę! Rehabilitacja została wykonana kompleksowo. Serdecznie polecam Panią Małgosię za szczere zaangażowanie, indywidualne podejście i empatię!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Małgorzata Dybul ( 4 września 2016)

  Panie Tomku, dziękuję za miłe słowa. Życzę Panu dużo zdrowia!

 • bardzo dobry

  Pani Małgorzata bardzo pomogła mojemu synowi w pierwszych dniach po wyjściu ze szpitala ( poważny uraz mózgu po wypadku ), prowadziła rehabilitację syna w sposób bardzo kompetentny, cierpliwy i życzliwy, starając się jak najbardziej mu pomóc. Dziękujemy za duże zaangażowanie i zrozumienie. Mama Dawida K.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Małgorzata Dybul ( 4 września 2016)

  Dziękuję i serdecznie pozdrawiam!