Adresy (2)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka, Karta płatnicza

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

INTER Polska

InterRisk + 3 więcej


Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas

Bardzo dobry ciepły lekarz do karzdej pacjętki podchodzi indywidualnie. Bardzo polecam wszystkim kobietą panią doktór. Ja osobiście chciałam podziękować za pomoc otuchę jaką otrzymałam od Pani doktór gdy tego potrzebowałam Naprawdę jeszcze raz polecam mało jest takich lekarzy oddanych i dobrych specjalistów


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani doktor na pierwszych wizytach wydaje się sympatyczna jest jednak mocno roztargniona i robi kilka rzeczy na raz co wprowadza chaos.Nie pozwala właściwie dojść do głosu ,sama dużo mówi ale nie odpowiada na pytania. Kiedy przychodzi do leczenia i kolejnych wizyt z każdą wizytą Pani doktor staje się coraz mniej dostępna a kiedy pojawia się jakiś medyczny problem odsyła do innych lekarzy sama rozkładając ręce.Gabinet piękny i nowoczesny ale w leczeniu to jest najmniej istotne. Absolutny brak empatii, nie polecam!!!!


I
Użytkownik zweryfikowany

Gdy chodziłam do Pani doktor w czasach studenckich na badania i po recepty-było OK.Gdy zaszłam w ciążę już nie mam dobrego zdania o Pani doktor:( Zaczęły mi się problemy z tarczycą,niby TSH w normie,ale gdy poszłam do endokrynologa teraz,to stwierdził,że wtedy był to wynik,który powinien już coś dać do myślenia mojej Pani ginekolog.A teraz mam guza i muszę iść na operację :( Miałam też krwawienie w czasie ciąży i gdy zadzwoniłam do Pani doktor,to kazała mi jechać do szpitala,ale dopiero popołudniu,bo się naczekam:( a tam dostałam opie... że powinnam od razu przyjechać,bo z krwawieniem w czasie ciąży nie ma żartów! W czasie ciąży miałam chyba tylko ze dwa badania ginekologiczne!!:( Chcę teraz zmienić lekarza.


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor prowadziła moje 2 ciąże. Rewelacja !!! Konkretna i przy okazji bardzo pozytywnie nastawiona do swoich pacjentek. Zleca dodatkowe badania, ale jeżeli nie trzeba to nie męczy ciężarnej niepotrzebnymi badaniami. Widać, że ma duże doświadczenia jako położnik i niesamowitą intuicję. Polecam Panią doktor w 100%.


Użytkownik zweryfikowany

Chodziłam do Pani doktor na rutynowe badania (w czasach studenckich)
Bardzo miła, delikatna, pozytywnie nastawiona do pacjentek, pamiętała o badaniach i o cytologii.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie