Adresy (2)

Małgorzata Bogusz
Hieronima Derdowskiego 7, Śródmieście, Gdynia


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
58 309..... Pokaż numer


NIP

7151146857

Adres firmy

Wójta Radtkego 42 /2, Gdynia


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • Od 220 zł

Konsultacja psychologiczna (opis) • Od 220 zł

Konsultacja seksuologiczna (opis) • Od 220 zł +4 więcej

Konsultacja pary/małżeńska • 350 zł

Konsultacja psychotraumatologiczna (opis) • Od 220 zł

Psychoterapia indywidualna (opis) • Od 220 zł

Pokaż więcej usług

Przyjmuję: dorosłych
58 309..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Przyjmuję płatność gotówką, przelew na konto - **************************. Przelew należy przesłać na konto 24 h przed wizytą. Nieodwołana wizyta 24h przed -uznaje się za odbytą(płatną jak za sesje). Wpisz swoje imię i nazwisko oraz datę konsultacji w opisie przelewu. Na maila prześlij potwierdzenie płatności. Sesje online prowadzona jest przez komunikator wideo - WhatsApp, Skype, ZOOM (jeśli nie masz komunikatora , zainstaluj go)

O umówionej dacie i godzinie połącz się .
Dziękuję za Twoje zaufanie.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Najpóźniej 30 minut przed wizytą dostaniesz SMS oraz e-mail z linkiem do konsultacji online. Połączysz się z telefonu lub komputera.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


NIP

7151146857

Adres firmy

Wójta Radtkego 42 /2, Gdynia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Od 220 zł

Konsultacje online

Łączymy się przez Skype, ZOOM, WhatsApp .Konsultacja trwa 50 minut.Hieronima Derdowskiego 7, Gdynia

Od 220 zł

Małgorzata Bogusz

Konsultacja psychologiczna trwa 50 minut pozwala na omówienie ze specjalistą Twojej kondycji psychicznej oraz emocjonalnych i życiowych trudności, a następnie przedstawieniu dalszych kroków, które pozwolą na rozwiązanie sytuacji oraz zwiększenie Twojego komfortu psychicznego.
Oprócz udzielenia porady, w trakcie konsultacji psycholog może wskazać, czy widzi zalecenia do przeprowadzenia diagnozy lub rozpoczęciu cyklu spotkań terapeutycznych.


Od 220 zł

Konsultacje online

Konsultacja psychologiczna trwa 50 minut pozwala na omówienie ze specjalistą Twojej kondycji psychicznej oraz emocjonalnych i życiowych trudności, a następnie przedstawieniu dalszych kroków, które pozwolą na rozwiązanie sytuacji oraz zwiększenie Twojego komfortu psychicznego. Oprócz udzielenia porady, w trakcie konsultacji psycholog może wskazać, czy widzi zalecenia ku przeprowadzeniu diagnozy lub rozpoczęciu cyklu spotkań terapeutycznych. Łączymy się przez Skype, ZOOM, WhatsAppHieronima Derdowskiego 7, Gdynia

Od 220 zł

Małgorzata Bogusz

Seksualność jest nieodłączną częścią naszego życia i to na każdym jego etapie. Stanowi integralny element fizyczności każdego człowieka. W związku z tym tematy dotyczące tej sfery naszego życia nie powinny być tematami tabu. Mimo to wciąż wielu z nas odczuwa zbyt duży wstyd, by skorzystać z dobrodziejstw, jakie oferuje konsultacja seksuologiczna. Zupełnie niepotrzebnie. Zaburzenia funkcji seksualnych mogą prowadzić bowiem do trudności w tworzeniu harmonijnych i stałych związków opartych na partnerstwie i miłości. Konsultacja trwa 50 minut.


Od 220 zł

Konsultacje online

Seksualność jest nieodłączną częścią naszego życia i to na każdym jego etapie. Stanowi integralny element fizyczności każdego człowieka. W związku z tym tematy dotyczące tej sfery naszego życia nie powinny być tematami tabu. Mimo to wciąż wielu z nas odczuwa zbyt duży wstyd, by skorzystać z dobrodziejstw, jakie oferuje konsultacja seksuologiczna. Zupełnie niepotrzebnie. Zaburzenia funkcji seksualnych mogą prowadzić bowiem do trudności w tworzeniu harmonijnych i stałych związków opartych na partnerstwie i miłości. Konsultacja trwa 50 minut. Łączymy się przez Skype, ZOOM, WhatsApp

Pozostałe usługi


Hieronima Derdowskiego 7, Gdynia

Od 350 zł

Małgorzata Bogusz


350 zł

Konsultacje onlineHieronima Derdowskiego 7, Gdynia

Dowiedz się więcej

Małgorzata BoguszHieronima Derdowskiego 7, Gdynia

Od 220 zł

Małgorzata Bogusz

Na konsultację, która trwa 50 minut z psychotraumatologiem powinny udać się osoby, które doświadczyły silnie stresujących sytuacji i obserwują u siebie niepokojące symptomy. Do wydarzeń traumatycznych zalicza się uczestnictwo w wypadku, bycie ofiarą klęski żywiołowej, napadu, gwałtu, przemocy fizycznej, psychicznej lub seksualnej w dzieciństwie, ale też w późniejszym życiu czy doświadczenie wojny. Traumatyczna może też być śmierć kogoś bliskiego, informacja o poważnej chorobie czy bycie świadkiem tragicznego zdarzenia.


Od 220 zł

Konsultacje online

Na konsultację, która trwa 50 minut z psychotraumatologiem powinny udać się osoby, które doświadczyły silnie stresujących sytuacji i obserwują u siebie niepokojące symptomy. Do wydarzeń traumatycznych zalicza się uczestnictwo w wypadku, bycie ofiarą klęski żywiołowej, napadu, gwałtu, przemocy fizycznej, psychicznej lub seksualnej w dzieciństwie, ale też w późniejszym życiu czy doświadczenie wojny. Traumatyczna może też być śmierć kogoś bliskiego, informacja o poważnej chorobie czy bycie świadkiem tragicznego zdarzenia. Łączymy się przez Skype, ZOOM, WhatsAppHieronima Derdowskiego 7, Gdynia

Od 220 zł

Małgorzata BoguszHieronima Derdowskiego 7, Gdynia

Od 220 zł

Małgorzata Bogusz

Psychoterapia indywidualna jest cyklem systematycznych spotkań odbywających się najczęściej 1-3 razy w tygodniu, podczas których analizowany i omawiany jest obszar trudności doświadczanych przez Pacjenta, będących źródłem jego dyskomfortu i frustracji. Opiera się na regularnej (cotygodniowej) pracy w relacji z psychoterapeutą, relacji opartej na zaufaniu, akceptacji i szacunku. Psychoterapię poprzedza okres konsultacji ( 2-3 spotkania), w trakcie których terapeuta pomaga zdiagnozować obszar trudności oraz zaplanować działania prowadzące do pożądanej przez Pacjenta zmiany. Sesja trwa 50 minut .


Od 220 zł

Konsultacje online

Psychoterapia indywidualna jest cyklem systematycznych spotkań odbywających się najczęściej 1-3 razy w tygodniu, podczas których analizowany i omawiany jest obszar trudności doświadczanych przez Pacjenta, będących źródłem jego dyskomfortu i frustracji. Opiera się na regularnej (cotygodniowej) pracy w relacji z psychoterapeutą, relacji opartej na zaufaniu, akceptacji i szacunku. Psychoterapię poprzedza okres konsultacji ( 2-3 spotkania), w trakcie których terapeuta pomaga zdiagnozować obszar trudności oraz zaplanować działania prowadzące do pożądanej przez Pacjenta zmiany. Sesja trwa 50 minut . Łączymy się przez Skype, ZOOM, WhatsAppHieronima Derdowskiego 7, Gdynia

Od 350 zł

Małgorzata Bogusz

Wskazaniem do wizyty u psychologa, seksuologa dla par jest moment, gdy para zauważa oznaki stanu kryzysowego u obojga lub jednego z nich (kryzys w związku, kryzys małżeński). Te oznaki kryzysu to: poczucie beznadziejności, nieadekwatności, frustracja, podwyższony poziom lęku i niezdolność do skutecznego uporania się z sytuacją. Przekonanie bądź poczucie, że trwa się w toksycznym związku. Sesja trwa 50 minut.Od 350 zł

Konsultacje online

Czujesz brak zaufania do męża, żony, partnera? Nie możecie się dogadać? Twój partner Cię nie rozumie? Wasz związek przeżywa emocjonalny kryzys? Próbujesz żyć po zdradzie? Może masz również inne problemy małżeńskie. Każdą sytuację trudną związaną z Tobą i Twoim partnerem można omówić, chętnie pomogę Wam.
Łączymy się przez Skype, ZOOM, WhatsApp

Moje doświadczenie

O mnie

Podstawą dla mnie jest relacja z klientem.
Nazywam się Małgorzata Bogusz jestem pedagogiem ,psychologiem, seksuologiem i psychotraumatologiem. ...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • WSEI Lublin. Psychologia
  • Uniwersytet SWPS Sopot. Seksuologia kliniczna

Zakres porad

  • Psychoterapia
  • Seksuolog kliniczny
  • Psychotraumatologia
Zobacz więcej

Doświadczenie

  • Oddział Psychiatryczny
  • Ośrodek Terapii uzależnień
  • Poradnia Seksuologiczna i Patologii Współżycia Szpitala Nowowiejskiego oraz Zakład seksuologii Klinicznej Instytutu Seksuologii PTS w Warszawie

Zdjęcia


Znajomość języków

  • Polski

Profile społecznościowe

37 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Małgorzata Bogusz psychoterapia indywidualna

Po 6 mies. pracy uważam, że terapia bardzo mi pomogła, dużo rzeczy nauczyłam się o sobie, ale też z wieloma z nich się uporałam, przesympatyczna Pani psycholog, z czystym sumieniem mogę jak najbardziej polecić :)

mgr Małgorzata Bogusz

Bardzo dziękuję

K
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Małgorzata Bogusz konsultacja seksuologiczna

Bardzo miło i komfortowo czułem się podczas wizyty seksuologicznej, ale widać, iż pani Małgorzata ma doświadczenie w tej branży!
Czekam na kolejną wizytę

mgr Małgorzata Bogusz

Dziękuję bardzo .

P
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Małgorzata Bogusz Konsultacja psychologiczna

Wyglądało to trochę jak wyciąganie coraz więcej pieniędzy. Byłem u Pani psycholog około 8x. Na początku powiedziała, że 3 wizyty potrzebujemy na obeznanie się, było ich 5, nie robiłem z tym problemu, bo czasem trzeba powiedzieć więcej, jednak po tym stwierdziła, że wprowadza terapię, w której widzimy się zawsze w poniedziałek i zawsze o tej samej godzinie. Zapytałem czy można to zmienić, jeśli będę wiedział 2 tygodnie przed czy dłużej, powiedziała, że nie, że zawsze jest ta godzina i zawsze mam być, ewentualnie telefonicznie, a za brak obecności i tak płacę. Na pytanie czemu nie można przełożyć czy odwołać w przypadku choroby, powiedziała, że jak ktoś inny przyjdzie do niej to nie mogłaby wprowadzić terapii dla tej osoby, bo ja już jestem na tą godzinę (jakby nie było innych dni w tygodniu i godzin). Dodatkowo wspomnę tylko, że zawsze byłem na każdej wizycie oraz płaciłem.Kiedy nie pojawiłem się na jednej wizycie-zakończyła współpracę,a zgodziła się na brak tej wizyty i mój wyjazd

mgr Małgorzata Bogusz

Terapia stacjonarna odbywa się minimum raz w tygodniu, jeśli klient nie ma takiej możliwości - może odbyć terapię online (po wcześniejszym uzgodnieniu). Zaproponowałam to i zgodził się Pan, ale nie skorzystał z tej możliwości. W tym przypadku ustaliłam dodatkowy termin spotkania w innym dniu, o którym Pana poinformowałam. Jednak również sam go Pan odwołał przez portal Znany Lekarz. Nie uregulował Pan płatności za ostatnią sesje oraz naruszył warunki kontraktu ,dlatego dalsza współpraca jest niemożliwa .


D
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Małgorzata Bogusz Konsultacja psychologiczna

Gorąco polecam. Bardzo kompetentna Pani, dzięki czemu rozwiązanie problemów poszlo bardzo sprawnie. Bardzo duża wiedza i zaangażowanie

mgr Małgorzata Bogusz

Dziękuję Pani Dominiko.


G
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Małgorzata Bogusz Konsultacja psychologiczna

Super podejście Pani psycholog. Polecam zdecydowanie.

mgr Małgorzata Bogusz

Dziękuję


M
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Małgorzata Bogusz psychoterapia indywidualna

Polecam Panią Małgorzatę już po jednym spotkaniu poczułam pewnego rodzaju ulgę i motywacje do budowania siebie

mgr Małgorzata Bogusz

Dziękuję i pozdrawiam


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Małgorzata Bogusz konsultacja pary/małżeńska

Chodziliśmy z mężem na terapię dla par. Pani Małgorzata jest bardzo profesjonalna, a przy tym ciepła i empatyczna. Ma dużą wiedzę, intuicję i skutecznie nam pomogła, już po pierwszym spotkaniu odczuliśmy ogromną poprawę. Cieszymy się, że do Pani trafiliśmy i jesteśmy bardzo wdzięczni za otrzymaną pomoc. Jeśli ktoś się waha to bardzo polecam spróbować

mgr Małgorzata Bogusz

Dziękuję i pozdrawiam


B
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Małgorzata Bogusz Konsultacja psychologiczna

Serdecznie polecam wszystkim! Bardzo empatyczna ale zarazem konkretna terapeutka.
Już podczas pierwszej wizyty poczułem się świetnie przyjęty i nie mam żadnych problemów żeby się otworzyć :)

mgr Małgorzata Bogusz

Panie Bartku dziękuję i pozdrawiam


A
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Małgorzata Bogusz Konsultacja psychologiczna

Bardzo dobre podejście do sprawy. Super psycholog godny polecenia.

mgr Małgorzata Bogusz

Dziękuję Pani Agato, pozdrawiam.


Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Małgorzata Bogusz Konsultacja psychologiczna

Bardzo polecam Panią Małgorzatę. Terapia była bardzo skuteczna, Pani Małgorzata jest pełna profesjonalizmu i zaangażowania.

mgr Małgorzata Bogusz

Dziękuję i pozdrawiam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania