Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


71 738..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 160 zł

Konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta) • 100 zł

Konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta) • 160 zł


Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem dietetykiem klinicznym, absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Opracowuję zdrowe, smaczne i szybkie do zastosowania diety dla osób, kt...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Otyłość
  • Choroby przewodu pokarmowego
  • Choroby dietozależne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

  • Gdański Uniwersytet Medyczny, kierunek Dietetyka, studia magisterskie

Specjalizacje

  • Dietetyk kliniczny

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Oławska 15, Wrocław

160 zł

VITA Przychodnia Lekarzy Specjalistów i Stomatologów we Wrocławiu


160 zł

Konsultacja online160 zł

Konsultacja online

Pozostałe usługi


Oławska 15, Wrocław

140 zł

VITA Przychodnia Lekarzy Specjalistów i Stomatologów we Wrocławiu


100 zł

Konsultacja online

16 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
I
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: VITA Przychodnia Lekarzy Specjalistów i Stomatologów we Wrocławiu konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Wizyta super, bez stresu i pozytywnie, wyszedłem z gabinetu zadowolony, ponieważ dostałem to po co tam byłem


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: VITA Przychodnia Lekarzy Specjalistów i Stomatologów we Wrocławiu konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

Profesjonalne i bardzo przyjazne podejście, a przede wszystkim skuteczność!
Polecamy całą rodziną!
Córka otrzymała wskazówki, wsparcie w rozmowie, dopasowany do jej preferencji jadłospis.
Wykonano badania i na kolejnej wizycie porównano efekty - sa bardzo widoczne i "na oko" i w danych z badania.
Działamy dalej!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

Pani Magdalena robi szczegółowy wywiad, stara się w pełni zrozmieć wyzwania pacjenta i jego styl życia. Jest osobą doświadczoną, zaangażowaną i bardzo pomocną :) Polecam!

mgr Magdalena Włodkowska

Dziękuję serdecznie za opinię :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia dietetyczna Light Life konsultacja dietetyczna

Bardzo polecam Panią Magister! W wieku 72 lat schudłam i czuję się świetnie! Pani Magda indywidualnie i profesjonalnie podchodzi do pacjenta.
Dziękuję z całego serca!

mgr Magdalena Włodkowska

Dziękuję Pani Agnieszko, kawał dobrej roboty za nami! :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Poradnia dietetyczna Light Life konsultacja dietetyczna

Pani dietetyk pomogła mi osiągnąć docelową wagę w przyjemny i prosty sposób. Zrzucanie wagi trwało dokładnie tyle, ile zapowiadano podczas pierwszej wizyty. Przygotowane przez panią Magdę jadłospisy składają się z bardzo smacznych, prostych w przygotowaniu dań, a co najważniejsze - są w pełni dopasowane do upodobań i trybu życia pacjenta. Dodatkowo, pani Magda zawsze służy radą i pozostaje w kontakcie z pacjentem także poza wizytami. Z pełną odpowiedzialnością polecam panią dietetyk wszystkim, którzy chcą zdrowo i przyjemnie schudnąć.

mgr Magdalena Włodkowska

Dziękuję serdecznie za opinię, wszystkiego dobrego :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Magda is very professional and easy-going. She made sure to listen to my concerns and create a meal plan accordingly. I like the way the goals are set and they've been proved to be effective. Also, the food is absolutely delicious :)
All my consultations and meal plans are in English and it's perfectly fine. Highly recommend :)

mgr Magdalena Włodkowska

Thank you, Monica!


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

Korzystam z pomocy Pani Magdaleny od stycznia tego roku. Pani Magdalena stworzyła dla mnie program żywieniowy, który pomógł mi zgubić już 10 kilogramów . Średnio 3 kg w miesiącu. Jestem bardzo zadowolona, gdyż dieta jest tak ułożona, że mogę stosować zamienniki jeśli czegoś nie lubię i nie jadam. Że względu na problemy zdrowotne niewiele ćwiczę, a i tak są widoczne efekty. Gorąco polecam skorzystanie z pomocy Pani Magdaleny tym którzy się zastanawiają czy warto. Warto .

mgr Magdalena Włodkowska

Pani Beato, bardzo dziękuję za opinię i gratuluję zmiany!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

Trafiłam do Pani Magdaleny z totalnie rozregulowanym trybem życia i sporą nadwagą. Potrafiłam nie jeść cały dzień, po pracy jadłam cokolwiek i później dziwiłam się że jestem zmęczona, a kilogramów coraz więcej. Dodajmy do tego mało płynów i oto przepis na klęskę gotowy. Czytasz o sobie- czym prędzej umawiaj wizytę właśnie do p. Magdaleny! Dlaczego?! Bo słucha i ma totalnie indywidulane podejście do każdego pacjenta. Wiem, że mnie nie ocenia, nie krytykuje, nie wywiera presji. Nie czuję się numerem w tabelce i pacjentem, który jest traktowany jak "kolejny, typowy przypadek". Ustaliłyśmy plan działania jako proces i jest to rewelacyjne podejście, które daje powera i wiarę, że się uda. Modyfikujemy i szukamy "sposobu na mnie" przy każdej wizycie i przynosi to efekty. I wcale nie musiałam zmienić wszystkiego od razu, rzucić się na sałatki i skazać na porażkę z powodu braku wytrwałości. Wszystko idzie swoim rytmem, który jest dostosowany do mnie i do mojego dotychczasowego trybu życia. Dzięki niej wszystko wydaje się takie realne do osiągniecia i jednocześnie nie przytłaczające. Jestem po trzeciej wizycie i czuję się, że mam w niej niesamowite wsparcie i zaczynam powoli stawiać pierwsze kroki żeby coś zmienić.

mgr Magdalena Włodkowska

Pani Aniu! Bardzo dziękuję za tak miłe słowa! Do zobaczenia na kolejnych konsultacjach :)


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Light Life konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

Profesjonalne podejście. Wysłuchanie pacjenta i analiza na wysokim poziomie. Podczas konsultacji atmosfera była przyjazna nie tak sztywno jak na zasadzie pacjent-lekarz co jest ogromnym plusem. Wziąłem pakiet z rozpisaną dietą na 4 tyg. Dostałem dokładny plan żywieniowy co do 1 kcal. Wraz ze sposobem przygotowania. Bardzoi miło wspominam wizyty i polecam każdemu !

mgr Magdalena Włodkowska

Dziękuję bardzo za opinię! Wszystkiego dobrego życzę :)


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Light Life konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Wizyty u Pani dietetyk to czysta przyjemność. Jadłospisy są dopasowane wręcz idelanie i jest tam wszystko co lubię Pani Magda podczas wizyt szczegółowo pyta się o samopoczucie i ogólny stan zdrowia. Dzięki Pani Magdzie naprawdę zmieniłam swoje nawyki żywieniowe Naprawdę gorąco polecam

mgr Magdalena Włodkowska

Gratuluję nowego stylu życia! Dziękuję za opinię i do zobaczenia na kolejnych wizytach! :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Czy te różne suplementy diety wspomagające i przyspieszające zbicie zbędnych kilogramów są opłacalne? Czy one naprawdę pomagają w pozbyciu się nadmiernej wagi? Czy to po prostu zwykłe naciąganie? Czytałam ostatnio kilka informacji na temat Nutrimex, chciałabym się upewnić czy warto kupić jakikolwiek z tych specyfików? Oczywiście zażywanie takich suplementów przy stosownej diecie i aktywności fizycznej, bo wiadomo same tabletki nie zdziałaja cuda..

Witam, podstawą walki ze zbędnymi kilogramami jest trwała zmiana nawykow żywieniowych i od tego proponowałabym zacząć. Ważne jest to, aby dobrać dietę w taki sposób, by była dla Pani smaczna i możliwa do realizacji. Suplementami można sie wspomóc, lecz przy odpowiedniej diecie zazwyczaj nie jest to konieczne. Osobiście uważam, że lepiej zainwestować w dobrze zbilansowaną i smaczną dietę ;) Pozdrawiam, Magda Kowalska, dietetyk kliniczny

mgr Magdalena Włodkowska

Mam 15 lat (niedługo 16) w wieku 14 lat zaczęłam okres dojrzewania w ostatnim czasie zaczęłam tyć, moja waga to 45 kg przy wzroście 150 cm czy jest ona prawidłowa? I czy to normalnie że zaczęłam tak późno przybierać na wadze, jeśli jest to spowodowane dojrzewaniem.

To zupełnie prawidłowa masa ciała! Dojrzewanie to proces długotrwały i u każdego przebiega inaczej - nie masz się czym martwić ;)

mgr Magdalena Włodkowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem dietetykiem klinicznym, absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Opracowuję zdrowe, smaczne i szybkie do zastosowania diety dla osób, kt...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Otyłość
  • Choroby przewodu pokarmowego
  • Choroby dietozależne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

  • Gdański Uniwersytet Medyczny, kierunek Dietetyka, studia magisterskie

Specjalizacje

  • Dietetyk kliniczny


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Polski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania