Mgr

Magdalena Rajterowska (Klaczak)

Psycholog, Psychoterapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A

  Wspaniała osoba, kompetentna, sympatyczna a przede wszystkim potrafiąca nawiązać kontakt z pacjentem w każdym wieku. Serdecznie polecam!

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jestem psychologiem, psychoterapeutą, terapeutą EEG-Biofeedback.
   Pracuję w nurcie psychodynamicznym, kierując się indywidualnym podejściem do każdego Pacjenta.
   Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim, odbyłam także półroczny staż zagraniczny na Uniwersytecie Karoliny Północnej w Greensboro w USA. Od początku mojego kształcenia, oprócz wiedzy, niezwykle ważna była dla mnie praktyka, stąd odbyłam liczne staże w poradniach psychologiczno-pedagogicznych oraz na oddziałach psychiatrycznych. Bogate doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobyłam pracując na oddziale psychiatrii dziecięcej, w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 5 we Wrocławiu oraz w Szkole Podstawowej Nr 12 z oddziałami integracyjnymi.
   Specjalizuję się w pracy z dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami emocjonalnymi, przejawiającymi zaburzone zachowanie oraz z diagnozą zaburzeń rozwojowych. Wspieram rodziców niepełnosprawnych dzieci, a także osoby dorosłe zmagające się z problemami w relacjach osobistych i zawodowych, cierpiące z powodu niskiego poczucia własnej wartości, depresji, lęków, zaburzeń psychosomatycznych, oraz będące w kryzysie.
   Wiedzę i umiejętności psychoterapeutyczne zdobyłam w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Ukończyłam czteroletnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej, Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży oraz szereg szkoleń z zakresu diagnozy i terapii dzieci i młodzieży oraz terapii rodzin. Swoją pracę terapeutyczną poddaję systematycznej superwizji. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

  Specjalizacje

  • Psychoterapia

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  1 opinia

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A

   Wspaniała osoba, kompetentna, sympatyczna a przede wszystkim potrafiąca nawiązać kontakt z pacjentem w każdym wieku. Serdecznie polecam!