Lek.

Magdalena Nastałek verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Bardzo dobra Pani doktor, leczenie keloidu u mnie, efekty niesamowicie zadowalające !!! Zna się na rzeczy, miła i pomocna. Wytłumaczy tez wszystko jak laikowi ;)

 • Szukasz dermatologa? Pacjenci polecają:

  Mirosława Osuch-Pacia
  Mirosława Osuch-Pacia
  Dermatolog
  Długa 38/219, Kraków
  Wizyta odbyła się punktualnie, Pani dermatolog po zdiagnozowaniu zmian na skórze, odpowiedziała na wszystkie zadane… więcej

  Judyta Maciejowska
  Judyta Maciejowska
  Dermatolog
  Krowoderska 17, Kraków

  Agnieszka Senderek
  Agnieszka Senderek
  Dermatolog
  Jasnogórska 11, Kraków
  The visit lasted just 10 minutes, the doctor was professional, the cost of the visit was 160 zl despite of the… więcej

  Krzysztof Wenecki
  Krzysztof Wenecki
  Dermatolog
  MR ul Frycza-Modrezwskiego 2, Kraków
  Z całego serca chciałabym podziękować lekarzowi Krzysztofowi Weneckiemu, który jest najwspanialszym lekarzem do… więcej

  Joanna Łudzik
  Joanna Łudzik
  Dermatolog
  Kraków
  Piękna inteligentna kobieta znająca się na tym co robi. Wszystko jak najbardziej wporządku. Konsultacje rozwiązały… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Dr n. med. Magdalena Nastałek ukończyła z wyróżnieniem Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 2005 roku.
   Praktykę w zawodzie dermatologa zdobywała pracując od 2006 roku jako asystent i nauczyciel akademicki w Katedrze i Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
   W 2012 r. kończąc studia doktoranckie w Collegium Medicum UJ uzyskała tytuł doktora nauk medycznych, zaś 2 lata później z wyróżnieniem zdała egzamin specjalizacyjny z zakresu dermatologii i wenerologii.
   Od 2008 roku jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz International Dermoscopy Society, zaś od roku 2011 należy do European Academy of Dermatology and Venereology.
   Pani Doktor jest laureatka prestiżowych nagród min. Wojewody Małopolskiego (2010 rok) a także Polskiego Towarzystwa Lekarskiego Im. Prof. M. Sycha (2014 rok) za pracę doktorską. W latach 2008-2012 była stypendystką projektu „Doctus - Małopolski fundusz stypendialny dla doktorantów” za wybitne osiągnięcia naukowe sprzyjające rozwojowi Województwa Małopolskiego.
   Dr M. Nastałek jest głównym autorem i współautorem ponad 15 publikacji naukowych z zakresu Dermatologii i Alergologii, opublikowanych w renomowanych czasopismach krajowych i zagranicznych.
   W kręgu jej szczególnych zainteresowań pozostaje dermatoskopia, ukierunkowana na wczesne wykrywanie złośliwych zmian melanocytowych- czerniaka oraz tzw. nieczerniakowych raków skóry. Z zakresu tego badania pani Doktor przeszła liczne certyfikowane kursy i szkolenia w kraju oraz zagranica.
   Ze względu na temat pracy doktorskiej dotyczący procesu powstawania blizn przerosłych i bliznowców, pani Doktor kontynuuje badania dotyczące zastosowania najkorzystniej opcji terapeutycznej w schorzenia z zaburzonym bliznowaceniem.

  Specjalizacje

  • Dermatologia i wenerologia

  Choroby

  • znamiona
  • nowotwory skóry
  • trądzik, blizny potrądzikowe
  • łuszczyca, dermatozy rumieniowo- grudkowe
  • choroby alergiczne skóry
  • choroby immunologiczne skóry
  • choroby infekcyjne skóry i jej przydatków
  • blizny przerosłe i keloidy (bliznowce)
  więcej

  Usługi

  Ars-Medica Specjalistyczno - Zabiegowa Przychodnia Medyczna

  ul. Warszawska 17, Stare Miasto, 31-155 Kraków, małopolskie

  Zwykła wizyta
  Wykonywane badania:
  Badanie dermatoskopowe
  Badanie trichoskopowe
  Wykonywane zabiegi:
  Zabiegi laserowe

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Bardzo dobra Pani doktor, leczenie keloidu u mnie, efekty niesamowicie zadowalające !!! Zna się na rzeczy, miła i pomocna. Wytłumaczy tez wszystko jak laikowi ;)

  • D

   Bardzo życzliwa, pomocna, ludzka. Sprawia wrażenie, że naprawdę zależy jej na pacjencie. Kompetentna. Polecam zdecydowanie.

  • L

   Bardzo sympatyczna Pani doktor. Pełna ciepła i życzliwości. Pełen profesjonalizm. Wizyta w Szpitalu w Proszowicach.

  • K

   Powiem krótko, trafna diagnoza, z trądzikiem borykałem się kilka lat i przerobiłem paru lekarzy, aż wreszcie widzę efekty. szkoda że straciłem tyle czasu, ale jak widać wystarczyła wizyta u odpowiedniego lekarza.

  • M

   Byłam u Pani doktor na wizycie ze swoim rocznym synkiem. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ w końcu ktoś podszedł do sprawy poważnie i profesjonalnie. Pani doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci, mój synek ja bardzo lubi. Także polecam wszystkim mamom.

  • M

   Profesjonalizm i znakomite podejście do pacjenta to główne zalety Pani doktor. Uzyskałam fachową pomoc i poradę, co rozwiązało mój problem, dlatego szczerze polecam znajomym, rodzinie wizytę u tej Pani.

  • M

   Szczerze polecam tego lekarza. Trafiłam do Pani Doktor z dość wstydliwym problemem, na który trzech lekarzy nie potrafiło rozwiązania. Dzięki Pani doktor wreszcie jestem wyleczona.

  • A
   Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl

   Wybrałam tego lekarza z polecenia znajomej. Leczę trądzik, już chyba 7 rok, nastolatką dawno nie jestem :). Wizyta trwała niewiele ponad 5 minut, Pani doktor zadała niewiele pytań, nieszczególnie interesowało ją dotychczasowe leczenie. Poleciła badania, ale jak już zdążyłam się zorientować niekompletne. Odwiedzę ją raz jeszcze, ale na razie nie zrobiła dobrego wrażenia.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG