Jesteśmy prywatnym ośrodkiem zdrowia działającym od 1993 roku. Działamy oparciu o ustawę o Zakładach Opieki Zdrowotnej i rejestr prowadzony przez Wojewodę Małopolskiego. Wszyscy konsultujący i wykonu... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Ars-Medica Specjalistyczno - Zabiegowa Przychodnia Medyczna

ul. Warszawska 17

31-155 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Jesteśmy prywatnym ośrodkiem zdrowia działającym od 1993 roku.
Działamy oparciu o ustawę o Zakładach Opieki Zdrowotnej i rejestr prowadzony przez Wojewodę Małopolskiego. Wszyscy konsultujący i wykonujący zabiegi lekarze to doświadczeni i wybitni specjaliści klinik i szpitali krakowskich, od lat cieszący się dużym autorytetem ze względu na swoją rozległą i nowoczesną wiedzę medyczną, która w połączeniu z wysokiej klasy sprzętem pozwala osiągać zadowolenie pacjentów. Zapraszamy pacjentów indywidualnych jak i zbiorowych, osoby prywatne i instytucje.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Zbigniew Ulatowski

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, Proktolog, dr n. med.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinety Specjalistyczne All-MedUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego

   Szczegółowe wyjaśnienia, bardzo dokładne badanie i bardzo miły kontakt z lekarzem .Otrzymałam zadawalające odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Polecam tego lekarza :)

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinety Specjalistyczne All-MedUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego

   Bardzo dobry specjalista, w dzisiejszych czasach mało takich osób. Polecam gorąco tego specjalistę. Fachowo i w zrozumiały sposób wszystko wyjaśnił. Skupił się na człowieku, na jego dolegliwości.

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu


 • Jacek Drabina

  Urolog, Chirurg, Androlog, lek.

  • P
   Lokalizacja: SUPERIOR Centrum MedyczneUsługa: konsultacja urologiczna

   Parę razy trafiłem na konsultacje do pana doktora, w tym raz wyleczył mnie z bardzo przykrego stanu zapalnego. Świetny, przyjazny fachowiec. Bardzo polecam.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Ars-Medica Specjalistyczno - Zabiegowa Przychodnia MedycznaUsługa: konsultacja

   Aktualnie jestem już stałym pacjentem u Pana doktora, który w porównaniu z innymi lekarzami z mojego miasta poprawnie mnie zdiagnozował. Dzięki temu wiem co mi już dolega. Poza tym Pan doktor posiada profesjonalne podejście do pacjenta, przez co pacjent nie odczuwa dużego dyskomfortu podczas badania. Ponadto lekarz wszystko szczegółowo omówił oraz wyjaśnił jak dalej postępować. Dodatkowo zostałem przyjęty punktualnie, co też uważam za duży plus. Serdecznie polecam Pan doktora Jacka Drabinę.

  Zobacz wszystkie opinie (157) o tym lekarzu


 • Agnieszka Ryncarz-Łucka

  Laryngolog, lek.

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medyczne PZU Zdrowie Kraków KotlarskaUsługa: konsultacja laryngologiczna

   Na zapalenie zatok leczę się od 15 lat. Byłam u wiele laryngologów, zażyłam chyba z pół apteki różnych leków. 4 lata temu po wybłaganiu u jednego laryngologa tomografii komputerowej zatok wyszło, że wszystkie moje zatoki są całkowicie niedrożne i jedyne wyjście to leczenie operacyjne FESS. Operacja miała miejsce 3 lata temu i pomogła. Do pierwszej infekcji. Razem z przeziębieniem wróciło mi wszystko. W sierpniu 202o trafiłam do Pani Agnieszki i ponowna tomografia wykazała, że jest gorzej niż przed operacją! Jednak Pani Agnieszka nie poszła na łatwiznę, tylko podjęła rękawicę walki z chorobą farmakologicznie. Już po tygodniu zażywania leków była wielka poprawa. Czuję się jak zdrowy człowiek - żadnego kataru, żadnych bólów głowy, bez zapasu chusteczek we wszystkich kieszeniach. Obecnie leczenie dalej trwa, jeszcze nie wszystko jest idealnie ale mam pełne zaufanie, że tak będzie. Z całego serca polecam Panią Doktor Agnieszkę Ryncarz-Łucką, bo nigdy nie spotkałam lekarza, który tak świetnie przeprowadza wywiad medyczny, idealnie dobiera leki, a do tego jest mega sympatyczny i wizyta w gabinecie bardzo przyjemna.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ProfeomedUsługa: konsultacja laryngologiczna

   Bardzo kompetentna Pani Doktor. Niezwykle empatyczna i miła. Potrafi nawiązać kontakt z dzieckiem, co minimalizuje stres podczas badania. Szczegółowo wyjaśnia problem i dobiera odpowiednie leczenie. Serdecznie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (127) o tym lekarzu


 • Janusz Piskorowski

  Kardiolog, Internista, lek.

  • E
   Lokalizacja: MEDIC HOUSE KrakówUsługa: konsultacja kardiologiczna + EKG

   Rzeczowo, fachowo z pełnym zaangazowaniem, bez pośpiechu, wyczerpujący wywiad, uzyskalam odpowiedzi na wszystkie pytania. Szczerze polecam.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDIC HOUSE KrakówUsługa: konsultacja kardiologiczna + EKG

   Bardzo obszerny wywiad, dokładne wyjaśnienie problemu, sprawna komunikacja. Widać także zaangażowanie lekarza, polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Wojciech Łobaziewicz

  Chirurg, Onkolog, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Krakowskie Centrum Diagnostyczno KliniczneUsługa: konsultacja chirurga onkologa

   To była moja pierwsza wizyta. Jestem bardzo zadowolona z podejścia Pana doktora do moich problemów zdrowotnych. Doktor wyjaśnił mi wszystko w sposób bardzo spokojny, przejrzysty i klarowny. Dokładnie ustalił ze mną dalszy przebieg leczenia. Czułam się komfortowo.

  • K
   Lokalizacja: Krakowskie Centrum Diagnostyczno KliniczneUsługa: konsultacja chirurga onkologa

   Świetny kontakt z pacjentem, przeprowadza szczegółowy wywiad, bardzo empatyczny..podejmuje szybko działanie w sprawie leczenia pacjenta

  Zobacz wszystkie opinie (153) o tym lekarzu


 • Barbara Hajec-Matusiak

  Internista, Lekarz Medycyny Pracy,

  • J

   Pani doktor Hajec-Matusiak jest moim lekarzem pierwszego kontaktu już od 4 lat. Pełen profesjonalizm, kompleksowa opieka i mega świetne podejście do pacjenta :) Uważam, że ciężko dziś spotkać TAK DOBREGO lekarza jakim jest Pani Hajec. Wspaniała kobieta - wspaniały lekarz = zadowolony pacjent :)) Polecam :)

  • A

   Krótko mówiąc: profesjonalne podejście do pacjenta oraz zawodu który wykonuje sprawia,że uważam Panią doktór Hajec za wspaniałego lekarza a przede wszystkim człowieka. Wszystko jak najbardziej w najlepszym porządku, polecam każdemu.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Iwona Chmielarczyk-Koszykowska

  Reumatolog,

  • K

   Wizyta u tej pani to strata czasu i nerwów. Nie diagnozuje problemu tylko sugeruje wizytę u psychiatry, bo pacjent na pewno zmyśla. Nieprofesjonalna i nierzetelna. Odradzam!!!!! Strzeżcie się jej porad!!!!

  • M

   Bardzo dobry psycholog ale niestety reumatolog kiepski moje bóle kręgosłupa były dla pani doktor tylko moim wymysłem.Inny doktor zdiagnozował właśćiwie i po bólu zostały wspomnienie

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Mirosław Fortuna

  Urolog, Chirurg, lek.

  • K

   Bardzo dobry fachowiec. Umie pożartować co świetnie sprawdza się podczas zabiegu. Bez wahania poszedłbym ponownie.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Lekarz godny polecenia, jestem bardzo zadowolony z wizyty.Lekarz przyjaźnie nastawiony do pacjenta, miły i sympatyczny.Naprawde dobry specjalista, POLECAM.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Bohdan Huszno

  Endokrynolog, prof. dr hab. n. med.

  • K

   Wizytę u Profesora poleciła mi znajoma, która była bardzo zadowolona z leczenia. Ja na początku również.
   Euthyrox przyjmuję od 14 r.ż., to rozwiązanie poprzedniego endokrynologa Profesor bardzo skrytykował, mówiąc, że szkoda "skazywać" tak młodą osobę na przyjmowanie hormonów do końca życia (trafiłam do Niego jako osiemnastolatka), tym bardziej, że nie stwierdza się u mnie niedoczynności tarczycy (jedynie TSH skaczące do około 9). Zalecił więc Jodid, początkowo TSH spadło, ale potem znów zaczęło się podnosić, więc został mi znów przepisany Euthyrox, ja jednak miałam pytania dotyczące leczenia, które zostały ucięte krótkim "jeśli pacjent chce ze mną dyskutować na temat leczenia to musi zmienić lekarza". Mimo tego komentarza zaryzykowałam pytanie, czy powinnam zbadać przysadkę mózgową, co sugerował poprzedni lekarz, odpowiedziano mi "tak, może Pani również iść do Sanepidu zbadać, czy przypadkiem nie ma Pani dżumy, to też możliwe". Na pytanie dotyczące możliwych przyczyn wzrostu TSH i dalszych prognoz leczenia dowiedziałam się, że z takimi pytania należy wybrać się do wróżki.
   Pomijając widoczny w przytoczonej dyskusji kompletny brak kultury osobistej, jakiej można by się spodziewać po człowieku z takim wykształceniem, pan Profesor nie wykazał się niczym szczególnym jako specjalista- nie zostały mi zlecone żadne dodatkowe badania (poza przeciwciałami i wykonywanymi podczas wizyt USG), mogące ustalić przyczyny skoków TSH, a metody leczenia stosowane przez poprzedniego endokrynologa (Euthyrox) początkowo wyśmiane przez Profesora, w końcu też zostały przez Niego samego zastosowane.
   Podsumowując- pan Profesor może być dobrym lekarzem dla tych, których satysfakcjonuje ciągłe przyjmowanie leków. Na pytania, nad którymi może warto się zastanowić (czy ktoś przebadał działanie Euthyroxu na organizm przez kilkadziesiąt lat? Jakie ryzyko ciągnie za sobą przyjmowanie stearynianu magnezu zawartego w leku?- pomijając fakt, że Profesor nie ma pojęcia o tej substancji, stwierdził, że MAGNEZ jest każdemu człowiekowi potrzebny) nie uzyskałam odpowiedzi, dlatego z chęcią poszukam jej u innego specjalisty.
   Jak to stwierdził Pan Profesor "z lekarzami tak jak z szewcami, są dobrzy i źli, nie warto chodzić do tych złych". Czy Pan jest jak dobry szewc?
   Pozdrawiam wszystkich z problemami tarczycy, życzę wytrwałości.

  • P

   Nie wiem czy prof. Huszno jest dobrym specjalista ponieważ zalecił mojemu synowi wyciecie całej tarczycy
   i teraz sie nie dowiem czy to była trafna decyzja poniewaz jest juz zoperowany i bedzie przez całe zycie brał lekarstwa.
   Natomiast wiem to z atopsji , że jest chamski i arogancki gdy sie rozmawia w cztery oczy. Przy wizycie gdy byłem ze synem i znajomym który polecił mi prof. Huszno był bardzo miły i uprzejmy , natomiast gdy rozmawiałem w cztery oczy i po zaleceniu przez Pana prof. wycięcie całej tarczycy zapytałem czy mógł by mi polecić dobrego hirurga odpowiedział wprost GUZIK MNIE OBCHODZI GDZIE BĘDĄ KROILI PANA SYNA. Powiem szczerze że zatkało mnie i brakło mi podobnej arogancji i chamstwa jakiego Pan prof. sie dopuscił. Podziekowałem jedynie za wyczerpującą odpowiedź i wyszedłem zniesmaczony. Przy wyjściu cos jeszcze zamamrotał pod nosem o jakims lekarzu ale nie chciałem juz tego słuchać. Widać brak łapówki tak zdenerwował Pana prof. Nadmienię że było to normalne skierowanie na ubezpieczenie.
   Generalnie NIE POLECAM nikomu prof. Huszno , no chyba ze z zasobnym portfelem.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Barbara Nalepa-Czaja

  Internista, Diabetolog, Lekarz Medycyny Pracy, lek.

  • R

   Pani Doktor jest bardzo miła i ma ogromną wiedzę. Pod jej opieką w trakcie cukrzycy ciążowej czułam się bardzo bezpiecznie. Pani Doktor udzielała mi bardzo dokładnych wskazówek i rad dzięki czemu moje cukry cały czas były w normie :) Bardzo polecam!

  • M

   brakuje nam cukrzykom tej wspanialej kobiety w krosnie! wszystkie zagadnienia dokladnie byly wyjasnione


Powiązane wyszukiwania