mgr

Magdalena Nalaskowska

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta

16 opinii +dodaj

Kontakt: 881*037*907 http://ego-psychoterapia.pl/ http://www.terapia-nalaskowska.pl/ Jestem psychologiem, dyplomowanym psychoterapeutą psychodynamicznym oraz certyfikowanym specjalistą… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Instytut Psychoterapii EGOUsługa: psychoterapia indywidualna

  W przyszłym tygodniu kończę kilkuletnią terapię u Pani Magdy. Ta opinia jest chyba takim trochę podziękowaniem za ten czas i za uzyskane efekty. Moje wcześniejsze doświadczenia z psychologami nie były zbyt udane, kiedyś pewnie napisałbym, że byli źli bo mnie oceniali i itd.. No właśnie.. dzięki terapii zrozumiałam, że nie do końca tak jest, że wszyscy w około mnie krytykują i odrzucają. O Pani Magdzie też tak czasem myślałam, ale to właśnie ona mi pokazała, że zawsze tak myślę i pomogła mi zmienić to myślenie. Szczególne jestem wdzięczna za to, że od roku tworzę związek, w którym czuję się kochana. Wielu z Was pewnie wydaje się to nic wielkiego, ale dla mnie było to kiedyś totalną abstrakcją. Na pewno mogę powiedzieć o Pani Magdzie, że jest zaangażowana w swoją pracę. Nie raz dziwiłam się, jak to jest możliwe, że pamięta tak dokładnie to co powiedziałam tak dawno temu. Myślę jednak, że ten rodzaj terapii nie jest dla wszystkich. Myślę, że pani Magda będzie odpowiednią terapeutką dla osób przygotowanych na długą, ciężką pracę, naprawdę chcących coś zmienić. Jeśli ktoś potrzebuje tylko porozmawiać myślę, że może być rozczarowany. Ja jestem naprawdę zadowolona. Tyle czasu trwała ta terapia, czasem mi się dłużyła, a teraz muszę przyznać, że będzie mi jej brakowało.

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Instytut Psychoterapii EGOUsługa: konsultacje psychologiczne

  O namiar do pani Nalaskowskiej poprosiłam koleżankę, u której byłam świadkiem zmian pod wpływem psychoterapii. Niestety nie mogę się wypowiedzieć na temat samej terapi bo byłam tylko na konsultacjach. Pani Nalaskowska zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Miałam wrażenie, że jest autentycznie zaintersowana moim problemem, słuchała i zadawała trafne pytania. Tak jak napisałam nie podjęłam terapii, ponieważ pani Nalaskowska uznała, że mój problem nadaje się do innego specjalisty, którego zresztą mi poleciła. To było dla mnie pozytywne zaskoczenie. Byłam zdziwiona, że nie chce zatrzymać klienta, który przecież jest zdecydowany przychodzić i płacić. Widziałam, że najlepsze rozwiązanie mojego problemu jest najważniejsze. Jestem zadowolona zarówno z konsultacji jak i z poleconego specjalisty.

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo skuteczna, bardzo miła, profesjonalna. Terapię zakończyłem już pół roku temu i efekt jest oszałamiający. Nie dość, że dzięki spotkaniom z Panią Nalaskowską bez problemów poradziłem sobie z "ciągotami" do alkoholu, to jeszcze udało mi się wspaniale poukładać życie rodzinne, nad czym sporo pracowaliśmy podczas terapii. Pomimo, że zgłosiłem się tylko z problemem picia, Pani Nalaskowska nauczyła mnie jak budować zdrowe relacje międzyludzkie.Teraz, gdy minęło już trochę czasu od zakończenia terapii, z całą pewnością mogę stwierdzić skuteczność spotkań z Panią Magdą zarówno w trakcie ich trwania jak i po zakończeniu. Zdecydowanie polecam !!!

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Instytut Psychoterapii EGOUsługa: psychoterapia indywidualna

  Chodzę do Pani Magdy od niedawna, ale kilka rzeczy już mnie pozytywnie zakończyło. Chodziłam wcześniej już do dwóch psychologów i nie sądziłam, że tym razem coś będzie inaczej. Po pierwsze Pani Magda bardzo szczegółowo omówiła ze mną kontrakt, nigdy wcześniej się z czymś takim nie spotkałam. Pozatym nie stara się być przesadnie miła, jak wcześniejsi psycholodzy, z którymi miałam wrażenie, że spotykam się z "dobrą ciocią", ale miałąm poczucie, że to tylko takie mówienie, które nic nie zmienia i nie wnosi. Pani Magda mówi czasem rzeczy trudne, które naprawdę skłaniają do myślenia. Jest przy tym bardzo życzliwa. Zobaczymy co będzie dalej. Na razie jestem bardzo zadowolona.

 • Ł
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Instytut Psychoterapii EGOUsługa: psychoterapia indywidualna

  Jestem bardzo zadowolony ze sposobu w jaki prowadzi moją terapię Pani Nalaskowska. Jest jednocześnie serdeczna a przy tym bardzo profesjonalna. Widać, że doskonale wie, jak prowadzić psychoterapię. Wielokrotnie byłem zaskoczony jak swoimi komentarzami trafiała w punkt. Jestem usatysfakcjonowany z dotychczasowej pracy i jej efektów.

 • A
  Lokalizacja: Instytut Psychoterapii EGO

  Dzięki Pani Magdalenie zrozumiałam wiele rzeczy, które dzieją się w moim życiu i na swój temat, choć niektóre z nich początkowo były trudne do przyjęcia dla mnie. Nigdy jednak nie poczułam, że mówi "ja wiem lepiej", tylko pokazywała jak ona to widzi, z czasem i ja to zaczynałam dostrzegać i rozumieć. Zawsze czułam się bardzo bezpiecznie na terapii i czułam, że dostaję wsparcie. A co najważniejsze nasze spotkania bardzo mi pomogły.
  Polecam Panią Nalaskowską, bo warto spróbować, może komuś też pomoże tak jak mi.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Instytut Psychoterapii EGOUsługa: psychoterapia indywidualna

  Bardzo polecam terapię u Pani Magdy. A po półtora roku mogę już dużo powiedzieć. Od początku zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Zanim podjęła decyzję o moim leczeniu poświęciła sporo czasu na zdobycie informacji na mój temat i mojego problemu, później dokładnie wytłumaczyła mi na czym polega proponowana przez nią psychoterapia psychodynamiczna, ale przedstawiła także inne rozwiązania. Czasem w trakcie terapii złościło mnie to, że mnie nie pociesza, że mi nie radzi, choć dobrze wiedziałam już, że nie na tym polega psychoterapia. Przez cały czas widziałam, że Pani Magda jest bardzo zaangażowana w swoją pracę. Wybrałam trudną drogę, bo wbrew przekonaniem wielu ludzi (przynajmniej moje takie początkowo było), terapia to nie miłe słowa i jak ktoś niżej napisał poklepywanie po ramieniu. Ale teraz już wiem, że było warto... Bardzo wiele rzeczy zrozumiałam i wiele się na swój temat dowiedziałam. Ale przede wszystkim moje życie wreszcie zaczyna inaczej wyglądać za sprawą zmian, które wprowadzam dzięki terapii, ale też dzięki temu, że zaczęłam inaczej je postrzegać. Także jeszcze raz bardzo polecam Panią Magdę.

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Do Pani Magdy trafiłam w momencie ogromnego kryzysu w moim życiu .Teraz wiem ,że to był "ostatni moment".
  To dzięki mojemu lekarzowi rodzinnemu,który ostatnio oprócz recepty na
  pigułki, żebym mogła jakoś funkcjonować, dał mi trzy numery telefonów do terapeutów.
  Podobno dobrych. Niewiele sobie obiecywałam .Telefon do Pani Magdy wybrałam jako pierwszy
  (na szczęście!).
  Od pierwszego spotkania p. Magda zyskała moje zaufanie. Może dlatego ,że terapia jaką mi zaproponowała okazała się zupełnie inna od moich wyobrażeń .
  .Pierwsza mi uświadomiła,że to ja mam problem ,nie inni.
  Wiem,że to początek mojej drogi i wiele mamy wspólnie do zrobienia,ale teraz się tego nie obawiam. Nie jestem sama .Mam nadzieję.
  Nie jest łatwo ,żadnego „słodzenia”,poklepywania
  To trudna praca,ale wiem ,że w tej chwili najważniejsza w moim życiu. Zrozumiałam siebie i
  bliskich na których mi zależy. Powoli zaczynam radzić sobie z problemami.
  Pani Magda to świetna specjalistka,gorąco polecam .
                                                                                                              Małgorzata

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Byłem już na kilku terapiach, niestety się tylko zniechęciłem przez schematyczne podejście terapeutów uzależnień. Panią Magdę Nalaskowską polecił mi znajomy. I bardzo się cieszę. Wreszcie nie poczułem się włożony w jakiś schemat, wreszcie poczułem, że ktoś naprawdę mnie słucha.

 • Trafiłem do Pani Magdaleny półtora roku temu. Pomogła mi z moim uzależnieniem od alkoholu. Odkąd do niej chodzę, nie piję. Czułem dużą niechęć do leczenia, byłem przekonany że to się nie uda, ale moja terapeutka sprawiła, że się przed nią otworzyłem i jej zaufałem. Zacząłem nad sobą pracować. Jestem bardzo zadowolony z tego leczenia i zmian do których doprowadziło w moim życiu. Czuć, że Pani Magda jest bardzo zaangażowana w to co robi.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Kontakt:
  881*037*907
  http://ego-psychoterapia.pl/
  http://www.terapia-nalaskowska.pl/
  Jestem psychologiem, dyplomowanym psychoterapeutą psychodynamicznym oraz certyfikowanym specjalistą terapii uzależnień.

  PSYCHOTERAPIA PSYCHODYNAMICZNA
  Jako psychoterapeuta pracuję w nurcie psychodynamicznym.

  Nurt ten oparty jest na założeniach teorii psychoanalizy. Istotą pracy terapeutycznej w tym podejściu jest analiza i interpretacja przeżyć psychicznych pacjenta. Podejście psychodynamiczne koncentruje się na przyczynie problemu, nie jego zewnętrznym objawie. Wymaga to poświęcenia uwagi całej osobowości pacjenta, procesom nieświadomym oraz samej relacji.

  Swoją wiedzę z zakresu psychoterapii psychodynamicznej zdobywałam podczas czteroletniego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Jestem członkiem Polskiego owarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

  TERAPIA UZALEŻNIEŃ
  Od początku swojej pracy jako psycholog zajmuję się terapią osób uzależnionych. Swoją wiedzę i umiejętności zdobywałam w Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Warszawie oraz podczas pracy w poradniach leczenia uzależnień oraz w ośrodku stacjonarnym. Prowadzę terapię uzależnień od substancji psychoaktywnych (alkohol i narkotyki) oraz uzależnień behawioralnych (hazard i multimedia). Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

  KWALIFIKACJE
  Studia magisterskie z zakresu psychologii (specjalność psychologia kliniczna) ukończyłam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, z którym obecnie współpracuję. Ukończyłam także Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie oraz czteroletnie szkolenie w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Specjalizacje

 • Psychoterapia