mgr

Magdalena Makarowska

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

2 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
195 odwiedzin w ciągu 30 dni

Mgr Magdalena Makarowska, dietetyk, biotechnolog, autorka poradników autorka serii poradników o zdrowym odżywianiu: "Jedz pysznie, chudnij cudnie"...  Posiada szkolenia potwierdzone… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów

  Rzeczowa i miła rozmowa. Pani dietetyk otwarta na różne sugestie pacjentów. Proponuje bardzo elastycze diety. Można sobie coś wybrać.

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: dieta

  Pierwszy raz jestem zadowolona z tego jak prowadzona jest dieta. Nie liczymy kalorii, za to dostaję mnóstwo fachowej wiedzy - nie książkowej, oklepanej, ale wynikającej z doświadczenia. Zupełnie inna filozofia odchudzania!!! Wizyty są żywiołowe, energiczne, bez przynudzania. Schudłam już prawie 10 kg. Polecam!!!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Mgr Magdalena Makarowska, dietetyk, biotechnolog, autorka poradników autorka serii poradników o zdrowym odżywianiu: "Jedz pysznie, chudnij cudnie"... 
  Posiada szkolenia potwierdzone certyfikatem MEN – w Centrum kształcenia kadr sportowych Olimpiakos” - „Żywienie i suplementacja w sporcie", „Żywienie i odchudzanie dzieci i młodzieży", „Żywienie w stanach chorobowych",oraz szkolenia Polskiego Towarzystwa Dietetycznego - Bilansowanie diet roślinnych w teorii i praktyce”. Autorka projektu edukacyjnego dla dzieci w wieku przedszkolnym” Rosnę zdrowo bo wiem co jem”. Organizatorka warsztatów kulinarnych w przedszkolach, szkołach i innych placówkach.
  Autorka jadłospisów dla cateringu dietetycznego Food Market - bilansowanie diet dla dzieci w przedszkolach, żłobkach, szkołach, dla sportowców, dla osób na dietach odchudzających, dla osób na dietach roślinnych.
  Wykładowca na warsztatach w ramach projektu Aktywna Położna oraz Planeta Dziecko, autorka artykułów na temat zdrowego odżywiania w magazynie Moda na Zdrowie . 
  Certyfikowany Członek Zwyczajny Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków ze statusem Doradca Żywieniowy oraz Polskiego Towarzystwa Dietetycznego .
  Gość programów TVN - DDTVN, Stylowy Magazyn i Pytanie na śniadanie TVP2. 
  Na co dzień zajmuje się układaniem indywidualnych planów dietetycznych zarówno dla dzieci jak i dorosłych, dla osób z problemami z nadwagą oraz przy problemach zdrowotnych. 
  Pasjonatka diet roślinnych.

Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny
 • Dietetyk sportowy
 • Dietetyk dziecięcy