Poradnia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20, laboratorium od poniedziałku do piątku w godzinach 8-10 i 16-19. Zapraszamy do naszej siedziby przy ul. Narutowicza 42 w Łodzi. Lokaliz... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów

Narutowicza 42, Śródmieście

90-135, Łódź, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe +48 505...

O nas

Poradnia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20, laboratorium od poniedziałku do piątku w godzinach 8-10 i 16-19. Zapraszamy do naszej siedziby przy ul. Narutowicza 42 w Łodzi. Lokalizacja pozwala na dogodny dojazd ze wszystkich dzielnic miasta, a bliskość Dworca Fabrycznego daje szansę pacjentom nie posiadającym aut, z miejscowości ościennych oraz innych miast, na skorzystanie z porady doświadczonych lekarzy.

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Miłosz Andrzejewski

  Ortopeda, Chirurg, dr n. med.

  • Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - Centralny Szpital Weteranów

   Wspaniały lekarz. To bardzo kompetentny ortopeda, przemiły człowiek. Lekarz z powołania,kulturalny, wszystko dokładnie wytłumaczy,cierpliwy.

  • Bardzo nie polecam.Od wielu lat mam problemy z kolanem. Zostałam zbadana, objawy przeze mnie podane zostały zignorowane. Dostałam skierowanie na rehabilitacje po których jak się okazało...pogorszyło się Kiedy powiedziałam o tym panu doktorowi był bardzo zdziwiony.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Ewa Trzos

  Kardiolog, dr hab. n. med.

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: konsultacja, EKG

   Pani dr bardzo komunikatywnie rozpoczęła swoją diagnozę moich dolegliwości. Przedstawiła mi rzeczowo jakim zagrożeniem życia jest mój obecny stan zdrowia

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: choroba serca

   Wspaniały lekarz !!!!! Będąc jeszcze lekarzem w przychodni rejonowej W Łodzi na ul. Piotrkowskiej 102 odkryła u mnie wadę serca gdzie inni lekarze nie mieli o tym nawet pojęcia . Było to na początku lat 80-tych. Dzięki Pani Ewie Trzos zawdzięczam , że żyję do dnia dzisiejszego ( mam 56 lat ) . Dziękuję za wszystko i serdecznie pozdrawiam

   Witold Wodziński

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Katarzyna Kowalewska

  Logopeda, Protetyk, mgr

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani Kasia jest wspaniałym logopedą.Jest uśmiechnięta osobą o niesamowitym podejściu do dziecka co owocuję w terapii. Moja córeczka uwielbia z panią Kasia ćwiczyć i z chęcią przygotowuje się na następne zajęcia.Polecam z czystym sercem.


 • Agnieszka Makówka

  Nefrolog, Internista, dr n. med.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: Konsultacja

   Pani doktor rzeczowa, konkretna i empatyczna. Widzi całość pacjenta a nie tylko swoją specjalizację. Wizyta przebiegała bez pośpiechu i z wszelakimi wyjaśnieniami. Polecam.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: konsultacja nefrologiczna

   Pani doktor bardzo miła, badanie i wywiad przeprowadzone szczegółowo, na tyle na ile wymagał mój "przypadek". Serdecznie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Sławomir Kozanecki

  Diabetolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: cukrzyca

   Nikt ze wszystkich dziedzin medycyny nigdy tak rzeczowo nie wytlumaczyl mi wszystkiego, co jest związane z cukrzycą. Godny polecenia lekarz. Cierpliwie tlumaczy i angażuje się w dany przypadek.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: konsultacje diabetologiczne

   Doktor Kozanecki uświadomił mi to co jest najbardziej istotne dla tej choroby. Odczułam fachowość i troskę. Cechy dobrego doktora. Nie wszędzie się z tym spotykamy.
   Bożena Sadowska.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Gabriela Piasecka-Pełka

  Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta, mgr

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: konsultacja psychologiczna

   Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolony. Pomimo, że mówiłem o trudnych rzeczach dla mnie, pani Gabriela spokojnie mnie wysłuchała i miałem wrażenie, że pytała o kluczowe rzeczy. Jestem świadom, że moich problemów nie załatwi jedna, dwie czy trzy wizyty, ale na pewno wrócę do Pani Gabrieli.


 • Aleksandra Błońska

  Dietetyk,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo miła i sympatyczna osoba. Chętnie odpowiada na pytania i dba o różnorodność produktów podczas diety. Przy chorobie Cronha rozwiała wszystkie moje wątpliwości na temat spożywanych produktów i zapewniła dodatkowe materiały informacyjne w postaci książeczek oraz stowarzyszeń. Jest zainteresowana jak największym doinformowaniem pacjenta.

  • B
   Lokalizacja: Centrum Opieki Zdrowotnej Orkan-MedUsługa: stan po zapaleniu trzustki

   Gorąco polecam Panią Aleksandrę. Po ostrym zapaleniu trzustki odwiedziłam Panią Aleksandrę, która poświęciła mi bardzo dużo czasu, dokładnie wszystko ze mną omówiła i przygotowała mi plan diety na cały rok. Bardzo duży profesjonalizm i wymarzone podejście do pacjenta!


 • Michał Posmykiewicz

  Chirurg, lek.

  • U
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: podejrzenie nowotwór piersi

   Pierwszy kontakt z dr Posmykiewiczem miałam pod koniec 2012 roku, gdy wynik badania mamograficznego nie był dla mnie korzystny. Przeszłam szereg dodatkowych badań, które potwierdziły zmiany nowotworowe piersi. W czasie wizyt, które odbywały się w miłej dla pacjenta atmosferze, zostałam bardzo szczegółowo poinformowana o mojej sytuacji oraz o możliwościach leczenia. Jakie będą konsekwencje zarówno gdy będę miała tzw. operację zapobiegawczą a ewentualnym odjęciem piersi. Odpowiedział na moje wszystkie pytania w sposób szczegółowy, co pozwoliło mi na podjęcie decyzji. W chwili jestem już 6 lat po operacji. Czuję się bardzo dobrze. Cały czas jestem - co najmniej raz w roku - pod opieką. Stosunek Lekarza do pacjenta jest bardzo ważny. Dlatego polecam wizytę u Pana Doktora szczególnie kobietom, które bardzo często wpadają w panikę, gdy dowiadują się o zmianach nowotworowych. Moja ocena jest bardzo dobra. UF

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Salve Medica

   Bardzo miły, konkretny lekarz. Wszystko wytłumaczył odpowiadając na każde zadane pytanie, polecam każdemu!

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Agnieszka Majda

  Nefrolog, Internista, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: konsultacja nefrologiczna

   Pierwsze wrażenie-pani doktor bardzo miła i kompetentna na pierwszej wizycie dużo pytała i przeglądała dokumentację pacjenta oby tak dalej.


 • Michał Kidawa

  Kardiolog, dr hab. n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Dubiel wizyta 28,01,2019 r. Miły i kompetentny. Z wizyty jestem bardzo zadowolona, dokładnie wyjaśnia i uważnie słucha pacjenta. Gorąco polecam

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: EKG - elektrokardiografia

   Pan doktor sympatyczny rozmowny. Zbadał serduszko bez problemów. W trakcie badania mówił co widać na ECHO.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu