Informujemy, iż od dnia 04.05.2020 Pacjenci mogą korzystać zarówno z wizyt stacjonarnych jak i konsultacji on - line oraz z laboratorium. Dla Państwa bezpieczeństwa prosimy o zapisywanie się na pobra... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów

Narutowicza 42, Śródmieście

90-135, Łódź, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe +48 505...

O nas

Informujemy, iż od dnia 04.05.2020 Pacjenci mogą korzystać zarówno z wizyt stacjonarnych jak i konsultacji on - line oraz z laboratorium.
Dla Państwa bezpieczeństwa prosimy o zapisywanie się na pobranie krwi na konkretną godzinę. Proponujemy wysyłanie skierowania do rejestracji poradnia@melissamed.pl celem wyceny i płatność on - line. Opłaty można dokonać także w rejestracji. Wyniki badania krwi będą dostępne on - line.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Poradnia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20, laboratorium od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 19. Zapraszamy do naszej siedziby przy ul. Narutowicza 42 w Łodzi. Lokalizacja pozwala na dogodny dojazd ze wszystkich dzielnic miasta, a bliskość Dworca Fabrycznego daje szansę pacjentom nie posiadającym aut, z miejscowości ościennych oraz innych miast, na skorzystanie z porady doświadczonych lekarzy.

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Andrzej Bissinger

  Kardiolog, dr n. med.

  • Najgorsza wizyta jakiej kiedykolwiek doświadczyłem. Miałem duży problem z powiedzeniem co mi dolega, bo lekarz cały czas mi przerywał, żeby ironicznie skomentować i wyśmiać, to co udało mi się powiedzieć . Z gabinetu wyszedłem upokorzony. Moje objawy zostały zbagatelizowane, lekarz sprawiał wrażenie zabieganego, stwierdził , że nie ma czasu edukować mnie na temat moich dolegliwości. Stanowczo odradzam.

  • A

   Podobnie jak inni wdzięczni pacjenci, jestem pod wrażeniem kultury i wiedzy dr Bissingera. Byłem w szpitalu kilkakrotnie i zawsze Pan dr dokładnie i rzetelnie mnie zbadał i stawiał oczywiście trafne diagnozy. Bardzo polecam Pana Doktora wszystkim, którzy potrzebują zarówno fachowej pomocy, jak i atmosfery życzliwości. Dziękuję za okazaną mi pomoc - wdzięczny pacjent. Andrzej K.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Joanna Jankiewicz - Wika

  Endokrynolog, Internista, dr n. med.

  • P

   Bardzo dobra, kompetentna lekarka. Zna swoich pacjentów. Zawsze ma czas by wytłumaczyć wątpliwości.Miła i uprzejma w każdej sytuacji. Zdecydowanie polecam

  • P

   Dr Wika jest miła sympatyczna ale przy tym konkretna i rzeczowa ! Trafiłam na doktor w szpitalu zajęła sie mna rewelacyjnie ! Doskonała pamięć do pacjenta i historii choroby. Polecam pełen profesjonalizm !

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Barbara Niedzielska - Stanek

  Kardiolog Dziecięcy, Pediatra, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Pierwsza wizyta kontrolna

   Nie polecam! Byłam z 3- miesięczną córeczką na pierwszej wizycie kontrolnej u pani doktor w ICZMP. Od początku zostałam zaatakowana, że przychodzę za późno. Poprostu pani doktor źle odczytała informację z wypisu, a gdy próbowałam wyjaśnić pani doktor mi przerwała i skomentowała że już mnie nie będzie słuchać, żebym dziecko rozbierała i kładła na leżankę. Mimo, że dziecko podczas badania prawie się nie wierciło, pani doktor była mocno oburzona, że nie ma smoczka, którego poprostu nie stosujemy, i ironicznie skomentowała, że no cóż będziemy się męczyć bez smoczka. Gdy zadawała mi pytanie, nie dając mi dokończyć, oburzała się na moją odpowiedź i ironizowała że czegoś nie rozumiem (cóż nie studiowałam medycyny i terminy medyczne są mi obce). Podczas wizyty byłam traktowana przez panią doktor z góry, jakbym była niespełna rozumu. Podsumowując, lekarz opryskliwy, grubianski, bez cierpliwości i bez gotowości do pomocy.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wrodzona wada serca

   Wspaniała pani Dr,leczymy u niej od Ur synka 4lata i początki były ciężkie bo ja jako rodzic się bałam iść na wizytę,ale czas pokazuje że jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem,bo dobro pacjenta jest u niej na pierwszym miejscu zawsze patrzy pomóc a to jest najważniejsze. Jest po prostu kobietką o specyficznym ale pomocnym harakterze. Leczymy synka bo ma wade serca i jest po paru operacjach kardiochirurgicznych, jeździmy do poradni szpitalnej i zawsze na oddziale synek jest pod pani dr skrzydłami,to wiemy że wszystkie badania należycie zleci wykonać i wytłumaczy jeśli będzie potrzeba.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Gabriela Piasecka-Pełka

  Psychoterapeuta, Psycholog, mgr

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: konsultacja psychologiczna

   Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolony. Pomimo, że mówiłem o trudnych rzeczach dla mnie, pani Gabriela spokojnie mnie wysłuchała i miałem wrażenie, że pytała o kluczowe rzeczy. Jestem świadom, że moich problemów nie załatwi jedna, dwie czy trzy wizyty, ale na pewno wrócę do Pani Gabrieli.


 • Aleksandra Błońska

  Dietetyk,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo miła i sympatyczna osoba. Chętnie odpowiada na pytania i dba o różnorodność produktów podczas diety. Przy chorobie Cronha rozwiała wszystkie moje wątpliwości na temat spożywanych produktów i zapewniła dodatkowe materiały informacyjne w postaci książeczek oraz stowarzyszeń. Jest zainteresowana jak największym doinformowaniem pacjenta.

  • B
   Lokalizacja: Centrum Opieki Zdrowotnej Orkan-MedUsługa: stan po zapaleniu trzustki

   Gorąco polecam Panią Aleksandrę. Po ostrym zapaleniu trzustki odwiedziłam Panią Aleksandrę, która poświęciła mi bardzo dużo czasu, dokładnie wszystko ze mną omówiła i przygotowała mi plan diety na cały rok. Bardzo duży profesjonalizm i wymarzone podejście do pacjenta!


 • Tomasz Rechciński

  Kardiolog, dr hab. n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: konsulatacja kardiologiczna

   Przyjemny i fachowy lekarz. Wizyta bez presji czasowej, wszystko dobrze wytłumaczone. Szczerze polecam


 • Andrzej Papiewski

  Chirurg Naczyniowy, Chirurg, Biegły Sądowy, dr n. med.

  • E
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego

   Pan doktor z profesjonalnym i życzliwym podejściem do pacjenta. Zlecił właściwe badanie i poinformował o leczeniu i pomocy. Na wszystkie pytania udziela dokładnej odpowiedzi, wszystkie niejasności dokładnie tłumaczy. Polecam Pana doktora z czystym sumieniem.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: konsultacje angiologiczne

   Wizyta spełniła moje oczekiwania.Lekarz zlecił badania i na pewno z wynikami wrócimy ponownie,żeby móc je skonsultować.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Joanna Siembor

  Chirurg, Onkolog, lek.

  • B
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: badania diagnostyczne

   Pani Doktor jest kontaktowa, przyjazna, profesjonalna.Spokój, cierpliwość, bardzo dokładne, rzetelne badanie sprawiają, że pacjent czuje się zaopiekowany i ma przeświad

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: konsultacja onkologiczna

   polecam wszystkim b.solidnie wykonana usługa medyczna.
   można się poczuć pewnie po dobrze skonsultowanej wizycie.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Aleksandra Wardzyńska

  Alergolog,

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów

   Bardzo miła i sympatyczna pani doktor. Wysłuchała, przebadała, wytłumaczyła, przepisała lekarstwa. Napewno się jeszcze spotkamy.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: konsultacja alergologiczna

   Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor .Wysłuchała wszystko co mialam do powiedzenia i dostalam recepte???? Szczerze Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Marek Kunecki

  Chirurg,

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów

   Pan doktor bardzo kompetentny, dokładnie wytłumaczył jak wygląda leczenie i pomoc chorej. Polecam oby więcej takich lekarzy.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów

   Pan doktor zamiast planowanych 15 min, poświęcił mi niecala godzinę. Dokładnie przeanalizował wszystkie wyniki badań, dokonał wnikliwego wywiadu. Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona, a będą kolejne. Polecam!!

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania