Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Pozostałe usługi


Konsultacja online

Moje doświadczenie

O mnie

Witaj :)
Nazywam się Magdalena Jerzak i jestem magistrem dietetyki (żywienie kliniczne). Od ponad 3 lat zajmuje się prowadzeniem indywidualnych...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Dietetyk kliniczny

16 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
B
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Polecam serdecznie Panią Magdalenę znakomity specjalista ale także bardzo ciepła i empatyczna osoba. Współpracę z Panią Magda rozpoczęliśmy nie dawno zgłosiłam się z diagnozowana lipoedemą, ale dzięki Pani Magdalenie wiem że to nie jest jedyny problem z którym się borykam. Po wykonaniu badań Pani Magda wdrożyła odpowiednią dietę i suplementację moje samopoczucie się poprawiło a zastosowana dieta już po miesiącu stosowania przyniosła efekty a myślę że to dopiero początek. Współpracując z Panią Magdalena poczujecie się zaopiekowania i jesteście w stałym kontakcie w razie pojawienia się pytań czy wątpliwości. Serdecznie polecam- osoba z ogromną wiedzą i zaangażowaniem.

O
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Polecam Panią Magdę wszystkim, którzy potrzebują dietetyka jednocześnie chorując na choroby przewlekłe. To dietetyk kliniczny z prawdziwego zdarzenia, nie boi się trudnych pacjentów, ma pojęcie o chorobach dietozależnych, stale się dokształca, cierpliwie tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania, dostosowuje jadłospis nie tylko pod kątem celu wizyty, chorób towarzyszących, ale także pod tryb życia, indywidualne potrzeby i smaki. Długo się wahałam zanim skorzystałam z jej usług, dziś po 3 miesiącach wiem, że to była najlepsza decyzja. Poprawa samopoczucia o 100%, 7kg mniej, więcej energii, brak problemów z trawieniem i motywacją, żeby starać się dalej. Gorąco polecam. Jedyny drobny minus, że długo się czeka na jadłospis.

J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Do Pani Magdaleny trafiłam trzy lata temu. Byłam wtedy w najtrudniejszym momencie swojego życia. Trojaki na pokładzie i spora nadwaga, która stopniowo rujnowała moje zdrowie i poczucie własnej wartości. Okazało się, że oprócz innych schorzeń metabolicznych choruję także na lipoedemę. Nie jest prawdą, że to ,,taka nasza uroda" , to choroba, którą można skutecznie leczyć. Jedną z podstawowych metod jest odpowiednio zbilansowana dieta. Pani Magdalena zaproponowała mi dietę niskowęglowodanową. Efekty były spektakularne! Chudłam z tygodnia na tydzień. Finalnie, w ciągu kilku miesięcy, pozbyłam się ponad 20 kg i dziesiątek cm! Z rozmiaru XL zaczęłam wchodzić w M, a nawet S. Jestem Pani Magdalenie ogromnie wdzięczna, gdyż odmieniła moje życie. Dodam także, że jadłospisy Pani Magdaleny są bardzo smaczne i proste do wykonania. Polecam Panią Magdalenę z całego serca! Jest świetnym specjalistą, który posiada ogromną wiedzę i ma świetne podejście do pacjenta!!!Pozdrawiam i dziękuję za wszystko!!!


G
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Do Pani Magdy trafiłam około 3 lata temu, po blisko 20-latach bezskutecznych prób znalezienia przyczyny swojej (jak się dowiedziałam dzięki Pani Magdzie) choroby. Dziś wiem, że choruję na lipoedemę a także SIBO, które jej towarzyszy. Dziś także wiem, jak postępować, co jeść, jakie spory uprawiać i kiedy, żeby zredukować objawy i zahamować jej rozwój. Pani Magda odmieniła moje życie. Odpowiednio dobrane przez nią leczenie a później dieta sprawiły, że pozbyłam się kilogramów z nóg, usprawniłam pracę jelit i przestałam obsesyjne koncetrować się na chorobie (o której nazwie/istnieniu wcześniej nie wiedziałam!).

Praca z Panią Magdą to przyjemność. Pomiędzy umówionymi konsultacjami zawsze można liczyć na jej wsparcie/odpowiedzi w razie jakichkolwiek wątpliwości. Ma bardzo dobrą intuicję i jest empatycznym lekarzem, przez co można się czuć przy niej swobodnie.

Polecam!

mgr Magdalena Jerzak

Bardzo dziękuję za milą opinię :).


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online Inny

Profesjonalne podejście, dużo empatii, zaangażowanie na 100% i ogrom wiedzy!!
Szczerze polecam

mgr Magdalena Jerzak

Bardzo dziękuję za milą opinię :).


L
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Zgłosiłam się do Pani Magdaleny w poszukiwaniu dobrego dietetyka klinicznego zajmującego się leczeniem lipoedemy. Pani Magda posiada ogromną wiedzę na temat samej lipoedemy oraz chorób współistniejących, w moim przypadku doskonale połączyła kropki i jestem po antybiotykoterapii (SIBO), i w trakcie diety LOW Fodmap. Odpowiednio dobrana probiotykoterapia oraz zlecone badania powodują, że z dnia na dzień czuję się coraz lepiej. Pani Magda odpowiada na wiadomości w błyskawicznym tempie, i ekspresowo rozwiewa wszystkie wątpliwości - przy tym podchodzi do wszystkiego z chłodną głową, i za każdym razem studzi moją niecierpliwość.
Wiem, że nie jestem jednym z tych najprostszych pacjentów, ale Pani Magda doskonale potrafi sprostać każdemu zadaniu.
Pozdrawiam serdecznie i polecam z całego serca.

mgr Magdalena Jerzak

Bardzo dziękuję za milą opinię :).


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Magda jest dietetykiem z prawdziwego zdarzenia. Wywiad obejmuje wiele aspektów życia, które nawet nie mielibyśmy pojęcia, że mogą mieć wpływ na nasze zdrowie. Oprócz wywiadu przed napisaniem naszego jadłospisu zleca badania, na podstawie których dopiero tworzy jadłospis i dopasowywuje nam suplementacje. Nie dość, że jadłospis jest dopasowany do naszej potrzeby zdrowotnej to jeszcze trybu życia. Zawiera odpowiednią ilość posiłków, które damy rade przygotować, jak i ogromna lista zamienników, gdybyśmy trafili na produkt którego nie lubimy. Co najważniejsze przepisy są proste, smaczne a do tego szybkie do wykonania. I oczywiście działa Polecam z całego serca, jeśli zależy Wam na zdrowiu i utracie wagi (i nie tylko)

mgr Magdalena Jerzak

Bardzo dziękuję za milą opinię :).


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Na konsultacje do pani Magdaleny trafiłam kilka miesięcy temu. Mimo regularnej aktywności fizycznej i zdrowej diety, moja waga rosła, czułam się spuchnięta i coraz bardziej sfrustrowana. Pani Magdalena już po pierwszej konsultacji postawiła podejrzenie SIBO, które chwilę później w badaniach się potwierdziło. W tle również inni, niełatwi przeciwnicy w walce o dobre samopoczucie i wagę ;) Wdrożone leczenie i dieta bardzo szybko poprawiły jakość mojego życia. Po kilku miesiącach waga wróciła do tej, w której czuję się najlepiej :) Kontynuuję zalecenia, czuję się świetnie i serdecznie polecam współpracę z panią Magdaleną!

mgr Magdalena Jerzak

Bardzo dziękuję za milą opinię :).


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Korzystam z usług Pani doktor i jestem bardzo zadowolona. Jest kompetentna, życzliwa z ogromną wiedzą. Troszczy się o moje postępy, podtrzymując motywacje i oferując wsparcie na każdym kroku. Starannie przeanalizowała mój stan zdrowia i styl życia co zaowocowało spersonalizowany planem żywieniowym. Dzięki niemu rozpoczęłam proces po lepsze samopoczucie i wygląd. Dieta jest skuteczna a to nie jest takie łatwe gdy jest kilka chorób współistniejących. Gorąco polecam usługi Pani Magdaleny Jerzak osobom, które poszukują profesjonalnej pomocy w kwestiach żywieniowych przy różnych chorobach min. Hashimoto, pco, cukrzyca, obrzęki limfatyczne i tłuszczowe. Pasja Pani dietetyk do pomagania innym przez dietę sprawia, że jest niezwykle skuteczną i inspirującą specjalistką.

mgr Magdalena Jerzak

Pani Marto!
Bardzo dziękuję za miłą opinię :).
Proszę pamiętać, że moja pomoc nie byłaby tak skuteczna bez Pani samozaparcia i determinacji :).

Pozdrawiam serdecznie


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Z usług Pani Magdy korzystam dłuższy czas i jej opieka zdecydowanie pomogła mi poradzić sobie z objawami nietolerancji histaminy i SIBO. Komfort życia znacząco polepszony, komunikacja pierwsza klasa i zaangażowanie jakiego normalnie nie spotyka się wśród lekarzy. Absolutnie polecam!

mgr Magdalena Jerzak

Bardzo dziękuję za opinię :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania