mgr

Magdalena Dąbrowska

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta

19 opinii +dodaj

Poradnia Targetcc - PSYCHE działa od 2005 roku pracuję jako Psychoterapeuta, Poradnia którą kieruję dedykuje swoją ofertę: dorosłym, młodzieży i dzieciom - zajmujemy się rożnymi… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Magda jest cudowną psychoterapeutką z powołaniem i dużą wrażliwością. Uczy patrzeć na różne sprawy z innych perspektyw, uważnie słucha, jest ciepła i empatyczna. Uwielbiam przychodzić na spotkania z nią, bo są dla mnie ukojeniem po minionym tygodniu i dają siłę na nadchodzący. Dzięki pani Magdzie uwierzyłam, że moje życie może być spokojniejsze i radośniejsze. Uczę się bardziej siebie kochać, a mniej krytykować. Z całego serca polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Wielki, naprawdę wielki pozytyw. Każda godzina terapii jest dla mnie czymś wyjątkowym. Wychodzę zmęczona ale jednocześnie coraz bardziej spokojna, uzbrojona w niezwykle cenne wskazówki. Pani Magdalena to niezwykle ciepła, mądra i kompetentna osoba. Nie miałam wcześniej do czynienia z terapią psychologiczną, więc nie mam porównania - jednak skoro przynosi efekty to znaczy że terapeuta jest po prostu dobry. Z czystym sumieniem polecam Panią Magdalenę i ... dziękuję jej.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Jestem bardzo zadowolona ze spotkan z panią Magdą. Bardzo mi pomaga w walce z nerwicą lękową. Jest godna zaufania. Dzięki niej poznalałam techniki walki z chorobą i jest mi łatwiej mi żyć. Gorąco polecam.

 • K
  Lokalizacja: Target Consulting Center

  Pani Magda jest niezwykle ciepłą i empatyczną osobą, która już od pierwszej wizyty potrafi zbudować atmosferę pełnego zaufania. Ma bogatą wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu rozumie problemy związane np. z pracą w korporacji. Rekomenduje trafne i łatwe do wprowadzenia w życie rozwiązania. Serdecznie polecam!

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Polecam terapię u Pani Magdy.
  Chodzę już ponad rok i widzę poprawę. Terapia pomogła mi radzić sobie z moimi problemami i lękami. Pani Magda dała mi odpowiednie wskazówki i pokazała jak można spojrzeć inaczej na moje problemy i sprawy, które zatruwały mi życie.
  Polecam serdecznie Justyna

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo kompetentny coach i psycholog. Zaskakująco trafne diagnozy źródeł poszczególnych problemów i rozwiązania, które dają efekt. Pani Magda ma nie tylko dużą wiedzę, ale jest też bardzo ciepłym i przemiłym człowiekiem. Każda wizyta to wspaniała przygoda!

 • K
  Lokalizacja: Target Consulting CenterUsługa: psychoterapia

  Lepiej trafić nie mogłam. Pani Magda ma świetne podejście, dużo ciepła, zrozumienia, ogromną wiedzę. Każda wizyta odbywa się w bardzo miłej atmosferze. Dostaję dużo wsparcia, dobre rady, wskazówki do działania.
  Komfortowo, miło i skutecznie. Polecam serdecznie!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Magda cudowny człowiek, wchodząc do gabinetu wita Cię promiennym uśmiechem, nie patrzy na zegarek że już koniec wizyty, poświęca ile czasu potrzebujesz.
  Jestem Jej bardzo wdzięczna, szerze polecam:)

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: psychoterapia

  Słowa tego nie opiszą. Anioł w ludzkiej skórze. Zawsze uśmiechnięta tzwn. "równa babka" :) Nie sposób napisać lub powiedzieć cokolwiek złego. Cieszę się, że trafiłem na Panią Magdę. Jeśli ktoś twierdzi, że istnieje lepsza specjalistka; to z pewnością kłamie.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Magda wspaniałą specjalistką. Dodatkowo przecudowną, ciepłą osobą. Od kiedy przyszłam na pierwszą wizytę do dzisiaj (nieco ponad pół roku) widzę przeogromne zmiany w sobie. Wielkie serce, doświadczenie i wiedza. Polecam każdemu!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Poradnia Targetcc - PSYCHE działa od 2005 roku pracuję jako Psychoterapeuta,
  Poradnia którą kieruję dedykuje swoją ofertę:
  dorosłym, młodzieży i dzieciom - zajmujemy się rożnymi problemami i zaburzeniami.
  Pracujemy między innymi w nurtach:
  - Poznawczo behawioralnym
  - Integracyjnym
  oraz innych
  Ponad to zajmujemy się od roku 2000 Psychologią biznesu i Coachingiem.

  Nasi specjaliści posiadają wysokie kwalifikacje:
  - Studia Psychologiczne
  - Certyfikat Psychoterapii Poznawczo Behawioralnej (min. po trzy letniej Podyplomową Szkołę Terapii Poznawczo-Behawioralnej pod patronatem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT)., gdzie uzyskałam dyplom, a następnie Certyfikat terapeuty poznawczo - behawioralnego)
  Uniwersytet SWPS - psychologia kliniczna,
  Uniwersytet Warszawski wydz. Psychologii - Psychologia Zarządzania Personelem,
  Uniwersytet Warszawski - wydz. Pedagogiki
  Nasi Psychologowie, Psychoterapeuci i Pedagodzy są członkami:
  Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej,
  Polskiego Towarzystwa Psychologicznego

  Praca naszego zespołu poddawana jest stałej superwizji. Systematycznie podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach.
  Swoje umiejętności i wiedzę teoretyczną doskonaliliśmy min. na Stażach w Instytucie Neurologii i Psychiatrii w Wa-wie, ul Sobieskiego - Oddział Dzienny Schizofrenii,
  Podczas pracy/ współpracy z : Centrum Nastroje, SENS, New Day, Obecnie "PSYCHE" Niepubliczna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska. Oddział w Warszawie .
  Poradnia Targetcc Psyche mieści się: Dojazd do gabinetu: budynek stoi przy samej Al. Stanów Zjednoczonych, adres ul. Międzyborska 52 lok nr. 1, wjazd od

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna
 • Terapia behawioralna

Ukończone szkoły

 • Certyfikat + Szkoła CBT - Trzy Letnia Szkoła Podyplomowa Terapii Poznawczo Behawioralnej
 • Uniwersytet Warszawski wydz. Psychologii - Psychologia Zarządzania
 • Uniwersytet SWPS - Psychologia Kliniczna
 • Uniwersytet Warszawski wydz. Pedagogiki - Pedagogika Dorosłych
więcej

Publikacje

 • Cykl Artykułów do: "Personelu i Zarządzania" z tematów Psychologia Zarządzania

badge-likeCreated with Sketch. Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Staże

 • Instytut Neurologii i Psychiatrii W -wa, ul Sobieskiego: Oddział Dzienny Schizofrenii

Certyfikaty

 • Magdalena Dąbrowska, psycholog w mieście Warszawa - Certyfikaty
 • Magdalena Dąbrowska, psycholog - Certyfikaty

Choroby

więcej

Artykuły

 • Czym jest Schizofrenia (cz.2)

  12 listopada 2015

  Modele poznawcze schizofrenii odnoszą się do deficytów w zakresie przetwarzania informacji wynikających z neurofizjologicznych nieprawidłowości. Deficyty...
 • Czym jest Schizofrenia (cz.1)

  5 listopada 2015

  Schizofrenia to zespół objawów, w skład którego wchodzą min. zaburzenia spostrzegania i myślenia,a także nieadekwatne reakcje emocjonalne. Objawami charakterystycznymi...
 • Jak rozpoznać i poradzić sobie z ADHD (cz. 2)

  29 października 2015

  Jeśli chodzi o leczenie ADHD wszystko zależy od indywidualnego przypadku, stosuje się zarówno techniki terapii, leczenie farmakologiczne oraz psychoterapię...
 • Czym jest FOMO?

  5 października 2015

  Stale obawiasz się, że coś ważnego Cię ominie? Co chwila sprawdzasz w telefonie lub laptopie, czy nie dostałeś wiadomości? A przeżycie dnia bez Facebooka...